Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) csursan válasza Flexy90 (#27288) üzenetére


csursan
csendes tag

köszi a választ már megoldottam!
a VPlayer lett a megoldás!
köszi mégegyszer!
:R

(#27302) Shyciii válasza Nandivagyok (#27295) üzenetére


Shyciii
veterán

Hogy pontosan mi okozza, azt meg nem mondjuk. Viszont ha nem Froyo van rajta, akkor érdemes frissíteni a szoftot, és frissítés után egy factory resetet nyomni, hogy tisztán kezdjen mindent.
Amúgy nekem 2G onlyt állítva egy éjszaka 3%-ot esik csak. Amikor 3G-re volt állítva, akkor 13% környékén esett. Most vagy a Telenor 3G-je xar, hogy mindig le-fel csatlakozik, és ez emészti, vagy valami nem kóser ezzel a szofttal.

(#27303) Flexy90 válasza w333 (#27300) üzenetére


Flexy90
senior tag

Kb 2napja írsz a fórumra, és folyamatosan ontod magadból a hülyeséget, én is szépen kérlek, állj le..

Xiaomi Fan

(#27304) w333 válasza Shyciii (#27302) üzenetére


w333
félisten

Igy van 3g-vel 2X olyan gyorsan lemerül mint 2g-vel :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27305) fordmaster válasza Shyciii (#27299) üzenetére


fordmaster
tag

Hát akkor ez van. :DDD Ha nem tetszik, cseréld le olyanra, mint ami nekik van. ennyi :R De a telefonokat amúgy sem fotózásra találták ki. Csak azért van rajta kamera,(sztem) hogyha képet kell készítened vmiről, de nincs nálad a fotómasinád, akkor le tudd lőni vele. Arra meg pont kíváló szerintem. Nem művészi fotókra tervezik az ilyet. :N
(Gépből pedig ajánlom a Canon EOS családot! De ennek nem itt a helye.)

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27306) Shyciii


Shyciii
veterán

Még jó hogy lesz rájuk. A Droid X, és az Atrix felsőkategóriás telefon, nem úgy mint a Defy...
Jah és 2.3.3-as szoftot kapják meg, nem a 2.3.4-est...

[ Szerkesztve ]

(#27307) Shyciii válasza fordmaster (#27305) üzenetére


Shyciii
veterán

Ha az előző írásaimat is elolvastad volna, akkor láthatnád, hogy odaírtam, hogy még jó hogy én nem használom fotózásra a mobilt. Innentől kezdve akkor ezt már kár is volt leírnod :)

(#27308) fordmaster válasza Shyciii (#27307) üzenetére


fordmaster
tag

Igaz. Csak gondoltam én is osztom akkor a véleményt. :R
A többieknek: w333 nem ír hülyeségeket. pl nekem is segített, és leírta, hogy hogyan frissítsem a Defy-t, ami nekem nagyon is hasznos. Másnak is segített. az ha meg "bohókás" az nem baj sztem. legalább feldobja a hangulatot itt a fórumon. :DD Le lehet ezért engem is köpni, de én így látom. És hálás vok neki. Defysta testvér :DDD

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27309) w333 válasza Shyciii (#27306) üzenetére


w333
félisten

Én még ilyet nem láttam hogy valaki ennyire off-olja a saját telefonját mármint ha defy-je van :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27310) Shyciii válasza fordmaster (#27308) üzenetére


Shyciii
veterán

Azt nyugodtan. Véleményekre mindig szükség van :C

(#27311) Shyciii válasza w333 (#27309) üzenetére


Shyciii
veterán

Én viszont gyakran látom 10 éves szintű srácoknál, hogy agyon ajnározzák azt is, ami messze van a kivállótól :DD
Én viszont realista vagyok, ezért is engedhetek meg ennyi idő után jópár dolgot magamnak :K

(#27312) fordmaster válasza Shyciii (#27311) üzenetére


fordmaster
tag

A realizmus kíváló dolog. Én is szeretem. Mindenesetre egy Gingerbread-nek örülne mindenki nem? Higyjünk emberek! :R Motoroláékat meg "seggbe kell rúgni", hogy csinálják meg. Ha megcsinálják Örö' é' bódottá', ha nem, akkor legalább nem csalódunk, mert nem ígérgetik saját maguk. :U

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27313) janes74 válasza Neil Watts (#27277) üzenetére


janes74
senior tag

Melyik tarifacsomagban vetted?

(#27314) pbaly


pbaly
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítséget adnék a Defy sms hangjának beállításához,mert alapból nem tudod az sd kártyán lévő mp3-at beállítani sms hangnak.

Nézzük, attól függően minek szeretnénk beállítani az mp3-as zenénket, hova is kell másoldni:

Csatlakoztasd a telót a számítógéphez és hozzd létre a mappákat és azokban az almappákat.

Hívás csengőhangnak:
/sdcard/media/ringtones
Ébresztő hangnak:
/sdcard/media/Alarms
Értesítési hangnak:
/sdcard/media/notifications
Egyéb hangok:
/sdcard/media/ui

Ezekre a helyekre bemásolva, egy újraindítás után, vagy egy Média újrakeresés után, ami pl megoldható az SD rescan programmal, már ott lesznek a zenék a többi, gyári mellett.

Nekem csak így sikerült, de így már működik.

[ Szerkesztve ]

(#27315) Pistakiss válasza fordmaster (#27308) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Bocs, hogy offolok, de már nem tudom magamban tartani a dolgot.
Látom it vannak olyanok, akik szeretnének egy kicsit, a tudomásuk szerint és a tapasztalatuk szerint, segíteni a kezdőknek, meg esetleg azoknak, akik nem mélyednek mélyen bele a dolgokba, de problémákba ütköznek és látom vannak olyanok, akik magukat a mindentudás kövével felszerelkezettnek tartják azt hiszik, hogy a többiek hülyék, direkt rossz dolgokat mondanak a többieknek. Azt is látom, hogy olyanok kezdik ki az elöbbieket, akik épp hogy csak ide jönnek, beköhögnek és már ők akarják a többieket irányítani. Kérdezném, ki adott nekik bármiféle jogot, hogy bárkit is letorkolljanak, utasítgassanak? Ugyanolyan feltételekkel vannak itt, mint bárki más!
Ezt most nem asaját, hanem más fórumtárs védelmében írtam, mert kinyílik a bicska a zsebemben az ilyen hozzászólásokra, amiket egyesek megengednek maguknak!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27316) Shyciii válasza fordmaster (#27312) üzenetére


Shyciii
veterán

Na jó, bevallom, hogy időnként szeretek álmodozni ;]
2.3.4-nek örülnék nagyon, de végülis a 2.3.3 is jó lenne :)

(#27317) fordmaster válasza Pistakiss (#27315) üzenetére


fordmaster
tag

Eszem ágában sincs utasítani senkit. Távol álljon tőlem. Én csak annyit mondtam, h jó lenne ha jönne a Gingerbread. és hogy más is próbáljon ebben hinni. Ha ezzel megsértettelek elnézést kérek.
Jah és nem csak beköhögni akarok ide, hanem ha befogad az itteni közösség, akkor szivesen maradok itt továbbra is. :B
Én is bocs a sok offért. Sztem itt akkor legyen vége. :K

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27318) Pistakiss válasza fordmaster (#27317) üzenetére


Pistakiss
őstag

Bocs, hogy a te hsz-nál írtam, pont te voltál, aki a védelmébe vette azt, aki miatt írtam. nekem nem volt miért megsértődnöm, hisz rám semmi nem vonatkozott az általad leírtakból, csak én is jártam már úgy mint a "védenced"
Tehát ne vedd magadra, majd felveszi az, akié az ing, vagy nem :DD :D

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27319) fordmaster válasza Shyciii (#27316) üzenetére


fordmaster
tag

Ha jól láttam, azzal tudná már mind1-ik kamerás Defy a 720p-s vidit? vagy még mindíg a chipset a ludas érte? (bocs ha hülye kérdés) :F

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27320) Shyciii


Shyciii
veterán

Nahááát. A Resco Bubbles játék, amit szerettem Symbianon játszani, az van már Androidra is :C

(#27321) fordmaster válasza Pistakiss (#27318) üzenetére


fordmaster
tag

Ohh értem. Semmi gond. én is magamra veszem a fél inget azért. :P :DDD

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27322) Pistakiss válasza fordmaster (#27321) üzenetére


Pistakiss
őstag

Egyébként ha már így sikerült, üdvözlet a bandában, igaz már pár napja itt vagy, de én jóval régebben

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27323) fordmaster válasza Pistakiss (#27322) üzenetére


fordmaster
tag

Igaz. Én még csak holnap kapom meg a Defy-met :B Már annyira várom! :)) :))
Valamint láttam, igen, hogy itt vagy már régebb óta, hisz olvasgattam a fórumba amikor időm engedte :K

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27324) Shyciii válasza fordmaster (#27319) üzenetére


Shyciii
veterán

Mindkettővel lehetne 720p-s vidit készíteni amelyik alkalmas rá. ELső körben úgy hitték, hogy a lencse színe határozza meg (zöld bukta, piros jó), hogy lehet-e 720p-t készíteni. Időközben kiderült, hogy a kameramodul típusa a meghatározó. SOC típusúval nem lehet, Bayer-ral lehet majd készíteni 720p-set. Hogy keveredjen a dolog, a zöld lencsések között is adtak ki Bayer-es verziójú kameramodult. Enyémben sajni SOC van.

[ Szerkesztve ]

(#27325) fordmaster válasza Shyciii (#27324) üzenetére


fordmaster
tag

Nah nagyon remélem, hogy az én új Defy-mben már Bayer lesz. :C Mert az a 720p-s vidi nagyon tuti lenne! :DD

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27326) Pistakiss válasza fordmaster (#27319) üzenetére


Pistakiss
őstag

Az én telóm kamerájának "piros lencséje" van, BAYER jelzésű, mégsem tudja a 720-as HD-t, de nagyon várom, hogy még ezen javítsanak.
A fényképezőgépet meg így kell elfogadni, eleve nem "FOTÓZÁSRA" tervezték, hanem csak arra, amire legtöbben használják, események megörökítésére, ha más nincs, viszont arra nagyon jó. Persze azt is tudni kell a fotózásról, hogy a legjobb gép sem tud NG-be bekerülő képet készíteni, ha az, aki mögötte van, nem képes rá! Viszont akár újságba is bekerülhet egy jókor, jó helyen kattintott mobílkép is. Tehát nem minden a kamera és a minősége, ehhez kell a fotós is!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27327) Shyciii válasza Pistakiss (#27326) üzenetére


Shyciii
veterán

Az XDA-n fellelhető patchel sem tudtál készíteni 720p-s videót? Annak működnie kell(ene).

[ Szerkesztve ]

(#27328) rothadt válasza Pistakiss (#27318) üzenetére


rothadt
aktív tag

akor ruházkodjunk: logikádat követve bárkinek joga van azt mondani a másiknak, hogy kocc sztem. a fórum, ami már széthullott, elment már pár igazi guru innen az ilyen okosok miatt üés én is itt vagyok már 20k hsz-el ezelőttóta és volt már sok ilyen "kisokos" ski segíteni akar uhyan, de sokat árt. mint láthattad többen is megkértük, mert nincs infó a fórumban, az okosabbak meg elmenekültek a 30hsz/órás "informátoroktól"

a logikádat követve pedig jogomban áll ezt gondolni, írni
megintcsak:nem párbeszédnek szánom ezt sem

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#27329) w333 válasza fordmaster (#27325) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom hogy hétvégén miért nincs sajnos szállitás viszont nekem most hozták meg fél 7 kor az uj hütő-t :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27330) Pistakiss válasza Shyciii (#27327) üzenetére


Pistakiss
őstag

Megmondom, nem is töltöttem le, Ha a következő frissítésben benne lesz amúgy is, akkor minek rugózzak ezzel, annyira nincs erre szükségem. Én inkább a fényképezéssel vagyok el, mivel azt kedvelem jobban, abban viszont mindent kipróbálok, HDR-t, panorámát, LOMOGRÁFIÁT és egyéb dolgokat.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27331) speter87


speter87
csendes tag

Hali!
Hol tudom megnézni milyen típusú a kamerám csippje? (a lencse zöld az tuti) Előre is köszi!
Üdv!

(#27332) fordmaster válasza Pistakiss (#27326) üzenetére


fordmaster
tag

Ezzel egyetértek. :K Ezt a képet egy SE K800-al lőttem,(3.2Mpx) és volt egy hangyányi szélső effekt hozzáadás Picasa-val. Szerintetek rossz?

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27333) Shyciii válasza Pistakiss (#27330) üzenetére


Shyciii
veterán

Megkérdem kollégámat hogy neki működött-e. Ha jól rémlik akkor ő próbálta a piros lencsés BAYER-en, mielőtt szervízbe vitték, de nem mernék megesküdni rá.
A HDR-t melyik szoftverrel próbáltad? HDR Camera+, Pro HDR Camera?

[ Szerkesztve ]

(#27334) Shyciii válasza fordmaster (#27332) üzenetére


Shyciii
veterán

Hmmm, szépek lettek a bibók! :Y

(#27335) Shyciii válasza speter87 (#27331) üzenetére


Shyciii
veterán

Pl letöltöd az aLogcat nevezetű progit a marketplaceről. ELindítod, majd elindítod mellett a kamera progit. Visszamész a Logcat programba, és keresel egy ilyen sort:
D/LibCommonCamera( 1837): CameraCommon:
Ezután pedig vagy Detected SOC device lesz, vagy Detected BAYER device lesz.
Kicsit keresgélni kell, mert sok sor közül kell csemegézni, mert minden mást is loggol.

[ Szerkesztve ]

(#27336) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv!
2.2.2 CEE-m van. Feltöltöttem délután, és a menüben való nyomkodás, telefonkönyv-böngészés miatt pár perc alatt 90%-on volt az akksi, pedig se GPS, se WIFI, de még csak BT sem volt bekapcsolva..

Most megint egy kis nyomkodás után már 80%-on van....

És ami érdekes, hogy a töltöttségjelző csak tízesével méri a töltöttséget, vagyis: 90%, 80%, 70%......nincsenek köztes számok mint 76%, 54%....

Ez nektek is ilyen? Mitől?

Adatkapcsolatot amúgy kilőttem, +G módban van, képernyő fényereje pedig automatikusra van állítva

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#27337) Pistakiss válasza rothadt (#27328) üzenetére


Pistakiss
őstag

Sajnos az a helyzet, hogy ebben a fórumban nem az lenne a lényeg, hogy ki hogyan tudja a telefonját a leghamarabb elbarmolni, hanem az, hogy hogyan tudjuk minél hasznosabbá tenni, kihasználva a lehetőségeit. Az, hogy milyen főzött rommal és hány újra telepítés után kerül a szemetesvödörbe, az már ne ennek a fórumnak legyen a témája, ahova minden nap újabb és újabb tulajok jönnek a legalapvetöbb kérdésekkel. Az ilyen szétgányolt telefonokról olvasva egyből elmegy a kedvük a telefontól. Nagyon jó ötletnek tartottam, hogy azok, akiknek egy telefon annyit ér, mint másnak egy doboz gyufa, az menjen át egy másik fórumba, aki ennek a fórumnak a szintjét már túlhaladta, annak az való, hisz itt minden nap ugyanazok a kérdések körűl forognak a kérdések és válaszok, már nagyon régóta a legapróbb részletig ki lett tárgyalva a telefon is és az Android is, ami a telefonon van, csak vissza kell olvasgatni.
Én az első hsz óta vagyok itt, mert már akkor elhatároztam, hogy ilyen telefonom lesz, tehát amikről szó van, az már (ha mondhatom?) a könyökömön jön ki, de mégis itt vagyok, olvasok, ha valamiben érzem, hogy hozzá tudok szólni, vagy segíteni, akkor megteszem, de senkit nem fegyelmezek, senkit nem küldök el, szólásszabadság van.
Szerintem mindenki, akit érdekel a téma, olvasgasson, ha tud segítsen, ha rosszat ír, akkor javítsák ki azok, akik úgy érzik, hogy ők az igazság megmondói, de az az adminok dolga, hogy fegyelmezzenek.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27338) Shyciii válasza volvoguy (#27336) üzenetére


Shyciii
veterán

Én battery monitor widget pro-t használok. Az képes mutatni 1%-onként a töltést, illetőleg monitorozza, hogy mi használta az elmúlt időszakokban a telót. Persze szolgáltatások szintjén ez sem képes monitorozni...

(#27339) fordmaster válasza Shyciii (#27334) üzenetére


fordmaster
tag

Ez az utolsó offom ebből a "témából", de ez a kép egy LG Arena-val lett lőve.(nincs témája a képnek, csak úgy teszteltem a teló fotóképességeit.) Szóval a telefonok is tudnak sztem jó képet csinálni, csak ahogy Pistakiss is mondta, a fótós is lényeg. :DDD :R

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27340) Pistakiss válasza fordmaster (#27332) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ha mint "fényképet" és a kamera teljesítményét nézzük, akkor nem rossz, sőt, szép részletes és a színei is természetesek. De mint FOTÓ sajnos túl nagy az élességi mélység, a háttér elvonja a figyelmet a virágokról, egybeolvad vele. Ez sajnos a kompakt és a mobil kamerák hibája, nem a fotósé. Minden eszköznek megvan a felhasználási területe és az a mód, ahogy ki lehet hozni vele a legjobbat

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27341) Shyciii válasza fordmaster (#27339) üzenetére


Shyciii
veterán

Az előzőkép jobban tetszett, bár a fehér szín segítette a K800-ast. Ezen a fotón nagyon látni, hogy nagyon kis területre tudott fókuszálni, a többi így nagyon homály lett, sajni így ez...Na de off vége :)

(#27342) Pistakiss válasza Shyciii (#27333) üzenetére


Pistakiss
őstag

Igen, azzal is, HDR Camera, meg van a Camera 360-ban is- ha jól emlékszem

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27343) volvoguy válasza Shyciii (#27338) üzenetére


volvoguy
addikt

És mi a magyarázat ilyen mértékü merülésre? A ZTE Blade-m ugyanennyi nyomkodás mellett, ugyanazokkal a beállításokkal produkált hasonló merülést, pedig abban csak 1250mhA akksi van...

Így a 2 nap is alig van meg, pedig alig nyomkodom...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#27344) Pistakiss válasza fordmaster (#27339) üzenetére


Pistakiss
őstag

Ezt is csak dícsérni tudom, minőségben, de itt tényleg a fotós hiányzik, mert van téma, jó a kép minősége, csak kompozíció nincs

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27345) Pistakiss válasza volvoguy (#27343) üzenetére


Pistakiss
őstag

Nekem is ma reggelre, repülő módban 45 %-ról lemerült 19-re, pedig máskor csak 3 %-ot szokott.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27346) Shyciii válasza volvoguy (#27343) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezt nehéz megmondani távolról. Egy biztos. Ha szinte hozzá sem nyúlok akkor a 2 nap nekem is ippeg volt meg, vagy úgy sem. majdnem 4 napra meg tudtam növelni a "távot" úgy, hogy only 2G-re raktam, és ha gyors net kellett akkor kapcosltam vissza 3G-re, vagy wifi. Így normális használattal (tehát nem végletekig kíméletes használattal) túl tudtam jutni 3 napon, a 4-et súroltam alulról.
Én már azt sem értettem, hogy ha este a teló kvázi pihen, nuku kijelző, szinkronizálás, akkor miért merül 13-14%-ot míg alszom...Ha lesz 2.3-as szoft akkor jó eséllyel tovább fogja bírni Döfy-ke is, mert a Froyo-ban minimálisan változtattak az akksi kezelésén az Eclairhez képest. 2.3-as szoftban van rendbe téve. Ha megérjük :)

(#27347) Pistakiss válasza Shyciii (#27341) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szerintem pont az a jó, hogy csak a korlát éles. A háttérnek miért kellene élesnek lennie, hogy meg tudjuk számolni a gazokat a földön? Ennél a képnél a korlát el lett volna forgatva átlóba, akkor már FOTÓ-nak is lehetne nevezni. Jó az élességi mélység, jók a színek, a sötét és világos szétválasztása, szép textúrájú a fa korlát a foszló festékkel

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27348) fordmaster válasza Shyciii (#27346) üzenetére


fordmaster
tag

Úgylegyen! Érjük meg. Nem szeretném 1-2 naponta dugnosni a madzagra a Defy-t. Battery Calibrator programmal lehet valamit még küzdeni a további életbentartásért? Mennyit?

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27349) Pistakiss válasza Shyciii (#27346) üzenetére


Pistakiss
őstag

Nálam állandó a 3G és a wifi, repülő módban ezek kikapcsolnak, tehát ezért nem értem, de nem foglalkozom vele, feltöltöttem és megy az élet tovább

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27350) dokee78


dokee78
félisten

Fehér kerettel nagyon jól néz ki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.