Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) Dexter68 válasza GML (#9199) üzenetére


Dexter68
addikt

CapsOff

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9202) Karma válasza GML (#9199) üzenetére


Karma
félisten

Nekem meg AllFiles jogosultsággal rendelkező fájlböngészőm van, így nem kell kapcsolgatnom :)

Amúgy gyanítom, hogy CapsOff-nak hívják azt a progit.

“All nothings are not equal.”

(#9203) attisx válasza Napfénysüti (#9193) üzenetére


attisx
addikt

Mobilearsenal téma: Igen, a zenelejátszó úgy maradt, illetve alapértelmezettre van állítva. A kezdeti témáimnál nem foglalkoztam ezzel a területtel. De most, hogy szóltál, majd pótlom a téma ezen hiányosságát. Hétvégén szerintem sort is kerítek rá, bár most egy másik, eléggé összetett témán dolgozom, úgyhogy biztosat nem ígérek... :R

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9204) enddav válasza Karma (#9198) üzenetére


enddav
aktív tag

De persze a CapsOn, CapsOff progikat fenthagyom, csak ez érdekelt, hogy törölhető-e.

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9205) user01 válasza Karma (#9202) üzenetére


user01
aktív tag

Tudtommal azzal nem lehet új fájlt bemásolni, vagy meglévőt módosítani pl. a c:\sys\bin mappában. Csak onnan kimásolni lehet...

(#9206) Napfénysüti válasza Karma (#9198) üzenetére

Emlékeimben úgy él hogy ez nekem régebben nem így volt csak mióta frissítettem :F

Més que un club!

(#9207) Karma válasza user01 (#9205) üzenetére


Karma
félisten

Lehet, most nincs nálam az a telefon, mert itthon vagyok, nem munkában.
Az biztos, hogy az AllFiles+TCB-s fájlböngésző a fejlesztés során szükséges dolgokra elég, de amúgy is, mit lehet még csinálni az installserver berakásán túl a /sys/bin/-ben?

Ahogy leírtam, eszembe is jutott, hogy a nem-GUI alkalmazásokat úgy szoktam elindítani. De ehhez nem kell írásjog :K

“All nothings are not equal.”

(#9208) Napfénysüti válasza attisx (#9203) üzenetére

Rendben. Ha lesz új témád mindenképpen szólj,érdekelne. Fel is raktam párat közülük. ;)
Jó munkát addig is.

Més que un club!

(#9209) old rocker válasza jokerone (#9200) üzenetére


old rocker
veterán

Ha PC Suite üzemmódban vagy: az mindig azt írja ki, ha le akarod választani az usb-t.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9210) Napfénysüti

Szükségem lenne hogy elérhessem az " E:/private/ " mappát de nem tudom.Erre megoldás?

Més que un club!

(#9211) Karma válasza Napfénysüti (#9210) üzenetére


Karma
félisten

Józan ész, USB kábel, Mass Storage mód, rejtett fájlok mutatása.
Keverd össze, és a gépeden máris menni fog :)

A telefonon ugyanaz vonatkozik rá, mint a /sys/bin-re. Ugyanúgy a PlatSec védi.

“All nothings are not equal.”

(#9212) jokerone válasza old rocker (#9209) üzenetére


jokerone
tag

igen, abban munkálkodom egyelőre.. akkor sebaj. Remélem nem lesz baja. Köszi!

(#9213) attisx válasza Napfénysüti (#9208) üzenetére


attisx
addikt

OK, majd szólok. Addig is egy kis ízelítő: [link] A téma különlegessége, hogy most először fogok teljesen saját készítésű ikonokat alkalmazni... :B

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9214) asadasad22


asadasad22
őstag

végre visszajött a telcsim. skyfire 8.5, lépne be, kérdezi a kapcsolatot, amikor kiválasztom, megint kérdezi. a végtelenségig. minden létező pips-el próbáltam :S

(#9215) old rocker


old rocker
veterán

Segítség!! Azt írja ki az e51 bekapcsolás után, hogy a telefon indítása sikertelen, forduljon a márkakereskedőhöz! Ilyenkor mi van??

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9216) Napfénysüti válasza attisx (#9213) üzenetére

Cool ;)

Sok sikert, kíváncsian várom a végterméket. Van érzéked ezekhez :K
Nagyon bonyolult egy téma megalkotása?

Més que un club!

(#9217) asadasad22 válasza old rocker (#9215) üzenetére


asadasad22
őstag

fordulj a márkakereskedőhöz :)
hogy valami használhatóbbat is mondjak: szerintem valami hibásan installált cucc okozhatja. szedd ki a memóriakártyát és próbáld úgy. vagy próbáld meg egyből rányomni usb-re, ha engedi..

(#9218) Karma válasza old rocker (#9215) üzenetére


Karma
félisten

Utoljára N80-asnál láttam ilyet. Próbáld meg egy párszor ki-be kapcsolni, akkor az bevált...
Sajnos mivel úgy tudom, hogy a négyujjas formázás nem működik az E51-esen, ha az újrapróbálkozások során se múlna el, szervízgyanús :(

B) lehetőség, hogy USB-re kötöd, és megpróbálod ráereszteni a Software Updatert, hogy újrarakja a jelenlegi firmware-t.

Sajnos ez még a Symbian bootolása közben jön be, így a memóriakártya kétlem, hogy hatna rá :(

“All nothings are not equal.”

(#9219) old rocker


old rocker
veterán

Próbáltam én ezzel mindent, offline üzemmódban indítani, akkor is ezt csinálta ... Délután felraktam tölteni, addig kikapcsoltam. Bekapcsoltam, még ott sem volt gond. Meg akartam nézni egy dokumentumot benne: nem volt hajlandó megnyitni, azt írta ki: lejárt licens. Ez azért érdekes, mert a quickofficét teljesen legálisan upgrédeltem 5.0-ra. Kikapcsoltam, bekapcsoltam, lelassult, mint állat. Akksi ki, azóta bármit csinálok: forduljak a márkakereskedőhöz. Akkor voltam marha, amikor 3 órával a vásárlás után már szervízbe kellett vinnemlefagyás miatt és nem cseréltettem ki. Most fosok a garancia miatt, mert a carbide-t még nem töröltem le...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9220) Karma válasza old rocker (#9219) üzenetére


Karma
félisten

Kend a hajukra a telefont. A HelloCarbide nem csinál semmi olyat, ami garanciavesztéssel jár!

“All nothings are not equal.”

(#9221) asadasad22


asadasad22
őstag

220.xx.xx-es most próbáltam az ngage-t, mindenféle hibaüzenet van játékok elindulása helyett, mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig. valaki megerősíteni, hogy ez az új fw miatt van? :S

(#9222) old rocker válasza Karma (#9220) üzenetére


old rocker
veterán

kicsit elment most a kedvem az e51-től...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9223) Karma válasza old rocker (#9222) üzenetére


Karma
félisten

Nem csodálom... Azért remélem sikerül vele valamit kezdened :(

ismerős érzés, bár csak kicsiben: nekem a Kingston/gagyi memóriakártyám adta meg magát a minap, rajta zenével és fényképekkel. Ekkor nekem is elegem lett a Symbianos játéktelefonokból. A Tube-ot se tudtam még megbocsátani.

“All nothings are not equal.”

(#9224) old rocker válasza Karma (#9223) üzenetére


old rocker
veterán

Én már annak örülnék a legjobban, ha kicserélnék. Három órával a vásárlás után már produkált olyan lefagyást, amit akksi ki - berakással se lehetett megszüntetni. Ez volt péntek d.u. Vasárnap délre ismét lefagyott, akkor egy hard resettel elintéztem. Eddig működött.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9225) Squeky


Squeky
csendes tag

Jövő héten veszek a Pannonnál egy e51-et...de ezek után már kezdek elbizonytalanodni :(((

(#9226) asadasad22


asadasad22
őstag

hogy valami jót is mondjak a szervízzel kapcsolatban: derék munkát végeztek a teló külsejét illetően, szerintem az egész gombsort kicserélték (pedig csak a navigyűrű kopására panastkodtam), fedlapostul, valahogy jól össze is csavarozhatták, mert szinte egy cseppet sem recseg most sehol. a belső maradt, a kamerát most nemtom megállapítani, hogy kicserélték-e, vagy hogy bírták megint működésre, a kijelző is maradt, ezt arról a fél pixelhibáról a közepén könnyen meg tudom mondani :)

(#9227) asadasad22 válasza old rocker (#9222) üzenetére


asadasad22
őstag

egyébként szerintem a legkevésbé az e51, mint típus hibája, ami veled történt. vagy jellegzetesen symbian és a programok hibájáról van szó (művel néha érdekes dolgokat a rendszer bizonyos nem jól megírt programok hatására), vagy pedig egyszerűen iszonyatosan selejtes valamit fogtál ki. senkiről nem hallottam volna, akinek ennyi problémája lett volna vele, általánosan egy teljesen megbízható, gyors, stabil telónak számít abszolút.

(#9228) old rocker válasza asadasad22 (#9227) üzenetére


old rocker
veterán

Tudom,ezt a szervizben is mondták, hogy nem jellemző ... mit mondjak... én egy született lúzer vagyok. Az előbb hajat mostam, fél perc szárítás után elhallgatott örökre a Philips hajszárító ...Nálam az a gyakorlat, hogy ritkaság, ha nem romlik el, ahogy hazahozom.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9229) Napfénysüti válasza asadasad22 (#9227) üzenetére

Sajnos bármely márkánál előfordulhat selejtes készülék. Hogy mit ne mondjak egy barátom Toshiba laptopja 1 hét(!!) után tönkrement... :W Épp szervizben csücsül, alighanem alaplaphiba. És még nem is olyan rossz márka...
Szóval Old szerintem vidd szervizbe és mindenképp cseréltesd ki.Szerencsére ahogy olvasom nem volt itt sokaknak gond a saját telefonukkal. De kivételek mindig is vannak :(
0%-os hibaarány nincs.

Més que un club!

(#9230) old rocker válasza Napfénysüti (#9229) üzenetére


old rocker
veterán

Reggel megyek, csak azon fosok, a hellocarbide miatt nem fogják-e azt mondani, illetéktelen szoftverhasználat...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9231) Karma válasza old rocker (#9230) üzenetére


Karma
félisten

Ugyan már...

1) Ők se jutnak majd be a telefonba, csak maximum firmware újrarakás után. Akkor meg elveszik. De ennyi szívás után simán lehet hardverhiba is. Mondjuk a memória IC-kben :U
2) Mi az hogy illetéktelen szoftverhasználat? A 2nd Editionben nem volt Platform Security, oda mentél a rendszerben, ahova akartál, mégse buktad el a garanciát.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9232) old rocker válasza Karma (#9231) üzenetére


old rocker
veterán

Majd felajánlom nekik, hogy ráfizetéssel inkább egy E71-re cserélném ... meg viszek magammal egy fél disznót meg egy demizson bort...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9233) Dexter68 válasza old rocker (#9232) üzenetére


Dexter68
addikt

Valószínű, úgy megy a javítás, hogy rádugja egy flashboxra, próbálja úgy legyalulni, nem hiszem, hogy kotorászna a sys mappában. Aztán ha nem sikerült a gyalulás, akkor megnézi, hogy mikor vitted be, és az ahhoz számított 13. napon aszongya, hogy: – Józsikám hozzá´má´egy újat, köszi!

Megjegyzem, röhej, hogy amikor pl. a Sennheiser fülesemet vittem szervizbe, mert recsegett, nem mondták, hogy cserélik, hanem eljátszották, hogy majd javítják. Aztán pont a 14. napon értesítettek, hogy csere. De hogy a sz*rba javították volna a hiperpici fröccsöntött műanyag biszbaszt?

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9234) danaudio válasza jokerone (#9200) üzenetére


danaudio
aktív tag

velem is előfordult, ilyenkor csináld azt hogy miközben be vagy dugva, átrakod a telód USB átviteli módba, és akkor már nyomhatod a harver biztonságos leválasztását, menni fog.

egyébként én már csak symSMB-t használok cuccok pakolgatására, mert nem kell dugdosni, és miközben másol a memkaridra, hozzá is férsz a memkaridhoz ami ugye usb módnál nincs így. és mivel itt nincs mit leválasztani, nincs probléma sem:)

(#9235) GML válasza Dexter68 (#9233) üzenetére


GML
őstag

nekem anno a nokiánál panaszkodtam, hogy szar a füles, meg az akksival sem fogom beindítani a kispolákot, mert annyira gyenge, kérdezték, hogy melyik teló? hategyháromegy. kotorászott a pult alatt, az állványon és megkérdezte, hogy az akksiból nem tud dobozosat adni, de fülesből igen.
letette az asztalra. mellé a garijegyet. valahova tette egy pipát, hogy csere és jöttem is haza.... nem volt kérdés. de volt olyan is, hogy a központbanm azt mondták, hogy hagyjam ott szoftfrissítésre 1 hétre..

(#9236) danaudio válasza asadasad22 (#9214) üzenetére


danaudio
aktív tag

ez érdekes. az normális hogy többször megkérdezi, nálam 3* egymás után, de 3 után már jó és tökéletesen fut általában;) aztán van hogy bebugozik, dehát még csak erősen béta verziós, az érzékelhető, csak megmutatta mit tud, amúgy ha mindent megcsináltak benne nagyon király lesz. már most nagyon tetszik hogy mindig kitalálja mit akarok bevinni url-nek (úgy hogy még előtte nem írtam be) és ha nem írsz .com(stb-t)-ot akkor automatikusan google keresésbe visz. jól kezelhető, csak kijelzőtájolás kéne, meg extra gombok a flashgémeknek::D

(#9237) old rocker válasza Dexter68 (#9233) üzenetére


old rocker
veterán

Hát, bevittem, de nem tudtam őket rábeszélni az azonnali cserére... Nagy valószínűséggel hardver hibás, ami egyébként a ritka meghibásodások 2%-ban szokott előfordulni. Nos, nem én lenneék, ha az enyém nem lenne benne a ritka esetek 2%-ban. Felküldik Pestre, 15 nap, bla-bla. Én meg kurvára magam alatt vagyok, amihez a telefon is hozzájárul - helyesebben a sikersorozat tendencia -dehát ez nem egy pszichiátriai topik.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9238) GML válasza old rocker (#9237) üzenetére


GML
őstag

Sebaj, anyuci e51-e pontosan olyan, mint a tied, csak nincs rajta az a sok szaoft, mint a tieden (még) :DDD neki meg addig jó az enn 6131. :F

(#9239) dyo válasza old rocker (#9237) üzenetére


dyo
csendes tag

A forum.nokia.com -on olvastam még mikor az enyém rosszalkodott (hasonló gondjai lehettek, mint Old Rockeré), hogy szervíz előtt egy dolgot lehet otthon megpróbálni. Kicsit macerár, de abban a helyzetben, ha nem indul el a telcsi sok veszteni való nincs vele... Szóval pc-n legyen fent a cable driver a telefonhoz. be kell lépni (ha windowst használsz) rendszer/hardver/eszközezelő és dugd össze usb-n a kikapcsolt telcsit a géppel, majd próbáld meg bekapcsolni. az eszközkezelőben meg kell(ene) jelennie a telefonnak, mint usb eszköz. Ha nem tenné, akkor kihúzni a kábelt, akksi ki kb 3 percre és töltöt bedugni, majd akksi be, próbálni újra. Akár többször is. Ráérsz, úgyse hívnak... ha felismeri a telcsit, akkor nsu-t neki és talán az életre kelti. Csak rá kell szánni egy pár órát. tönkrébb nem lehet vele tenni. De ha elindul öröm és bódottá.
De ne legyen senkinek szüksége rá! Én is kifogtam a 2% -ot... A többieknek nem kell félni!

(#9240) enddav válasza asadasad22 (#9214) üzenetére


enddav
aktív tag

Nekem is ez volt előszőr, de ezt már írtam is régebben. Aztán felmentem mobilnettel és úgy jó volt és azóta már Wlan-nal is jó. Kitudja, hogy miért. :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#9241) bossvico


bossvico
senior tag

Nekem ilyen gondjaim nem voltak a teloval, mint amiket feljebb írtatok, nem is frissítettem rajta szoftot, próbálom magam a mondáshoz tartani, jól működő renszert ne bánts.
Szóval teljesen hibátlanul működik, 1 dolgot kivéve:
régen rádugtam, kiválasztottam, hogy milyen mód és irkáltam a karira adatot, most meg kiírja, hogy a memokari foglalt, és nem tudom elérni usb kábelről. Valami használja a kártyát.

Nemtom a megoldást.

R5 5600X AIO 240mm Cooler, MSI B550-A Pro, 32 GB Crucial DDR4, EVGA 750W, Sapphire Pulse RX 7700 XT 12GB

(#9242) Viktor0610 válasza bossvico (#9241) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy valami háttérben futó alkalmazás miatt van ez a hibaüzenet?

Próbáld újraindítani a telefont, hátha.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#9243) old rocker válasza dyo (#9239) üzenetére


old rocker
veterán

Engem mint szünni nem akaró balszerencse-sorozatot bosszant legjobban. Meg azok a progik, amiket pénzért vettem és ilyenkor: huss. De, ha sietek valahova, nyújtom a kezem a liftgombért, kétcentire az ujjam és sutty! már el is hívták. Addig nagy csend volt. Lemegyek a kerékpártárolóba a cajért: összeakad a másikkal, az felborul és még négyet visz magával.I' am a natural born loser.

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#9244) chatran


chatran
őstag

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek, hogy nem olvastam el a szignózással kapcsolatos összes fórumhozzászólást. E leírás alapján akartam szignózni a telefont:

[link]

A 8. lépésnél akadtam el, nem teszi fel azt a 16 kérdést már az elsőnél kilép :F
És csak a telefon újraindítása után hajlandó ismét elindulni a Hellocarbide.
Valami ötlet?

(#9245) Dexter68 válasza chatran (#9244) üzenetére


Dexter68
addikt

Itt azt írja, hogy „ 8. Kb 16 kérdést tesz fel , nyomj mindegyikre „Yes”-t! (FP1-en 1-et kérdez, a program KILÉP)” Ez nem tudom, hogy minek a melyik verziója, de az E51 FP'-es teló. Tehát igaz.
Viszont az is igaz, hogy én ez alapján csináltam annó, és bizony volt 18 kérdés.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9246) chatran válasza Dexter68 (#9245) üzenetére


chatran
őstag

Az az érdekes, hogy semmilyen program nem indul ekkor, még a számológép, naptár se.
Csak ha újraindítom a telót.

(#9247) visionbp válasza bossvico (#9241) üzenetére


visionbp
tag

Ez általában akkor szokott jelentkezni, ha az sms-ek mentése memóriakártyára van állítva.

(#9248) Karma válasza chatran (#9246) üzenetére


Karma
félisten

Igen, ez azért van, mert a HC lebénította a PlatSec-et, így a Symbian nem tudja ellenőrizni a programok jogosultságait. Viszont ha nem indul el semmi, akkor már jó úton vagy, irány a sys/bin! :D

Frissítés után először tegnap én is lenyomtam ezt a túrát. Úgy tűnik több HC verzió is van: egyik sokat kérdez, a másik meg nem. Az elvileg legújabb az előbbibe tartozik :)

“All nothings are not equal.”

(#9249) dpetiba


dpetiba
aktív tag

Hello!

Keresek E51-re játékokat. A nokiaprogramokról leszedtem a Duke Nukemet, Doomot, Wolfeninsteint, de egyik sem megy :( Hol találok hozzá ilyen játékokat?

A másik, hogy a MENÜ -> LETÖLTÉSEK-nél eltűnt a DOWNLOAD! -om ikonja :( Nagy üresség van ott. Restart után is. Mi lehet a hiba?

Köszi

(#9250) danaudio válasza dpetiba (#9249) üzenetére


danaudio
aktív tag

mind fut...gondolom ezek wad file-ok. tedd fel c2doom-ot és azon az emun futnak, keres rá volt róla szó. duke-ra ajánlott a teljes duke, ami nem wad-os...szintén megtalálod. amúgy n-gage játékok a legjobbak messze : főleg reset gen;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.