Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) Aryon87 válasza gthomma (#40000) üzenetére


Aryon87
félisten

Lg logo, egybol kek kepernyo, es ki is kapcsol. Halottnak nyilvanitom. Utodjat egybol kihozta parom, egy P9 szemelyeben :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40002) Fulár


Fulár
senior tag

Nagyon megköszönnék olyan linket-linkeket ahonnan még élő,a telóra való Kdz fileokat tudnék lerântani.Főleg 5.0 Loli kellene mert a Kingrot már nem képes Rootolni a telót.Pedig próbáltam rêgebbi 6.0-val is.Így viszont nem tuok feltenni Recoveryt.Lehet,hogy én vagyok figyelmetlen de a neten keresgéléssel nem jutottam előbbre mert nagyon sok helyről már ki vannak törölve.Vagy csak olyat találtam ami nem D855-re való.

(#40003) gthomma válasza Fulár (#40002) üzenetére


gthomma
senior tag

Miért nem olvasd el az összefoglalót ?

https://prohardver.hu/tema/lg_g3_tudnivalok_leirasok/hsz_19-19.html

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40004) Fulár válasza gthomma (#40003) üzenetére


Fulár
senior tag

Azért mert már mâsfél éve olvasom az összefoglalót.És sajnos vannak olyan módszerek amik már nem működnek illetve olyan tárhelyek amelyeken már nem található meg a tartalom.Ilyen szempontból az összefoglaló már nem napra kész
Ha ennyire egyszerű lenne a megoldás akkor hidd el nem rabolnâm az időtöket!

(#40005) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

Kellene egy kis segítség. Visszajött a telefonom a szervizből ahol kívül belül kicseréltek benne mindent + szoftvert frissítettek. Tulajdonképpen egy új telefont kaptam, még a garancia is újra indult. Nem is ez a gondom....

Raknám vissza a rootot de download módban egyik számítógép sem ismeri fel a készüléket. 3 pc-n is próbáltam. Anno ezeken a gépeken piszkáltam a G3-at 2 évig amíg a szervizbe nem került a telefon. Egyiken még új Windowst is újra telepítettem emiatt hátha ez a baj. Amikor meg bekapcsolom normál módra a telefont akkor minden ok. Driverek települnek, MTP mód is megy stb.

Ha én választom ki a felrakni kívánt romot akkor Flashtool 2014 elkezdi a szoftver frissítést egészen addig amíg a download módra nem kapcsol a telefon és ott megáll. Eszközkezelőben LGE Android MTP Device nem indítható (kód10) van írva. Halkan jegyzem meg hogy az összes itthon lévő telefont felismeri a gép download módban (samu, xiaomi)
Viszont !!! Ha a gyári flash progiba rányomok a frissítési hibák javítására akkor meg simán felteszi a legfrissebb romot. Csak az a baj hogy azt a verziót meg nem lehet rootolni.

Az elmúlt 2 nap alatt már az összes fórumot átolvastam ebben a témában. 100 féle drivert felraktam, minden javasolt megoldást kipróbáltam már de egyik sem vált be :((( . Valaki esetleg járt már így és sikerült ezt megoldania a segítségét nagyon megköszönném. Lehet letiltották a mókolást a szervizben?

Idegállapotba vagyok :DDD Ma már abbahagyom inkább iszom egy sört mert a végén kidobom az erkélyről ezt e sz*t.

[ Szerkesztve ]

(#40006) gthomma válasza Fulár (#40004) üzenetére


gthomma
senior tag

Nem bántani akartalak, van egy érdekes lehetőség az interneten, valami google izé.

Nézd.

Kiválasztod a színpatikus ROM-ot ami permanensen rootolható, fellököd a recovery-t, követed a leírást és már tiéd is pálya :)

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40007) Fulár válasza gthomma (#40006) üzenetére


Fulár
senior tag

Pont ez volt az eredeti kérésem!Mert a Google izé cserbenhagyott. :)
Nagyon Köszönöm!

(#40008) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, a G3 elkezdte venni a toltest, amit eddig nem sikerult. 0%-rol tolti. Akksihiba is okozhatja a kek kepernyot?
Amugy marciusban kapott egy vadiuj akkut..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40010) Fulár


Fulár
senior tag

Nos a műtét sikerült!
Átdobtam egy alaplap hibás de ettől függetlenül makulátlan G3-ba az én kijelző halott telómból az alaplapot és így lett egy ismételten tökéletesen működő G3-mam!Ha még egyszer történik vele bármi akkor végleg nyugdíjazom de most örülés van! :)

(#40011) gjoco1 válasza Fulár (#40010) üzenetére


gjoco1
addikt

:C Használd még sokáig egészséggel.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#40012) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Eddig ketto 6.0 30n firmwaret raktam fel a fuggetlen telefonra, de mindkét esetben kiirja indulaskor egy hibauzenetben hogy nem a megfelelő szoft van rajta.

Current version is not avaiable for user.
Cant find matched cust for NT code mcc/mnc [21630], subset[FF]

Egy tmobilos es egy szolgaltato megjeloles nélküli szoftot raktam rá.

Ti melyik verziót raknatok fel, hogy ne legyen hibauzenet indulaskor.

[ Szerkesztve ]

(#40013) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Kérdés: független 3/32-es-re mehet bármilyen rom? MM van rajta, de vissza akarom rakni a LP-ot. Már rég nem foglalkoztam romolással. 16, vagy 32gb a tárhely, az mindegy, nem?

(#40014) gthomma válasza lionshamlet (#40012) üzenetére


gthomma
senior tag

Szia !

Ezt olvasd át.

Ez akkor szokott előjönni ha kinyitott telefon nem tudja az IMEI-t átküldeni a szolgáltatónak hibamentesen. Nem dobálja le a készüléket a hálózatról?
Nekem ezek a ROM -ok váltak be: (android 6 LG alapokon)

Fulmics ROM 7.5
Nimax 7.1
N&N 10.0
Zoe ROM

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40015) tannenbaum


tannenbaum
csendes tag

Üdv!

Eddig Cloudy2.5 ROM volt a telón, aztán sokáig nem foglalkoztam a főzött cuccokkal. Keresgéltem, aztán jött a Fulmics7.5, de az fűtőtestté változtatta a telót. Van olyan custom ROM, amiben minden működik, és nem fogja egy perc múlva sütni a hátlap a kezemet? Azt se bánnám, ha gyári ROM lenne rajta, de a legutóbbi rootolásáról nem sokat találtam, a kínai ilyen-olyan root-olásoktól meg tartok (KingRoot, KingoRoot, és egyéb más néven futó változatai).

Szóval: custom ROM - ami nem hajtja szét a hardvert, és minden funkció működik rajta, vagy gyári ROM, de ahhoz megbízható ROM, ami az újraindítás után is megmarad.

Itt is keresgéltem, de ennyi hozzászólást átbogarászni nem megy. Nem lustaságból, hanem időhiányból.

Minden használható segítséget előre köszönök! :C

(#40016) lionshamlet válasza gthomma (#40014) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Elolvastam, de annyit írnak vidd be a szervizbe es ott megcsinálják:D

Amugy 6.0.30b verzion nem volt ilyen hibajelenseg.
Miután feltelepitettem a 30n verziot, akkor jött elo, es azota is bármely 30n-re ezt irja ki.

Mindegy, majd kiprobalom az osszes elerheto 30n-nel, vmelyikkel csak jo lesz.

(#40017) gthomma válasza lionshamlet (#40016) üzenetére


gthomma
senior tag

Főzött rom ?

Olyat nézz amiben van Multi-carrier support

[ Szerkesztve ]

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40018) gthomma válasza tannenbaum (#40015) üzenetére


gthomma
senior tag

Amikor felteszed a ROm-ot az aroma installet-ben válaszd a CTT Mod opciót nem fog felforrni a teló :)

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40019) yeppy83


yeppy83
csendes tag

Sziasztok.

Lehet, hogy pusztulófélben van a drágaságom ?
pár hete egyszer csak se kép se hang... akku ki vissza minden oké,
tegnap előtt ugyan ez... ma megint ugyan ez de akku visszarakás után sem indult el... 1h kényszerpihenő majd utána elindult... Szerintetek is kuka várós vagy csak az akku halódik...
olyan 70% körül mozoghatott a töltés...
az elsőnél beszéd közbe a másodiknál sunyiba a harmadiknál megint beszéd közben...
Nem válnék meg tőle ha nem muszáj...

(#40020) lionshamlet válasza gthomma (#40017) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Nem, en csak stock romokban utazom.
Kinottem mar a fozelekekbol.

(#40021) gthomma válasza lionshamlet (#40020) üzenetére


gthomma
senior tag

Akkor IMEI alapján keress hozzá KDZ fájlt.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40022) DJ. Ru$y válasza yeppy83 (#40019) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Figyeld meg, ha nagyjából mindig ugyanolyan % értéknél csinálja, akkor lehet aksi igen. Ha pedig csak úgy random összevissza, akkor akár más is lehet a háttérben.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40023) fahrii


fahrii
őstag

Szép. Leadtam a helyi átvevőponton a telefonom javításra (hajszálrepedésekkel), erre még mielőtt kértem volna mondták, hogy sajnos csak Pestre tudják küldeni a központi szervízbe, hát mondom fantasztikus én is épp ezt szerettem volna kérni, hogy semmi TMX.

Erre ma belépek Google térképekbe... hol jelzi a telefonom? Budaörs Kinizsi u. 2 :W

(#40024) Fulár


Fulár
senior tag

Nagyon Örülök,hogy a G3 újra harcra kész de beleszaladtam két fura remélhetőleg szotveres problémába.
Az egyik,hogy az Lg alkalmazás áruháza csak frissítés után lenne hajlandó elindulni de nem frissűl.0 százalékon áll akármit csinálok.SZedtem le a Netről Apk filet és ráfrissítettem manuálisan de sajnos nem változott semmi.
A másik,hogy minden egyes kikapcsolás vagy újraindítás után az automatikus fényerő szabályozás kikapcsol ás föltolja maximumra a fényerőt.Illetve a képernyő bekapcsolva tartási ideje visszaáll 2 percre.
Azért írtam,hogy hátha valakinek van ötlete még mielött újra kellene raknom a Romot.
Ui:Jelenleg sima gyári legfrissebb 6.0 van fönt!

(#40025) SkyLine3000 válasza Fulár (#40024) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Elsőre csiálj egy FR-t, hátha megoldja.

(#40026) Fulár válasza SkyLine3000 (#40025) üzenetére


Fulár
senior tag

Meló után megpróbálom! Köszi!

(#40027) tannenbaum válasza gthomma (#40018) üzenetére


tannenbaum
csendes tag

Hát, ez még így is vízforralót játszott. Felraktam a Zoe ROM-ot, eddig pöpec.

(#40028) tannenbaum


tannenbaum
csendes tag

Elkezdett "zörögni" a felső hangszóró. Takarítás nem segített. Van valahol magyar cég, amelyik nem aranyárban adja? E-bayen ezer forint alatt van, de egy örökkévalóság, mire ideér.

(#40029) Fulár


Fulár
senior tag

Legyen szíves valaki lépjen be az Lg Smartworldbe és próbáljon meg letölteni bármit!Nekem folyamatosan a"Szolgáltatás nem elérhető"üzenetet dobja föl.Már mindent megpróbáltam de nincs javulás.Köszönöm!

(#40030) DJ. Ru$y válasza Fulár (#40029) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Engem bejelentkezni sem enged, ugyanezzel a hibával.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40031) Fulár válasza DJ. Ru$y (#40030) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm szépen!Akkor lehet,hogy mégsem nálam van a hiba!

(#40032) SkyLine3000 válasza Fulár (#40031) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nekem LP-n semmi gond a Smart World-el. Simán tudok letölteni. Nincs semmi hiba.

[ Szerkesztve ]

(#40033) lionshamlet válasza gthomma (#40021) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ugy is van.
A 30c-t ajanlotta fel, fel is raktam.
A hibauzenet is eltűnt induláskor.

Viszont nem frissít sem OTA-n, sem pedig az Lg programjával 30n-re.
Ezt ítéli meg naprakesznek.

Pedig a 30n jo lenne, ugyanis egy biztonsági rést javított.

[ Szerkesztve ]

(#40034) Fulár válasza SkyLine3000 (#40032) üzenetére


Fulár
senior tag

Kösz!Már tönkre mennek az idegeim ettől a telefontól. :(

(#40035) SkyLine3000 válasza Fulár (#40034) üzenetére


SkyLine3000
addikt

LP-n, v21c rommal nem működött a Miracast, viszont twrp-t tudtam rá tenni. v21a-n működik a Miracast, de twrp-t nem tudok feltenni. :D Ilyen ez a popszakma...

(#40036) DJ. Ru$y válasza lionshamlet (#40033) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mivel, lehet, hogy az a 30N nem újabb, mint az a 30C amit feltettél, régiónként eltérnek a betűjelek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40037) fahrii


fahrii
őstag

Úgy néz ki még pár hónapig maradok a klubban (következő repedésig).
Újra cseréltek kijelzőt... csak nem unják meg.
Viszont rossz szavam sem lehet a TMX - re, a készüléken lejárt a garancia viszont mégis cserélték a hangszórót (nem is tudtam, hogy rossz). Azért már történt pár csere rajta, be is telt a garancia jegyem.

3 x Előlap + Érintőplexi - Fehér
1 x Hangszoró
1 x Akkumulátor
1 x Csengő modul - Fehér
1 x Adatkábel - Fehér
1 x Hátlap - Fehér
1 x Kamera - Nagy

(#40038) lionshamlet válasza DJ. Ru$y (#40036) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Jo tud.ni, koszi

(#40039) gthomma válasza lionshamlet (#40033) üzenetére


gthomma
senior tag

Hivatalos legutolsó "hungary rom" a 30C

Itt van egy nagyon stabil ROM ami a 30G -re épül.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#40040) 1amarr


1amarr
tag

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én még sosem voltam ilyen elégedett okostelefonnal. Három éves lesz, de egyszerűen nem akarja feladni. Eredeti akksija már pár órásra amortizálódott, ezért fél éve egy ilyennel használom. 10-11 órás SOT. Nagyon hozzá lehet szokni ehhet, ezért nem tudom mi lesz velem, az új flagshipeknek már mind beépített akksija van.

Egyedüli hibája, ami nagyon zavar, az vissza-visszatérő zaj a fejhallgatókimeneten. Valamit nagyon elrontottak a tervezők, hogy ezt ennyire nem lehet kiküszöbölni.

Őszintén szólva nem tudom, milyen telefonra váltsak ezután, minden csak kompromisszum lehet. Nexus 6P? Netán Oneplus 3? Meizuk és Xiaomik szoftverével nem vagyok kibékülve.

(#40041) DJ. Ru$y válasza 1amarr (#40040) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hogy mire válts, azt itt tedd fel, mivel itt egy végtelen OFF halmazt generálna. Köszi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#40042) SkyLine3000 válasza 1amarr (#40040) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én váltottam. 2/16-ró 3/32-re. :) Addig marad, míg meg nem döglik.

(#40043) Brett001 válasza 1amarr (#40040) üzenetére


Brett001
aktív tag

Nem lesz ettől nagyon bumszli vastag a teló?

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#40044) SkyLine3000 válasza Brett001 (#40043) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én ilyennel biztos nem csúfítanám el a telót, ami amúgy sem kis méretű (vastagságot leszámítva).

[ Szerkesztve ]

(#40045) lionshamlet válasza 1amarr (#40040) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Detto.

Egyelore nem erzem szuksegesseget a valtasnak.
De ha valtani kellene, a minimum az hogy cserélhető legyen az akksija, SD kartyat lehessen bele rakni, a kamerája benne legyen a top 5-ben.

(#40046) SkyLine3000 válasza lionshamlet (#40045) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Majdnem nem adtam el a 2/16-ost sem. Ha egy érdeklődő nem ír vissza pár nap után, h kell neki, megtartottam volna. Már leszedtem mindenhonnan a hirdetéseket és eldöntöttem, h megmarad, amikor jött a privi (itt a ph-n). Az újat is downgradeltem LP-ra és most ismét öröm & bódottá. :) Azért nem volt egy csúcs élmény az új megérkezéséig a Siemens M55-öt használni. :D
Ezen eleve volt normális kijelzővédő fólia is, úgyh egyenlőre nem babrálom. Most van tartalékban egy Nillkin 9H üvegfóliám.

[ Szerkesztve ]

(#40048) 1amarr válasza Brett001 (#40043) üzenetére


1amarr
tag

Ez tagadhatatlan.. Viszont meg tudtam szokni pár nap alatt, és azt hiszem az üzemidő bőven kárpótol.

(#40049) Prosector


Prosector
addikt

Hello!

Fel szeretnem rakni a Cyanogent, ugy "tudom" a legujabb android ver csak arra megy fel. De ha van jobb otletetek szoljatok :R

Egy leirast szeretnek kerni ami a legelejetol viszi vegig a dolgot, ezt ugy ertem, h a telefon még rootolva sincs(unlockolast megcsinaltam).

Koszi! :R

(#40050) SkyLine3000 válasza Prosector (#40049) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Olvasd el a témaösszefoglalót, minden benne van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.