Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) gusthy válasza Promi (#23599) üzenetére


gusthy
veterán

Azon gondolkodom, hogy vajon LP alatt nem melegszik jobban, mint KK alatt?

(#23602) tutaj01 válasza gusthy (#23601) üzenetére


tutaj01
tag

Ebben lehet igazság! Ezt valahogy én is így éreztem!
Lolli alatt egy pár fokkal jobban fűt valamiért.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#23603) Promi válasza gusthy (#23601) üzenetére


Promi
aktív tag

Amennyire vissza emlékezek a KK -ra talán picit jobban melegedik Lollipop alatt, de ez csak talán. Nekem egyik alatt sem volt ebből adódóan gondom. Vissza állni KK -ra pedig feleslegesnek tartom, mert úgy is Lollipop -alá fejlesztenek mindent.

[ Szerkesztve ]

(#23604) d.tiborz válasza gusthy (#23601) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Én is ezt tapasztaltam, érezhetően melegebb volt LP rommal, mint KK-val. Akkuidő is csak kb 75% volt LP-vel.

(#23605) DJ. Ru$y válasza expander (#23598) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az az alap droid, minden droid tudja X verzió óta, mint Win-en a Print Screen gomb, de ez fos, mert csak elmenti a képet, Qucik Memoval kitakartam amit nem akartam stb.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23606) DJ. Ru$y válasza gusthy (#23601) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jobban melegszik és jobban is merül sajnos, egyelőre. Nem tudom, nem állt még be az aksi a Lollira vagy mi van, de ez borzasztó, amit művel. Húszonx százalékokat merülni tétlen állapotban. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23607) gusthy válasza DJ. Ru$y (#23606) üzenetére


gusthy
veterán

Nyeh.
Lehet, hogy játszásiból visszaállok. Max a láncaimat veszíthetem.

(#23608) McLaca válasza gusthy (#23594) üzenetére


McLaca
őstag

Honor 6 jöhetne még szóba, de LG-nél ott a dizájn, a UI, a funkciók, a kijelző mérete ellenére szokásostól kisebb ház, a cserélhető akku és talán az értékállósága is jobb, szóval nagyon szimpi, csak ugye nem tökéletes.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23609) gusthy válasza McLaca (#23608) üzenetére


gusthy
veterán

Honorra meg Meizura, Xiaomira gondoltam amúgy.

(#23610) Zolio3 válasza DJ. Ru$y (#23606) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nézd meg az akkumulátor menüpontot, hátha megtalálod a bűnöst, vagy a bűnösöket. Nem okoskodás, de én jártam már így, az egyik levelező apphoz tettem ki widgetet, plusz gyakrabban ellenőrizte a leveleket, időjárást, stb. és nagyon odahatott a fogyasztásnak. Az akkuhasználatból is fény derült rá. Lehet, hogy csak egy kis finomhangolásra van szükség, ami KK alatt még nem úgy volt beállítva.

(#23611) Probert75 válasza McLaca (#23608) üzenetére


Probert75
addikt

És mi tökéletes! Ismersz olyat?

(#23612) DJ. Ru$y válasza Zolio3 (#23610) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nincs semmi ott sajnos. Ezért használtam a Wakelockot, mert az mutatta azt is amit az akku menüpont nem, sajnos rootra várás van.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23613) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Tudja valaki hogyan lehet engedélyezni P-s romon a gyári hívás rögzítést. Az ázsiai romokban él ez a funkció. Európaiban miért nem? Külön appot nem akarok telepíteni ezért.

(#23614) gusthy


gusthy
veterán

Visszament a kk. Sokkal hidegebb.

(#23615) Nunder


Nunder
őstag

Én ugyan csak tél óta vagyok tulaj, de sosem tapasztaltam nagyobb fokú melegedést a telefonnál. Egy hete váltottam Nova Launcherre a legfrissebb stock ROM mellett és nem tudom, hogy emiatt-e vagy hogy 28 fok van a lakásban is, de elég erősen melegszik játék/netezés alatt. Nem süt a cucc, de azért izzasztja a kezem rendesen.

Nyugtassatok meg, hogy nem a Nova miatt van. Egyébként nincs beragadva process meg ilyen turpisságok.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23616) Joccc07 válasza Nunder (#23615) üzenetére


Joccc07
addikt

Nálam is úgyanez van!
De ilyen melegben nem is csodálkozom.
A nova biztos nem lehet ludas.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23617) laverdadb


laverdadb
tag

Lenne egy problemam. Mostansag ha kapok egy ertesitest felvillan a kijelzo kikapcsolt kepernyovel es ugy marad. Valaki talalkozott mar hasonlo problemaval?

(#23618) plejik


plejik
addikt

Na, ma voltam Lg szervízbe, hogy vegyek új akkufedelet a telóra. Majd közölte a srác, hogy ne vegyek, mert gariba cserélik azt is. Mondom király, mert megint repedt a ház és a kijelző is válik, szóval megint lesz egy új telóm.. ;] :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#23619) hali13


hali13
tag

Sziasztok.

Van egy gondom a telefonnal, hátha valaki már találkozott a problémával vagy van rá valami okossága. Szóval már párszor előfordult, hogy hivnak a telefonon, nem tudom felvenni azonnal és négy vagy öt csengés után a telefon újraindul. Persze ilyenkor a hivás megszakad és a telefon nem is jegyzi meg a számot amiről hivtak, tehát visszahivni sem tudom. Valamint ilyenkor a telefon nagyon lassan indul újra, hosszú ideig váltogatja a kék és zöld szint a leden mire elindul.

A telefonon teljes wipes újratelepités volt, a 20 H lett rárakva. Minden gyári, csak rootoltam, a hangerő szabályzó progi miatt, de azonkivül semmi más nem történt vele.

Köszönöm

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#23620) plejik válasza hali13 (#23619) üzenetére


plejik
addikt

Próbáld meg a V20P-t. Ha ezt csinálja továbbra is, akkor szerviz...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#23621) Zolio3 válasza hali13 (#23619) üzenetére


Zolio3
senior tag

Szerintem elég a Hard reset. Nekem 20 H rom van, root, xposed, meg a többivel, de sosem csinált ilyet. Ha Hard reset után is ezt csinálja, akkor egyértelmű szervíz. Nem túl valószínű, hogy a rom miatt van.

(#23622) leslien


leslien
nagyúr

most már hivatalosan is. itt. .. :) G3 32GB os , kérdés; az létezik h h javították a kijelzőt? mert van itt egy G3 16gb os és 32 gb- osnak világosabb, élénkebbek a színek.. :U

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23623) la_cc


la_cc
addikt

Az "Xposed Lollipop alá" leírásnál az első letöltő link nem működik.

Itt viszont megtalálható a 3 cucc.

Vki módosíthatná. ;)

Illetve a "Nillkin 9H Hardness Tempered Glass Screen Protector" linkelt eladó csak átbassza az embert, tőle rendeltem én is, de csak vmi noname fost jött. Ma kaptam vissza a pénzem az Amazon-tól.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23624) gretzky77 válasza hali13 (#23619) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nem tudom beszéltél e a sráccal akitől vetted,de nagyon érdekes,hogy nálad olyan hibákat produkál a teló amit én sose tapasztaltam,valami nem oké nálad sztem,de mindenképp újrahúznám.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#23625) hali13 válasza gretzky77 (#23624) üzenetére


hali13
tag

Beszéltem vele, de attól nem lettem okosabb.

Full nullás telepités volt miután először összeomlott nekem. Remélem a szervizben el fogják fogadni a garancia papirt ami van hozzá. Egyébként hidd el engem bosszant a legjobban, mert igy ez egy megbizhatatlan készülék. :((

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#23626) hali13


hali13
tag

Egyébként időnként olyat is produkál, hogy bekapcsolt képernyőnél megnyomom a bekapcsoló gombot, elalszik a képernyő és azonnal visszakapcsol. Még egyszer meg kell nyomni a bekapcsoló gombot, hogy kikapcsolt állapotban maradjon.
Kezdek kicsit belefáradni a dolgaiba.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#23627) DJ. Ru$y válasza hali13 (#23626) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Miert nem adod el, ha ennyire nem tetszik? Nem fikazodasbol, komolyan kerdezem.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23628) hali13 válasza DJ. Ru$y (#23627) üzenetére


hali13
tag

Mert én nem akarok senkit átverni ezzel a telefonnal. Ha igy eladom, utána én leszek a szemétláda, hogy milyen telefont adtam el.

Egyébként nem nem tetszés, maga a telefon tetszik, csak ezek a problémák megőrjitenek.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#23629) Zolio3 válasza hali13 (#23628) üzenetére


Zolio3
senior tag

Már ne haragudj érte, de miért nem csinálsz vele valamit?! Itt fikázod a készüléket, pedig valószínűleg nem hardver hibás, csak valami megkattant a szoftveren. Legtisztább lenne leszedni egy kdz flasht és feltolni a készülékre. Nem TWRP -vel, hanem kdz-vel. Valószínűleg teljesen rendbe hozza a készüléket. Öt sz@ros perc az egész művelet, plusz még bebootol. De mióta megvetted csak azóta arról van szó, hogy ez nem jó, az nem jó. Simán javítható kategória. Csak neki kéne esni...

(#23630) Zaji válasza hali13 (#23628) üzenetére


Zaji
őstag

Lássuk be: "hiba az Ön készülékében van".

(#23631) tutaj01


tutaj01
tag

Nos a G4 albuma tettem egy éjszakai tesztfotót. Éjfél után fél órával, úgyhogy éjszakább már nem is lehetne :D
[Lg G4 fotók]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#23632) Meggyi001 válasza tutaj01 (#23631) üzenetére

Zsír, nagyon jó :Y

https://gamergep.hu/

(#23633) gusthy


gusthy
veterán

Akárhogy is nézem, a KK sokkal lassabb. Nagyon érezni a különbséget... Egyébként AnTuTu-ban is legalább 7000 pont a különbség.úgyhogy marad a melegedés ...

(#23634) leslien


leslien
nagyúr

kinek mikor gyártották a G3? ezt a SN lehet ellenőrizni.. pl az enyém 504 kpq. 2015 április korea..
csak azért mert tényleg különbözik a kijelző...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23635) migabi24 válasza leslien (#23634) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jó topikba költöztél barátom, elbeszélgetsz itt magaddal úgy látom :-)

(#23636) gusthy válasza leslien (#23634) üzenetére


gusthy
veterán

Az enyém tavaly december. De korábban valaki írt már olyat, hogy a szerviz után világosabb lett, lehet, hogy valamit változtatott az LG a panelen.
A tiéd nagyon új.

[ Szerkesztve ]

(#23637) leslien válasza gusthy (#23636) üzenetére


leslien
nagyúr

migabi24 ; ez van , ennél jobb megoldást nem találtam.. mert inkább legyen nálam a manitu... :DDD S6 talán az android M el lesz igazán jó..

igen , ha lesz alkalom akkor odateszem a G4 mellé..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23638) DJ. Ru$y válasza migabi24 (#23635) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Te meg még mindig itt vagy? :DDD

leslien
Sosem láttam még egymás mellett 2 G3-at, nincs az ismerőseim körében, bezzeg Sony, meg Samsung mindenki egyforma emberek vannak. Az enyém még tavaly júliusi vagy júniusi, bár én nem érzem fakónak a színeit.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23639) migabi24 válasza DJ. Ru$y (#23638) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én mindenütt ott vagyok :-)

leslien: majd elfog ez múlni, sokáig csináltam ezt én is, most úgy érzem, mindegy mi van a zsebembe, asszony örül is nagyon, már azt hitte menthetetlen vagyok :-)

[ Szerkesztve ]

(#23640) #74266624


#74266624
törölt tag

Nagyon tetszik a G3, majdnem rászántam magam, de tartok ettől a melegedés, gyors akksi merülés jelenségtől. Eddig zavartak a fakóbb színek is, de arra, mint kiderült van beállítás a telefonban, igaz nem a kijelző menüben.

(#23641) leslien válasza DJ. Ru$y (#23638) üzenetére


leslien
nagyúr

később csinálok fotót a két különböző kijelzőről...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23642) gusthy válasza migabi24 (#23639) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem is elmúlt újabban a készülékcsere mániám. Igazából már a G2-nél elmúlt, csak rommá tört szegény....

Egyébként úgy tűnik, hogy a hozzá való 20H kevésbé fűt, mint a független 20P.

[ Szerkesztve ]

(#23643) DJ. Ru$y válasza leslien (#23641) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha javasolhatok, akkor úgy, hogy a két telefon egy képet és középvonalon legyen a két készülék közös széle. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23644) hali13 válasza Zolio3 (#23629) üzenetére


hali13
tag

Én azt hittem ez a topik azért van hogy a problémákat át lehessen beszélni. Nem "fikázom" hanem elmondom hogy milyen gondjaim vannak vele.
Teljes újratelepités volt a telefonon, ezt is leirtam az elején, valamint azt, hogy ezek az általam emlitett problémák már az előző szoftverrel is fentálltak, csak ugye frissitéskor loopba került a telefon, ezért újra kellett teljesen húzni.

De tudomásul veszem hogy itt csak dicsérni lehet a készüléket, nem beszélgetős topik, hanem arról szól ki tud több szebbet, jót mondani róla. Ezennel megigérem több posztot nem irok ide és elnézést kérek hogy a dolgaimmal fárasztottalak titeket.

További jókat kivánok a topik lakóinak, szép napot.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#23645) saintex72 válasza leslien (#23641) üzenetére


saintex72
aktív tag

Én mondtam, hogy miután visszakaptam a szervizből, sokkal világosabb, színesebb az új kijelző. Egymás mellett is van különbség, de nem akkora mint gondoltam volna. Tény, hogy látható.

(#23646) migabi24 válasza gusthy (#23642) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja igazábol, nem nagyon van fejlődés, hajszálnyi különbségekért meg nem fogok 100 ezreket bukni fél év alatt

(#23647) -FreaK- válasza la_cc (#23623) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi, javítottam őket, meg kivettem a Nova dupla koppos lezárást is a múlt heti fejlemények alapján.

Egyelőre még csak a blogomban van javítva, de majd valamelyik nap lefrissíttetem egy modival a topic összefoglalót is.

(#23648) Probert75 válasza -FreaK- (#23647) üzenetére


Probert75
addikt

Ne vedd ki a Nova duplakoppos-t! Nekem a legfrissebbhez is kellett. Anélkül a progi nélkül, csak az értesítési sávon ment a legfrissebb Novában is Telenoros Lollin. Kipróbáltam, írtam is. Neked ment a progi nélkül is Lollipoppon?

[ Szerkesztve ]

(#23649) leslien


leslien
nagyúr

második töltés után vagyok... normál használat aksi 38°-39°

[
(L:/dl/upc/2015-06/13/184208_qbtzmkjzha1vruzb_quickmemo_2015-06-13-12-32-35_2.jpg)(/L)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#23650) leslien


leslien
nagyúr

bocs dupla.. de hogy a f..ba :W

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.