Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) Jurka


Jurka
csendes tag

[link]

Navigáció Google Maps-en keresztül, magyar hanggal ***ROOT***

(#27752) Pistakiss válasza toth_janika (#27749) üzenetére


Pistakiss
őstag

Üdv a csapaptban!
Azt tanácsolom, hogy mielött belemélyedsz a telefon nyüstölésébe, vagy közben, olvasgasd az 1. hsz-t és ha van lehetőséged jó pár oldallal visszább is olvasgathatsz, mert így jó pár feleslegesen felmerülő kérdésedre kapsz magyarázatot és nem kell hülyeségeket kérdezni

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27753) Gaberiellb válasza Jurka (#27751) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Offline kéne.... :W

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#27754) fordmaster


fordmaster
tag

Már túl vagyok a második Battery Calibration-on, az éjjel repülőmódba 7 óra alatt, mindössze 2 %-ot esett a töltöttség. Kb 16 órája megy akksiról a telefon, és 71%-on áll az akksi. Ebből ugye 7 óra repcsimód alvás, aztán volt fél óra netezés kb, fél óra tapizás (állítgatás,keresés), és szinkronizálás. Ez jó eredmény? :U

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27755) errrtu válasza canniball (#27748) üzenetére


errrtu
aktív tag

Szia

Jól látod. Magam is kerestem de a gyári 2.1 alatt nincs ilyen opció. Egyébként meg épp tegnap engedtem rá az updatert a te "lesz@rom" lesz ami lesz stílusodban és a kontaktok nekem speciel elszálltak. Kivétel öt darabot :( úgyhogy biztos ami biztos nyomtam neki egy FR-t dühömben :)

OnePlus3

(#27756) Kroni1 válasza rum-cajsz (#27736) üzenetére


Kroni1
veterán

:R

(#27757) etisnail


etisnail
csendes tag

Be sem lehet kapcsolni már a telómat. Ha ki-be rakom az akkut akkor sem töltőre nem reagál. Ha usb-n összekötöm a laptoppal a fehér led világít. Se kép se hang mi lehet?

(#27758) Szombó válasza Gaberiellb (#27750) üzenetére


Szombó
senior tag

http://sesmart.hu/index.php?option=com_comprofiler&task=login
Nézelődj a fórumba.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#27759) volvoguy


volvoguy
addikt

Ti találtatok az SD kártyátokon olyan mappát hogy bugtogo?? (bugreport_2011-07-05_19-52-58.txt) - ez a tömörített állomány van a mappában

Egy német forumon vmi olyasmit írtak, hogy ide kerül minden bug, vagy bármi fagyás, rendszerhiba, és ha csatlakoztatod a telód a géphez, és használod a PC-re telepített Motorola alkalmazást, akkor ezeket a hibákat elküldi a Motorolának analizálásra...

Szerintetek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#27760) ruan


ruan
tag

Tudja a telefon a kijelző fényerejét automatikusan állítani, van benne környezeti fény érzékelő?

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#27761) Trabby válasza volvoguy (#27759) üzenetére


Trabby
aktív tag

Ez milyen komoly már ha így működik tényleg! :)

(#27762) Szombó válasza ruan (#27760) üzenetére


Szombó
senior tag

Van.Settings,Display,Brightness ha ott bepipálod az automatic brightnesst.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#27763) canniball válasza errrtu (#27755) üzenetére


canniball
nagyúr

"Jól látod."
Akkor csak nem vagyok annyira láma. :)

"...a kontaktok nekem speciel elszálltak."
Azokat azért SIM-re lementettem, így jó esetben azzal nem lesz gondom. De amilyen körülményesnek bizonyul nálam a dolog lehet tényleg előjelnek kéne tekintenem...

ruan!
Tudja, van.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#27764) fordmaster válasza ruan (#27760) üzenetére


fordmaster
tag

Igen van. Ezt a Settings->Display->Brightness->Pipát teszel az Automatic Brightness elé, és kész. :K
Szerk: Szombó megelőzött... :P

[ Szerkesztve ]

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27765) Hovi


Hovi
aktív tag

Had kérdezzem meg ismét: nektek is melegszik az aksi? Folyamatos 3G, sok netezés. Csak mert holnap telik le a 3 nap.

(#27766) Hovi


Hovi
aktív tag

Had kérdezzem meg ismét: nektek is melegszik az aksi? Folyamatos 3G, sok netezés. Csak mert holnap telik le a 3 nap. Most pl 40 fokos.

[ Szerkesztve ]

(#27767) Pistakiss válasza ruan (#27760) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Szerintem olvasgattál itt valamit, vagy csak beestél? Mert ha az utobbi, akkor légyszíves olvasgatni!
Az a baj, hogy páran egyből válaszolnak az ilyen kérdésekre és rászoknak a kérdezők, hogy minek olvasgatni a használatit, vagy az 1. hsz-t, ha itt így kiszolgálják. Nem kell rögtön ugrani a válasszal!!

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27768) Edge válasza Hovi (#27766) üzenetére


Edge
veterán

Hány fokos?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27769) Pistakiss válasza Hovi (#27766) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Van, sőt volt hogy már 41 fokos is volt, de még mindíg azt írta Battery Doctor, hogy minden rendben, pedig már nem tudtam zsebre se tenni
Ha nem megy lejjebb, akkor kikapcs, akku ki és újra indít

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27770) rum-cajsz válasza fordmaster (#27754) üzenetére


rum-cajsz
őstag

igen

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#27771) Hovi válasza Edge (#27768) üzenetére


Hovi
aktív tag

40-et mutat egy óra widget. Hol lehet még megnézni? Amúgy fél napot bír folyamatos nyüstöléssel.

(#27772) Edge válasza Hovi (#27771) üzenetére


Edge
veterán

A 40 fok az rendben van. szedd je marketről egyéb system progikat amik mutatják(android system info), de a 40 az reális.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#27773) Gaberiellb válasza Szombó (#27758) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Kicsit kaki amit linkeltél de nembaj, már megoldottam elég lett voln ha ennyit irsz : $ygic :O

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#27774) fordmaster válasza rum-cajsz (#27770) üzenetére


fordmaster
tag

Remek! Köszi a visszajelzést. Remélem még tudok javítani rajta 1-2 trükkel... :P

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27775) Hovi válasza Edge (#27772) üzenetére


Hovi
aktív tag

Leszedtem a battery doctort. Az is 40-et mutat. Ha a 40 nem gáz, akkor OK. Köszönöm, megnyugtattál.

(#27776) Pistakiss válasza Hovi (#27775) üzenetére


Pistakiss
őstag

Kiírja és riaszt is, ha gáz lenne!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27777) Hovi válasza Pistakiss (#27776) üzenetére


Hovi
aktív tag

OK. Köszönöm!

(#27778) gagavectra21


gagavectra21
tag

hali!Cm7re kéne nekem valami jó video recorder progi (lgcamera nem jött be) ha valaki tud egyet ne tartsa magába.

Motorola MB525 (Defy) egyéb:SE X10

(#27779) zebulon007


zebulon007
tag

Sziasztok!

A navigaciot (Motonav) ra tudom venni arra, h a fulest is hasznalja, es ne csak a hangszorot?

(#27780) ruan válasza fordmaster (#27764) üzenetére


ruan
tag

Köszönöm, köszönöm :R
Akkor ez feleslegessé teszi a fényerő állító widgetet, ugye?
Azaz jól, és gyorsan állítja a kijelző fényerejét?

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#27781) fordmaster válasza ruan (#27780) üzenetére


fordmaster
tag

Ehez sztem ne szedj le külön Widget-et. Amúgy nem tudom, mert nekem le van véve a legalacsonyabb szintre a fényerő -ezzel is takarékoskodva- de próbáld ki, és megtudod! :U :K :R

Old Volkswagens never die... They just get lower. || OnePlus 5T ||

(#27782) Pistakiss válasza ruan (#27780) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Mindenre van app és widget is a market-ben, ha kell, ha nem. Általában csak azért ésszerű egyes alkalmazásokat letölteni, mert kirakva nem kell bemenni a beállításokba, ott kotorászni, hanem egyszerűen a képernyőn oldható meg, de ez csak a kényelmi oldal, a másik a takarékosság energiával és a tárhellyel

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27783) kano


kano
nagyúr

Nem tudja valaki véletlenül, hogy Szabolcs_76 által linkelt MIUI témának mi a neve?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27784) pbaly


pbaly
csendes tag

Sziasztok! Tudna nekem valaki ajánlani valami fényképező, és kamerázó progit ami több beállításra képes mint az eredeti progi a telón? Lehetőleg free.

(#27785) Cucuska2 válasza pbaly (#27784) üzenetére


Cucuska2
őstag

Camera 360

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#27786) pbaly


pbaly
csendes tag

Köszönöm szépen! Ez már valamivel többet tud. Esetleg valami videó progi?

(#27787) canniball válasza canniball (#27763) üzenetére


canniball
nagyúr

No végül csak sikerült a frissítés, köszönet w333 kollégának a részletes útmatatóért és rum-cajsz úrnak hogy betette előre, illetve a mélyvizes SOC útmutatóért, no meg az itteni "törődésért". :R

De nem teljes az öröm...
A naptárbejegyzéseim törlődtek.
A kontaktok SIM-re/-ről exportálása/importálása sz*pás, fél neveket ment, elvész az alapértelmezett szám "megjelölése" stb., felejtsétek el!
2.1-ben a Settings -> Accounts -> google acc. menüpontban lehetett ki/bekapcsolni a mail, a naptár és a kontaktok szinkronizálását, most viszont nincs ilyen "pipa" - hol lehet kikapcsolni az automatikus szinkronizálást?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#27788) roypapa válasza kano (#27783) üzenetére


roypapa
tag

Szerintem ez egy mixelt téma.Ilyen ikonok a 3D view nevű témában vannak.

S III

(#27789) kano válasza roypapa (#27788) üzenetére


kano
nagyúr

Tényleg, köszi! Már csak a lock screen-t kellene megtalálnom.
Szerk: Megvan. :K

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27790) errrtu válasza canniball (#27787) üzenetére


errrtu
aktív tag

nekem ott van ahol írtad

android 2.2.2

OnePlus3

(#27791) kano válasza kano (#27789) üzenetére


kano
nagyúr

Már csak a felső időjárás widget érdekelne.
Köszönöm :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#27792) BigBlue69 válasza Pistakiss (#27769) üzenetére


BigBlue69
őstag

Tiszteletem!

Én régebben ezt ugy oldottam meg, hogy békén hagytam a telot. illetve ha olyan helyen voltam levettem a hátlapot! Mivel gondolom az extra tömités is befogja a szellőzést!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#27793) Pistakiss válasza BigBlue69 (#27792) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ha nem megy feljebb, akkor ez is megoldás, de én azt írtam, ha 40 foknál feljebb megy, akkor gyors segítségként ezt csináltam, mondjuk még csak egyszer kellett, de megnyugtattak, hogy akkor sem kellett volna

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#27794) canniball válasza errrtu (#27790) üzenetére


canniball
nagyúr

Mármint a mail, naptár, és kontakt menüpontok mellett van checkbox?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#27795) errrtu válasza canniball (#27794) üzenetére


errrtu
aktív tag

igen

OnePlus3

(#27796) canniball válasza errrtu (#27795) üzenetére


canniball
nagyúr

Mea culpa, rájöttem hogy csak akkor látható(ak) ha engedélyezve van az autosync. :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#27797) rum-cajsz válasza canniball (#27787) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Üdv!

Részvétem a contactsokért és a naptárért. Mégis jó az a felhőbe szinkronizálás az ilyen esetekre ;)

A szinkronizálás teljes kikapcsolása, ha jól emlékszem a data managerbe került.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#27798) ruan válasza Cucuska2 (#27785) üzenetére


ruan
tag

És valaki tud-e olyan fotós progit, ami oda fókuszál ahová bökök?
Azt hiszem az újabb HTC-k már tudják alapból...

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#27799) Cucuska2 válasza ruan (#27798) üzenetére


Cucuska2
őstag

A Camera 360-ban beállítod hogy tapicskolásra fókuszáljon. ;]

Más: Mindig elfelejti a telóm a wlan jelszavát. De nem mindig, hanem úgy 2-3 naponta. Csatlakozástól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#27800) zsirfecske válasza canniball (#27787) üzenetére


zsirfecske
addikt

sim export/import nálam minimum 7 éve nem opció, a sim kártyák nem követik a telefonok bővülő kontakt funkcióit. onnantól kezdve hogy még ékezetet sem támogatnak és limitált karakterszám áll rendelkezésre nincs miről beszélni. 2011-ben simán kéne tudni szabványos formában tárolni szülinappal, fotóval, csengőhanggal tokkal vonóval mindent. illetve nem is, ma már a cloud tárolás a menő. de attól még kéne tudni, főleg hogy mennyibe kerül a flash memória :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.