Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) oszi61 válasza Pepeninho (#2000) üzenetére


oszi61
tag

Köszönöm a gyors választ! :) Egy kicsit féltem,mert a G2-őn az Igo-val megszenvedtem a felbontás miatt! Viszont,ha nem is napi rendszerességgel, de szoktam használni a navigációt! Ezért nem akarok venni külön egy készüléket! :))

[ Szerkesztve ]

(#2002) migabi24 válasza oszi61 (#2001) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem vagyok biztos benne, hogy az igo már támogatja ezt a felbontást, még natív full hd sincs tudomásom szerint

(#2003) oszi61 válasza migabi24 (#2002) üzenetére


oszi61
tag

Akkor marad a Navigon! :)

Köszi! :)

Üdv: oszi

[ Szerkesztve ]

(#2004) mckangi válasza oszi61 (#2003) üzenetére


mckangi
senior tag

Ha megrootolod akkor itt a fórumban már leirt ,a play áruházból feltelepített programmal át lehet állítani a felbontást.

Kolléga G2-én használja az Igo-t.

Poco F3

(#2005) Kasya válasza oszi61 (#2003) üzenetére


Kasya
nagyúr

Próbaidőszak erejéig hasznaltam/használom a navigont és tökéletesen fut. Gyors minden téren.

(#2006) vfeco válasza Pepeninho (#1985) üzenetére


vfeco
aktív tag

Akinek van Mi3, annak meggondolandó cserélni, de ha nincs, akkor Mi4. 3GB RAM, jobb kamera, fém perem, cserélhető hátlap és nekem nagyon tetszik a Design. Lehet, hogy arra cserélem. És MIUI nagyon ott van. Sajnos inkább Mi4 mint G3... :((

(#2007) oszi61 válasza mckangi (#2004) üzenetére


oszi61
tag

Köszi! De rootolni nem szeretném! Szeretem az eredeti változatot! )
Marad a Navigon! :)

[ Szerkesztve ]

(#2008) oszi61 válasza Kasya (#2005) üzenetére


oszi61
tag

Köszi a választ! :) Nekem most is a jól bevált Navigon fut rajta! :) Az Igo nem jött be igazán,így aztán leszedtem a G2-ről!

[ Szerkesztve ]

(#2009) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Bocs, telefonrol korulmenyes. Esetleg valaki root ugyben tudna linkelni okossagot? Gondolom az azert eltuntetheto nyom nelkul, vagy az is garivesztessel jar? Meg kellene rootolni a seeder miatt...

(#2010) Viktor0610 válasza ForRedGlory (#2009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Seeder 4.3 felett elvileg már nem szükséges.

Samsung Galaxy A54

(#2011) ForRedGlory válasza Viktor0610 (#2010) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gyakorlatilag meg de, S5-nel eszrevettem az elonyet, pedig az ennel gyorsabb.

Ami a viccesebb az az, hogy pl G3-nal az ART-nak nem latom elonyet, alig er valamit.

[ Szerkesztve ]

(#2012) Kasya


Kasya
nagyúr

Mi az a Seeder?

(#2013) dimrus2 válasza Kasya (#2012) üzenetére


dimrus2
tag

[link]

jó leírás a Seeder progiról

[ Szerkesztve ]

LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

(#2014) Pepeninho válasza vfeco (#2006) üzenetére


Pepeninho
őstag

Jogos! Nekem kicsit borsos az ára. A kínai telefonok 100 alatt maradjanak.Ezt vallom! :)

Ps4, p30 pro

(#2015) -FreaK- válasza ForRedGlory (#2009) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én Purpledrake-et használtam 10G alatt, simán müxik!
Usb debugot előre be kell kapcsolni.

[ROOT] Root your LG-G3 easily with PurpleDrake-Lite! [OSX/Linux/Windows!]

Igen eltüntethető, korábban már linkeltem egy linket amivel le tudod szedni a telefonodhoz való legutolsó KDZ fájlt, azt CSE-vel telepítve elvileg törlődik minden. A másik módszer az LG PC Suite-al való restore.

Seeder meg jó dolog, One-X óta használom.

[ Szerkesztve ]

(#2016) Kasya válasza dimrus2 (#2013) üzenetére


Kasya
nagyúr

:R
Esti olvasmanynak belevetem magam ;)

(#2017) ForRedGlory válasza -FreaK- (#2015) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kosz, meglesem, ha gep ele kerulok:)

(#2018) Asbee


Asbee
veterán

Van aki esetleg i 5S-ről váltott? :D

(#2019) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az azért derék, hogy 46% van az akksiban, közel 14 óra készenlét és 3óra 12perc aktív kijelző után :Y

(#2020) -FreaK- válasza ForRedGlory (#2019) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az F verzióban valamit nagyon kijavítottak, mert nagyon sokat nőtt az aksi idő. Tudom nem mond sokat, de nekem 82%, 20ó47perc készenléttel, igaz csak 39 perc kijelzővel.

(#2021) Land válasza ForRedGlory (#2019) üzenetére


Land
veterán

Még mindig nem tudom előrelépés lenne-e G2-höz képest. A többi csúcs telefon 180k környékén lenne Telekomtól nekem (M8, S5). M8 tetszik, csak a kamerája necces.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2022) mckangi


mckangi
senior tag

Hát lehet rájöttem a térerő ingadozások okára ,de most nem mernék belemenni ,mert egyszer mindjárt indulok éjszakára dolgozni ,na még még egy kicsit a holnapi nap tesztelnem kell még.

Mindenestre remélem nem az amire elsőre rájöttem ,mert az viszont tervezési hiba lesz.

Poco F3

(#2023) BLC válasza Asbee (#2018) üzenetére


BLC
tag

Szia, Igen, Én!

(#2024) ForRedGlory válasza Land (#2021) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát Te tudod. Sebességet leszámítva kb mindenben előrelépés szerintem. Na de majd most... feltoltam a legújabb romot, ment a root, jön a seeder, remélem gyorsabb lesz :D

*gyorsabb lett érezhetően.

Remélem ezt holnap is elmondhatom, bár ez már most gyorsabb, mint tegnap első bekapcsolás után.

[ Szerkesztve ]

(#2025) tothl


tothl
addikt

Tehat az LG csinalt egy telot amit mindenki lassunak tart mar elso bekapcsolaskor csak azert, hogy elsok legyenek felbontasban..bravo

(#2026) SzlobiG válasza Kasya (#2012) üzenetére


SzlobiG
félisten

Seeder... ezt tudjátok mikor használtam? Még S1-nél. :U

Kicsit vicces hogy egy ilyen telefonnál ezt kell használni, hogy gyorsabb legyen. :DDD

(#2025) tothl Jó lenne ha megértenétek, hogy nem a felbontással van a baj, hanem az optimalizálással. Oppo Find 7 vaj sima qhd-val.

[ Szerkesztve ]

(#2027) ForRedGlory válasza SzlobiG (#2026) üzenetére


ForRedGlory
félisten

En meg az osszes eddigi telefonomon hasznaltam, amin root volt, hiaba volt elfogadhato a sebessege.

(#2028) twinkiecz


twinkiecz
tag

Sziasztok ma én is tulajdonosa lettem egy 16gb fehér verziónak elsőként átállítottam Art-rá animációkat visszavettem én teljesen elegedet vagyok a sebessegel hozzá teszem Padfone 2-ről váltottam. Elsőre ennyi.

linktr.ee/twinkiecz

(#2029) FókuszPók válasza ForRedGlory (#2019) üzenetére


FókuszPók
tag

12ó22p használat, kijelző 3ó56p, telefon készenlét 3%(!) - eddig 13% volt, pedig volt vagy fél óra telefonálás, viber voip, videó, jutub, kamerázás, különböző fényerők, wifi, négygé...és most 22% az akksi.

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#2030) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jut eszembe, most vettem eszre a galeriaban levo ket QHD videot... Hat nekem aztan minden csucstelefon "meg volt", de ez, ami ebbol a kijelzobol kijon valami elkepeszto. Kozel s tavol nincs semmi a kozeleben, legyen az iphone (jo vicc) vagy az S5 kijelzoje. Felelmetes.

(#2031) DIEGO15


DIEGO15
őstag

A killa sample-t nézte már valaki? Mert ha az megy rajta mint a vaj, akkor nagy baj nem lehet :-)

(#2032) zack válasza ForRedGlory (#2030) üzenetére


zack
nagyúr

Na jó. De ez csak egy prezentáció, hogy ezt is tudja. Ez akkor lenne jó, ha lennének QHD-s játékok és filmek. Lesznek, de mire oda jutunk, addigra lesz G5 is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2033) FókuszPók válasza DIEGO15 (#2031) üzenetére


FókuszPók
tag

simán...
:K

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#2034) zack


zack
nagyúr

Most tesztelem ezt a Motorola E csodát... :DDD Úgy mossa a részleteket közép tartományban, meg úgy nagyjából mindenhol, sziszegős a magas, a mély...pff. Egyébként minden rendben vele. :DDD
Oké, hogy nem egy nála 2x drágább füleshez tervezték, de akkor is.
De azt a 36k-t amibe kerül, megéri. Nincs lag, villám gyors rajta a droid, és élhető. Bár a Neutron Music Playert valamiért nem engedte telepíteni. Nincs magyar nyelv, de aki jó telefont akar másodlagosnak, illetve részegen bulizósnak, annak jó lehet. ;]
Ennyiért nem hiszem hogy jobbat kapni a piacon ebben a kategóriában.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2035) zack válasza zack (#2034) üzenetére


zack
nagyúr

Jáááj. Ezt nem ide akartam. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2036) zack


zack
nagyúr

Egy dolgot viszont észrevettem. A G2 is jelen volt ez a térerő ingadozás. Ezt onnan tudom, hogy ahol most ülök, és ahol a telefon szokott lenni, itt a G2 volt hogy bezuhant 1-es pálcikáig. A jelet nem dobta el, de ingadozó volt, és sokszor láttam 1 pálcikát. Most hogy itt a kölcsön Moto E, nézem a térerőt, és bárhogy forgatom, meg se mozdul. A SIM u.a (Telenor), csak a telefon változott. Valamit az LG baxott el a G Series-nél az a gyanúm, amit a G3 is örökölt a G2 után, csak G2 esetében nem volt ennyire drasztikus mint itt.
Mert ilyen nincs, hogy a Moto E adott helyen max, és meg se nyikkan, a G2 pedig 1-2-3 pálcika. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2037) Bossi válasza ForRedGlory (#2027) üzenetére


Bossi
őstag

Sziasztok,

ez s Seeder progit az olvasottak alapján csak akkor használni, ha rootolom a készüléket ugye?
Megéri egyébként új rom Pl. F-es + root+ Seeder tényleg...?
Az EFS mentésre van már megoldás?

köszönöm.

(#2038) Kasya válasza Bossi (#2037) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem 10e van, es javult az optimalizaltsag. A telefon-hivaslista-telefonkonyv menuvaltas/oldalra lapozasa lapozasan kivul mas laggot nem tudok felroni (csak ha nagyon kukacoskodni akarok). Akkuido szvsz ugyanannyi, eddig se volt gondom vele.

Seedert feltettem, hat...szerintem csak en latok bele javulast, de amugy semmi lenyegi. Mintha a menube 0.001 seccel gyorsabban lepne be :D

[ Szerkesztve ]

(#2039) Bossi válasza Kasya (#2038) üzenetére


Bossi
őstag

Neked gyári a frissítés vagy Te raktad fel KDZ-vel?

(#2040) Maxentius válasza Kasya (#2038) üzenetére


Maxentius
addikt

Anno a Seeder-t kipróbáltam HTC Incredible S-en, semmit nem javult a rendszer folyékonysága, úgyhogy ez szerintem csak placebo effekt.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2041) migabi24 válasza Maxentius (#2040) üzenetére


migabi24
nagyúr

+1 a seeder galaxy minire való, ilyen vason nincs értelme

(#2042) xtremetuning válasza Bossi (#2039) üzenetére


xtremetuning
addikt

Függetlenre elvileg ez jön ota-n. Akkuidő nem jobb (nálam), simábbnak simább, tel.könyv lagg megmaradt.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#2043) Kasya válasza Bossi (#2039) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gyári független.

(#2044) FókuszPók válasza Maxentius (#2040) üzenetére


FókuszPók
tag

Placebo, mint az áruház programjainak 80%-a.

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#2045) Kasya válasza Maxentius (#2040) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most figyelmesem megnéztem a dolgokat és letöröltem a Seedert. Nincs lassulás.

Nembaj, barátnőm Xperia 10 mini telefonjára legalább lett egy javaslat...hátha azon tényleg segít.

(#2046) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

emag-nál akcióznak.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#2047) Gedeon31 válasza -Mosquito- (#2046) üzenetére


Gedeon31
addikt

Voltá :D csak kérdéses milyen a garanciás hozzáállásuk.

(#2048) Viktor0610 válasza Gedeon31 (#2047) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen? :U

Gondolom, gyári garanciával adják a készülékeket, így teljesen mindegy, hogy az ő garanciás hozzáállásuk milyen...

Samsung Galaxy A54

(#2049) Gedeon31 válasza Viktor0610 (#2048) üzenetére


Gedeon31
addikt

Bolti garancia van hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#2050) gdavid007


gdavid007
tag

Azt nem-e tudjátok, hogy áfa van az emagon?

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.