Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Légy szíves olvasd el :K

Hivatalos: 10.0.15063.674 (október 10.)
Release Preview: 10.0.15063.674 (október 10.)
Fast ring: 10.0.15254.1 (október 11.)
Slow ring: 10.0.15254.1 (október 11.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12851) Medical


Medical
aktív tag

Na lemondtam a frissítésről, meg várom mikor magától frissül!

Előbb fejeztem be az újbóli kísérletezést, de nem talált mobilomra még frissítést. :(

Mindent a leírásnak megfelelően csináltam, vigyáztam arra is, hogy az áruházból ne frissítsen semmit!
De mindhiába! :W

Sweet Lou 6: Neked lett igazad. Várni kell! :K

Minden esetre köszönöm mind azoknak akik segítettek, illetve segíteni akartak! :R

Mást nem tehetek, várok! :F

Vajon meddig???

[ Szerkesztve ]

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#12852) Joker88


Joker88
őstag

új bugok:

- minden bekapcsoláskor/újrainduláskor/repülő-üzemmódból való visszatérés után elfelejti azt az aprócska beállítást,hogy a hívószámot küldje el... :o

- az előbb mikor emailt írtam róla, újraindult.. :(

- hol eltűnik az "adatforgalom-számláló" hol megjelenik... :D

640lte,független.
a 164-es build van fenn.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#12853) razzorr válasza attszil (#12850) üzenetére


razzorr
őstag

Pont ma küldtem mailt és én is ebbe a dologba ütköztem. A megoldás: válaszd ki az outlook postát és azon belül tudod kiválasztani a másik mailt.

(#12854) starr válasza MauroN (#12847) üzenetére


starr
őstag

Hr után ms fiókkal bejelentkezel, utána kell kiválasztani a bizt mentést, amit visszaállíthatsz.

(#12855) tpeter77


tpeter77
addikt

OTA frissítés mikorra várható szerintetek?
1 hét, 1 hónap?

(#12856) attszil


attszil
tag

Itt károgok én is, aztán rájöttem!
A hangoknál minden eddig általam nem talált alkalmazás megjelent miután egy-egy emailt üzenetet elküldtem magáról a telefonról!!!! Most ott vannak és választható mindegyikhez hang is!

11 pro

(#12857) MauroN válasza starr (#12854) üzenetére


MauroN
tag

Megcsináltam, de a helyzet változatlan :(((

(#12858) attszil válasza razzorr (#12853) üzenetére


attszil
tag

Köszi! Azt azért nem mondhatjuk, hogy unalmas!

11 pro

(#12859) SamiCsillag


SamiCsillag
senior tag

Én is megvárom szépen míg jelez a teló, hogy van frissítés. Nem erőltetem tovább. Egyszer biztosan megkapom.

(#12860) starr válasza MauroN (#12857) üzenetére


starr
őstag

Pedig többünknek rendbe jött ettől. Várd meg amíg mindent felrak az áruház, hátha azt is felrakja.

(#12861) kopapy


kopapy
tag

Frissítettem 10-re. Sehol sem találom a képernyő zár feloldás pin kódos beállítási lehetőségét.
Tudja valaki hol lehet beállítani? 8.1-en azonnal megtaláltam.

(#12862) Ranbo válasza patex1983 (#12833) üzenetére


Ranbo
tag

szia,

nálam is hasonló a helyzet, az emailekről hol jön értesítés, hol nem,

a repülési üzemmódről reggel visszállítva éjszaka 100%-ról 74%-ra esett vissza... :((

ma beállítottam hogy a háttérben nem fusson semmi, meglátom reggel így mennyi fogy el.

üdv.

(#12863) razzorr válasza kopapy (#12861) üzenetére


razzorr
őstag

Zárolási képernyő és ott legalul a bejelentkezési lehetőségek.

Ma jól bírtabz akkum, szokásos munkanap, telefon-mail-net-cset,most meg halgattam tubecaston egy majd 2órás Puzsér műsort, most írok a fórumon és pont 40%-on áll az akku. Ez eddig nem rossz.

(#12864) MauroN válasza starr (#12860) üzenetére


MauroN
tag

Lefrissült minden...Várok.. Bár igazából nem tudom mire, mert a sysappban ha rámegyek a glance-re, felhozza az áruházat, ahol ki van írva hogy a telefonommal nem kompatibilis..így magától ez nem fog lefrissülni..de várok.. :(((

(#12865) starr válasza MauroN (#12864) üzenetére


starr
őstag

Ez a 164-en az első, vagy a második HR volt? Nekem is pont ez volt, de a 2. HR után kapásból ott volt a glance és még 5 másik, ami előtte nem volt ott az extrákban.

[ Szerkesztve ]

(#12866) MauroN válasza starr (#12865) üzenetére


MauroN
tag

2. Első csak sima Hr volt, a második meg amit említettél, biztonsági mentéssel. Régió lehet baja?

(#12867) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

[link]
:) :)) :DD :C

"Hosszú és eredményes életet!"

(#12868) zeno79


zeno79
őstag

Sziasztok! Még csak pár oldalt olvastam ebből a fórumból, de 640XL vásárlásán gondolkodom. Szinte kizárólag a fényképek minősége (és a nagy kijelző) miatt gondolkodom lecserélni a Redmi 1S-t (a MIUI v7-tel nagyon elrontották a minőségét, és mást is). Szerintetek jó ötlet még 640XL-t venni? Korábban 520-t használtam, és hát nem voltam túl boldog a w8.1 hiányosságaitól, megkötésektől... :(
Jól olvastam, hogy a képekhez nem tudja a GPS koordinátákat beírni az exifbe?
Nem windows <> android vita érdekel, inkább hogy mennyire halott platform a w$, érdemes-e most venni még?
(gémél, skype, fb stb. mennyire használható, androidhoz képest? Játékok egyáltalán nem érdekelnek)
Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#12869) GordonSamway válasza zeno79 (#12868) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Nekem Dual Sim-es 640-em van, benne a privát és céges kártya. Win 10 megy rajta napi 100-150 email"gmail",Skype,Facebook,Messenger,Viber stb minden flottul működik és még játszom is vele. Akksi 1.5-2 nap.Mindezt gyorsan és stabilan végzi.Nicsen döcögés és fagyogatás,mint hasonló hardvare-rel szerelt középkategóriás androidos vacaknál.
Én személy szerint 100%-ban támogatlak a vételben :) :)) :DD :C :R

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#12870) zeno79 válasza GordonSamway (#12869) üzenetére


zeno79
őstag

Igen, azt tudom hogy flottul fut a rendszer, de pl. navira jo a HERE? Androidon IGO-t szeretem... Panorámát is jót lehet csinalni, van rá app? Egyszerű gps-nyomvonal (gpx) rögzitö van esetleg rá? Időkép-szerű app (csempével)? Rendesen jelez emilnél/naptár-eseménynél? 3-4 google calendar van a fiokomhoz integralva (nevnapok/unnepnapok/FB szuletesnapok/stb.), azt meg tudja jeleniteni? Ja, es mindent at kell ultetnem ms live-ba ? Tarhelykent mar lehet gépre kötni?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#12871) pitius


pitius
tag

Még jópár(száz) hozzászólással korábban írtam, hogy a Windows Maps navigál hanggal...(egy próbát tettem, de nem élesben.) Azóta kipróbáltam rendesen.

Gondom is akadt...Ha Bluetoothon csatlakoztatom az autóm gyári hangrendszeréhez, akkor megnémul a navigálás. Ha kikapcsolom a BT-t, akkor nyomja, hogy erre meg arra menjek. Ha bekapcsolom a BT-t és zenét kezdek el a telefonról halgatni miközben megy a navigáció, az szépen szól az autó hangszóróin(zene), de a navigáció hangja nem.

Tapasztalt valaki hasonlót?

Persze kipróbáltam a Here Drive-ot is...dettó ua. a baj. (azt hittem, hogy amióta win10 van fenn a telefonon, használtam már a navigációt, de nem, tolom vissza a 8.1-et, mert azon még működött.)

...pitius...

(#12872) GordonSamway válasza zeno79 (#12870) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Én a gyári MSN időjárást használom de van időkép is..A gép látja tárhelyként.A Here Drive+ kibaszott jó navigálásra.
És minden naptárbejegyzést jelez kiír.Legyen az jegyzet,találkozó,szülinap facebook. De ezeket már a Lumia 900-am is tudta Win7.8 rendszerrel :)

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#12873) MauroN válasza GordonSamway (#12872) üzenetére


MauroN
tag

Azt hogy állítottad be, hogy mindent jelezzen? Google naptárba nekem be vannak téve a névnapok, de nem mutatja nekem.

(#12874) starr válasza MauroN (#12866) üzenetére


starr
őstag

Nem tudom. Nekem magyar régióra volt végig állítva, és az Advisort is egyszerűen megtaláltam az áruházban.

(#12875) Peace


Peace
nagyúr

Frissítettem Win 10-re, és lassan kezdem belakni a telót, átmentettem mindent Sony-ról, amit szerettem volna. Egy idegesítő dolog van, amit nem tudok megoldani. E-mailek! Androidon a gmail aplikáció gyönyörűen kezelte a beérkező leveleknél az "elsődleges" "közösségi" és "promóciók" füleket. Itt is ezt szeretném elérni. Most ha rákattintok az alapértelmezett e-mail csempére, akkor ömlesztve látom az összes levelem. Hogy lehet elérni, hogy csak az elsődlegest lássam? :F

(#12876) dolfikavik


dolfikavik
csendes tag

Szeretném megköszönni mflex-nek a pár hozzászólással korábbi részletes leírását a frissítéséről, annak alapján csináltam meg, és mindenféle probléma nélkül felment. Egy apró változtatást tettem csak, nem állítottam át a régiót, és így is simán megtalálta a frissítést.
Glance megy, emailek jönnek, hangok beállíthatók, semmi nem tűnt el az éterben.
Éjszakára nem tettem a telót repülési üzemmódra, és így kb 9 óra alatt 15%-ot esett a töltöttsége.
Egyelőre elégedett vagyok a W10-el.

(#12877) ΞΔGLΞ válasza dolfikavik (#12876) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nincs mit, akkor azt kiegészíteném azzal, hogy régiót csak akkor változtassatok a beállítottban, gondolom ez a legtöbb embernek magyar, ha nem találja. Én, pl nem abban használom, mert korlátozottak a funkciók, nem úgy, mint pl az USA alatt, meg egyébként is általában angolul fut nálam minden.

[ Szerkesztve ]

(#12878) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Valakinek van információja erről a boltról. http://partnerogsm.shp.hu/hpc/web.php?a=partnerogsm&o=uj_keszulekek_microsoft_dkCP
Microsoft Lumia 640 XL Lte Duál 54.ezer be kerül.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#12879) hroberto válasza zeno79 (#12870) üzenetére


hroberto
veterán

Van gpx rögzítő is.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#12880) kopapy válasza razzorr (#12863) üzenetére


kopapy
tag

Köszi!

Egyszer már megcsináltam, de nem állítottam be, hogy minden alkalommal kérje. Így már jól működik.

(#12881) starr


starr
őstag

[link]
Frissül (majd) a Kamera.

(#12882) Ricardo válasza GordonSamway (#12867) üzenetére


Ricardo
félisten

Erről lehet valahol magyarul is olvasni? Az angolom nem az igazi :D

(#12883) zeno79 válasza hroberto (#12879) üzenetére


zeno79
őstag

Köszönöm a hasznos információkat!
Összeszedek még 1-2 kérdést a telóval kapcsolatban, addig is olvasgatok. :-)

(#12884) Nooeca válasza starr (#12881) üzenetére


Nooeca
senior tag

Korábban már írtam, hogy nagy tervei vannak az MS-nek a szoftveres kamerával. Ugye régen ennyire nem volt lent maga a szoftveres tuning az MS/Nokia részéről mint most.

Vagyis máshogy fogalmazva az én 8 Megapixelem és egy másik 8 Megapixeles kamera között ami nem Lumia azért valószínű sok billen a másik oldalra. Nem is tudom talán Concorde volt a kezemben vagy Navon, egyikre az volt ráírva hogy 8 Megapixel hardveres kamera + szoftver = 12 Megapixel.

Hogy ez mennyire felelt meg az állításnak (hogy együtt 12-vel vett), azt nem tudom, de az biztos hogy több volt mint a hardveres 8.

Egyébként amit észrevettem még, a Microsoft spórol a hangminőséggel, ugyanis mai nap pl. egy Idol volt a kezembe, amihez hasonlóan gyönyörű hangzást nem hallottam egy ideje. Ha jól éreztem két hangszóró is volt benne pedig majdnem egy kategóriás a kettő.

U.I: akit érdekel ez annak jó hír hogy a photo app már képes támogatni a nyomtatást.

[ Szerkesztve ]

(#12885) Ricardo válasza starr (#12881) üzenetére


Ricardo
félisten

Frissült.

(#12886) ΞΔGLΞ válasza Ricardo (#12882) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem sok minden van írva, az új updtate-tel a hibajavítások és megbízhatóság mellett, főleg a felhasználói élmény javítására mentek rá és, hogy nem omoljon össze csak úgy random.

(#12887) Ricardo válasza ΞΔGLΞ (#12886) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem még egyszer sem omlott össze.

Anno nexus 4-en KitKat alatt rengetegszer.

(#12888) ΞΔGLΞ válasza Ricardo (#12887) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nálam volt rá példa 640 LTE-n. Pont amiatt voltam pipa, hogy szinte alig használom, erre kilépett többször is, csak úgy.

(#12889) starr válasza Ricardo (#12885) üzenetére


starr
őstag

Nekem nem frissült. L 640DS magyar régió.
Borzalmas, hogy az áruházban sem verziószám, sem frissítési dátum nem látszik.
Sőt az sem, hogy miket telepített legutóbb, így lehet, hogy már tegnap felment, de lehet, hogy nem.
A fentieket a 8.1 tudta.
Pl, ha egy appnál azt láttam, hogy már két éve nem frissült ki sem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#12890) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Eddig nem láttam, de jópofa, hogyha sok elolvasatlan üzenteted van, akkor egy tátott száj lesz, tetszik, elolvasva természetesen az alap mosolyra tér vissza! :DDD

(#12891) starr válasza ΞΔGLΞ (#12890) üzenetére


starr
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

(#12892) ΞΔGLΞ válasza starr (#12891) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mármint a feleségem jobb felül? Jó majd mondom neki! :K

(#12893) starr válasza ΞΔGLΞ (#12892) üzenetére


starr
őstag

Igen. Mondhatod.
Ha már akkor megkérdezem:
A kitűzött névjegyeknél jelzi a csempén, ha az adott személytől pl SMS vagy nemfogadott hívás érkezett?
Nekem nem.

[ Szerkesztve ]

(#12894) Ricardo válasza starr (#12889) üzenetére


Ricardo
félisten

Nálam 2016.128.141.0 a verzió szám.

[ Szerkesztve ]

(#12895) starr válasza Ricardo (#12894) üzenetére


starr
őstag

Nálam: 2016.128.111.0

(#12896) ΞΔGLΞ válasza starr (#12893) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kipróbáltam, de valóban nem ír semmit a kitűzött személy csempéjére.

(#12897) starr válasza ΞΔGLΞ (#12896) üzenetére


starr
őstag

8.1-nél működött.
Nah, azért emiatt nem rakom vissza :)

(#12898) CyberPunk666 válasza ΞΔGLΞ (#12890) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Ez már úgy emlékszem wp7-en is így volt, de 8-on biztos. (:

(#12899) starr


starr
őstag

[link]
Állítólag frissült a fotó app is. Nálam az sem. Nálatok?
Kezdem azt hinni, hogy a tökéletesnek hitt rendszerem mégsem az. Nem frissít az Áruház?

(#12900) 0.44


0.44
tag

Hard reset-et ti gombokkal vagy a beallitasokbol csinaltok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.