Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Azigen :C nem vagyok mostanság oda az okostelókért, de ez nagyon kéne.
Jó cikk lett :R

Iphone 7

(#2) kelly416


kelly416
veterán

Elnézést, de nem a Sony gyárt régebb óta védett csúcs telefonokat? Szerintem a Samu másol most (is).
"a Sony a formatervvel, a Samsunghoz hasonló IP67-es védettséggel"

Bog:
Végül is mindegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Terra_96


Terra_96
újonc

*sinóros headset :DD

Jó kis telo ez :D

(#4) Bog válasza kelly416 (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát izé, ez nem rohadtul mindegy egy G3 cikkben? Mindkettő IP67-es, erről szól az egész mondat, nem arról, hogy ki másol kit...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi a cikket. Jó teló lett.

(#6) Maxentius


Maxentius
addikt

A G2 is már nagyon tetszett, ez viszont must-have! :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#7) dkface


dkface
aktív tag

534ppi :Y Köszönöm szépen , a tesztet már vártam rá szinte tökéletes telefon lett, a hibákat meg majd megoldja a CM..:D

(#8) hue2000


hue2000
tag

megéri a pénzét

Az élet mindig drága

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon nagy kár a döccenésekért, meg úgy egészében a QHD-ért. Teljesen felesleges még ekkora méretre, és csak lerontja az összképet. Pedig szerintem a tesztek alapján a G3 az idei legjobb csúcsmodell. Nekem a felhasználói felület is tetszik, a dizájn meg egyszerűen állat (a műanyag hátlap se zavar, gyönyörű). Ja és az ára is kiváló, az LG tovább törhet felfelé.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) bollokcs80 válasza Bog (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Bog, a negyedik oldalon szerintem kihagytál egy linket:

"A Knock code most is megvan, erről bővebben már írtunk itt."

Egyébként jó írás - és jó telefon. :)

B.Cs.

(#11) Reignman


Reignman
aktív tag

*irgalmatlan* lett ez a cikk... :C

(#12) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem elrontották a QHD-vel. Simán elég lett volna full HD, és akkor reccenések sem lennének, a játékok is jobban futnának, meg jobb lenne az üzemidő is.

***

(#13) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Musthave :B

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#14) atike


atike
nagyúr

Végre! :R Jó teszt!

Ez a tudás és teljesítmény annyiért amennyiért a szolgáltatóknál van... Le a kalappal... Már csak a céges árunkra várok... :DDD

(#15) #84221696


#84221696
törölt tag

Köszi a tesztet. Ha nem tökéletes, nekem akkor is egy ilyen kell, mert egyszerűen késztetést érzek rá. :)
Remélem szeptemberig még picit módosul lefelé ez a piszok jó ár. :)

(#16) gery2123


gery2123
őstag

Ahogy azt a másik topicban is írták, valamit elrontott az LG. Akinek van ilyen készülék az leírhatná hogy egy apex vagy nova launcherrel már nincsenek jelen az akadások. Persze ezt csak a másik tipocból említem meg. De nagyon Best buy ez a készülék szerintem még így is. Egy jó kis CM aztán Algyő lagg.

-- PSN_ID: GerY2123

(#17) tomtom98


tomtom98
csendes tag

"Az előlapon nincsenek gombok, hiszen azok a hátlapra kerültek."
Véletlenül nem az oldalso gombok akart lenni az előlapi helyett ? :F

ZTE VEC 4G (Snapdragon400)

(#18) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nagyon bejövős teló, csak túl nagy lenne nekem. Úgyhogy ezt a formatervet szeretném kérni 4.7"-ben

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#19) ollie válasza Thaaleum (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

G2 mini?

***

(#20) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Jó cucc korrekt áron, bár ez a méret (Note 2 bzmg) nekem már annyira kívül esik az igényeimen, hogy szóba se jöhet. Az a QHD meg simán erődemonstráció, zéró gyakorlati haszonnal. De várom már az 5,9" 4K-t...

Nem a lényeg a fontos.

(#21) doki13 válasza Thaaleum (#18) üzenetére


doki13
aktív tag

805 snapival kelett volna megolani,ehhez a kijelzőhöz az kell.....

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#22) icecave válasza ollie (#12) üzenetére


icecave
nagyúr

+1

Persze, így rá lehet írni a dobozra,hogy QHD, de kellen tartani egy közvélemény kutatást,hogy ez hény potenciális vásárlót húz a telefon felé, illetve,hogy egyáltalán a vásárlók közül mennyien vannak azok, akiknek mondd is valamit ez a 3 betű...

(#23) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Beneztem ide, mert szinte ereztem, hogy mindenkinek MUSTGET lesz ez. Es tenyleg az. Nem azert mert valami olyat tud amit mas telefon nem... Az egyetlen dolog ami mindenkit erdekel az ugyanaz mint a samsung topikban. A virtualis *asz meregetese. URISTEN 500ppi, 99Ghz-es proci, 26 mag! MEKKORA!

Majd most kijon az android "L", es szepen rajon minden gyarto, hogy felesleges az a sok mag stb, mert vegre a google le tudta rendesen optimizalni a rendszert.

A Googlenek elismeresem, az LG es Samsung-on pedig csak nevetni tudok. Detto azokon is, akik megveszik a +100ppi miatt ezt.:)

+1 ollie. Tenyleg tokeletesen eleg az fhd is. Ez. Csupan. Parasztvakitas.

[ Szerkesztve ]

(#24) FókuszPók


FókuszPók
tag

G3 prájm majd viszi a prímet :P

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#25) papi77


papi77
addikt

Tegnap volt lehetőségem egy fél óráig nyomkodni.
Elsőre az jött le,hogy iszonyatosan nagy állat lett :) Ez már talán túl nagy...meg nagyon sokszor megakad a rendszer,olyan mint az s4 az első szoftal.
Egyébként szerintem a snapi 805 sem változtatna az akadásokon!

6120: Gyakorlatilag mindennel! A főmenütől kezdve a beállításokban is meg- meg röccen.

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#26) DJ. Ru$y válasza mazsi1911 (#23) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Te tényleg tudod, hogy ki miért milyen telefont vesz, gratulálok. Jól van menj és istenítsd az Applet. Minek jössz ide fikázni azt nem értem, én sem megyek köpködni egyik almatopicba sem. Amúgy meg nem fogok L-re frissíteni, mert úgy néz ki, ahogy, egyáltalán nem jön be.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#27) #84221696 válasza mazsi1911 (#23) üzenetére


#84221696
törölt tag

Valamiért nagyon csípi a szemed! :)

(#28) 6120 válasza papi77 (#25) üzenetére


6120
tag

Mivel sikerült megakasztanod?

(#29) Dovloran


Dovloran
senior tag

Jó lett a teszt! :) És ez a telefon valami brutális. Ha, nem lennének apróbb hibák akkor simán rá lehetne mondani, hogy a legjobb telefon jelenleg a világon.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#30) mazsi1911 válasza DJ. Ru$y (#26) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Pont azert jovok ide, hogy legyen egy kis ELLEN szolam is. Igazad van, nem MINDENKI veszi emiatt, tisztelet a kivetelnek.

Miert is kuldesz el mashova? Nem nyilvanithatok velemenyt? De.

iPhone -t meg sem emlitik a kijelzo-nel, pedig mind szinhusegben , fenyeroben is JOBB mint az osszes tobbi.

Az android L-rol meg annyit, hogy nem a kulso a lenyeg. Persze ezis, kinek mi. Nekem iOS7-nel is fontosabbak voltak a hatterben kapott API-k stb, mint hogy ujra lett rajzolva, hozzateszem, hogy az ios7 designtol en meg a mai napig is hanyok. Az L viszont tetszik, sot a Holo is tetszett.

Ezen gondolkodj, ne kotekedj.

[ Szerkesztve ]

(#31) WinPho


WinPho
senior tag

A Nokiának is kéne promózni ezt a duplakoppos feloldást... Ha már ennyien elalélnak a gyönyörtű.

Mellesleg a telefon baszott jó lett. Máshol nemigen olvastam megröccenésről.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#32) AS


AS
félisten

Jó meg minden de, az nem igaz hogy 801 nem elég neki. Ott az Opo find 7 801 és QHD val vaj simán megy.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) 6120 válasza mazsi1911 (#30) üzenetére


6120
tag

Kicsit mellément ez neked!
Ha csak az ár dönt (pl most ez TMobnál 127k volt ajándék csí-töltővel), akkor ennyiből mit vennél?
S4 vagy One (m7)? Esetleg ezt? Az ájfón csíp is drágább 50k-val...

(#34) Sinesol válasza mazsi1911 (#30) üzenetére


Sinesol
veterán

Persze hogy jó, hiszen az Lg gyártja nekik a kijelzőt, de nemhiszem hogy tul nagy különbség lenne minöségben eközött meg az Iphone közt, egy kalibrálás nem mulik semmin.
Viszont jobb az optimalizacio minden téren az Apple háza táján a fix hardver miatt, egy Android sose fog a nyomába érni, tulsagosan szettöredezett a platform, viszont ez nem az Lg hibája.

[ Szerkesztve ]

(#35) mazsi1911 válasza 6120 (#33) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Nem tudom mit vennek, nem vagyok jartas android vs androidban. Cikket elolvastam, velemenyemet elmondtam.

Viszont, ha arra hagyatkozok hogy melyik brand fog meg jobban, melyik figyel oda az userekre(nekem ez szamit) akkor HTC. (raadasul az m8 eleg pofas kis telefon)

(#36) 6120 válasza mazsi1911 (#35) üzenetére


6120
tag

Az m8 tényleg jó, de az 190k. Én m7-et írtam, az 130k..

(#37) mazsi1911 válasza Sinesol (#34) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Ott a pont! :P Erdekes, hogy meg igyis jobb...:)

BTW, nekem a nexus elegge jó, hozza az iPhone szintet szamomra. Ezert ismerem el a google-t meg a nexusokat, es lassan a HTC-ket is (M8 az elso amire azt mondom hogy ez igen.)

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

Lehet kesobb kalapalnak meg a szoftveren, hatha csak az a gond, nem a proci.
Egyebkent jol nez ki, csak szamomra mar tul nagy.

(#39) #84221696 válasza mazsi1911 (#30) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nagyon frusztált vagy! Akarsz beszélni róla? :DDD

(#40) Stukker1987 válasza WinPho (#31) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Máshol is volt szó róla,de tulajdonosok már több megoldási lehetőséggel is előálltak,persze a végleges nyilván egy új szoft lesz. (ART bekapcsolás,launcher váltás stb... és ezek elvileg használnak is)

A cikkíró ugyanazt írja le mint a MA!TV-ben elmondott,miszerint gyenge a hardver a QHD-hoz és emiatt vannak megakadások. Ezeket a menüben való lapozáskor lehet tapasztalni,ami kissé furcsa,hiszen máshol is ugyanannyi pixelt kell mozgatni. Emiatt én azt gondolom szoft frissítéskor ez javítva lesz,ill a tulaj is tud tenni ellene.

kis kritika a cikknek:

Minőségi,ahogy mindig is,de ezt a lagg kérdést a MA!TV adás és a cikk között meg lehetett volna vizsgálni. Például a tulajok által használt megoldásokat kipróbálni,így kizárni azt,hogy a végén a cikkbe butaság kerüljön...

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#41) d@minator


d@minator
addikt

Az a 4k video odab@sz!

(#42) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Fejlődés történt a hátlap minőségében ez nagy pozitívum pár nap után nem tiszta karca a hátlapja.

(#43) Schmidi válasza WinPho (#31) üzenetére


Schmidi
tag

Én sem értem soha, hogy a duplakopp miért olyan nagy szám. Nekem is van a 625-ben, pedig az messze nem csúcstelefon.

Nagyon szép a telefon, meg jónak is tűnik, de a döcögés szerintem ebben a kategóriában nagyon gáz. Többen írták, hogy a CM megoldja, de ha én vennék egy csúcstelefont, akkor nem akarnék mókolni vele. Legyen tökéletes a dobozból kivéve. :U

(#44) jacis


jacis
nagyúr

Színekben nagyon gyér ez a kijelző :(
Maga az LG UI is elég fakóra sikerült.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#45) mazsi1911 válasza #84221696 (#39) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Ahh megvagyok koszi, majd lecsillapodok:)

Azok szerint, akiknek tetszik a 4K video, elmondanak hol neztek meg? Van otthon 4K monitor? Ha nincs kerem ne velemenyezzek, mivel fizikailag keptelenseg latni.

Ahelyett hogy 4K videot venne egy telefon, novelhettek volna a bitratet (vagy banom is en mit) hogy a kep legyen SZEBB, ne csak tobb pixel legyen.

(#46) C4mp3r


C4mp3r
addikt

jonak tunik, de nem cserelnem le a G2-t erre. :D ekkora felbontas meg nagyon kellett, latszik mar nem nagyon tudtak mit kitalalni, hogy kitunjenek

atike: mert mit raktak bele, ami igazan hasznos ujitas? 4k video? come on... nagyobb kijelzo? ok, lehet, bar ez szubjektiv, van akinek ez dealbreaker... fitness marhasagok? nekem semmi szuksegem rajuk.

[ Szerkesztve ]

(#47) atike válasza C4mp3r (#46) üzenetére


atike
nagyúr

....szerinted csak a felbontás miatt tűnnek ki? :U

(#48) DJ. Ru$y válasza mazsi1911 (#30) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem az utolsó mondatodon pont neked kellene elkezdened gondolkodni, mert a hozzászólásod nagy része (az első) nem vélemény nyilvánítás hanem nettó kötekedés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#49) icecave válasza 6120 (#36) üzenetére


icecave
nagyúr

M8-on én is gondolkodom, de leginkább azért, mert sokan mondják, hogy rendkívül smooth a rendszer. G2-m van nova-val, ez igy rendben van nagyonis, g3 is ezzel a launcherrel reccenésmentes, azt írták többen. Nem tudom még mi lesz, de a T-nél a G3 sem lesz mindig 20% kedvezménnel előfizetésre, hanem visszamegy 160-ra. Akkor már versenyez vele az m8 is árban majdnem.

(#50) babkukta válasza Stukker1987 (#40) üzenetére


babkukta
senior tag

"Például a tulajok által használt megoldásokat kipróbálni,így kizárni azt,hogy a végén a cikkbe butaság kerüljön..." - Ja... és mindenki azzal fogja majd kezdeni ha G3at vásárol, h megnézi, mivel lehet laggmentesíteni a rendszert. Grat az elképzeléshez!

Én már több LG-s topikban leírtam a véleményem, ez most sem változott. Szép! Jó kinézetre, anyaghasználatra, a kávát jól megoldották (bár még így is hatalmas). DE! eddig is tiszta volt (számomra), h ez nem lesz smooth rendszer. Nem csak a QHD miatt, hanem azért, mert egy snapi 800al is meg tud akadni egy FHD-s teló, és a 801 pedig nem fejlődött annyit, mint amennyit kellett volna egy QHD-hoz. Tehát egyértelmű volt a dolog.
Egyébként meg kíváncsi lennék, hányan veszik meg csak azért, mert QHD ;] Csak marketing jellegű előnye van, semmi más.
A képek kifejezetten szépek! Az akksi meg várható volt, h átlagos lesz. Az LG nem fogja megváltani a világot.

Hozzátenném, az Oppo Find 7 se full smooth, és az még gyengébb üzemidőben, mint ez!

Üdvözlettel, Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.