Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Ha sokszor, 1-2 naponta kikapcsolom a Defy-m majd pedig bekapcs, azzal árthatok a telónak illetve az akksinak?

Vannak programok, amik kiakasztják a procit (elég gyakran), ilyenkor csak a restart segít....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#27652) fordmaster válasza Rellind (#27650) üzenetére


fordmaster
tag

Grat a Telóhoz!!! :C :C :C
A Frissítéshez pedig ittegy koma leírása. Használd egészséggel a telefont! :K ;)

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27653) Quent1n válasza Land (#27643) üzenetére


Quent1n
senior tag

Hát ez itt elég off de egy jó tanács. A Windows-hoz és az Office-hoz te nem hobbi szinten értesz hanem magabiztosan kezeled őket. Én tudom, és jobb ha a leendő munkaadó is így tudja. :)

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#27654) CoolBoy323 válasza Quent1n (#27653) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

és a pályakezdő szót is tilos használni!!
helyette: új lehetőség előtt állok blahblahblah :)

magabiztosság!!!! :C

(#27655) Toto00 válasza volvoguy (#27647) üzenetére


Toto00
tag

véletlen találtam egyet. mp3 downloader pro vagy light. csak akkor adja ki a kereső ha teljesen kiírod. egész jó.

(#27656) Quent1n válasza volvoguy (#27651) üzenetére


Quent1n
senior tag

Nem nagyon árt a telónak de nem is arra van tervezve azért. :) Akksi szempontjából nem sokat számít, én régebbi litiumos telóimat sokat kapcsolgattam és nem látszott az üzemidőn. Engem mondjuk tuti felhuzna a sok vacak program amik miatt újra kell índitani a masinát állandóan. :)

Jonny99: A rendszerrel semmi komoly gond nincs. A problémák 90%-ban orvosolhatók és javarészt a user a gyenge pont, ezzel nem téged szóllak le félre ne értsd! A droid az droid Defy-n is meg az Ace-n is. Az általad vázolt probléma kb. mindenkinél megoldódott idáig ha jól emlékszem cache ürítést javasoltak a kameránál és max egy factory resetet.

(B)Richie146:(/B) Grat hozzá használd egészséggel!

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#27657) Quent1n válasza CoolBoy323 (#27654) üzenetére


Quent1n
senior tag

Ígyvan :) Szépen ki kell kerekíteni a sarkos részeket a tudásunkban és kellő magabiztossággal fellépni. Majd ráérünk akkor aggódni egy feladat miatt ha már ott ülünk az irodában. :)

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#27658) Quent1n válasza Roland06 (#27564) üzenetére


Quent1n
senior tag

Nekem is lefagyott z4root közbe. Akksi ki be és másik root progival megcsináltam. :)

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#27659) Rellind válasza fordmaster (#27652) üzenetére


Rellind
senior tag

Köszi mindenkinek!
Hatalmas volt a sztori is.Bementem trémobilékhoz,mondom vennék telot.
Kérdi a néni milyet?
-Mondom Defy! Erre rám néz és ezt mondja:
-Biztos, jól meggondoltam? :Y
Na erre kíváncsivá tett. Visszaping.Miért mondja ezt?
Odacipel a szervizes kollégájához.Észosztás ON!
Mondja: Ő személy szerint nem szereti se ezt se a szifont mert nem szedheti szét nem jó,Motorola befuccsolt,nem adnak el sokat, ilyenek.... :U
Mondom a néninek na azért induljon el azért a raktárba a telomért,de ha már arra jár csapjon hóna alá egy Nexus-t is, mert megnézném.
Jön ki...Nexus nincs,elfogyott...Mondom neki: Na ugye,még az égiek is azt akarják hogy Defy-m legyen. :C
Remélem tényleg jól jártam :DD

(#27660) fordmaster válasza Rellind (#27659) üzenetére


fordmaster
tag

Tudod hogy miért akarnak lebeszélni róla, hogy vegyél vmi drágábbat, mert a Defy most az "olcsó" kategóriába tartozik. Ez szimpla marketing sztem, semmi egyéb. :U
Mellesleg, nekem most van meg 3. napja (nem túl nagy idő) de IMÁDOM !!! :C :DD

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27661) Jonny99 válasza Quent1n (#27656) üzenetére


Jonny99
tag

Nem vitatom, hogy esetleg nálam van a probléma, csak nem tudom, hogy hol rontom el. Kamera probléma valóban megoldódott, bár azóta már képkészítés közben is befagyott a telefon. Semmi extra dolog nincs telepítve rá stock froyo, es explorer, fancy widget, app2sd, quadrant, zedge. Nincs semmi auto-end list-re téve, nehogy az okozzon fagyást, hogy valami futáshoz szükséges komponenst állít le.

Én csak a tapasztalatok alapján azt gondolom, hogy az ACE rendszere stabilabb, jobban van optimalizálva.
Most fogok egy full resetet csinálni rajta és semmi külső programot nem teszek rá csak a gyárikat fogom használni. Ha nem jelentkezi a hiba, akkor valamelyik fent említett program lesz a ludas, ha viszont továbbra is fennáll a fagyás, akkor a ROM-al kell kezdeni valamit. Bár rootolva van a telefon abban biztos vagyok, hogy nem az okozza a galibát.

Mindezektől függetlenül különben nagyon tetszik a gép és eszem ágában sincs visszacserélni az ACE-re, szóval kell, hogy legyen megoldás minden problémára.

(#27662) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Az mennyire normalis, hogy most nezem a Battery use reszt es csak a Mobile standby, Phone Idle es a Wif-Fi-t irja ki es azt irja, hogy 3 es fel oraja vettem le a toltorol? :F

Joval tobb ota megy, tegnap reggel ota.

Udv. core2

(#27663) szabof1 válasza fordmaster (#27648) üzenetére


szabof1
őstag

1%-hoz: MotoCharge: [link]

[ Szerkesztve ]

(#27664) lvnt válasza Neil Watts (#27662) üzenetére


lvnt
őstag

Ha nem indítottad újra telefont, akkor lehet, hogy kilőtte az alkalmazást valamilyen task killer. Használsz ilyet?

(#27665) MadKun válasza Kr1ssz (#24173) üzenetére


MadKun
csendes tag

Nálam ugyanez volt, de nyomtam egy factory resetet és helyreállt.
Így elsőre jobban suhannak a menük, kontaktok, desktopok mint az előző verzión.
Reméljük a többi is így marad.

Saját gépen (Win7x64)nem sikerült lefrissítenem, pedig előtte lepucoltam, nyomtam egy factory resetet.
Behoztam melóba, itt meg a kétmegás, cenzúrázott német proxy-s nettel, XP-n és egy agyonhasznált NOKIA kábellel sikerült :D

Mindig megdolgoztat a rohadt Motorola...ezért az egyért irigylem kicsit a szifonosokat.

(#27666) Laci.M válasza fordmaster (#27648) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én kiraktam a főképernyőre egy widgetet, ami 10%-onként mutatja az aksit, és a SetVsel programban (amivel a procit lehet húzni) van olyan, hogy Show CPU Speed Icon, a nevével ellentétben kiírja az aksit is, diszkréten amikor lehúzod az állapotsort. Nekem ez bőven elég, hogy kb-ra látom kint, és ha pontosabban érdekel akkor lehúzom.

Proci- mindenki nyugodtam állítsa legalább 1GHz-re van olyan telefon amiben alapból ennyin megy ugyan ez. (A moto próba 2.3-jában, amit elvetettek is ennyien járatták alapból a procit, elméletileg az 1200MHz-et is bírja, és nem lesz megsütve)

Aláírás

(#27667) Neil Watts válasza lvnt (#27664) üzenetére


Neil Watts
veterán

nem, nem telepitettem ilyet, a Vodas Defyn (2.1) nincs ilyen.
Szoval akkor megnyugodhatok, nem hardveres gond?

(#27668) Edge válasza Jonny99 (#27661) üzenetére


Edge
veterán

app2sd minek froyora? :)

fordmaster: %-os akkura battery circle marketből free... és szebb is mint a motocharge :P

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27669) fordmaster válasza szabof1 (#27663) üzenetére


fordmaster
tag

Köszönöm szépen minenkinek! Működik! :C
Laci.M:Köszi a leírást, de nekem is volt kint widget ami 10%-onként mutatta a töltöttségi szintet. :K Csak jobban szeretem pontosan tudni. :U

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27670) Shyciii


Shyciii
veterán

Ezt a váratlan FR-t beszívtam. Ugyanis Titanium backuppal a gyári fájlkezelőt leszedtem még az FR előtt. Most a kényszerű FR után nincs fájlkezelőm, így nem tudok mivel telepíteni.
Van valami megoldás, hogy ennek ellenére feltelepítsem mondjuk a Root Explorer-t, hogy tovább léphessek?

(#27671) Edge válasza Shyciii (#27670) üzenetére


Edge
veterán

Marketről tegyél fel vmi file kezelőt...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27672) Laci.M válasza Edge (#27668) üzenetére


Laci.M
senior tag

App2SD igenis jó dolog Froyo-ra, mert rányomsz h tegye át mindet és átrakja, nem kell neked egyesével megnézned, hogy mit lehet, és mit nem.

fordmaster: A SetVsel 1%-onként mutatja. Főképernyő 10%, állapotsor (úgyis sokat kell húzgálni ott meg 1%-onként. És ha több oldalt is használsz akkor nem kell kirakni mindenhova.

2 programba viszont segítséget kérnék:
1: Ami kirakja a wifi, bt, meg ilyesmik kapcsolóját az állapotsorba (Froyo)
2: LAUNCHER!! Fő a design, mivel úgyis csak 2-3 oldalt használok nem túl sok ikonnal. Ja és ne akadjon, mert a sok hülye szifon b...i csak ezt nézni és fikáznak mindent hiába jobb a doid :)

Aláírás

(#27673) Shyciii válasza Edge (#27671) üzenetére


Shyciii
veterán

Uram isten de hülye vagyok...AZ ijedtségtől elfelejtkeztem erről a triviális megoldásról :)
Köszi!

(#27674) Edge válasza Laci.M (#27672) üzenetére


Edge
veterán

1: widgetsoid 2.x
2: go launcher ex

mindegyik free a marketen.

App2SD: ok akkor tovább gondolva: a defy-re minek? :D 1.14gb-al lehet gazdálkodni, ha megnyirbálod a romot akkor többel, mire nem elég? :P

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27675) YAS-dude válasza Laci.M (#27672) üzenetére


YAS-dude
őstag

1. Engem is érdekel, a cm7-ben ez nagyon tetszik.
2. Mind akadni, ricegni fog sajnos, ilyen szar az android, nincs rendes (vagyis semmilyen) hardveres grafikus gyorsítás a guin. Nekem a go launcher ex vált be.

(#27676) lvnt válasza Neil Watts (#27667) üzenetére


lvnt
őstag

Nem tudom, szerintem inkább csak valamilyen szoftveres dolog.

(#27677) Land válasza YAS-dude (#27675) üzenetére


Land
veterán

Nálam az Adw Launcher Ex és a Launcher Pro, ami nem akad egyáltalán, de azért vmi nagyobb durranás jöhetne már, mert sebességből sosem elég:)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27678) wape1980


wape1980
csendes tag

Sziasztok!

Mivel csak ritkán írok ezért gondolom még egy 3-4 év eltelik mire átváltok "lelkes újoncra"!!
Általában inkább csak olvasgatok...olvasgatok....de azt minden este!!
Akinek nem inge az ne.......de néha csak ámulok és bámulok, hogy néhány fórumtárs örömmel tudatja: Na végre én is Defy tulaj lettem!! Ezzel nincs is semmi baj mert én is marhára örültem neki így "harmincikszévesen"!!! Ez az első androidos telefonom.....anno az első telefonomat pedig még a pannon gsm-es területi képviselő hozta ki házhoz....na de ez nem ide tartozik!! Szóval hurrá én is Defy tulaj lettem.....aztán pedig 2 v 3 hozzászólással késöbb már rootol meg factory resetel meg frissít meg....stb stb!! Aztán még aznap de legkésöbb másnap meg nem győz kérdezősködni mert a Moto logónál nem jut tovább a telefon :F
Az utóbbi napokban már komolyan azon gondolkodtam, hogy esetleg MEGÖREGEDTEM!!?? :Y :Y :Y
Mert, hogy én nem lennék ilyen bevállalós 40-50-60 ezer forintért az biztos!!!
Az én Defy-m egy hónapos 2011. áprilisi gyártású ugyh eddig még elkerült a hangszóróhiba!
A 2.1-et kb másfél hét olvasgatás után mertem 2.2-re frissíteni (ami nem igazán vált be mert néha nagyon szaggatott!!)!! De azért elvoltam vele!! Aztán jött megint másfél hét olvasgatás mire rászántam magamat a cm7 RC1-re.....remegő kezekkel de megcsináltam!! Azóta nem szaggat nem akad...proci 1 Gh-en cammog...tök jó képeket csinál ( egy telefonhoz képest!!)...elnavigál ha kell....akksi ROM csere óta 2 napot "vidáman" elmegy...rendeltem hozzá egy Otterboxot....ugyh azt hiszem most egy kis időre (1-1,5év) ennyi elég is lesz!! Igazából semmi hasznosat nem írtam....de ezért is OFF az egész!!!
Ja....és SENKI NE RENDELJEN AZ ebayről 2 dolcsis fekete szilikon tokot!!!! EGY RAKÁS SZÖSZGYÜJTŐ SZAR AZ EGÉSZ!!!!!!!

Még egyszer elnézést az unalmas blablabla szövegért... :R

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#27679) Pistakiss válasza fordmaster (#27648) üzenetére


Pistakiss
őstag

Battery Monitor Widget

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27680) etisnail


etisnail
csendes tag

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szerettem volna feltenni a CM7-et de valami oknál fogva nem sikerült. Ekkor szerettem volna factory resetet csinálni a Pomi blogjában leírtak szerint, de sajnos ez sem sikerült, mivel állandóan újraindul a telefon. Próbáltam kivenni az akkut néhány perc után visszaraktam és megint a leírtak szerint jártam el a resetelést illetően, de ugyanúgy újraindul és a Motorola logón kívül nem megy tovább. Kérlek aki tud valami hasznos tanácsot adni segítsen! Vagy kuka lesz belőle?

(#27681) Pistakiss válasza wape1980 (#27678) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Eztet írtam én is pár hete!!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27682) etisnail válasza Pistakiss (#27681) üzenetére


etisnail
csendes tag

És mi lett a megoldás?

(#27683) marcitp válasza fordmaster (#27648) üzenetére


marcitp
őstag

1% Battery Solo Widget (marker) nekem bejön, kör alakú....sztem jól néz ki.
Más.
1 nap utáni tapasztalat: gép belakva, egyelőre maradt 2.51, 2.1 update-1.
Frankó, nem akad, Maps nem akasztja ki, teljesen korrekt, launcher csere, icon pack-ok stb.

Viszont!! Hangszóró.... beszélgetés közben ahogy akár véletlenül is nyomogatom a hátlapot a telót kitámasztó ujjal, recseg :((( , eltorzul.
Próbáltam már a hátlap meg az akku közé pici töltőanyagot rakni, jobb lett, de nagyon idegesít, nem tökéletes.
Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#27684) kano válasza marcitp (#27683) üzenetére


kano
nagyúr

Keress rá, kb. mindenkinek ilyen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27685) Pistakiss válasza etisnail (#27682) üzenetére


Pistakiss
őstag

Olvass vissza!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27686) YAS-dude válasza Land (#27677) üzenetére


YAS-dude
őstag

Én is azt hittem hogy nem akadozik meg folyamatos a scroll, egészen addig amíg nem láttam mellette egy iphone4-en az ikonok görgetését. Na az folyamatos.

(#27687) volvoguy


volvoguy
addikt

Hát ezt nem értem..csak úgy magától programok tűntek el a Defy-ről. Eltűnt az NFS Shift is és egy másik app, ami nem az SD kártyára volt telepítve...

Mi történhetett?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#27688) fordmaster válasza marcitp (#27683) üzenetére


fordmaster
tag

Köszönöm a sok Widget ajánlót! :R A SetVsel progi plusz lóerőket adott a telefonnak :Y Sokkal gyorsabb minden! :DD

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27689) volvoguy


volvoguy
addikt

Hát ezt nem értem..csak úgy magától programok tűntek el a Defy-ről. Eltűnt az NFS Shift is és egy másik app, ami nem az SD kártyára volt telepítve...

Mi történhetett?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#27690) marcitp válasza kano (#27684) üzenetére


marcitp
őstag

akkó mindegy... :((
Egyébként meg frankó a teló.
De azért basszus. Nagy kijelző, proci, meg stb-stb. 2011-ben nem tudnak gyártani egy normális, nyomorult hangszórót????????
Bocs az off-ért, de kijött. Ez a 3. telóm, amivel hsz. problémám van. Semmilyen más. Csak telefonként vacakol. Nooormááális???

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#27691) RootRulez


RootRulez
félisten

ha froyo van, akkro kell még ezzel izélni, hogy:

"Hogyan tudok megadni saját hangokat a beállításokban?
A következő könyvtárakat kell létrehozni a memóriakártyán, és oda bemásolni a hangokat:
Csengőhang: ringtones
Értesítőhang: notifications
Ébresztőhang: alarm"

vagy hiába a 2.2, az a tuti, ha megcsinálom a mappákat és oda teszem a fájlokat??

még valami:

Így kell leformáznom androidra a memkarit?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#27692) rum-cajsz válasza fordmaster (#27648) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ha bátor vagy, és rootolsz, utána felteheted a 2ndInit programot, utána recoveryben tudod telepíteni ezt a patch-et:
[link]

Ha nem vagy bátor, akkor Marketről leszeded a MotoCharge programot, és használod egészséggel.

--------------------------------

Szomorúan olvasom, hogy a beírásom után, miszerint frissült az első hozzászólás ketten is írtak egy hibáról, amire a megoldás ott van leírva. Azt hiszem én itt befejeztem az 1. hsz írását.
Szívesen átadom a szöveg forrását a következő lelkes, és alkalmas vállalkozónak.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#27693) rum-cajsz válasza volvoguy (#27651) üzenetére


rum-cajsz
őstag

milyen sd kártyát használsz?

Nem normális a sok fagyás. Nekem a fél év alatt sima romon talán egyszer ha előfordult ilyen. CM7-el együtt összesen talán 10 lehet, ami az sd kártya hibája miatt volt.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#27694) kkeszon válasza etisnail (#27680) üzenetére


kkeszon
csendes tag

Üdv! Én is jártam így a CM7 telepítése után nekem is ezt csinálta a Defy-m, amikor visszatettem az aksit akkor kék led felvillanása után hangerő le gomb Recovery menü:
Recovery->Custom Recovery->Wipe cache partition->Yes
Wipe data/factory reset->Yes
Ez után RSD Lite-al(usb-n keresztül) már fel tudtam tenni az androidot.
Én csak erre a Froyora(JOREM_U3_3.4.2_177-003 ) tudtam CM7-et tenni.

(#27695) volvoguy válasza rum-cajsz (#27693) üzenetére


volvoguy
addikt

A gyárit...az nem tudom milyen...(tényleg, a gyári milyen? Sandisk? KIngstone vagy vmi gagyi?)

Re-mount SD Card megoldotta a problémát, bár a Need for Speed még mindig nem jó...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#27696) rum-cajsz válasza volvoguy (#27695) üzenetére


rum-cajsz
őstag

mondjuk én nem használok játékokat. Próbáld meg formázni a kártyát és 1 napig bird ki játékok nélkül. Nézd meg úgy is fagy-e. Ha igen, én visszavinném.

Ja, még valami. Az 1. hsz-ban írtam az sd kártya cache kezeléséről. Azt a két paramétert is beállítanám a helyedben, de ehhez rootolni kell a telefont.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#27697) rum-cajsz válasza Jonny99 (#27661) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nem lehet nálad is az SD kártya? Én azt tapasztalom a hibák többségét 2.2-es androidon ez okozza.

A recovery ügyében pedig teljesen tévúton jársz, olvasd el az első hozzászólásokat (ez+mélyvíz)

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#27698) marcitp válasza volvoguy (#27695) üzenetére


marcitp
őstag

Sandisk. Lehet, nem véletlen? :F

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#27699) AizawaKouta válasza Laci.M (#25741) üzenetére


AizawaKouta
tag

Ez is megoldódott... Most frissített az Opera. Már ki lehet kapcsolni a mobilnézetet teljesen. Van pár új menü pontja.

(#27700) Hovi


Hovi
aktív tag

Sziasztok.

Érdekes problémám adódott. Mikor ráteszem töltöre, utána nem kapcsol be a screen lock. Ha megnyomom a bekapcs gombot, bejön a föképernyö. Se unlock, se kód. S ha leveszem a töltöröl, akkor sem változik a helyzet. Újraindítás után megjavul.
T-mobilos, 2.51 eredeti szoft.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.