Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23751) Zolio3 válasza erik88 (#23748) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem olyan, mert más a boot.img. Ez természetes. Jó lenne pontosan mi került fel rá, és hogy ment a folyamat, de a download mód megy, most az mindegy hogyan. Elméletileg ki lehet szedni egy gyári romból való boot -ot, akkor lenne olyan, mint régen volt. Ha rá kerül egy másik rom, akkor ez is más lesz.

(#23752) Zolio3 válasza leslien (#23749) üzenetére


Zolio3
senior tag

Értem. Akkor 32/3? Mert az megmagyarázná a multitaszkot...

(#23753) synar válasza Chalez (#23750) üzenetére


synar
őstag

Lehet benne valami, 29 fok van a lakásban és egész nap nyúzom a telefont, én is gondoltam rá, hogy emiatt visszafogja a rendszert. Most néztem a Quadrant 26800, csak ennél nincs viszonyítási alapom, nem szoktam használni. Kipróbálom, amit írtál.

[ Szerkesztve ]

(#23754) la_cc


la_cc
addikt

A Cloudy 2.3-nál, hogy menjen az időjárás effekt csak telepíteni a kell a 2 apk-t (LGWeather és LGWeatherTheme)?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23755) erik88 válasza Zolio3 (#23751) üzenetére


erik88
aktív tag

a legfrissebb van fennt rajta elvileg ugy szedtem le hogy a link mellé beírtam az imeit és ott szedtem le a legfrissebbet. de megáll az lg flash tool flasselésnél
akkor egyszerűen próbáljak meg másik kdz-t és lehet, hogy jó lesz ??

[ Szerkesztve ]

(#23756) synar válasza Chalez (#23750) üzenetére


synar
őstag

Köszi, bevált a módszered, az eredmény 38849 Antutu, a max-ra állítás előtt közvetlenül 24500 volt az érték.
Úgyhogy kitört a világbéke, ennyi :R

[ Szerkesztve ]

(#23757) expander


expander
senior tag

29 fokos helysegben, 16/2-es, cloudy 2.2, 40160pont

(#23758) synar válasza expander (#23757) üzenetére


synar
őstag

ok, nyertél, feladom

(#23759) Zolio3 válasza erik88 (#23755) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen. Az idei számosnál nekem is h-t ír ki, de lehetne p-t is tenni, vagy régebbit is. Ami 858, az mind a te készülékedre való. Max újabb, vagy régebbi lesz, mint amivel kijött. Lollipop típusú létezik hozzá, Stock rom, én a helyedben azt próbáltam volna meg. Bár ehhez nem tudom van e root lehetőség.

(#23760) Chalez válasza synar (#23756) üzenetére


Chalez
őstag

Ez már jobban hangzik... :)

(#23761) erik88 válasza Zolio3 (#23759) üzenetére


erik88
aktív tag

nem érdekel már a root lehetőség de kérlek egyet linkelj amit kipróbáljak mert én nem találok normálisat... kérlek szép :R :R

(#23762) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Nem teljesen értem miért nincs az xda-n a Lion rom?Már a 4.1-nél jár és nem találtam csak az android hilfe .de oldalon.

(#23763) DJ. Ru$y válasza csiziktomi (#23762) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nincs, akkor a készítője nem nyitott neki thread-et, erről igazán nem az XDA vagy bárki más tehet. Ez az ő szíve joga, hogy hova publikálja.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#23764) erik88 válasza Zolio3 (#23759) üzenetére


erik88
aktív tag

egy másik kdz-vel is kipróbáltam és annál is pont 60%-nál akad meg.

(#23765) Zolio3 válasza erik88 (#23764) üzenetére


Zolio3
senior tag

Az xda-n EZT találtam. A tot frissítést válaszd, és így értelem szerűen az ahhoz való frissítő alkalmazást töltsd le, és a tot fájlt. A tot megoldás a te esetedben sokkal jobb, mert itt nem lehet tárhely format nélkül frissíteni, tehát a meghajtót is rendbe fogja tenni. Kdz-vel ne próbálkozz, úgy látszik az elbukott. Ez ugyan nem LP, tot frissítéssel nem érhető el, de egyenlőre az lenne a cél, hogy a készülék működjön. Kdz flash utána még jöhetne, először viszont életre kell kelteni.

[ Szerkesztve ]

(#23766) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Na felcsaptam a Clody mellé az Uber Gabriel Kernel-t. :D

Ki kell még tapasztalnom a készüléket, hogy mi merre mi a legjobb neki de elsőre ezt hozta az Antutu a kezdetleges konfigommal. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23767) erik88 válasza Zolio3 (#23765) üzenetére


erik88
aktív tag

nagyon szépen köszönöm.. ha esetleg ez se megy akkor még van ötleted??

(#23768) Zolio3 válasza erik88 (#23767) üzenetére


Zolio3
senior tag

Egy másik boot.img beszerzése, és telepítése. Szerintem a tot megoldja a problémát, az formatot csinál, stb.

(#23769) erik88 válasza Zolio3 (#23768) üzenetére


erik88
aktív tag

van még egy nagy baj szerintem... a telefon download módban sincs a az eszközkezelőbe a portok között... :( faszom ebbe a telefonba!! nem kell valakinek occsón??

(#23770) expander


expander
senior tag

"ha a kacsa nem tud uszni, nem a viz a hulye" :D

aki nem ert hozza, minek fog bele? ha hasznaltan vesz telefont, miert nem probalja ki, vagy ker ra garanciat? ha te vagy a huJe, akkor miert a tobbieknek ugatsz, hogy nem segitenek neked? nem gondolod, hogy vissza kene venni egy kicsit? amugy adok erte egy 20ast, es mindenki jol jar ! :C

(#23771) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Most mélyedtem kicsit jobban bele a készülékbe..
A telefon maga azt írja, hogy IMEI 0, de hálóm az van, gsm és data is.. :Y
Ilyenkor mi van? :Y
Lehet ebből bajom?! :Y

Vagy minden főzött rom ezt írja? :F

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23772) erik88 válasza expander (#23770) üzenetére


erik88
aktív tag

az egészet egy rootolás baszta szét. ami sikeresen végig futott és ami után nem kapcsolt be. pár rootolást megcsináltam már... de ezek után amit csinált a telefon szerintem nagyon senki nem látott még ilyet. nehogy azt hidd hogy eladom. nem gondoltam komolyan. Amúgy téged nem húzott volna fel ??

(#23773) expander válasza erik88 (#23772) üzenetére


expander
senior tag

en nem vagyok nagy "muvesz" a temaban, ezert mindent 2x elolvasok, nehogy elk*rjak valamit... es sikerult elsore rootolnom, pedig amikor en tettem, meg nem voltak ilyen one-click modszerek :D aztan sikerult custom romot is feltenni, pedig nem sok eloeletem volt az androiddal ezelott...
szoval megint oda lyukadunk ki, amit mar masok is irtak, hogy eleg valoszinu, hogy valamilyen user error van/volt, es nyilvan ideges lennek, de csak magamra, hogy hogyan allhatok neki igy a dolgoknak, es nem a forumozokat ugatnam, hogy miert nem segitenek neked... sot igazabol segitenek is, de te bebofogsz annyit, hogy nem tudsz angolul :( nekem itt durrant el az agyam, es most ezt nem is szeretnem folytatni... :D

(#23774) Zolio3 válasza erik88 (#23769) üzenetére


Zolio3
senior tag

Hát frissítésnél azért több dolog látható mind a gépen, mind a készüléken. Először is egy francia karatty jön be számokkal, meg válassz régiót, a készüléken pedig egy csík megy fel. Ha ilyen nem történik, akkor nem megy a frissítés.

(#23775) erik88 válasza expander (#23773) üzenetére


erik88
aktív tag

csak neked gondolom d855.ös modelled van igaz?? na nekem nem. de jolvan hagyjuk az egészet jó?? nem igazán érdekel, hogy oktatsz...
#23774 Zolio3 Köszönöm, hogy segítesz. most laptopon próbálom újra az egészet. Itt már egyszerre belép download módba és nem rakja ki előtte az lg logót :)

(#23776) Zolio3


Zolio3
senior tag

Hát, nekem nem megy többet 25000-nél antutu... Felhúztam csutkára, performance governor, ment szépen 80 fokig, és itt elvette a készülék a teljesítményt. Hiába volt fixre állítva, elvette.

(#23777) Zolio3 válasza erik88 (#23775) üzenetére


Zolio3
senior tag

Szívesen! De amit mások írtak, azt vedd figyelembe! Tényleg érdemes mindent kétszer elolvasni, vagy jobban utána járni. Nem tudom milyen rom volt a készülékeden, de rootra one click root nincs írva. Itt cserélődik egy két dolog, és az pont nem kompatibilis a te készülékeddel. Valószínűleg itt és emiatt hasalt el a készülék. Nem biztos, de úgy tudom fel lehet tenni a 855 romját is, de nem fogja ismerni a két sim kártyát. Viszont ehhez először kdz, vagy tot módszerrel át kellett volna tenni a romot, és utána neki állni a 855-höz való root megoldáshoz. Az nem járható út, hogy egy romot nem a hozzá való kernellel teszel össze. A root miatt ez történt.

(#23778) Zolio3 válasza s3nsitivity (#23771) üzenetére


Zolio3
senior tag

Már mobilnet, és Wi-Fi egyszerre? Samsungnál van ilyen, de arról nem hallottam, hogy G3 tudna ilyet. Lehet, hogy custom romnál tettek bele ilyet, elméletileg ezzel sebességet lehetne növelni. Már, ha itt tényleg erről van szó...

(#23779) erik88 válasza Zolio3 (#23777) üzenetére


erik88
aktív tag

értem köszönöm :R elolvastam kétszer és jól is csináltam mert végig ment csak már a fastboot köszöntött

(#23780) s3nsitivity válasza Zolio3 (#23778) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Félre értettél, nem erről van szó. :N

Elveszettem az IMEI-m. :D

A készülék azt írja az IME -hez, hogy 0
De ha elveszne teljesen akkor ugye nem kéne lennie mobil hálónak se.
De nekem van, viszont az IMEI-m 0 :D
Szóval nem értem mi van. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23781) Skynet258 válasza s3nsitivity (#23780) üzenetére


Skynet258
veterán

Anno Optimus 2X-nél nekem is összejött egy generic IMEI, hálózatra felengedett, csak ha más is felkeveredik ugyanazzal az IMEI-el, akkor levág. Nekem anno szerviz lett a vége.

https://geekpulse.hu

(#23782) Zolio3 válasza erik88 (#23779) üzenetére


Zolio3
senior tag

Persze, hogy végig megy! Csak nem jó dolgokat másol fel a romhoz. Ez a baj, hogy végig megy, azt hiszi el az ember, hogy oké minden, közben nem kompatibilis a másik rommal, és bootloopot kap.

(#23783) la_cc


la_cc
addikt

Vki lenne szíves segíteni? Feltettem a Cloudy 2.3 alá a weather effect-et és most meg folyamatosan leáll az Időjárás app. Mi lehet a gebasz? :F

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#23784) s3nsitivity válasza Skynet258 (#23781) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Áh, kértem és megkaptam az EFS backupot az előző tulajtól, innentől baj már nem lehet! :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23785) erik88 válasza Zolio3 (#23782) üzenetére


erik88
aktív tag

már csak annyi lenne hogy minden tot,dll meg minden megvan már csak a portok között nem látni a telefont... vajoön mért?? driver?? de az fel van rakva és ujjra lett indítva a gép is

(#23786) Zolio3 válasza s3nsitivity (#23780) üzenetére


Zolio3
senior tag

Értem. Ebből érdekes dolgok jöhetnek ki tiltott imei számos készüléknél...

(#23787) s3nsitivity válasza Zolio3 (#23786) üzenetére


s3nsitivity
addikt

GSM boltos, független, ráadásul koreai lg garancia levéllel van a telefon szóval kétlem, hogy ez tiltott lenne. :D
Csak belekeveredett valami hülyeség. De megvan az eredeti EFS szóval megnyugodtam. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#23788) Zolio3 válasza erik88 (#23785) üzenetére


Zolio3
senior tag

Linkeltem pár hozzászólással lentebb egy megoldást, ami összehozza az adb kapcsolatot, drivert is telepít. Az feltétele a frissítésnek, hogy legyen kapcsolat. Ajánlott ilyenkor másik USB aljzattal is próbálni, asztali gépnél pedig alaplapi aljzattal. Te laptopról nyomod, így alaplapi aljzat, de dugd fel másikra. ;-)

(#23789) Zolio3 válasza s3nsitivity (#23787) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem is a te készülékedről van szó. De ha ilyen frankón vált imeit, és működik is, az érdekes szitu. Egy okkal több, hogy ne hagyjam el a készüléket, és ne tiltassam le, mert buherálható marad.

(#23790) erik88 válasza Zolio3 (#23788) üzenetére


erik88
aktív tag

jojo... köszi szépen. most már sikerülnie kell

(#23791) erik88 válasza Zolio3 (#23789) üzenetére


erik88
aktív tag

minden driver felrakva. portok között nincs még mindig a telefon

(#23792) Zolio3 válasza erik88 (#23791) üzenetére


Zolio3
senior tag

A frissítő ír ki valamit? Csík megy, ha frissítést indítasz?

(#23793) erik88 válasza Zolio3 (#23792) üzenetére


erik88
aktív tag

semmit nem csinál.. valamilyen hiba mindjárt mondom

(#23794) erik88 válasza Zolio3 (#23792) üzenetére


erik88
aktív tag

na most addig eljutott hogy a programba el is inditja a flasht de megáll nagy piros felirattal hogy download fail

(#23795) Skynet258 válasza Zolio3 (#23789) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha letiltatod az IMEI-t, akkor a hálózat egyből ledobja...

https://geekpulse.hu

(#23796) Zolio3 válasza Skynet258 (#23795) üzenetére


Zolio3
senior tag

Igen, remélem is! Bár akkor sem akarom elhagyni, és kipróbálni.

(#23797) Zolio3 válasza erik88 (#23794) üzenetére


Zolio3
senior tag

Úgy háromszor kérdeztem meg: megy e csík a készüléken, bejött ez a francia szövegű négyzet hexa kódokkal, meg ilyesmi? Ha ilyen nincs, akkor nincs kapcsolat a gép és teló között. De ezt okozhatja rossz driver, vagy a driver, és oprendszer közötti kompatibilitási probléma is. Bár, ha ezzel a géppel sikerült elrontani, akkor nem driver hiba van. Rosszabb esetben tényleg kész az alaplap, és cserés lesz.

(#23798) erik88 válasza Zolio3 (#23797) üzenetére


erik88
aktív tag

ja ilyen nem volt. de mitől ment tönkre az alaplap?

(#23799) gusthy válasza s3nsitivity (#23766) üzenetére


gusthy
veterán

Hát tényleg, a gyári rom kb 42500 :)

[ Szerkesztve ]

(#23800) synar válasza s3nsitivity (#23766) üzenetére


synar
őstag

Most este frissen telepített Cloudy2.3-al 6 óra éjszakai pihenés után hidegen, 41508 pont az Antutu, alap kernellel és cpu max nélkül lett ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.