Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) Ryoo válasza Zoli bácsi (#13446) üzenetére


Ryoo
senior tag

Azt hiszem a Sim2-re érkező telefonhívás értesítés és SMS alapból nincs beállítva, hogy kitegyen a zárolási képernyőre. De erre a fejemet nem merem rátenni :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#13452) abteam2008


abteam2008
tag

Sziasztok! Nektek működik a kereső gomb Win 10-re frissítés után? Nekem az Edge indul el rá. :F :(

Xbox Series X

(#13453) zeno79 válasza abteam2008 (#13452) üzenetére


zeno79
őstag

Nekem is az Edge indul el. Sosem használtam amúgy.

Más:
Tudtok valami egyszerű, netes sallangtól, reklámtól, egyéb pacifütyitől mentes, nem erőforrás-zabáló olyan reggeli ébresztőt, aminél szundihoz nem egy félcentis gombot kell nyomni, és rendesen látszik is félálomban?
Ez a gyári w10 valami borzasztó, alig látni a 2 gombot olyan pici, még piros/zöld vagy más színük sincs, könnyű mellényomni félálomban (nehéz ébredő vagyok)!
Ráadásul szundi választása után nem lehet kikapcsolni ha közben felkelek, nincs sehol hogy "szundi állapotban van egy ébresztés) meg kell várni a következő 10 percet hogy kikapcsoljam az ébresztést.
HELP!
Nincs valami swipe mozdulatos alarm-képernyő? Androidon ez olyan jól működött...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13454) Gabesz84 válasza zeno79 (#13453) üzenetére


Gabesz84
őstag

Realarm?

Az app jó, de még sosem próbáltam ébresztésre, szal az ébresztő képernyője nem tudom milyen :)
Viszont gyanítom hogy ugyanolyan lesz mint a többié, mivel ez windows phoneon elég egységes, és tudtommal valami system ablakot nyit alarm-ra.

(#13455) zeno79 válasza Gabesz84 (#13454) üzenetére


zeno79
őstag

Néztem már azt is, igen, ugyan az az ébresztési "képernyője" sajnos.
Próbáltam még az AlarmZZZ-t is, annak jó nagy szundi gombja van, csak nem ébresztett, és a teszt alatt a szundi gombot sem engedte benyomni.
Szóval akkor szokjam meg...

(#13456) tlac válasza zeno79 (#13453) üzenetére


tlac
nagyúr

nehéz ébredő vagyok

én erre vettem egy xiaomi miband-et
azt be lehet állítani, hogy ne mélyálomban ébresszen, hanem akkor amikor optimális

(#13457) zeno79 válasza tlac (#13456) üzenetére


zeno79
őstag

és együtt tud működni a Lumia 640-el, illetve a windows mobile (10) rendszerrel is?
Használod, van saját tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#13458) Ricardo válasza abteam2008 (#13452) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem a bing jön be a kereső gombra.

(#13459) #40194816


#40194816
törölt tag

Insider slow ringen is elérhető a 14295.1000 build.

(#13460) novoszath


novoszath
senior tag

olyan kerdesem lenne hogy a motion datat mivel lehet használni?

irnatok olyan progikat ami kefejezetten azt hasznalja?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13461) spiderpig820 válasza D4v3 (#13448) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A legkisebb méretben nem csinálja.

4B

(#13462) spiderpig820 válasza zeno79 (#13457) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem is van, még 8.1-en vagyok. Ébresztésre, lépésszámlálásra, alvásmonitorozásra jó, értesítéseket nem kezel.

4B

(#13463) mdraco válasza novoszath (#13460) üzenetére


mdraco
őstag

Sensie

(#13464) wacek068 válasza zeno79 (#13453) üzenetére


wacek068
tag

WhatsAlarm.
Esetleg ezt próbáld ki ébresztőnek.

A semmitől, a kevés is sokkal több!!! Már van 41 piros pöttyöm!!!! Szerintem megbízható vagyok! Ha nem írok vissza azonnal, valószínű vezetek,csak olvasni tudok, de pótolni fogom!

(#13465) novoszath


novoszath
senior tag

lehet-e mar hozza kapni vezeteknelkuli toltot vagy nem is lesz soha hozza??

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13466) mdraco


mdraco
őstag

Jövő hónapban kapunk valami új build-et, jelenleg: Microsoft testing another new Windows 10 Mobile cumulative update 10586.212

(#13467) snooze válasza novoszath (#13465) üzenetére


snooze
veterán

Univerzális már van hozzá régen..én kb két hónapja azt használom..

GO Gunners!!!

(#13468) duo válasza #40194816 (#13459) üzenetére


duo
őstag

a francba. így legyen az ember slow ringen. hogy akadályozzam meg hogy letöltse? már kezdené a nyomorult, csak töltőre kellene tennem.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13469) Nooeca válasza mdraco (#13466) üzenetére


Nooeca
senior tag

Tetszetős... akkor ezért nem nyúltak hozzá azóta a .200-hoz és "halt" meg a build!

Külön kiemelendő hogy importolják a Redstone egy vagy több fixét, mint pl. a Menü bug, meg remélhetőleg a @ bug és még egy-két furcsa dolog.

Majd meglátjuk mennyire hatásos, lehet hogy ebből így egy frissítés lesz nálam is Windows 10-re.

u.i: az utána lévő felhasználónak

Minek vagy Slow ringen ha nem szeretnél RS buildet kapni? Nem értem a logikát :N

[ Szerkesztve ]

(#13470) duo válasza Nooeca (#13469) üzenetére


duo
őstag

merthogy az volt a mondás, ha jól emlékszem pont te írtad egy hete? két hete? hogy a fast ring lesz az RS.--> Én a slow ringen vártam a .164 nek valamiféle frissítését.nem is értettem hogy akkor hogy kerül a stabilabb ágba majd a cucc ha slow-on továbbra is a th2 dolgai jönnek. de nem firtattam.
hát így. mindenesetre biztosak a dolgukban, ha a slow ringre kitolják azt a fost. akarom mondani na mindegy.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#13471) Attila2003


Attila2003
tag

A Microsoft prezentáción nem sok szó esett a windows telefonokról. Ez mit jelent? Nem fognak többet gyártani? És a terméktámogatással mi lesz? Ilyen marhaságot, én meg már örültem hogy végre van egy értelmes telefonom erre tessék. Android szóba sem jöhet, veszek egy régi 3310 telefont!

(#13472) hroberto válasza Attila2003 (#13471) üzenetére


hroberto
veterán

[link]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13473) Attila2003 válasza hroberto (#13472) üzenetére


Attila2003
tag

Köszi, így már világosabb!

(#13474) hroberto válasza Attila2003 (#13473) üzenetére


hroberto
veterán

Lényeg, hogy a szoftvert fejlesztik, frissítik, de lehet, hogy nem adnak ki az idén új telefont. Mondjuk én ennek annyira nem örülök...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13475) patex1983 válasza hroberto (#13474) üzenetére


patex1983
őstag

Tényleg maga alatt vágja a fát az M$ ezzel a sok szarakodással és egyre rosszabb hírek látnak napvilágot.
Sajnos most már én is úgy látom, hogy a mobilos vonalnak befellegzett, pedig eddig mindig győzködtem másokat is, hogy jó ez, meg később még milyen jó lesz... Egy l.f.szt lesz jó... :(
Egy darabig még használom a 640-et 8.1-el, aztán elbúcsúzom a WP platformtól. Az, hogy mi lesz helyette... Hát még fogalmam sincs.

X

(#13476) fuze válasza hroberto (#13474) üzenetére


fuze
őstag

Ha belegondolsz minek adjanak ki? Hardveresen bőven elegendőek amik most vannak.

adms.hu | UI Designer

(#13477) Ricardo válasza fuze (#13476) üzenetére


Ricardo
félisten

Mert nem elég nagy a választék. Ha nem elég nagy a választék nem fogynak a készülékek. Ha nem fogynak a készülékek, nem fejlesztenek rá a külső cégek. Nem lesz elég alkalmazás, ezért még úgy sem fogják venni. A kör bezárul.

(#13478) hroberto válasza fuze (#13476) üzenetére


hroberto
veterán

Hiába van jó hardver a 950/XL párosban, az anyaghasználaton bukott el a két telefon. Ja, meg a félkész OS-en.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13479) fuze válasza Ricardo (#13477) üzenetére


fuze
őstag

Az apple-nél sem nagy a választék. A windows phone pedig a szegény ember iphone-ja akar lenni szóval..

(#13478) hroberto Igaz, még nem fogtam kézben a csúcskészüléket.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#13480) Ricardo válasza fuze (#13479) üzenetére


Ricardo
félisten

Van a csúcs, amit nem vesznek mert sokak szerint nem jó minőségű, van a teljesen alap, és van a közép amiben a hardver nem a legacélosabb, de az ára aránylag magas.

Még legalább egy kategória kellene

Snapdragon 615 2 giga ram, carl zeiss optika, és igényes készülék ház.

(#13481) hroberto válasza fuze (#13479) üzenetére


hroberto
veterán

Az almát ne említsük egy lapon a Windows telefonokkal. Stabil felhasználóbázisa van, ezenkívül a hype a fanatikusok és hasonló dolgok miatt mindegy mit adnak ki, úgyis az a legszebb, legjobb, stb... És meg fogják venni!

Nekem 950-em van, és nagyon nem bánom, hogy nem fém, mert már leejtettem és ha fémházas lett volna, akkor ez örök nyomot hagyott volna rajta. De az emberek nagy részének ettől van prémium érzése, és emiatt megy a fanyalgás. És ezek az emberek gusztustalan tokokban hordják a fémházas telefonjaikat.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13482) Vtwo válasza Ricardo (#13480) üzenetére


Vtwo
senior tag

Ezek közül egyik sem illik a 640-re szvsz...

(#13483) fuze válasza hroberto (#13481) üzenetére


fuze
őstag

Vannak persze hype fanatikusok, de ha megtehetném én biztosan iPhone-t vennék. Megbízható, fejlesztenek is rá mint az állat, csak rohadt drága :).

Android csúcstelefont meg azért nem vennék, mert szép és jó pl az s7, még tetszik is. Igen, csak úgy van tervezve, hogy két év múlva a szemétbe lehet kidobni az egészet olyan használhatatlan lesz a frissített rendszer. Így volt ez az összesnél, közben meg van olyan ismerősöm aki még mindig iphone 4S-t használ. Nem mondom, hogy gyors, de egyáltalán nem használhatatlan!

adms.hu | UI Designer

(#13484) hroberto válasza fuze (#13483) üzenetére


hroberto
veterán

Mások vagyunk... Én valószínűleg sosem fogok almás cuccot venni. Visszataszít ez a mesterségesen keltett hisztéria ami övezi. És persze az ár... Nem vagyok hajlandó kifizetni semmiért olyan összeget ami nyilvánvalóan nem ér annyit.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#13485) Nooeca válasza duo (#13470) üzenetére


Nooeca
senior tag

Félreérthettél valamit.

A fastra írtam hogy oda jön ki csak a Redstone, de a Slow is developer branch szóval ott is Redstone lesz, csak később... és kevesebb...

A release preview a te köröd akkor, az még a TH2 ága elméletileg... De napokban raktam be képet erről meg már volt kérdés is ugyanilyen, elkerülhette a figyelmed.

Ha esetleg kérdőjelesen írtam le, akkor elnézést, de szerintem az kavart meg hogy azt írtam hogy csak faston van redstone, mert eddig csak oda jöttek, független hogy a Slow is redstone ringnek van fenntartva.. (még ha eddig semmi sem került oda)

(#13486) lalyoska


lalyoska
tag

Kedves Fórumozók!

Lumia 640 XL telefonban gondolkodom. Fontos a jó kamera, viszonylag nagy tárhely és a jó akksi. 640 XL azért napközben kint és beltérben vállalható képeket készít? Ebben még véletlenül sem Carl Zeiss optika van, ugye??
Lumia 640 XL tesztképeket esetleg hol tudok nézni?
Makróképek késztésére alkalmas?
Nem profi gépet akarok, csak nyaraláshoz, hobbifotózáshoz városnézéseken, ilyesmi.
Köszi!!

(#13487) nash13


nash13
aktív tag

Szerettem volna visszamenni 8-asra. Az a gondom, hogy ha rádugom a telót akkor a recovery toolt frissíti kötelezően és akkor már nem ajánlja fel a korábbi romot, csak a jelenlegi 10-es újratelepítését. Segítenétek mi a hiba? Sokkal lassabb a fb app valamit kétszer szarrá fagyott a teló mikor bt-n fogadtam hívást.

iPhone 7

(#13488) Peaceliker válasza lalyoska (#13486) üzenetére


Peaceliker
őstag

Kültéren jó fényviszonyok között elég jó képeket lő, még meglepően közelről is, beltérben pocsék (rettentően zajosak a képek) ...mind ezt 8.1 el, mert w10 el még rosszabb, életlenebbek a képek, bár beltérben kevesebb a zaj, meg elég közelről vakuval használható. De kültéren életlen a kép w10 el és a fények is haloványak, nem tudom megmagyarázni mi a baja a képnek, nem értek a fényképezéshez, olyan "erőtlen" nekem amit készít.

De 8.1 el jó fényviszonyok között elég jó volt.

"Oh my Goa'uld!"

(#13489) fuze válasza lalyoska (#13486) üzenetére


fuze
őstag

Egy korábbi hozzászólásomban készítettem egy kis összehasonlítást win8-10 kamera ügyben.

adms.hu | UI Designer

(#13490) kondás


kondás
tag

Anyámnak van egy Lumia 435-ös és nagyon tetszik a windows platform,magamnak vennék egy Lumia 640-et, de mi lesz most ezekkel a Windows telefonokkal, a hírek nem túl biztatóak? Meddig lesz még támogatás, jó lenne legalább két-három évig, nem az a fajta vagyok aki évente cserél készüléket .
Pedig ez lenne az a telefon amire évek óta vágyok, gyors stabil, ára baráti, minden jó vele.

(#13491) Pukimaki válasza hroberto (#13450) üzenetére


Pukimaki
tag

Köszi, az adatkorlátot látom, de az idő nincs sehol

Lumia 640XL dual sim és 950XL

(#13492) tybsen


tybsen
addikt

Lumia 640 wm10: ha a beállítások között az értesítéseknél kikapcsolom, hogy a kamera értesítéseket küldhessen, akkor megszűnik szerintetek az, hogy időről-időre megjelenik a kérdés, hogy tetszik-e nekem ez az alkalmazás és értékeljem a store-ban? Ugyanígy kikapcsoltam a telefonfrissítés értesítéseit, ezzel szerintetek megszűnik az a jelzés, hogy a "frissítések telepítésre kerültek"? Mindig megjelenik valami az értesítési sávon és elég zavaró.

Egy másik dolog: wm10 nem tud különbséget tenni telefonról megosztott internet (wifi) és normál wifi között? Mármint például ha másik telefonról osztom meg az internetet a 640 számára, akkor ne történjenek meg bizonyos dolgok, amik wifin megtörténnek, például fotók szinkronizálása? (az alkalmazások automatikus frissítését már kikapcsoltam)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13493) Black$taR válasza nash13 (#13487) üzenetére


Black$taR
tag

Semmi. Nekem is azt írta ki, hogy a mostani a legfrissebb. Futtasd végig. 8.1-et rakja fel

Nokia 3210; Nokia 5800 XPress Music; OT-990 (2.3.4); Lumia 620; Lumia 640 LTE; Redmi Note 4X; Redmi Note 5 (4/64); Redmi Note 7 (4/64); Redmi Note 8T (4/64)

(#13494) Ryoo


Ryoo
senior tag

Így 1,5 nap után eddig egy problémába futottam 640 alatt a redstone-nal, beágyazott youtube videot, ha kirakok teljes képernyőre, akkor elkezd villódzni a kép. Még szerencse, hogy annyit nem nézek videokat, hátha a következő buildben javítják.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#13495) novoszath válasza snooze (#13467) üzenetére


novoszath
senior tag

esetleg linket kerhetek hozza hogy honnan lehetbeszerezni?

de en a hatlapra gondoltam

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#13496) zeno79


zeno79
őstag

Lumia 640 XL wp10 kamera minőségről:
kép1
kép2
kép3
Szerintem látványosak, és jók. Nekem megfelel. (Teljesen automata módban lőttem őket)

[ Szerkesztve ]

(#13497) zorzy4


zorzy4
őstag

Tudom volt róla szó, hogy az outlook nem jelez win 10 alatt, de mi is volt a megoldása? Mármint hang nics, pedig be van állítva.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#13498) starr válasza zorzy4 (#13497) üzenetére


starr
őstag

4 dolgot kell csinálni :DDD
Gépház, rendszer, értesítések és műveletek:
1 . Itt bekapcsolni az Outlook postánál.
2 . Ugyanitt rábökni az Outlook Postára, és azon belül is kiválasztani mindent, amit szeretnél, többek között hangot.
Ezután megnyitni az outlook-ot.
Beállítások, értesítések,
3. ott is bekapcsolni.
4. Ugyanitt felette bepipálni, hogy alkalmazás minden fiókra.
Ez utóbbiban nem vagyok biztos, hogy kötelező.

(#13499) B2man


B2man
tag

Na, a 10.0.14295.1000 bildről pár szó. Gépházban és még pár helyen néhány szöveg angol lett, nekem ez nem annyira gáz. Nagyjából működik problémák nélkül, csak a BKK futár nem hajlandó elindulni... :)
Szóval az én telefonom nem lett tőle jobb...

[ Szerkesztve ]

(#13500) zorzy4 válasza starr (#13498) üzenetére


zorzy4
őstag

Köszönöm.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.