Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10003) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#9996) üzenetére


DIEGO15
őstag

Várom a véleményeket. :) A navbár nagyon bejön.

Egyébként azt tudja valaki, hogy hogyan tudok telepítés előtt belenyúlni a zip-be? S2-őn mág más fájlok voltak a zipen belül, akkor csak simán kicsomagoltam, módosítottam, majd vissza.

(#10005) Bal0924 válasza Kasya (#9998) üzenetére


Bal0924
aktív tag

És mikortól érhető el itthon is az 5.0?
Nem hekkelt/tört verzió..

(#10008) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#10003) üzenetére


zoleeno1
addikt

Mit szeretnél módosítani? Ha pl programokon, akkor ugyanúgy mint S2-n, ott vannak a system\app mappában, mint rendesen :)

(#10005) Bal0924: holnap :U ;)

Lecs@@@ fejezzed be, szét húzza a fórumot ez a sok izé :DDD már pedig követni akarom, olyan érdekfeszítő, szakmai téma megy éppen ;] :P

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#10009) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#10008) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nézz meg egy zipet .img fájlok benne csak.

(#10010) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#10009) üzenetére


zoleeno1
addikt

hát nálam a 2.4-es van kéznél, abban simán ott vannak a dolgok: kép
vagy nem tudom mire gondolsz...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#10011) Kasya válasza Bal0924 (#10005) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van egy nagyon jo angol szo, amit a cegek eloszeretettel hasznalnak egy kozelgo kiadasi idpontra: Soon :P

Meg iden varhato... De egyelore ne is akard frissiteni, mert nem epp leanyalom az L-hez kepest.

szabochris: Oszinten nem erdekel. Ennyit az embernek felkell tudni venni. EMlekszik meg valaki amugy Misaly kollegara? Na o aztan tudott hangulatot csinalni :D Bezzeg a mai "fiatalok" :D

[ Szerkesztve ]

(#10012) SharpSA válasza szabochris (#9999) üzenetére


SharpSA
veterán

Minek foglalkozol vele? Nekem is arany van és lesz.rom ki mit ír erre. Ne hagyd az egod ennyire kibontakozni. ;)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10013) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#10010) üzenetére


DIEGO15
őstag

Akkor lehet, hogy csak telón mutat nekem hülyeséget.

(#10014) zoleeno1 válasza DIEGO15 (#10013) üzenetére


zoleeno1
addikt

jaaaa, persze, az lesz a bibi, gépről nézzed :)

(#10016) DIEGO15: semmiség, nincs mit

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#10015) Lecs@ válasza Bal0924 (#10005) üzenetére


Lecs@
addikt

Én azt olvastam hogy hamarosan .

512 GB

(#10016) DIEGO15 válasza zoleeno1 (#10014) üzenetére


DIEGO15
őstag

Köszönöm a segítséget. Régebben sokat turkáltam a romokban, persze akkor is gépen tettem. Azt hittem már változott a dolog.

(#10017) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Csatlakozom hozzátok, fekete 16GB-s G3 tulajdonosa lettem ma! :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#10018) SharpSA válasza Earl_Muttley (#10017) üzenetére


SharpSA
veterán

Gratula. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10019) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Sziasztok,

Vettem egy feher 16GB-os G3-mat. Este tervezem picit felturbozni.

MLT es ART-on kivul van barmi ajanlott? Pl. kipucolni a bloatware-tol vagy rakjak egybol valami custom romot ra / kernelt, vagy mindkettot?

Ha erdemes, akkor olyan rom erdekelne, ami hasonlit a stock-ra, kamera app megvan (esetleg hack-kel egyutt), de a bloatware nincs. "Android L" sem hatrany :DDD

Valamit mindenkepp kezdek a teloval, mert Nexus 5 utan nagyon gyenge eresztes, csak meg nem tudom mit. Nem akarok mindennap uj romot kiprobalni, azert gondoltam, hogy valaki megmondja a tutit ;P

:R:R:R

(#10020) SharpSA válasza ßrainiac (#10019) üzenetére


SharpSA
veterán

Szia.

Akkor elsőnek olvasd el a lap tetején normál nézetben látható összefoglalót. Abban van javasolt rom is. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10021) ßrainiac válasza SharpSA (#10020) üzenetére


ßrainiac
addikt

Osszefoglalo megvolt, tapasztalatokra lennek kivancsi, ha esetleg valaki megjart mar jo nehany romot, esetleg olyan aki Nexusrol jott, mit hasznal ezen, stb.

Annak idejen volt G2-om is, sokat romolgattam, de sosem volt az igazi es ~1 honap utan jottem ra. Ezt akartam elkerulni most ;)

(#10022) SharpSA válasza ßrainiac (#10021) üzenetére


SharpSA
veterán

Nexus 5-öm volt. Itt nem játszanak azok a romok. Én csak a ChupaChups romot raktam fel és teljesen jól működik. Mást nem próbáltam, a gyárival is elégedett voltam némi módosításokkal.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#10023) zoleeno1 válasza ßrainiac (#10021) üzenetére


zoleeno1
addikt

Itt a fórumon a ChupaChups-ot használják a legtöbben, elmondások szerint jelenleg az most a legjobb. + van hozzá egy moddolt, ChupaChups kernel is.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#10024) ßrainiac válasza zoleeno1 (#10023) üzenetére


ßrainiac
addikt

Koszi mindkettotoknek!

Akkor az appal siman rootolom, bump, majd chupachups TWRP-bol..

..a program estere, miutan megvolt a kotelezo sorozatnezes asszonnyal :DDD

:R

(#10025) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Kamera fókusz probléma, hangminőség probléma javult már ?
Korábbi kütyümnél ugye írtam, hogy sokszor nem volt jó a térerő olyan helyen, ahol egy másik típusú telefonnál maxon volt.

S5-ről váltanék vissza megint, hátha. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10026) tiv83us


tiv83us
veterán

szabochris es dj.ru$ty

Jobb kedvemben talaltatok, ugyhogy csak az offolos es szemelyeskedo hsz-ket toroltem a topikbol (illetve a hozza kapcsolod offolast masoktol), igy megusszatok egy "szobeli" figyelmeztetessel, (azaz nem vesek fel semmit az adatlapotokra), de ha tovabb megy a dolog, akkor nem hogy vesegetni fogok, de pihenni fogtok mind a ketten. Kosz a figyelmet, udv

t

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10027) DIEGO15 válasza eladogeppc (#10025) üzenetére


DIEGO15
őstag

Mi a baj az S5-el?

(#10028) imrejani1972


imrejani1972
újonc

Sziasztok

Egy régi Nokia telefont cseréltem le egy g3-ra. A Nokiában lévő telefonszámokat szinkronizáltam a számítógéppel, viszont a számítógépről már nem tudom őket exportálni az új telefonra. Tudnátok ebben valamilyen segítséget nyújtani? Előre is köszönöm!

(#10029) DIEGO15 válasza imrejani1972 (#10028) üzenetére


DIEGO15
őstag

Milyen formátumban vannak meg az adatok?

(#10030) ßrainiac válasza imrejani1972 (#10028) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nagyon egyszeru, a telon a SIM-es kontaktokat masold be a gmail fiokodba, majd nyisd meg a gmailt a gepeden es szerkesztgesd meg oket. Innentol minden telora frissulni fognak a kontaktjaid amint belepsz a gmail-eddel.

Mas: Kozben a gyerek altatas alatt megcsinaltam a telon mindent :DDD most bootol a chupachupps, kivancsi vagyok, hogy egymashoz erintessel at tudom-e adni a G3-nak a backupot a N5-rol :U

Kemeny volt, linuxon nem akarta a root-ot, windows gepen kellett vegul megcsinalni :D

Mindjart indul a teszteles :C

(#10031) -FreaK- válasza Bal0924 (#10005) üzenetére


-FreaK-
veterán

A hivatalos lengyel frissítőfájlok is elérhetőek, linkeltem az összefoglalóban. Ezek nem hackelt/moddolt romok, hanem a gyári frissítés, amit az LG PC suite is letöltene pl. Csak ezek a frissítések nem egyszerre jönnek ki minden régióban, de így hamarabb be lehet szerezni őket.
Egy KDZ flash-el lehet feltenni őket. Ha nem akarsz módosított dolgokat, akkor ezt az Android 5.0-ás frissítést ajánlom, szárnyat fog kapni tőle a telefon :)

(#10032) zsori_peter


zsori_peter
csendes tag

megéri megvenni szerintetek?

(#10033) zoleeno1 válasza zsori_peter (#10032) üzenetére


zoleeno1
addikt

nem :(

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#10034) zsori_peter


zsori_peter
csendes tag

:((

(#10035) eami válasza -FreaK- (#10031) üzenetére


eami
addikt

nade nade, indulásnál vmi errort dob ha jól rémlik. nem?

(#10036) eladogeppc válasza DIEGO15 (#10027) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nem tom. Semmi bajom. LG párti vagyok, bár az S5 nagyon besikerült. Hangminőség hívásközben rendben van ?
Vonalszakadás ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10037) zoleeno1 válasza eladogeppc (#10036) üzenetére


zoleeno1
addikt

Semmi ilyesmi. Akinek gondja volt a térerővel, azoknak is javult lollival ha jól tudom. Szerencsére nekem sose m volt, de itt írták.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#10038) tothak


tothak
tag

Sziasztok!

Nekem lenne egy kérésem és egy kérdésem is.

A kérdés az lenne, hogy a a mostani (5.0-ára tervezett) gyári Google Tárcsázót fel lehet-e tenni Root nélkül a telefonra, a kérésem pedig az lenne, hogy valaki akinek van ideje és kedve, az hajlandó lenne-e feltenni a Google Aszisztens indítót és lefényképezni a telefont. (Fontos lenne, hogy ne képernyőkép legyen, mert az ikonok mérete érdekelne a telefon méreteihez képest.)

Köszi előre is!

(#10039) rettenet78


rettenet78
csendes tag

Ha valakinek frissült lolipopra akkor mennyivel nőtt az üzemidő, illetve milyen plusz szolgáltatásokat kaptatok?

Kérdésem még, hogy tényleg karcolódik a fényképező kamerája, vagy ez csak kamu hír?

(#10040) Bal0924


Bal0924
aktív tag

Egy nagyon fontos kérdésem lenne.

Miért nem tudok az SD kártyámra másolni, Total Commander-rel és a szövegszerkesztő-vel sem tudok elmenteni dokumentumokat. Miért?

(#10041) zoleeno1 válasza Bal0924 (#10040) üzenetére


zoleeno1
addikt

KitKat External SD Card Patch root kell hozzá

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#10042) DonLaca@ válasza rettenet78 (#10039) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Igen, nagyon könnyen karcolódik. Nekem egy fültisztítós, papírzsepis, szemüvegtisztítós folyadékkal történt törölgetés után csupa karc lett. Sajnos gagyi plexi a lencsevédő.

(#10043) eami válasza DonLaca@ (#10042) üzenetére


eami
addikt

az nem lehet hogy a tisztító folyadékban volt valami nem szerencsés anyag? úgy vettem észre elég sokan hordjuk csak szimplán zsebben a telefont, ami erősebb egy kis vattától és még sincs agyonkarcolva.

egyébként bármit meg lehet karcolni még a gyémántot is :))

(#10044) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Mit lehet tenni, hogyha már idegesítően sokat tölt újra a launcher? Gyári a teló nincs szándékomban még egyelőre tekkelni...

Life is Short... Ride Hard!!!

(#10045) eladogeppc


eladogeppc
veterán

G2 nél kristályüvegből volt. Nem futotta a pénzből ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#10046) DonLaca@ válasza eami (#10043) üzenetére


DonLaca@
senior tag

Folyadékot úgy permeteztem rá. Próbáld megkarcolni pl az ablaküveget egy papír zsebkendővel és egy fültisztítóval :U . Ha sikerül jövök neked egy sörrel. A zafírüveg csak mese. Maradjunk a plexinél. Vagyunk páran akinek karcos lett a lencse.
.

(#10047) ßrainiac válasza Jodanovich (#10044) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nova / Google launcher? Es cserebe meg szmúsz is :DD

(#10048) eami válasza Jodanovich (#10044) üzenetére


eami
addikt

apex vagy nove launcher. keep in memory pipa.

(#10049) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

jah és a log fájlokkal mit lehet kezdeni amit a teló folyamatosan gyárt?

Ez a nova egész jó

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#10050) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

gyári widgeteket hogy szedem elő?

Life is Short... Ride Hard!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.