Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) lvnt válasza Roland06 (#26599) üzenetére


lvnt
őstag

Arra figyelj, hogy sok GSM-boltban az akciós ár azt takarja, hogy kivesznek mindent a dobozból, és csak magát a készüléket kapod meg. Ahol én vettem, az XXL GSM-ben (amely üzlet amúgy a MA-nak is ad sok telefont tesztelésre) is így van, de rendelés után felhívnak, és megmondják, hogy hogyan mennyibe kerül a telefon. De egyébként az is egy opció, hogy megveszed valamelyik szolgáltatónál. Teljesen mindegy, melyiknél, mivel az összes kártyafüggetlen. Az a lényeg, hogy mindenképpen gyári garanciával vedd meg.

(#26602) Roland06 válasza lvnt (#26601) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszönöm!
Már többször olvastam, hogy MIND FÜGGETLEN!!!
Ez tényleg igaz? Tehát ha valaki pl.: T-mobilosként hirdeti vagy bármilyen más szolgáltatónál vette akkor az is független és a gazdája sem tudja??????

(#26603) lvnt válasza Roland06 (#26602) üzenetére


lvnt
őstag

Nagy valószínűséggel igen. Eddig mindenki arról számolt be itt a topicban azok közül, akik szolgáltatónál vették, hogy a telefon gond nélkül fogadja a többi kártyát is.

(#26604) WatMat


WatMat
csendes tag

Roland06
T-mobilnál vett készülékeim függetlenek. Defy és xperiák is.

(#26605) wape1980


wape1980
csendes tag

Sziasztok/Szép estét!

Az egész történet talán nem is IDE való DE hátha tudok valakinek egy "pici" jót tenni....
Ma reggelre ellopták a feleségem 14 ÉVES Mazdájáról mind a 4 kereket (könnyűfém)!!! :(
A véleményemet a dologról inkább nem írnám le mert az már tényleg nem IDE való!!!! :W
Jelen pillanatban nincs mivel elvinni a gyerkőcöt oviba ill. gyógytornára :(
2 hetes Defy ide Android oda.....meg kell válnom TŐLE :( :( :( Kell a pénz "MÁSRA"!! :(
Ha ezért a hozzászólásért kizárnak innen akkor kizárnak.....MINDENKINEK KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI SEGÍTSÉGET!!!! :R
Ha esetleg valakit érdekel keressen..... :(

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#26606) rum-cajsz válasza Edge (#26598) üzenetére


rum-cajsz
őstag

ahogy megfigyeltem van akinél jobb lett az aksi fogyasztás, van akinél sokkal rosszabb, mint 2.2-n volt.
Én az utóbbi csoportba tartozom.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#26607) Neil Watts válasza wape1980 (#26605) üzenetére


Neil Watts
veterán

:(
Miert zarnanak ki? Ilyenert nem.

De hogy hozza is szoljak: Eszmeletlen, hogy mik vannak ebben a hulye vilagban. Nem is tudom mit tennek az ilyen emberekkel. :(((

Jotanacs 1: Legkozelebb rakd az ilyen hozzaszolast offba (alul az off topik kapcsolo).
Jotanacs 2: Legkozelebb kevesebb hangulatjel is eleg lesz. Ezert harapnak a Moderatorok viszont.

Bar most azt hiszem nagyobb gondod is van annal, mint hogy az en jotanacsaimat hallgasd. Lenyeg: Remelem meglesznek a tettesek! :R

Quentin: Inkabb Voda vagy Speedshop vagy XXLGSM. A tobbi kockazatos, nehogy ugy jarjon a kedves vevo, mint az illeto a forumon VIP Phone-nal. Ize... Vodanal 39k netes elofizura!

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#26608) Quent1n válasza Roland06 (#26599) üzenetére


Quent1n
senior tag

Ha biztosra akarsz menni akkor Vodafone vagy T-Mobile. T-nél 61 Vodánál meg 67 ha jól emlékszem kártyásan. Kártyafüggetlenek, legalábbis nem találkoztunk még errefelé olyan tulajjal akinek függő vagy utólag letiltott telója lenne.

Ha kicsit olcsóbban kell 56 körül GSM boltok. Ezek közül általában a NexTel-t, az XXLGSM-et valamint a GSMLine-t ajánlják a legtöbben. Itt 100%, hogy független telót kapsz de lehet, hog ylesz rajta MotoBlur ami annyira nem nagy szám de van akiknek bejön. Garanciának NAGYON utána kell kérdezni. Bolti garancia nekem még ebből a 3 boltból se nagyon kéne.

Aztán ha még olcsóbban kell a cucc akkor használt darabok is vannak 45-60 körül. Igen, nem az igazi az árazásuk a legtöbb hirdető még nem reagálta le az árcsökkenéseket, gondolom bíznak benne, hogy így is elmegy a cucc. Ilyenkor általánosan ezeket javasolják:

- Előre ne utalj soha, senkinek!
- Személyes átvétel
- Lehetőleg leinformálható egyén

A telefont mindenképp próbáld ki ilyen esetben. Ha akadékoskodik a tulaj akkor felejtős.

Én T-nél vettem édesanyám előfizetésére 45k-ért, de szerintem még listaáron (61k asszem) is ott vettem volna.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#26609) Quent1n válasza wape1980 (#26605) üzenetére


Quent1n
senior tag

Szomorú történet és bizony ez kb. bárkivel megeshet... :( A régi kocsikon a könnyűfém felnik sajnos igen kelendőek.

Nem fog innen senki kitiltani amúgy ilyen hsz-ért.

Remélem ha már el kell adnod akkor sikerül jó áron megválnod tőle, aztán majd mikor lemegy az ára vehetsz egyet ismét olcsón!

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#26610) Roland06 válasza Quent1n (#26608) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszönöm a részletes és gyors válaszod!

(#26611) Quent1n válasza Neil Watts (#26607) üzenetére


Quent1n
senior tag

Speedshopot kifelejtettem, nagyon jó bolt, de ott 74 ezer ami azért irreálisan sok érte. Bár lehet, hogy árgaranciával ez csökkenthető de az tuti nem könnyű. :)

Roland06: Nincs mit, igazán. :)

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#26612) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Hello

Bárhol veszed független lesz..

Más: Nekem se akarja megtalálni a ki szemétkedő Go Launcher-t .. Hol találom?

Megoldva: https://market.android.com/details?id=ymst.android.homeswitcherfroyo&feature=search_result VELE!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#26613) Mazsika


Mazsika
őstag

Ilyen tokja nincs esetleg valakinek? Vagy nem látott még ilyet, ez vajon mennyire gagyi?

Dáccsika

(#26614) wape1980 válasza Neil Watts (#26607) üzenetére


wape1980
csendes tag

Hello!

Köszönöm a tanácsokat....és a megnyugtatást, hogy ezért nem fognak kitiltani innen!!!
Sajnálnám mert manapság ritka, hogy egy helyen ennyi SEGÍTŐKÉSZ ember van!!! :R

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#26615) Roland06 válasza wape1980 (#26614) üzenetére


Roland06
aktív tag

Én is sajnálom és voltam már hasonló helyzetben..........
Ha meg tudunk egyezni, akkor én tudok menni érte egy-két napon belül!
Irtam PÜ-t.

(#26616) wape1980 válasza Quent1n (#26609) üzenetére


wape1980
csendes tag

A történet az szomorú és egy "picit" bosszantó!!
Egyébként meg akarja a franc eladni.....ez volt az első droidos telcsim.....de hirtelen honnan akasztanék le ennyi pénzt... :F

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#26617) Neil Watts válasza Mazsika (#26613) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia, nem nez ki valami acelosnak. :D
Galaxy 3-as tapőasztalataim alapjan ilyet szerezz valahonnan DEFY mertetben (olvass vissza, irtam honnan, sot feletted, Quentinnel is megemlitettuk) es az jo lesz :D

(#26618) Quent1n válasza wape1980 (#26616) üzenetére


Quent1n
senior tag

Esetleg valami rövid lejáratú hitel 100k körül? Ismerőstől, rokontól kölcsön? Fizetéselőleg? Ezeken kívül sajnos tleg csak az marad, hogy megválsz valamitől :(

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#26619) akos727 válasza Mazsika (#26613) üzenetére


akos727
senior tag

Én ipod touchon láttam csak. Idővel le-le törögetnek a szélei.

(#26620) Roland06 válasza wape1980 (#26616) üzenetére


Roland06
aktív tag

De privátban nem írsz?

(#26621) wape1980 válasza Quent1n (#26618) üzenetére


wape1980
csendes tag

Ez "csak" egy tárgy....pótolható (és fogom is!!!!)
Hitelem már van egy...az bőven elég!!! :D

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#26622) Roland06 válasza wape1980 (#26621) üzenetére


Roland06
aktív tag

Ha el akarod adni akkor miért nem írsz PÜ-be?
????érdekes!!!! :F

Már megkaptam!

[ Szerkesztve ]

(#26623) Mazsika válasza Neil Watts (#26617) üzenetére


Mazsika
őstag

ááá az nem tetszik túl "komoly", meg főleg azért mert nem akarom nyitogatni... lehet nem veszek rá semmit így is kapott már párat. de nekem így tetszik, egy igazi strapa telefonnak így kell kinéznie!!! :D

Dáccsika

(#26624) kano válasza Flexy90 (#26597) üzenetére


kano
nagyúr

Írd majd meg, hogy milyen.
Köszi

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26625) kano


kano
nagyúr

Nekem ilyen tokban van a Defy. Könnyű kiszedni, eltenni és teljesen zárható (cipzárral).
Olcsó és van több színben is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26626) koziz99


koziz99
csendes tag

Sziasztok!
4 napja vagyok boldog tulaja a Defymnek!
Amit szeretnék tőletek kérdezni az a következő,nem tudom,hogy találkoztatok-e ilyen jelenséggel!
-Kicsomagolás után csak az 5.alkalomra ismerte fel a sim kártyámat (Vodafone)(a többi telefon elsőre)
-Bekapcsoláskor a Motorola logónál "megragadt" nem töltött tovább
- volt olyan,hogy bekapcsolás után kiírta,hogy akku ok,meg hogy csatlakoztassam az usb-t?!
- 1x előfordult,hogy ahogy felállt a készülék,úgy érzékelte,hogy én állandóan nyomom a kijelzőt és mindig ment bele a programokba
Ezek a jelenségek az első pár óra után megszűntek,azóta tökéletesen műxik a gépezet!
Találkoztatok már ezekkel a problémákkal,vajon vigyem vissza az üzletbe?
A válaszokat előre is köszönöm!

(#26627) fordmaster válasza Roland06 (#26599) üzenetére


fordmaster
tag

T-mobile Webshop-ban 37.990 Ft-ért meg tudom venni. Ez tartalmaz még egy Go!Net L díjcsomagot is, azért annyi amennyi, de mondjuk Go!Net M díjcsomaggal is ennyi. :DDD
Annyit még tudni kell, hogy Mix díjcsomagos, és Aranykártyás vagyok, de ebből a 37.990-ből még nincs leszámítva az aranykártya kedvezmény, tehát... :DDD Sztem profi ár érte. Viszont ha annyira "függetlenül" akarod venni, akkor inkább EZT ajánlom. :K

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#26628) tyll30


tyll30
tag

Hogy tudom beállítani, hogy a GO sms-ben kapjak csak értesítést ha sms jön ?

(#26629) akos727 válasza tyll30 (#26628) üzenetére


akos727
senior tag

Szerintem itt kapsz választ.

(#26630) mclaren777


mclaren777
senior tag

Sziasztok!

Ti a Defy és úgy általában egy mobiltelefon kameralencséjét hogyan/mivel tisztítjátok meg időnként? (Víz nem visz le mindent) Defynél ez sima plexi, vagy valamilyen szinten karcálló anyagból készül?

(#26631) Quent1n válasza mclaren777 (#26630) üzenetére


Quent1n
senior tag

Én szemüvegtisztító specko ronggyal szoktam úgy, hogy az egyik sarkánál meggyűröm picit. :) Lényeg, hogy amennyire tudom az alkohol nem jó neki.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#26632) Sly81 válasza Mazsika (#26613) üzenetére


Sly81
csendes tag

hello nekem ilyen tokom van ebayrol rendeltem en is. eloszor tok jol rapattant. de idovel (2-3het) A szeleinel elkezdett kicsit lotyogni. illetve a vemony gumirozas helyenkent kezd lekopni. probabol berendeltem mashonnan is hatha mas minoseg. napokon belul meg kell hogy erkezzen.

(#26633) Imii válasza lvnt (#26596) üzenetére


Imii
tag

Nem, nem ott vettem, hanem a T-mobilnál.
Lehet ez is problémás??? Nemááár?

(#26634) Imii válasza Imii (#26633) üzenetére


Imii
tag

Ja, a lényeg:

System version:
Moto_Version.2.51.1.MB525.Retail.en.CEE
Firmware version:
2.1-update1
Baseband version:
EPU93ST2_U_03.0A.01
Kernel version:
2.6.29
Biuld number:
JRDENM_U3_2.51.1

Véleményetek?

(#26635) Ulrik


Ulrik
tag

Sziasztok,

A hangpostát miért nem kapom meg?
SMS-ben kapom, de nem engedi letölteni?
Tud vki segíteni ebben?
Voicemailnél beállítottam a T-mobilos hangposta számot, de semmit változás

Köszi

(#26636) pomk válasza kano (#26580) üzenetére


pomk
őstag

Ne feledjétek, hogy a 2$ csupán a tok ára, +2,5$ a szállítási díj! ;)

(#26637) pomk válasza rum-cajsz (#26579) üzenetére


pomk
őstag

Szia!

Ezt hogy sikerült működésre bírnod?

(#26638) kano válasza Roland06 (#26622) üzenetére


kano
nagyúr

Vedd meg T-nél kártyásan, ha nem jön össze a kolléga Defy-je. Hivatalos 2 év gar van rá és megbízható forrásból származik. ZugGSMeknél előfordulnak Fülöp-szigeteki példányok. ;]
pomk
Azt mondja, hogy "Free shipping". Akkor mitől is lenne a szállítás 2,5$?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26639) pok.tom válasza pomk (#26636) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Ne beszélj már hülyeséget, 2dolcsi volt szállítási költséggel.

(#26640) Halo válasza rum-cajsz (#26579) üzenetére


Halo
senior tag

azt írták, hogy nem kell installálni, csak manuálisan be kell másolni az app könyvtárba...

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#26641) marcitp válasza pok.tom (#26639) üzenetére


marcitp
őstag

Jaja, nincs szállítási ktg !!
telóm még nincs meg, de a tok már úton... ;] :P
elviekben a héten megjön...

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#26642) kano válasza pok.tom (#26639) üzenetére


kano
nagyúr

Elnézte. A Standard Int'l Shipping-et nézte. ;) De ennyit már tényleg nem ér a téma.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#26643) rum-cajsz válasza pomk (#26637) üzenetére


rum-cajsz
őstag

#26640

Bemásolod a /system/app könyvtárba, és beállítod rajta a helyes jogokat (chmod). Újraindítod a telefont, öröm é' bodottá'.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#26644) pomk válasza rum-cajsz (#26643) üzenetére


pomk
őstag

Elnéztem, bocsánat. Két féle szállítás van. Szánom-bánom... :B

Ok, megpróbálom chmod-al. ;)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#26645) pomk


pomk
őstag

Valaki meg tudná osztani a chmod-ot? Netem nincs telefonomon, gugli pedig nem segített...:(

(#26646) martillo


martillo
tag

A galery milyen netes adatforgalmat tud generálni és azt hogyan lehet kikapcsolni? Megnéztük haver defy-jében is és neki is jelentős mennyiséget vesz el a galery az adatforgalmából és nincs tippünk, hogy milyen módon történik ez...

(#26647) zsirfecske


zsirfecske
addikt

elméleti kérdés:
ezzel a kidigi bölcsővel ártanék az akksinak hosszútávon, ha munkaidőben folyton rá lenne dugva? ugyanezt kérdezem autós töltőnél, ha valaki 8 órában fuvarozik és folyton rajta van az csunyarossz-e?

(#26648) Neil Watts válasza zsirfecske (#26647) üzenetére


Neil Watts
veterán

az nagyon gagyinak/kinainak/veszelyesnek tunik.
Valami normalisabbat nem talaltal? :))

(#26649) pok.tom válasza zsirfecske (#26647) üzenetére


pok.tom
aktív tag

Én is szemeztem ezzel, de aztán lemondtam róla mi ez a márka? kidigi? életemben nem hallottam róla, mondjuk attól még lehet jó.
Mondjuk én olyat kerestem ami a miletsonhoz van, mert az hivatalos motorola kiegészítő, ez meg ugye nem, én ezért nem bíznék benne..

mod:

core2: Én sokat kerestem jófajta dokkolót de semmi normális..

[ Szerkesztve ]

(#26650) Neil Watts válasza pok.tom (#26649) üzenetére


Neil Watts
veterán

DEFY-hez csak ez a kidigi van :( ehh

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.