Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) vika1010 válasza Exelsior (#21999) üzenetére


vika1010
tag

Köszönöm a választ, a másik kérdésem, hogy a működést befolyásolja e vagy tud e esetleg annyira zavaróra "nőni" a folt hogy kénytelen legyek kicserélni, mert nincs meg hozzá a garancia levél se meg a számla se így gondolom költséges lenne kicserélni

(#22002) Exelsior válasza vika1010 (#22001) üzenetére


Exelsior
senior tag

Hát nem hiszem hogy nagyon tovább sárgulna. De nem tudok biztosat mondani. Menj be a szervizbe és kérdezd meg. de most komolyan. nagyon normálisak. Lehet nem is kell kijelzőt cserélni. Megéri be menni és meg érdeklődni.

nekem nem volt vészes a folt csak fehér alapon látszódott leginkább ha nem lett volna rá még garanciám hagytam volna a fenébe. de ha már ennyit kifizettem érte hát élek a garanciával.

rento: ez csak egy tapasztalat volt. Megeshet persze hogy előjön. De az LG-nél törekednek arra hogy ne jöjjön elő újra.

Ez gyári hiba és az új kijelzőkkel és kerettel próbálják minimalizálni a hiba újból előfordulását.

Az a nagy gond hogy nagyon melegszik azon a részen a Snapdragon Proci, gondolom olyan zselét raknak oda aminek jobb a tűréshatára stb.

Én bízom az LG-ben ahogy eddig is. :R

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#22003) mentosatti76 válasza Zolio3 (#21998) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Köszönöm.

(#22004) GuruZone


GuruZone
őstag

Kipróbálom a FlexOS-t (CM11, Android 5.1.1), amíg nem jön egy gyári 5.1 vagy egy frissebb Cloudy.

4k videó működik, Wi-Fi stabil (egyelőre),
Knock Code ugyan nincs, de van 475-ös dpi :D nekem tetszik.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#22005) gusthy válasza Zolio3 (#21998) üzenetére


gusthy
veterán

Az erősebb hardver pont az amúgy értelmetlenül nagy felbontású kijelző miatt nem igazán tud mutatni semmit. Minimális a különbség.

(#22006) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Van itt LG-től valaki, aki tudna segíteni abban, hogy egyáltalán ez az 3xx873xx1403771 IMEI az LG-nél jegyezve van-e ?
Ezen az oldalon: "http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=" próbáltam ellenőrizni, de képtelenség. FAIL üzenetet kapok.

Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#22007) Zolio3 válasza gusthy (#22005) üzenetére


Zolio3
senior tag

Az volt a kérdés, hogy 15 papír különbséget megér e? A hardver jobb, mégha a nagyobb kijelző értelemszerűen jobban meg is rerheli az egyébként erősebb hardvert. Ha valaki pl videózásra akarja főként használni, annak nyilván nem mindegy a bővíthetőség, hiszen egy full hd, vagy nagyobb videó hamar telerakja a memóriát. Igaz lehet otg kábelt és pendriveot is csatlakoztatni, de azért nem ugyanaz az érzés, mintha egy nagyobb fajta microsd-re teszi.

(#22008) Promi válasza eladogeppc (#22006) üzenetére


Promi
aktív tag

Próbáld meg itt [link]

(#22009) eladogeppc válasza Promi (#22008) üzenetére


eladogeppc
veterán

Semmi info.
Az imeicheck en sincs errol az imeirol info.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#22010) bigsee válasza eladogeppc (#22009) üzenetére


bigsee
addikt

És itt: http://www.imei.info/ ?

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#22011) gusthy válasza Zolio3 (#22007) üzenetére


gusthy
veterán

Persze, ezeket én is tudom.
Arra a részre válaszoltam, hogy jobb kijelző, erősebb hardver. Ezekben a G3 nem hoz valódi pluszt.
Az egyébként szubjektív, hogy a cserélhető aksi, bővíthetőség stb ellensúlyozza-e a relatíve gyengébb aksiidőt, az én véleményem szerint nem, de ez mind használati szokás kérdése.
Amúgy hiszek abban, hogy kettesével érdemes lépkedni, tehát ha pl nem tört volna ripityára a G2-m,akkor G4 lenne a következő.

Jut eszembe : az tény, hogy a G3 fényévekkel strapabíróbb. Ez szegény repült már akkorát, hogy csak na, meg se karcolódott.

(#22012) rento válasza Exelsior (#22002) üzenetére


rento
őstag

Két barátomnak is G2-je van, az egyiknek most sárgult be először, a másiknak pedig már másodszor. Én időhiány miatt több hónapig használtam a sárga kijelzővel, idővel nagyobb lett a folt, illetve a végén már lila színű volt. Sajna típus hiba a G2-nél, a G3-nál ahogy olvasom inkább csak elvétve fordul elő, tehát valamit tényleg javított a helyzeten a LG. A szervíz viszont tényleg első osztályú, tényleg csak ajánlani tudom. Gyorsak, precizek.

(#22013) Zaji válasza hito (#21996) üzenetére


Zaji
őstag

Root-tal együtt 20 perc alatt megvolt az egész.

[ Szerkesztve ]

(#22014) eladogeppc válasza bigsee (#22010) üzenetére


eladogeppc
veterán

A fura, hogy ott sincs semmi ! :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#22015) Zaji


Zaji
őstag


Úgy érzem új lehetőségek nyíltak meg.:)

(#22016) anti1966


anti1966
tag

Ebből a képből már kezd elegem lenni, teljesen véletlenszerűen dobálja be.
Melyik program hozta ezt be és hogyan lehet kiirtani??

(#22017) gusthy válasza anti1966 (#22016) üzenetére


gusthy
veterán

Honnan kéne tudnia bárkinek is rajtad kívül, hogy melyik program hozta be? Gondolod, hogy van itt olyan ember, aki ismeri a play áruház valamint a neten fellelhető összes crackware site tartalmát?
Neked kell tudnod megtalálni, és uninstallálni, akkor majd nem csinálja.

(#22018) Zitta válasza anti1966 (#22016) üzenetére


Zitta
őstag

Gyalúld le az egész telefont! :K

iPhone 12 Pro Max, Apple Watch 7, Garmin Fenix 7X Sapphire Solar, Moto X 2nd Gen, iPad 9. 2021, MacBook Pro 16', Mazda RX8 231 LE

(#22019) Zolio3 válasza anti1966 (#22016) üzenetére


Zolio3
senior tag

Egy pár hozzászólással lentebb írtam, hogy milyen két program van (pl startup manager), amivel le lehet root jog nélkül ia tiltani a programokat. Ezt leszedet, és letiltod az a security szarságot. Nem feltétlen vírus, csak egy megtévesztő valami. De van ingyenes víruskereső (mcafee, avast, stb.), valamelyikkel fuss egy kört.

(#22020) Zolio3 válasza Zaji (#22015) üzenetére


Zolio3
senior tag

Jaja! 😉

(#22021) TODI1111


TODI1111
addikt

Sziasztok!
Ma csináltam egy nagytakarítást a telcsin.Teljesen lepucoltam és újra raktam a gyári romot (V20H) persze kiegészítve egy roottal és egy twrp-vel. Xposed nincs. A kérdésem az lenne, hogy miért nincs időjárás animáció a zárképernyőn? A "hely" nagy pontossággal engedélyezve, az időjárás alkalmazásban a város beállítva ( megkereste magának).

(#22022) Meggyi001 válasza TODI1111 (#22021) üzenetére

A gyárin alapban asszem csak az eső meg a hó van talán....a móddolt romokon/időjárás appokon van még napsütés, felhők, villám...de javítsatok ki ha tévedek...

https://gamergep.hu/

(#22023) anti1966 válasza Zolio3 (#22019) üzenetére


anti1966
tag

Köszönöm szépen!

(#22024) TODI1111 válasza Meggyi001 (#22022) üzenetére


TODI1111
addikt

Köszi. Akkor ez így elég gagyi. Ki akartam próbálni azért nem raktam fel az xposedet.

(#22025) Exelsior


Exelsior
senior tag

Na kevesebb mint 1 nap alatt kicserélték a tejes kijelzőt és a előlapot kerettel együtt.

Szép munka az LG-töl, remélem nem fog többször besárgulni. :R

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#22026) NY_A


NY_A
őstag

Nagyon sokan dicsérik itt az LG szervizt és bevallom, nálam ez is közrejátszott abban, hogy végül G3-at vettem. Annak idején szívtam eleget Sony és Samsung telefonokkal a Cordonban. Az mekkora egy szarházi banda. Bár ami azt illeti, nemrég járt nálunk egy faszi (autókereskedésben melózok) aki a Cordonban a vízálló Xperiákat szervizeli és azt mondta, hogy lecserélték az egész bagázst és nyalják az ügyfelek seggét, mert rettentő sok panasz volt. Olyan telefonokat is javítanak gariban amin látják, hogy kajak földhöz volt vágva. :)
Azért egy jó szerviz rengeteget számít.

(#22027) Fitzgerald válasza vika1010 (#22001) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem nemhogy nem nőtt tovább a folt, halványult is valamennyit másfél hónap után.
Ha nagyon forró a telefon azért eléggé látszik, de nemrég még durvább volt a helyzet.
Az UV fényes dolog meg baromság, órákig állt közvetlen napfényben a cucc, semmi sem változott.
Magától kezdett halványulni.

(#22028) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Webshop-os vétel után mit érdemes SOS megnézni a telón?

Üdv!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22029) Exelsior válasza Fitzgerald (#22027) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia. Ezt örömmel hallom. Ma amikor hoztam el a megjavított G3-at, pont láttam egy srácok G2-vel és bal oldalon olyan elváltozás volt ilyen sárgulásos nem tudom leírni de volt vagy 3-4 centi átmerőjű ami nagyon csúnya volt. :Y

Beszéltem bent egy két LG-s szervizessel és örülnek neki ha ilyen elismerően beszélünk róluk jól esik nekik.

Nekem is a ahol a sárgulás kezdődött ott egyszer sikerült leejtenem és látszott rajta a sérülés nyoma. Mondtam neki hogy az már később a sárgulás után történt. Szóba került a Cordon mivel ezelőtt Z2-m volt és féltem hogy a forrósodás hatására be fog ázni strandolás közben, mondtam hogy ezt a Sony biztos nem fogadta volna el garanciális javításnak és mondta hogy ők nem a Cordon. Tudják hogy a sárgulás gyártói hiba és szó nélkül cserélik. :C

Lényeg LG jó ebből előbb utóbb majd G4 lesz. De nem idén max év végén. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#22030) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

A TV GO nevű programot nem tudom használni tv nézésre mert rootolt a G3, és ezt érzékeli a progi. Létezhet erre valami megoldás?

(#22031) hito


hito
nagyúr

Na tessék. Új LG zászlóshajónak megint egy picit szarabb lett az üzemideje az elődmodellhez képest. :Y :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22032) Zolio3 válasza hito (#22031) üzenetére


Zolio3
senior tag

Szerintem az senkit nem ért meglepetésként. Akku, és kijelző nem változott, de erősebb CPU, és GPU lett beépítve. Bár a táblázat, amit mellékeltek kicsit túlzás, mert az eddigi s6 teszteken pont az akku kapacitását kritizálták, hiszen 400-450 mAh-val kevesebbet tud, mint a g2, g3, g4, ráadásul erősebb procival, mint a g4. A kijelző viszont hasonló méretű lett. Érthetetlen lenne, hogy lenne jobb az üzemideje.

(#22033) vatomi válasza Zolio3 (#22032) üzenetére


vatomi
aktív tag

Az erősebb proci nem feltétlenül jár nagyobb fogyasztással....

(#22034) Zolio3 válasza vatomi (#22033) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem feltétlenül, de 8 mag minden bizonnyal többet eszik, mint 4. A kijelzőben is nagyott dobott a Samu, eddig a legerősebb fényerejű készüléke. Éppen csak annyit módosítottak, hogy többet fogyasszon.

(#22035) gusthy válasza Zolio3 (#22034) üzenetére


gusthy
veterán

Ez egyáltalán nem biztos. A 8 mag ritkán megy egyszerre, és hamarabb végez,tehat egyáltalán nem biztos, hogy többet fogyaszt.

(#22036) expander válasza gusthy (#22035) üzenetére


expander
senior tag

foleg, hogy 6 az a 8 :D ;]

(#22037) Zolio3 válasza expander (#22036) üzenetére


Zolio3
senior tag

S6-ról volt szó... Az kétszer 4 mag, tehát 8. A G4-be tettek egy négy és egy kétmagosat.

(#22038) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ja, csak az Exynos 14nm-es chip, jóval kevesebbet fogyaszt + jóval kevésbé hajlamos a melegedésre, 8 mag ide vagy oda.

(#22039) gusthy válasza expander (#22036) üzenetére


gusthy
veterán

Na pláne :)

(#22040) expander válasza Zolio3 (#22037) üzenetére


expander
senior tag

akkor nem szoltam :B bar igazandibol a lenyeget tekintve mind1, tenyleg vagy nem mennek egyszerre, vagy drasztikusan csokkenti az orajelet

(#22041) Zolio3 válasza Fitzgerald (#22038) üzenetére


Zolio3
senior tag

Hmm. Érdekes! A tesztek során azt írták, hogy a fém hátlap sem tudott megbírkózni a processzor hőjének elvezetésével, és érezhetően meleg volt. Plusz a G4-ről is azt írták, hogy azért nem a nyolcmagos procit kapta, mert nagyon melegszik. Bocs, Srácok! Ezek szerint a szakértők hülyék, nem tudtam...

(#22042) gusthy válasza Zolio3 (#22041) üzenetére


gusthy
veterán

Hol írtuk azt, hogy ezek a procik nem melegszenek?

(#22043) varmi2 válasza Zolio3 (#22041) üzenetére


varmi2
nagyúr

Csak egy valamit nem tudsz. A g4-el kapcsolatban a snapdrogon 810-ről volt szó, ami 8 magos, és ezt nem kapta meg, mert melegszik, ezért a 6 magos snapdragon 808-at kapta. A samuban meg a saját fejlesztésű exynos soc van amiből a legújabb a 8 magos, aminek semmi köze a snapdragonokhoz ami Qualcomm fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#22044) Fitzgerald válasza Zolio3 (#22041) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem azt mondtam hogy nem melegszik, hanem hogy a többihez képest jóval kevésbé hajlamos a melegedésre. Olvasd újra, más megértette elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#22045) gusthy


gusthy
veterán

Egyébként a 808/810 se 28nm-es, hanem 20. Ami persze még mindig több, mint a 14.

Amúgy megnéztem, hogy mi a különbség a 808 és a 810 között.
Egyrészt a 810-ben 4 db A57-es mag van, a 808-ban csak kettő. Ez akkor izgalmas, ha tényleg nagyon meg vannak hajtva.
Másrészt 418 vs 440 a GPU, de telefonban nem látom, hogy ez akkora különbség, nem hiszem, hogy 4k felbontás kell nekem a következő 2 évben.
A harmadik, és szerintem ez a leginkább lényeges, hogy a 810 LPDDR4-es RAM - okat támogat, a 808 csak LPDDR3.

[ Szerkesztve ]

(#22046) hito


hito
nagyúr

Használ valaki M9 camera modot? Lehet benne manuális záridőt beállítani?

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#22047) la_cc


la_cc
addikt

A ter-ero.com-n kívül másik megbízható webshop esetleg? Nincs a 32 Gb-s szürke verzióból pont... :o

Szolgáltatón kívűl nem vásároltam még telót, így elég bizalmatlan vagyok. :(

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22048) DJ. Ru$y válasza la_cc (#22047) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Árukereső találatait érdemes végigolvasni vélemények alapján.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22049) Naras


Naras
őstag

Üdv,

Én is beléptem a klubba... G2 kijelzője összetört szépen, és kellett egy új... :(((
Gondoltam, erre nézek valami védelmet, de tokot nem akarok rá, viszont vannak ezek az edzett üveg cuccok, amik elvileg elvezetik a feszültséget, és így nem a kijelző törik, hanem ez.
Mit/melyiket ajánlanátok kijelzőre? Néztem a Nillkin védelmét, de vannak olcsóbban is, amik ugyanígy néznek ki, érdemes lehet mást is? Plusz ennek a Nillkinnek tényleg ilyen kék a széle (ha van valakinek)?

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#22050) Fitzgerald válasza Naras (#22049) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hello,

Van ötféle üveg az összefoglalóban, amúgy meg Xprotector Tempered Glass 2500-ért innen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.