Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13111) Nooeca válasza ΞΔGLΞ (#13110) üzenetére


Nooeca
senior tag

Hát most raktam fel a matt fóliát, ezért nem fogom leszedni. Csak már idegesített ez a veszekedés, ezért leszedtem a most 3 hónapos kristályt és kipróbáltam, mert amúgy is jött fel a sarka, meg a kristály fólia eléggé fogja az ujjlenyomatokat.

Videót a GG3-ról szerintem több 100-at találsz a rádiós csodáról szerintem egyet sem (legalábbis én nem találtam többet). Majd ha esetleg cserélem a matt fóliát csinálok megint és levideózom, kb 3-4 hónap múlva. Kérdőre vontatok a rádiózás miatt is, oszt ott is kiderült hogy igazam van, szóval úgy gondolom hogy a szavahihetőségem eléggé megállja a helyét... (az hogy te hiszel-e vagy sem az a te dolgod, engem oszt oly hidegen hagy.)

Egyébként is mint írtam több készüléket teszteltem már (az összes Lumiát van lehetőségem egy rövid ideig), és mielőtt még megvettem volna a szemem előtt leteszteltük ennek a karcállóságát, szóval nem olyan visszatartó tényező ez, hogy én ne essek neki sniccerrel úgy, hogy már csináltuk egyszer.

Törni törik a GG3, ha úgy leejted. Jobb a törésállósága is pl. az 520-nál, de azért eltud törni. De most nem törésről hanem karcolásról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.