Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) Zolio3 válasza la_cc (#23149) üzenetére


Zolio3
senior tag

A nova ingyenes. A prime része nem az, de anélkül is működik a többi funkció.

(#23152) -FreaK- válasza la_cc (#23149) üzenetére


-FreaK-
veterán

Clody javít rajta igen, de a Nova is. Én a kettőt együtt használom :)

Azzal ellentétben ahogy (#23151) Zolio3 írja, sajnos nem működik minden funkció, pl. a legfontosabb, amivel a dupla tap-os lezárást be tudod állítani, csak a fizetősben megy.

Nem tudom emlékszel-e rám, de én is a OneX topicból jöttem :)

Ha rootolni meg meg custom romot akarsz rakni, nyugodtan állj neki, tök egyszerű a dolog.

DP-Root-al rootolsz mondjuk és az Autorec progival felrakod a TWRP-t (vagy a második módszer az összefoglalóban), abból meg wipe minden és mehet a rom install. Nem kell fastbootból kernelt flashelni szerencsére, mint HOX-nál.

[ Szerkesztve ]

(#23153) Probert75 válasza Zolio3 (#23151) üzenetére


Probert75
addikt

A két koppos lezárást nem tudja a Pro nélkül beállítani. A gesztusok csak a fizetősben aktívak.

(#23154) gretzky77 válasza Probert75 (#23153) üzenetére


gretzky77
veterán

Az értesítősávon megy a duplakopp az ingyenes novaban.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#23155) Probert75 válasza gretzky77 (#23154) üzenetére


Probert75
addikt

Ott igen, de akkor nyújtsd meg a hüvelykujjad az egykezes használatkor. :)

(#23156) varmi2 válasza janston (#23138) üzenetére


varmi2
nagyúr

A 16 és 32GB verziók között, 2 db különbség van, egy, ugyebár a tárhely, ami sd-vel bővíthető, így ez nem számít. A másik meg a memória. A 16GB-ban 2GB ram van, a másikban 3GB. Neked kell eldönteni, hogy neked a plusz 1GB ram , megér-e ennyi plusz pénzt.
Csak annyit mondok, hogy nekem megért.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#23157) la_cc válasza -FreaK- (#23152) üzenetére


la_cc
addikt

Hello... :))

Az öreg HOX már elpilledt. Minden baja volt már szegénynek. (Több HTC-m nem hiszem, hogy lesz... :o )

Ma megjött a Nilkin tokom is. Otthon vár. :DD HOX-on elég jól szolgált a márka, így erre is azt rendeltem. Majd jön még egy üveg rá valamikor. Kipróbálom, hogy azzal milyen a tapizás.

Tegnap sikerült a root a 2. módszerrel, szóval gondolom a TWRP is fent van.

A feltelepítésnek mennie kell, majd ha ne adj isten szervízeltetnem kell, akkor a gyáriasítás lesz neccesebb, de majd azt is átrágom. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23158) Zolio3 válasza Probert75 (#23153) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem tudja, de nem is kell. Bár nekem a prime van fenn, de amíg nem az volt, a dupla kopp minden külön beállítás nélkül működött.

(#23159) rolypk


rolypk
csendes tag

sziasztok nekem ez a problemam ha valaki tud kerem segitsen, kossz elore is

[link]

(#23160) gusthy válasza rolypk (#23159) üzenetére


gusthy
veterán

Irányelveket a telefonon valamilyen 3. fél szokott tudni telepíteni, példának okáért a munkahelyet IT-je. Ha például van vállalati Exchange postafiók aktiválva a telefonon, akkor abban lehet ilyen.

(#23161) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok!

Mától én is boldog tulajdonosa vagyok egy G3-nak a rózsaszín szolgáltató jóvoltából!

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23162) Zolio3 válasza gusthy (#23160) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ha nem vagy megelégedve a rommal, akkor küldd el gariba szoftverfrissítésre. Kdz-vel te magad is le tudod frissíteni. A 20h rom gyári, mindegyik magyar szolgáltatónál megtalálható. Ha arra frissíted, akkor az a szolgáltató által is használt verzió. Nem a mókolt romról van azó, hanem a gyári stockról. Ha baja van a készüléknek jobb esetben nem problémáznak rajta.

(#23163) gusthy válasza Zolio3 (#23162) üzenetére


gusthy
veterán

Ezt mire írtad?

(#23164) Meggyi001 válasza Joccc07 (#23161) üzenetére

Üdv itt nálunk. És hogy tetszik ? :)

https://gamergep.hu/

(#23165) geris197 válasza Zolio3 (#23148) üzenetére


geris197
tag

Köszönöm szépen!

(#23166) Joccc07 válasza Meggyi001 (#23164) üzenetére


Joccc07
addikt

Xperia sp után megváltás.
Amúgy meg már régóta fájt rá a fogam.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23167) Zolio3 válasza gusthy (#23163) üzenetére


Zolio3
senior tag

Ne haragudj, egyel elnyomtam a válasz gombot. (#23159) rolypk üzenetére írtam.

(#23168) gusthy válasza Zolio3 (#23167) üzenetére


gusthy
veterán

Nem haragszom, csak nem értettem :) így már értem.

Egyébként azon gondolkodom, hogy amit javasoltál, annak alapján - ha tényleg jogos a diagnózisom - akkor a fiók és a házirend eltávolítása után fog tudni frissíteni, de lehet, hogy ezek után nem fogja beengedni a vállalati levelező (vagy az, aki a házirendet beállította). Úgyhogy én előszót tuti beszélnék a helyi IT-vel.

[ Szerkesztve ]

(#23169) rolypk


rolypk
csendes tag

kossz a valaszokat csak az a helyzet hogy nem volt semmi ilyesmi beallitva

(#23170) Meggyi001 válasza Joccc07 (#23166) üzenetére

Nem volt amúgy pontszámban rossz az sp, 25-26000 antutu, de a két mag nem tette elég dinamikussá sztem..... azt mondjuk sosem tudtam téglázni, ott mindig volt download mód.

https://gamergep.hu/

(#23171) Joccc07 válasza Meggyi001 (#23170) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem volt rossz.
Csak ott ahol csak lehetett elb@szta a sony és hagyta meg r.hadni 4.3-on. :W

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23172) Zolio3 válasza rolypk (#23169) üzenetére


Zolio3
senior tag

Akkor még egyszerűbb a frissítés! Ha nincs tiltva a download mód, akkor gond nélkül tudod kdz-vel frissíteni gyári LG (Lollipop) romra.

(#23173) rolypk


rolypk
csendes tag

igen mar megcsinaltam, koszz megegyszer

(#23174) gusthy válasza rolypk (#23173) üzenetére


gusthy
veterán

Hurrá :)

[ Szerkesztve ]

(#23175) csiziktomi válasza Meggyi001 (#23126) üzenetére


csiziktomi
senior tag

köszi,cloudy romon ment rendesen,a másikat (G3+V20p lion)majd késöbb

[ Szerkesztve ]

(#23176) Meggyi001 válasza csiziktomi (#23175) üzenetére

Én köszi a tesztelést neked is :)

---------------------------------------------------------------------

Ez durva kicsit azért : Horror árakon kínálják a Galaxy S6 edge Vasemberes kiadását

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#23177) gusthy válasza Meggyi001 (#23176) üzenetére


gusthy
veterán

Erre mondta a feleségem nagymamája, hogy még jó, hogy lehet kapni.

(#23178) Meggyi001 válasza gusthy (#23177) üzenetére

:D... kellett volna venni 1-et 300-ért, 600-ért lazán el lehetett volna adni, bakker.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#23179) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

[link]

Ezt adja,ha le akarom tölteni az általad módosított xposed-et:(

Én ezt használtam [link]

(#23180) -FreaK- válasza Zolio3 (#23158) üzenetére


-FreaK-
veterán

A dupla koppos feloldás az működik igen, de mi a lezárásról beszéltünk. Ahhoz a fizetős változat kell, és a Lock Screen nevű program.

Más:
Már kb. egy hete kikapcsoltam a telefonomon a zárképernyőt, így dupla tapp vagy a bekapcs gomb megnyomása után egyből a home screen-en vagyok. Kezdtem feleslegesnek érezni, mert mindig csak egy plusz mozdulat, de minek. Teljesen jól megvagyok így is, elsőre kicsit szokatlan volt, de már abszolút nem hiányzik. :)

(#23181) Zolio3 válasza -FreaK- (#23180) üzenetére


Zolio3
senior tag

Mindenhol működött. Értesítési sávon, zárképernyőn, és ahol nem volt ikon a képernyőn, ott is. Nem kellett külön semmit beállítani.

(#23182) Aryon87 válasza Joccc07 (#23166) üzenetére


Aryon87
félisten

Már be is szerezted a G3-at? :) Gyors volt:D
Ugye hogy jó tippet adtunk neked az Sp topicban? Én a G4-re várok, sajna októberre már tuti nem lesz a G3, de páromnak van, addig élvezem a szépségét, és okosodom ebben a topicban :)

Hát igen, a 4.3-al rendesen elcseszték.. Nekem CM11 van most rajta, de van mikor Slimkat, elviselhetőbb ezekkel a 4.4.4-es verziókkal. Fél évet már csak kibírom :U

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23183) Joccc07 válasza Aryon87 (#23182) üzenetére


Joccc07
addikt

Muszáj volt! :D
Igen jót, mondjuk tudtam, hogy a G3-at veszem de gondoltam írok oda, hogy szerintetek melyik lenne jobb hátha tudtok meggyőző érvet mondani arra, hogy maradjak a sony-nál.
Nekem is CM11 van rajta de az már nagyon idegesített, hogy valami mindig leáll, kifagy, kilép ahhoz meg már tényleg nem volt kedvem, hogy hetente-havonta romot cseréljek.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#23184) Meggyi001 válasza csiziktomi (#23179) üzenetére

Ez most kinek ment?

https://gamergep.hu/

(#23185) -FreaK- válasza Zolio3 (#23181) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hm.. nálam mikor pár hete felraktam nem ment. Belenéztem az összefoglalóba, hogy hogy kell beállítani, de a beállítások\gesztusok\dupla tapp nem volt módosítható, írta hogy a Prime változat kell hozzá. Ez után vettem csak meg, akkor már be tudtam állítani. Mikor elsőre felraktam a Novát nem ment.

(#23186) csiziktomi válasza Meggyi001 (#23184) üzenetére


csiziktomi
senior tag

kimondottan neked,mivel az általad leírt módszerhez szükséges fájlt nem sikerült letölteni.(Xposed Lollipop alá (by Meggyi001) )

E miatt linkeltem be az a fajtát amivel xposedet tudtam a cloudyra tenni.De miután ez nem megy a Lion rommal.Nem tudom kipróbálni az általad javasolt navbar modult.
Tehát kéne link a te módosításodhoz hátha az jó vele.

(#23187) Zolio3 válasza -FreaK- (#23185) üzenetére


Zolio3
senior tag

Félreértettél! Nem azt mondtam, hogy a betanításhoz nem kell prime változat, hanem azt, hogy tanítás nélkül is megy nova alatt a dupla kopp! Én semmit nem állítottam be, és működik, ingyenes alatt is működik. Nézd meg a beállítást: Dupla érintés: nincs

[ Szerkesztve ]

(#23188) -FreaK- válasza Zolio3 (#23187) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ez fura. Nem lehet hogy ez mostanában került csak bele? Mikor felraktam eskü kipróbáltam és nem ment :)

Mondjuk ezt a Lock Screen programos módszert még tavaly, a megjelenés után nem sokkal írták, akkor raktam bele asszem az összefoglalóba is, szóval lehetséges, hogy ez csak nemrég került bele egy frissítéssel. Mióta megy nálad így?

Mindjárt kipróbálom ha fel lehet rakni a Prime mellé a simát is, és akkor ki is szedem az összefoglalóból.

(#23189) Zolio3 válasza -FreaK- (#23188) üzenetére


Zolio3
senior tag

Gyári 20H stock rom, csak root, xposed, meg a többi. Stock romon működni kell dupla koppnak. Ismerős g2-jén is megy, ahhoz nincs nyulva, csak launcher lett másik. Van egy xperia z1 compact, na ahhoz be kellett állítani, de az nem is tudta a dupla koppot sosem.

(#23190) Raul227


Raul227
aktív tag

Valakinek van ilyen vagy hasonló? Mennyit ér egy ilyen fólia, 3000 Ft, nem is az a gond, hanem hogy valóban jó e
www.xprotector.hu/termekeink/lg-g3-d855/anti-shock-folia-19/

Bocsi, nem jó opera minivel a linkeles

[ Szerkesztve ]

(#23191) saintex72 válasza -FreaK- (#23188) üzenetére


saintex72
aktív tag

Jól mondod, eddig csak a prime tudta. Gondolom változott az utóbbi frissítéssel.

(#23192) Probert75 válasza Zolio3 (#23189) üzenetére


Probert75
addikt

3.3-as novaban kikapcsoltam a gesztusokban a dupla érintésben a lock screen alklamazást és a telefon beállításában a biztonságban is letiltottam. Ezek után csak az értesítési sávon érzékeli a lezárást a képeryő üres területén nem.

(#23193) Aryon87 válasza Joccc07 (#23183) üzenetére


Aryon87
félisten

Irigykedem, hogy sok embernek van már G3 :D én meg itt vacakolok ezzel. Legújabb CM11 van fent, most már beállt normálisan, nem fc-zik, csak az elején szórakozott 1-2x. A régebbi CM11 na igen, az bacakodott folyamatosan + lassú is volt..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#23194) sereeff válasza Raul227 (#23190) üzenetére


sereeff
aktív tag

Tök jó ilyenem van!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#23195) Zolio3 válasza Probert75 (#23192) üzenetére


Zolio3
senior tag

Azt nem tudom, nincs üres hely most a kijelzőmön. Egyébként most 4.0.1 van fent, azzal tudok tenni próbát.

(#23196) lefkosia


lefkosia
őstag

Lionrom+v3.0

The Truth Is Out There

(#23197) Probert75 válasza Zolio3 (#23195) üzenetére


Probert75
addikt

Nem kell kipróbálni! A 4.0.1 lehet már tudja. Én nekem nem tetszett az új elrendezésben és tibi mentésből visszatettem a régit.

(#23198) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Ma beléptem én is a klubba. (2/16 titan)
Egyelőre ismerkedek a telefonnal, de eddig nagyon tetszetős kis masina. 10gb szabad hely kicsit kevésnek tűnik, de max. megy majd bele egy 32-es kártya.
Párszor tapasztaltam akadást, ami kicsit furcsa.
Ha valami nem tiszta akkor jövök majd.

Üdv Gyuri :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#23199) Zolio3 válasza Probert75 (#23197) üzenetére


Zolio3
senior tag

Én úgy voltam vele, hogy bár talán jobban tetszett a régi, de az újban vannak jó dolgok. Elég nagy előny, hogy előnézeti kép, vagy minta látható, ha valamit állítok, így azonnal tudni fogom hogy néz ki. Plusz nem a beállítást nézem állandóan, így nem zavar. Az új prime verzió meg azért előnyösebb, mert az olvasatlan számlálóhoz bármilyen app adható, így akár a viber, vagy skype is. Ezt a régi nem tudta.

(#23200) csiziktomi válasza lefkosia (#23196) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Zsír,éppen ma raktam fel a 2.1-et :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.