Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) Lacopapi válasza Polllen (#27098) üzenetére


Lacopapi
addikt

Gyári rommal?

(#27102) Cucuska2 válasza Kroni1 (#27100) üzenetére


Cucuska2
őstag

Tiny Flashlight a neve. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#27103) Z0C! válasza Kroni1 (#27100) üzenetére


Z0C!
őstag

tiny flashlite :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#27104) HPAA válasza pivi.l (#27096) üzenetére


HPAA
őstag

:R :R :R

örök hálám !!!

************* censored

(#27105) solarenqu


solarenqu
csendes tag

sziasztok, bocs az offert, total gyari 2.2 sbf-et fel lehet valahol lelni?? nem talalok sehol... nordic van most, folyton force kill van egy csomo appnal.. :(
koszi a valaszt!

(#27106) defygaben77 válasza Kroni1 (#27100) üzenetére


defygaben77
tag

Led Light

Iphone15, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#27107) Quent1n válasza Polllen (#27098) üzenetére


Quent1n
senior tag

Akkor lehet, hogy most csutkára merítem feltöltöm fullra -> akku ki majd ujra be aztán ujra kalibrálom. :)

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#27108) lvnt válasza Kroni1 (#27100) üzenetére


lvnt
őstag

Én is a LED Light-ot használom, és teljesen jó. Nem tudom, hogy a többi milyen, de ezt ki lehet rakni közé widgetek is, és egy gombnyomásra lehet kapcsolni.

(#27109) Quent1n válasza lvnt (#27108) üzenetére


Quent1n
senior tag

Én meg a Flashlightot használom még jó, hogy ennyi program van :D

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#27110) Z0C! válasza lvnt (#27108) üzenetére


Z0C!
őstag

Tiny Flashlite-ot is.
meg lehet rendörségi szirénát, építési fényeket beálítani :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#27111) BigBlue69 válasza w333 (#27044) üzenetére


BigBlue69
őstag

hello!

Én nem azért kapcsolom abba hanem h ne merüljön annyira.. Én csak szimpla Kiváncsiságból kérdeztem.. Mert magam se értettem.. De ezt a widgetet megnézem mert jol jönn más alkalomra.

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27112) zsirfecske válasza Kroni1 (#27100) üzenetére


zsirfecske
addikt

"tudom a tesla már nem jó vele"

csak tudnám hogy minek írkáltok hülyeségeket? mototorch nem jó 2.2-n és tesla igen...

szerk.: ez az okos post az enyémmel együtt 7 felesleges hozzászólást generált, nem csoda ha egy újonc azt sem tudja hogy mi van a fórumot olvasva.

[ Szerkesztve ]

(#27113) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ezt Pedig Nagyon Adom!!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27114) rendesadam válasza Kroni1 (#27100) üzenetére


rendesadam
tag

Én a widgetsoid-ot használom, az is tudja kapcsolni a LED-et, azonban jóval többet tud; csak a LED-kapcsolgatás miatt feltenni felesleges.

(#27115) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Sziasztok

Pár hetes a készülékem, updateltem a saját programjávak Froyo-ra.
A problémám csak 1-2 hete vettem észre, nem tudom régebben is fennált-e?

A Döfit USB kábellel összekötöm a PC-vel és file-okat másolok a PC és MicroSD között. Egyszercsak megszakad a kapcsolat (mintha leválasztanám) majd azonnal újrakapcsolódik. Persze emiatt a file átvitel leáll és megakad.
Több PC-vel és kábellel kipróbáltam. Van úgy hogy percenként szétkapcsol máskor meg egyáltan nem jelentkezik órákik ez a jelenség. Mitől lehet?

Másik kérdés: bár a setting/audio/SD card nutifications alatt letiltottam a hangot, minden SD csatlakozáskor hangoskodik...

(#27116) w333 válasza -Gerzson- (#27115) üzenetére


w333
félisten

Csak 2 lehetőség van , virusirtó vagy tüzfal miatt szakad meg a kapcsolat :K :D

A második kérdésedre a válasz : hangoknál kapcsold ki a Notification Ringtone :K :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27117) lipido válasza w333 (#27116) üzenetére


lipido
senior tag

Sziasztok. Szerintetek Defy vagy Nexus s a nyerő?

(#27118) Cucuska2 válasza lipido (#27117) üzenetére


Cucuska2
őstag

Víz alatt a Defy toronymagasan leelőzi a benchmarkokban. Továbbá víz alatt sokkal jobb a "júzer ikszpíriensz" mint a Nexus S. ;]

A Nexus S-nek gyorsabb a procija, erősebb a videogyorsítója, és az újabb android típusokat megkapja, mivel ő a referenciamodell.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#27119) lipido válasza Cucuska2 (#27118) üzenetére


lipido
senior tag

És irónia nélkül?

(#27120) Pistakiss válasza lipido (#27117) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
1. Nagyon soxor leírták már ezen az oldalon, pont ezt a két készüléket összehasonlítva, pro-kontra, csak keresni és olvasni kell!
2. Szerinted itt valaki azt fogja mondani, hogy Defy-t vettem, de a nexus az sokkal jobb?
3. Attól függ, hogy mire kell neked, ha villogni, akkor nexus, ha használni, olyan helyen is, ahova a másikat be sem vinnéd, akkor a Defy. Ha az árakat és a tudást veszed alapúl, akkor is a Defy
De ezt neked kell eldöntened, ezért sem én, sem más nem fog felelősséget vállalni helyetted!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27121) fordmaster


fordmaster
tag

Csak a MotoBlurnál olyan a hívás felvétel, hogy el kell húzni jobbra a zöld "csúszkát", vagy ha mondjuk ADW, vagy vmi más launcher van rajta, akkor csak simán "gombos"?

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27122) Pistakiss válasza fordmaster (#27121) üzenetére


Pistakiss
őstag

Símán gombos nincs alapból!
Minden launcher-nél elhúzós, a letevést lehet a képernyőzár gombra állítani. Felvevő gombot csak külön alkalmazással tudsz gombokra tenni, szerintem, de lehet lesz, aki ezt majd még elmondja, másképpen

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27123) lipido válasza Pistakiss (#27120) üzenetére


lipido
senior tag

Nme, nem szeretnék villogni vele. Kinőttem már abból a korszakból. Teljesen 7köznapi használatra,zene, kép, video, internetre, főleg netre.

[ Szerkesztve ]

(#27124) lvnt válasza lipido (#27123) üzenetére


lvnt
őstag

Filmnézésre, illetve netezésre is jobb a Nexus már csak a nagyobb kijelzője miatt is.

(#27125) lipido válasza lvnt (#27124) üzenetére


lipido
senior tag

Mondjuk videot készíteni, meg a defy jobb, ráadásul defy bővíthető... és nem elhanyagolhaó a strapabírósága is. Nehéz dió ez!

(#27126) Pistakiss válasza lipido (#27123) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem a két készülék nem egy kategória, árban, tehát csak ilyesmik merülhetnek fel az emberben. "Kis pénz kis munka, nagy pénz nagy munka", vagyis ha azért a többletért ki tudsz adni többet, úgy hogy nem fáj annyira, akkor a nexus, ha költséghatékony akarsz lenni, akkor a DEFY is ugyanúgy megteszi, természetesen kis kompromisszumokkal
A 0,3" az nem olyan nagy előny ám, 6-7 mm átlóban, ez azt jelenti, kb, hogy nem 25-30 perc múlva fog elfáradni a szemed, hanem mondjuk kb 40 perc múlva, sőt ha jól megnézzük, akkor a nagyobb területen elosztott, ugyanannyi pixel, még jobban is látszik a nexuson

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27127) lvnt válasza lipido (#27125) üzenetére


lvnt
őstag

Hát igen, ebben neked kell döntened. Főleg azt kell mérlegelned, hogy megér-e neked annyi pénzt a Nexus. Vagy esetleg, hogy szükséged lesz-e a jövőben a Defy ellenállóságára.

(#27128) lipido válasza Pistakiss (#27126) üzenetére


lipido
senior tag

5k van a kettő között, T-nél! S mivel itthhon is minden T-s, így nem lesz nagy érvágás.

(#27129) lipido válasza lvnt (#27127) üzenetére


lipido
senior tag

Ellenállóságra mindig szükség van, leesik, beleesik a vízbe.....azé vannak helyzetek, amikor...Még 1x mondom, 5k van a kettő között, nem egetrengető!

(#27130) Pistakiss válasza lipido (#27128) üzenetére


Pistakiss
őstag

5 ezer forint? Az tényleg semmi, de mennyit kell még utána fizetni részletben, vagy előfizetéssel?

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27131) lipido válasza Pistakiss (#27130) üzenetére


lipido
senior tag

az 1ik 67 a másik 62. dominóban. ha előfizura, akkor 44 és 49 asszem.

(#27132) -Gerzson- válasza w333 (#27116) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom

(#27133) fordmaster válasza Pistakiss (#27122) üzenetére


fordmaster
tag

Jah értem. Csak mert itt haver kérdezte, (ő is jövőbeli Defy tulaj :DDD) hogy majd neki olyan program kell, amivel a fizikai gombokra lehet állítani a hívásfelvesz, és lerak gombokat. Nekem teljesen jó ez az elhúzos gomb, mert legalább nem olyan, mint a hajdani LG Arena, hogy zsebből kivéve, a tapitól automatikusan felvette, én meg csak lestem, hogy mi van... :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27134) lipido


lipido
senior tag

Itt láthatod!

(#27135) Pistakiss válasza lipido (#27131) üzenetére


Pistakiss
őstag

Néztem, akkor tényleg nincs nagy árkülönbözet. Akkor azt kell eldöntened, hogy a strapa-e, vagy a szépség

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27136) lipido válasza Pistakiss (#27135) üzenetére


lipido
senior tag

Na igen, és nem mellékes a bővítés, a memó, a video...áá készvagyok :)

(#27137) lipido


lipido
senior tag

Pénzfeldobás lesz, valszeg :)

(#27138) lvnt válasza lipido (#27137) üzenetére


lvnt
őstag

Azért azt várd még meg, hogy mikor lesz még ezen az akciós áron a T-nél Nexus, ha egyáltalán lesz még.

(#27139) lipido válasza lvnt (#27138) üzenetére


lipido
senior tag

Az kérdés, deh gondolom, ha berendelem, akkor a legközelebbi szállításnál opcióm vanik.(nem tudom biztosra, csak gondolom)

(#27140) Bada Bing válasza lipido (#27139) üzenetére


Bada Bing
tag

És mégis hogy rendeled be?

(#27141) w333 válasza lipido (#27139) üzenetére


w333
félisten

Én is ugyan ebben a helyzetben volta a tegnap Nexus ,Defy , Galaxy Ace végül Defy-t vettem le is irom hogy miért :D

Defy: szép forma, ütés, karc ,por,eső, viz ,3.7 kapacitiv képernyő ,5mp auto focus kamera,gyors menü, jó aksi ,jah és jön a 2.3 android magyar nyelven :K

Nexus: szappan tartó forma, eső no telefon mert fölül beázik , kulcs zseb-ben öszekarcol , és még az is lehet hogy porosodik belül a kilyelző ,jah és Samsung ... :( , ha ezt választod és majd egyszer le esik a telefon akkor majd ugyis arra fogsz gondolni hogy miért inkább nem defy-t vettél :D

Galaxy Ace : hát ez egy iphone 4 koppintás, recseg ropog a müanyag , gyengus képernyő elég homályos az egész , ez sem birja az esőt ,sem a port ,sem az ütést ráadásul csunya samsung touch wiz :(

Hát kb. nekem ennyi a véleményem és ezért vettem Defy-t :D :C :K

Remélem segitettem a döntésben :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27142) fordmaster


fordmaster
tag

Ezzel még engem is meggyőztél, pedig nekem már meg van rendelve a Defy. :))
Van egy barátom, akinek a Nexus a "mindene" de engem nem lehet kitéríteni a Defybe vetett hitemből. :DDD Asszem ez a Defyzmus :P :DDD

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27143) w333 válasza fordmaster (#27142) üzenetére


w333
félisten

Igen ez már Defyzmus :K :D :R :DD
Remélem ma már megkapod a defy-t ,nekem meg ma hozzák dél-ig az új hütőt a saturn-ból :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27144) fordmaster válasza w333 (#27143) üzenetére


fordmaster
tag

Hát én is nagyon remélem, de a lusta DHL-esek sztem vasárnap nem hoznak ki csomagot... :((( Sztem ebből hétfő lesz... :O Talán kibírom. :U

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27145) w333 válasza fordmaster (#27144) üzenetére


w333
félisten

Vannak vasárnap is 10-18 óráig :K
De miért nem t-mobile boltból vetted ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27146) fordmaster válasza w333 (#27145) üzenetére


fordmaster
tag

Mert a Webshop-on keresztül olcsóbb. :DDD igaz 5%-al, meg be tudtam váltani az aranykártya pontokat, de így kényelmesebb volt. :U
Jah és kösz az infót! Ezt örömmel hallom! :DD :C

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27147) w333 válasza fordmaster (#27146) üzenetére


w333
félisten

Jah értem hát igy tényleg kényelmesebb :D

Hát ez gáz most olvasom hogy a t-mobilnak csak hétköznap szállit :W [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27148) marcitp válasza fordmaster (#27144) üzenetére


marcitp
őstag

Sztem nem lusták... munkaidőnek hívják :))

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#27149) Kroni1 válasza zsirfecske (#27112) üzenetére


Kroni1
veterán

Hát pedig drága barátom a tesla nekem ment 2.1-el de 2.2 vel már nem, és sokan mások is ezt irták róla úgyhogy talán mégsem akkora hülyeség..

(#27150) Cyrin válasza Kroni1 (#27149) üzenetére


Cyrin
addikt

Így van, amikor felraktam a 2.2-t és nem ment a mototorch, egyből a tesla-t raktam fel, de az se ment, így kerestem tovább, a tiny flash light működött.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.