Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9101) Karma válasza Joe bácsi (#9100) üzenetére


Karma
félisten

Már bocs, de én 33,6Kbit/sec-kel neteztem nagyon sokáig. :DDD
Sajnos nem tudom miért lehetett. :((( De azt fenntartom, hogy ha mások is használják abban a cellában a netet, akkor mindenki elég rendesen belassul :(

“All nothings are not equal.”

(#9102) PhoenixK válasza asadasad22 (#9098) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ezt honnan lehet beszerezni? Van valami hivatalos forrása?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9103) Karma válasza PhoenixK (#9102) üzenetére


Karma
félisten

Ez a hivatalos forrás.

Elvileg (még töltöm le én is) ebben a zipben az SDK pluginon kívül ott kell lennie a készülékre telepíthető SIS fájloknak is. Ha nem sietsz, 10 perc és leér nálam :DDD

“All nothings are not equal.”

(#9104) Karma válasza Karma (#9103) üzenetére


Karma
félisten

Igazam volt, ebben a pluginban vannak a SIS fájlok is. Mondjuk SDK nélkül valószínűleg nem lehet kicsomagolni... Ha kell valakinek, elküldhetem emailben, 1,1 MB.

“All nothings are not equal.”

(#9105) Kilian


Kilian
csendes tag

Még azt szeretném kérdezni, hogy a "zenei hangzása" jobb mint egy 6120c-é, mert akkor tudnám mihez hasonlítani.

CnC Forever!

(#9106) Dexter68 válasza Karma (#9104) üzenetére


Dexter68
addikt

az ipmarton fent van ballaszt nélkül

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9107) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

Friss (Na jó 1 éves :D) E51 tulaj lettem tegnap délután 17:30-kor, szerény 26 000 Ft -ért. :) Eddig nagyon bejön :)

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#9108) Dexter68 válasza Gonosz15 (#9107) üzenetére


Dexter68
addikt

Üdv a klubban :DDD Kezdhetsz óvasni :DDD :DDD :DDD
Ajánlott irodalom még: Terminál

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9109) Criton válasza Karma (#9103) üzenetére


Criton
veterán

nekem nincs benne ez a Sys file. Valamint ehhez a Pluginhoz lekell valami 450mb os SDK tartalmat is tölteni mert ez csak valami Patch vagy Upgrade vagy mi

(#9110) Karma válasza Criton (#9109) üzenetére


Karma
félisten

Hallgass Dexterre és töltsd le az ipmartról, vagy nézd meg a GMailed :DDD
Mindenesetre ez volt a hivatalos oldala és pont.

“All nothings are not equal.”

(#9111) Criton válasza Karma (#9110) üzenetére


Criton
veterán

megvan köszi :R

ez a sys amit elküldtél felraktam és így már a Skyfire is probléma nélkül felment :D

Köszi még1x :R

[ Szerkesztve ]

(#9112) Dexter68 válasza asadasad22 (#9098) üzenetére


Dexter68
addikt

Telepítettem a pipest, de simán újraindítja a telefont. :O

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9113) asadasad22 válasza Dexter68 (#9112) üzenetére


asadasad22
őstag

egyelőre nem tudom megnézni, még mindig a cseretelóval (asszem 6103) szenvedek, nemtom meddig birom még :S

(#9114) PhoenixK válasza Karma (#9103) üzenetére


PhoenixK
őstag

Nah, ez hirtelen nekem kínai... Az adott linkről egy windows-os telepítőt tudok csak leszedni, nekem viszont a telóra kellene!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#9115) Karma válasza PhoenixK (#9114) üzenetére


Karma
félisten

Ez két külön dolog :P Te a hivatalos oldalát kérdezted. Elvileg a fejlesztő kötelessége a jó verziót belecsomagolni a saját programjába, úgy tűnik ez a Skyfire-nek nem sikerült :U

Azóta elküldtem Neked is emailben magát a telefonos telepítőt.
Ha másnak is kell, PÜ!

“All nothings are not equal.”

(#9116) GML válasza Joe bácsi (#9100) üzenetére


GML
őstag

jaaj. az a különbség, hogy usb keresztül a teló mint külső modemet ismeri fel és méga vista ia ~1Mbps alatt tud vele comminikálni, az USB stick-ed meg eleve egy modem, ami vagy 3,6, v. 7,2 Mbps-re van belőve az oprendszer szerint is. ha esetleg ki szeretnéd használni ezt a lehetőséget, hogy gyors a teló, de nincs nálad a sztikk, akkor ajánlom figyelmedbe a JoikuSpot-ot. a telefonból egy wlan routert csinál. ezzel kihozhatod a 3,6 Mbps-t.

(#9117) csokimikulas


csokimikulas
tag

Sziasztok! Más fórumba már írtam, ott azt ajánlották talán itt segítséget kapok. Van egy "kis" problémám. Április óta van meg a telefonom, az utóbbi pár napban csinált furcsaságokat. Pl. kétszer is előfordult, hogy fogta magát és elment a térerő. Először visszatért miután ki-be kapcsoltam a drágát, másodszor már kézzel kellett rákeresnem mire visszatalált magához. Tegnap viszont teljesen kipurcant. A kezembe vettem, megnyomtam a billentyűzetett, mint az esze-veszett elkezdett össze-vissza lépkedni, beindult a hanghívás, el is kezdett hívni valakit a telefonkönyvemből, a billentyűzet már itt sem reagált, így gyorsan kikapcsoltam a telefont. Visszakapcsoltam és már nem tudtam beírni a pinkódot. Bekapcsoltam a telót offline módban, így belépett, mert ugye így nem kér kódot. Tehát behalt a billentyűzetem és nem tudok vele mit tenni. A hard reset-hez is szükségeltetik billentyűzet, de még ahhoz is, hogy a számítógépen csináljak vele valamit. 2 napja átváltottam a témát egy olyanra, amit netről szedtem le, de már régen rajta volt, csak nem használtam. Talán ez lehet a probléma. Pannonos a telefon, és ma vinném szervizbe, csak tele van adattal és egyrészt nem szivesen viszem el így, másrészt félek, hogy a nem gyári téma miatt gáz lesz a garanciával. Szerintetek mit lehetne tenni?

(#9118) Karma válasza csokimikulas (#9117) üzenetére


Karma
félisten

Egy témától nem pusztul el se a billentyűzet, se a garanciád nem veszik el. Szép is lenne!
Szervíz egyértelműen.

Sajnos az adataid jóeséllyel buktad, hacsak nem tudod PC Suite-on lebackupolni, vagy megdumálni a szervízzel.

“All nothings are not equal.”

(#9119) csokimikulas


csokimikulas
tag

PC Suite-el azért nem tudom, mert ahhoz is kéri a telefon, hogy válasszam ki mit szeretnék, PC Suite-et, vagy Memoria kártyát, tehát ezt is buktam. :-/ Akkor szervíz. köszi szépen!

(#9120) GML


GML
őstag

valakinek van kábelbnetes előfizuja?? kellene váltanom, de kihalt minden totyik

(#9121) Dexter68 válasza GML (#9120) üzenetére


Dexter68
addikt

UPC?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9122) old rocker válasza GML (#9120) üzenetére


old rocker
veterán

Nekem van.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9123) GML válasza Dexter68 (#9121) üzenetére


GML
őstag

T-kábel.. konkrétan az érdekelne, hogy az ígért sebességeket mennyire jönnek be a valóságban, illetve, hogy mennyire gyakran van leállás...

(#9124) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem vonulnátok privátba vagy inkább egy kábelnetes topikba? :U

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#9125) Criton válasza Dexter68 (#9112) üzenetére


Criton
veterán

nálam szerencsére újraindulás nemvolt, és most ahogy eszre veszem rendesen megy is a telo.

(#9129) ben11 válasza csokimikulas (#9117) üzenetére


ben11
őstag

A pannonnál vetted?Ájj..Pont hétvégén akartam megvenni náluk,erre teljesen elbizonytalanodtam..

(#9131) enddav


enddav
aktív tag

Az új Skyfire nektek is csak a mobilnettel működik? Mert nekem eddig csak egyszer sikerült rábírni a Wlan-nal való működésre, de többször sajna nem, mert állandóan visszadobja az elérhető hálózatokat és nem hoz be semmit. :((

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9132) ben11


ben11
őstag

Ezt láttátok?Dos emulátor e51-en:)

(#9133) Dexter68 válasza enddav (#9131) üzenetére


Dexter68
addikt

Megy az wlannal is, de nekem jobb volt a régi. Nem szeretem ezt a négy piros sarkot, meg valahogy az egész nem áll kézre. És az sem tetszik, hogy időnként újraindítja a telót. Hiába pipe, meg miegymás. Szépen letolom róla, visszateszem a régit. Ezt még csiszolgassák csak.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9134) Dexter68 válasza ben11 (#9132) üzenetére


Dexter68
addikt

Ööö... és ezzel mit lehet csinálni? Felmegy rá a Win 3.11 for Workgroups?
De ha már egy Norton Commandert elő tudok ásni az ősidőkből, berakom autoexec.bat-ba (már, ha van még, aki érti, mire gondolok :DDD ) akkor jöhet :D

(a mókás az, hogy most rákerestem és több mint egy éve fent van a nokiaprogramok-on :) )

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9135) csokimikulas válasza ben11 (#9129) üzenetére


csokimikulas
tag

Igen, a pannonnál vettem. Eddig nem volt vele semmi baj, egyszer sem fagyott le. Ma elvittem, 2 hét múlva kész. Remélem.

(#9136) GML válasza csokimikulas (#9135) üzenetére


GML
őstag

Háát. ha tehettem volna, akkor inkább a nyokiához vittem volna vissza.. a pannon az erősen szeret szopatni...

(#9137) csokimikulas


csokimikulas
tag

Majd rájuk borítom azt a szép kék asztalt, ha szívóznak. :)

(#9138) jokerone


jokerone
tag

s40-es témák használhatók e51-en? Ha igen hova kell bepakolni, vagy mit kell csinálni, hogy működjenek?

(#9139) Karma válasza jokerone (#9138) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet.

“All nothings are not equal.”

(#9140) Dexter68


Dexter68
addikt

Hivatalosan is bárki kipróbálhatja a Skyfire-t

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9141) Dexter68 válasza Dexter68 (#9140) üzenetére


Dexter68
addikt

Felraktam a DeveloperExpót, de nem mutatja a teló képernyőjét. Amúgy kezeli, meg minden, csak a képernyőt nem látom PC-n. Van megoldás?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9142) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Nah végre, 3,25 év után nyugdíjaztam jó kis SE k700i-met és a mai nap vettem egy E51-et az N78 ellenében. Az E51 gyönyörű, nagyon jól összerakott telefon. N78 komoly tudású, viszont a minőségérzet egyenlő a nullával, gombok(főleg a C)+navi kezelhetősége szintén. Jah és árban is van leheletnyi különbség.
Symbian tanfolyam indul..... :D

(#9143) Drumcube


Drumcube
csendes tag

Sziasztok!

Több kérdésem is lenne ezzel a készülékkel kapcsolatban.

Az első: Támogatja-e az SDHC kártyákat, is ha igen milyen kapacitással és milyen márkát? Csak mert vettem már 4GB-os Kingston SD-karit, és nem tárolta le az adataimat.

A másik: Ha támogatja a nagyobb kártyákat, ezekkel nem lassul be jelentősen?

Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#9144) Symbio válasza Drumcube (#9143) üzenetére


Symbio
senior tag

1. igen, támogatja és a nem valahol gyártott kártyákkal nincs gond
2. lsd. 1 pont, nem tudok lassulásról (még itt nem említették)

(#9145) Pajoz válasza Drumcube (#9143) üzenetére


Pajoz
őstag

A 4GB-os Kingston karit gyakran nem eszi a Nokia.Több helyen is panaszkodtak már erre a típusú/méretű kártyára.
Kisebb,nagyobb Kingston jó,de a 4 gigas gázos.

(#9146) cabii válasza Drumcube (#9143) üzenetére


cabii
tag

Szia, néhány száz hsz-el elöbb volt kivesézve a 4 gigás kingston, szerintem vidd vissza, és cseréld be más gyártmányra, vagy más méretre, vagy más gyártmányra és méretre. :)
Nekem két 4 gigás kingston is szar volt. Az első sandisk viszont azóta is kopp kopp kopp jól üzemel.

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#9147) GML válasza Drumcube (#9143) üzenetére


GML
őstag

A lényeg, hogy ne tájvani szart vegyél. főleg ne a kingstonból... én verbát használok, de vannak sokan akik a sandisk, islletve japán kingsztont használnak. a gyártó a saját nokia karijait ajánlja, de az aranyáron van. mindegy, hogy milyen sebességű és mekkora krait használsz, mert kb 900kBps-kel kommunkál a kártyával. szóval, akkor érdemes gyors karit venned a telefonba, ha nagy fájlokat akarsz rátanni kártyaolvasóval... (én türelmesen ki szoktam várni a 900 k-val.)...

(#9148) ollie válasza ben11 (#9129) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És áruld már el légy szíves, hogy mi köze van a Pannonnak ahhoz, hogy elromlott a telefon? :U

***

(#9149) GML válasza ollie (#9148) üzenetére


GML
őstag

esetleg ahhoz van köze hogy egy kicsit több kézen keresztül jut el a mobilASK-hoz. hetente 2-3szor van szállítás és átlag 3 napot szánnak egy készülékre.
nekem, amikor bevittem kijelzőcserére a nokiához, akkor kb 40 /c alatt végeztek vele....

(#9150) Shodan válasza Dexter68 (#9141) üzenetére


Shodan
addikt

Nálam megy, de nincs sok beállítási lehetőség.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.