Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#297) hegeanabol


hegeanabol
aktív tag

ebbe ne mennyünk bele :W:W:W:W:W:W

ideiglenesen ? Mind a kolléga ph-n ? megy 1-2 órát azt 8k :DDD ?? igen .

Mi meg bga forrasztóval csináljuk a tényleges rebaltt 3-4kért :R .1 hét garival .

a piac is azért ilyen :W:W:F:F és azért ennyi az ára minden kártyának amennyi.

Hülye gyerek meg csinálja de gyosan meg kell szabadulnia tőle ezért a 15-20k kártyát adja 10-12k h hamar elvigyék és ez ki hat a piacra.

Szerinted az jót tesz a kártyának ? Saját magadtól nincsen annyi eszed ,hogy NEM!

Hanem meg plusba ajánlod. Elmondom miért érint ez engem ilyen mélyen . És a témát itt le zárom ez nem az a topik .A többit privátba elmondom szívesen.

1 elromlott a kártyája xy-nak meg sütötte vagy jó vagy nem más választás nincsen .
10ból kb 2-3 ami jó vagy több nem vagyok jártas . És a kondik ??azokkal mi a helyzet?!

2 nem sikerült . Ugyan úgy nem ad képet eladom hibásként (v@terán ,vagy itt a ph-n)

3 Meg veszi akárki akár te is (rá kérdezel hogy volt e javítva srác áhh nem nem !!!)
Meg veszed postán mivel nem tudod személyesen ... meg kapod és látod azt hogy volt bántva mikróval vagy sütővel ....eredmény???ki dobtad a pénzt az ablakon :R :W:W:F

4 Sok olyan kártyát kapok amit meg sütöttek és le esett róla vagy épp el csúszott az smd :W:W:W süssed csak :DDD.

5 meg sütöttétek , jó eladod piac szar lesz mivel szabadulni kell tőle hamar. Nem jó eladod hibásként és a gyanutlan ember meg veszi és be bukja mind a 2 alkalommal ezt te minek mondanád ? ÉN CSALÁSNAK !!!!!!!

és akkor ezt ajállgatok :C:C:C

Ezért bosszant fel :R

Lehet csinálni :R:R

Emailban keressetek ezek után akinek még van nálam dolga. Köszönöm. hegeanabol@freemail.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.