Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:34:14

LOGOUT.hu

LG G3 összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) expander válasza gretzky77 (#22500) üzenetére


expander
senior tag

meg mindig csak azt tudom mondani, hogy ez tul szep, hogy igaz legyen :D elhiszem neked, hogy igy van, de azert ha majd tudsz 100%ig tuti biztos, hivatalos infot akkor szolj, mert legkozelebb kotok ilyet en is :DD

(#22502) gusthy válasza gretzky77 (#22500) üzenetére


gusthy
veterán

Kicsit ellentmondásos bonyolult, de nem ellentmondásos.
A szerződéses feltételek között ez szerepel:
-------------------------

A biztosító szolgáltatása:
a)
javítással helyreállítható károk esetén
A biztosító a károsodott vagyontárgynak a biztosítási esemény bekövetkezése előtti, üzemképes állapotába történő helyreállításának számlával igazolt költségét téríti meg.
A biztosító Magyarországon található márkaszervizek, ennek hiányában egyéb szerviz által kiállított számla alapján teljesít kifizetést. A számlán szükséges szerepelnie a biztosított nevének,
valamint a vagyontárgy gyári számának.
b)
totálkár esetén
A biztosító a biztosított vagyontárgy teljes megsemmisülése esetén, a káresemény közvetlen
bekövetkezése előtti káridőponti avult értéket téríti meg. Teljesen megsemmisültnek tekintendő egy vagyontárgy, ha kijavításának költségei elérik vagy meghaladják a káridőponti avult értéket. A káridőponti avult érték a káridőponti újérték csökkentve az értékcsökkenési leírással,
amely a biztosított vagyontárgy 1 éves koráig 10%, minden újabb évben évente további 10%.
A káridőponti újérték a biztosított vagyontárgynak a kár napján érvényes újértéke, azaz ennek a
vagyontárgynak az újrabeszerzési költsége.
Azon biztosított műszaki berendezések, készülékek esetén, amelyek kárkori új értéke már nem
határozható meg – figyelemmel arra, hogy sem azonos, sem közel azonos műszaki paraméterű
új berendezés nem vásárolható a hazai kereskedelmi forgalomban –, a biztosító a technológiai
fejlődés folytán keletkezett erkölcsi kopásra figyelemmel határozza meg szolgáltatás összegét. Az
erkölcsi kopás az az értékcsökkentő tényező, amely a technológia gyors fejlődésére visszavezethetően eredményezi a vagyontárgy értékvesztését.
-------------------------
A honlapon pedig ezt írja:
-------------------
SMART biztosítás

A telefont, a televíziót, a laptopot, házimozi rendszert gyakran érik olyan károk, mint például ügyetlenségből eredő töréskár, amelyre most a Házőrző Smart kiegészítő biztosítás kínál védelmet. A biztosítási feltételek alapján a javítás vagy újrabeszerzés költségeit térítjük, többek között az alábbi esetekben, biztosítási évente egyszer, 10 000 Ft önrészesedés viselése mellett:

Táblagépét véletlenül leejti, és eltörik
Ha okostelefonját véletlenül kimossa
Ha laptopját a házi kedvenc megrágja
Ha a plazma TV ledől és megrongálódik

Ezeket az eszközöket biztosítjuk:

Mobiltelefon, okostelefon,
táblagép, laptop, netbook notebook,
asztali számítógép,
LCD, LED, plazma televízió,
vagy házimozi rendszer

A mobiltelefon ellopása, elvesztése esetén az előfizetéshez kapcsolódó SIM kártya felfüggesztési és kártyapótlási díját is megtérítjük. Olvassa el a biztosítási feltételeket itt!
--------------------

Végeredményben ha jól látom, megnézik, hogy az adott pillanatban mennyiért szerezhető be a készülék, ezt beszorozzák 0,9^n-dikennel, ahol n az évek száma, levonják az önrészt, és a különbséget kifizetik.
tehát ha másfél év múlva 90e egy ilyen telefon, akkor 90*0,9^1,5-önrész pénzt kapsz, ami 10.000 Ft. önrész esetén 66,84eFt, ami szerintem kb korrekt is.

Ha már nem beszerezhető, akkor gondolom, megnézik, hogy mennyiért lehet kapni a hardveraprón :)

[ Szerkesztve ]

(#22503) gretzky77 válasza expander (#22501) üzenetére


gretzky77
veterán

Én is hiszem ha látom! Amúgy most kerestem rá és azt irja a biztosítási összeg meghaladhatja az avult értéket de nem haladhatja meg az aktuális új értéket! Ez elég világos viszont még igy is megérheti pl a törés mert max kapok egy vadi újat újra garival! Viszont még mindig nem tudom honnan szerzik be hivatalosan Lg-től mert a 3/32 -es nem sok helyen kapható illetve nem tudom ezt figyelembe veszik e vagy adnak egy sima 2 gigásat? Annak mondjuk annyira nem örülnék!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#22504) Promi


Promi
aktív tag

Nekem azt mondták anno a Media Markba, hogy nem szoktak foglalkozni a javíttatással ha van rá biztosítás.

(#22505) Raul227 válasza gusthy (#22497) üzenetére


Raul227
aktív tag

nos ezért kérdeztem a személyes tapasztalatokat,mert a g2 teszt oldalon sincs benne a tipikus hibáknál a kijelző sárgulás,de sokan írnak a fórumban.lehet nem frissítik a mobilarénások.valaki aki olvassa régóta a fórumot,látott sárgulási hibát?vagy egyéb nagyobb bajt? :)

(#22506) gusthy válasza gretzky77 (#22503) üzenetére


gusthy
veterán

Az teljesen kizárt, hogy te egy biztosításon profitot realizálj :) az előbb bemásoltam, hogy mi a pálya totálkár esetén.

@Raul227: szerintem itt ott vannak a főbb hibák.
A sárgulás nem LG specifikus probléma, nagyon sok típusra jellemző, általában attól van, hogy a ragasztó nem bírja a hőt, amit a telefon termel. Szinte minden gyártó garanciában javítja.
Itt a legjellemzőbb hiba a mikrofon melletti repedés, az enyém is olyan. Majd megyek javíttatni a Váci útra. Amúgy más típushiba nincs, úgy gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#22507) gretzky77 válasza gusthy (#22506) üzenetére


gretzky77
veterán

Rendben ezt értem is nincs ezzel gond! Csak ugye az a kérdésem még hogy milyen árat vesznek figyelembe! Hivatalosan Lg-nél megnézik mennyi az ára -10% ugye az avulás -önrész? Így nézne ki a képlet? Nem is a nyerészkedés a lényeg de ugye nekem gsm boltos 3/32 es van amit hivatalosan Lg nem javit mert nincs hozzá számla! Mikrofon repedés megjelent de nem javítják így viszont ha törik azt is cserélik amit kifizetek majd a biztosító megtéríti ha jól értelmezem! Gondoltam ha jól járok akkor G4 lesz helyette de így más a gyerek fekvése,de még így is megérheti ha véletlenül elejtem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#22508) gusthy válasza gretzky77 (#22507) üzenetére


gusthy
veterán

Jól értelmezeed, mínusz az önrész.
Fogalmam sincs, hogy a szürkeimportos készülékek beszerzési értékét hogy számolják, ezt gondolom, tőlük érdemes megkérdezni. Egyébként vannak szakértőik, akik ezt elég jól el szokták találni.
Van még az a lehetőség, hogy nem töröd össze :)

Egyébként attól, hogy 3/32-es, még épp gariban javít az LG, ha EU-n belüli régiókódos a telefon. Ha nem az, akkor tényleg mindent fizetsz. (Gondolom, bolti gari azért van?)

[ Szerkesztve ]

(#22509) gretzky77 válasza gusthy (#22508) üzenetére


gretzky77
veterán

Bolti gari van igen de azt írta az Lg hogy az általam elküldött papír sajnos nem minősül számlának így nem tudják gariban javítani! A bolt meg azt mondta,hogy vigyem be hozzájuk ha valóban garis javítás akkor a nagyker is javíttatja gariban,de a gsm üzletekben nem nagyon bízok illetve egy csomó idő a javítás! Tudom ezért nem kell gsm boltban vásárolni, én is használtan vettem és jó áron volt így nem foglalkoztam vele,valamint hibátlanul teszi a dolgát!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#22510) Raul227 válasza gusthy (#22497) üzenetére


Raul227
aktív tag

http://vip-phone.hu/biztositas[link]

(#22511) gusthy válasza Raul227 (#22510) üzenetére


gusthy
veterán

....ebben pont az nincs benne, hogy ők mit nyújtanak.

(#22512) la_cc válasza gretzky77 (#22509) üzenetére


la_cc
addikt

Én a helyedben nem erőltetném ezt a dolgot. Magyarországon élsz, hidd el, esélyes, hogy ki tudják hozni a dolgot úgy, hogy a biztosítónak ne keljen fizetnie. Tudod apróbetűk stb... :U

A törött mikivel amúgy 1 év gyártói garin kívűl nincs még 1 év bolti? A bolt nem akarja szervízelni vagy mi? :F

(bolti gari nem egyelő a gyártói garival)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#22513) gusthy válasza la_cc (#22512) üzenetére


gusthy
veterán

Nekem amikor készülékbiztosítási ügyem volt, akkor beballagtam a szolgáltatóhoz (az épp szolgáltatós biztosítás volt), befizettem az önrészt, és adtak egy új telefont. Lopásról volt szó. Fél óra alatt megvolt.

(#22514) akooos válasza gusthy (#22513) üzenetére


akooos
veterán

A Telekom készülékbiztosítását 2015-től egy külső cég végzi (Ace biztosító).
Itt 15 munkanap az átfutási idő és nem lehet személyesen intézni, a Magyar Posta futárszolgálata hozza-viszi a telefont. Az elbírálás megvan kb fél óra alatt, sajnos nem adnak azonnal új készüléket ha megsemmisül, mindig próbálják megjavítani elsősorban. Ja és a Telemaxhoz küldik az összes készüléket. Van ismerősöm a kárügyintézésnél, ő szokta mesélni, hogy hányan panaszkodnak az egész folyamatra.

(#22515) gusthy válasza akooos (#22514) üzenetére


gusthy
veterán

Ez speciel vodafone volt, lehet, hogy a T elbonyolította a dolgot. Mondjuk ha a biztosító fizeti a javítást, akkor kb mindegy is, hogy ki javítja, max annyi, hogy a Telemax lassú.

(#22516) gretzky77 válasza la_cc (#22512) üzenetére


gretzky77
veterán

Nincs gyári garim gsm boltból van gsm bolti garival! Elvileg ők is azt mondták ha az lg valóban javitaná akkor ők is javítják csak ugye nincs cserekészülék és nem tudom hosszú hetekre nélkülözni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#22518) tutaj01


tutaj01
tag

V20P üzemidő:

52%-on vagyok.
30 perc navigáció (teljes fenyerőn)
50 perc YouTube videó (teljes fényerőn)
9 perc hívás
Viber, böngésző.

Összesen: 1 óra 40 perc képernyő idő

Teljességgel elfogadott :D

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#22519) Aryon87 válasza Meggyi001 (#22517) üzenetére


Aryon87
félisten

Jöhetne már, főleg a tesztje, meg hogy mennyibe fog fájni.. Egyszerűen nem tudok válogatni hogy kb okt-dec környékén mit hozzak ki ami a jelenlegit váltsa majd (Xperia SP). G4 vagy Flex 2, vagy Sony...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22520) gusthy válasza Aryon87 (#22519) üzenetére


gusthy
veterán

Azért fél év talán elég lesz, hogy eldöntsd :)

(#22521) Aryon87 válasza gusthy (#22520) üzenetére


Aryon87
félisten

Igaz-igaz :DD

Csak azért mégse mindegy milyen teló legyen az (főleg tudásban)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22522) DJ. Ru$y válasza Aryon87 (#22519) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Állítólag szeptember környékén jön egy új csúcsszéria LG részről, hidd el ez a jövőkép még semmi, és változni fognak a lehetséges készülékeid. ;)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22523) Raul227 válasza gusthy (#22497) üzenetére


Raul227
aktív tag

mi a véleményetek erröl?[g3]

joval olcsobb mint máshol,viszont 2 év garit ir.nem látom hogy 1 + 1 software.

(#22524) DJ. Ru$y válasza Raul227 (#22523) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

2 év bolti garancia, ami vagy van, vagy nincs, lehet fél év múlva már nem létezik az üzlet stb. Szóval, ha nem szolgáltatónál veszed, akkor inkább "nagynevű" boltokból... Térerő, GSMVonal stb. amik ismertek már a piacon.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22525) Meggyi001 válasza Aryon87 (#22519) üzenetére

A tesztet már én is nagyon várom, sztem 4 hét múlva már meglesz tuti.

https://gamergep.hu/

(#22526) Aryon87 válasza DJ. Ru$y (#22522) üzenetére


Aryon87
félisten

Ó vagy úgy. Sajna figyelnem kell a szolgáltatói havi törlesztő árat is (5K alatt).
Jó lenne nekem a G3 is, csak Telenorék szerint már nem lesz fél év múlva :(

Nagyok az igényeim telefon szempontjából, a mostani telóm nem igazán bírja szuflával :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22527) DJ. Ru$y válasza Aryon87 (#22526) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szinte biztos, én is írtam már ezt, vagy neked vagy valaki másnak, hogy G4 hamar "kiüti" majd a kínálatból.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22528) Aryon87 válasza DJ. Ru$y (#22527) üzenetére


Aryon87
félisten

Lehet nekem írtad :DD

Ismert specifikációk alapján a a Flex 2 még így is erősebbnek tűnik a G4-hez képest..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22529) Meggyi001 válasza Aryon87 (#22526) üzenetére

Tuti erősebb a flex 2, de a G4-nek kamerája meg jobb.

https://gamergep.hu/

(#22530) Raul227 válasza DJ. Ru$y (#22524) üzenetére


Raul227
aktív tag

"Kedves Érdeklődő!

Köszönjük érdeklődését a Pixel-Pláza iránt.
Termékeinkre 1 év gyártói és 1 év forgalmazói garancia van.
Meghibásodás esetén első évben a gyártóhoz, második évben hozzánk kell fordulni.
Áraink bruttó árak és készülékeink lezárt gyári dobozban, gyári tartozékaival érkeznek. Európai piacra gyártottak természetesen, magyar menüvel.
Webáruház vagyunk, így kiszállítással dolgozunk. Amennyiben van készleten úgy Budapesten belül 1 nap ( 990 HUF kiszállítási díj ), vidékre 2 nap ( 1990 HUF kiszállítási díj ) alatt szállítjuk ki.
Használt készüléket nem áll módunkban beszámítani.

A megrendelés leadása semmilyen kötelezettséggel nem jár.

Hivatalos árainkat a weboldalunkon találja meg.

További kérdés-kérés esetén keressen minket bizalommal.
Üdvözlettel,

"

köszönöm a választ ,a garancia mire vonatkozik?ugye nem csak szoftveres garancia?akksira vonatkozik?kijelző stb?

"Kedves érdeklődő,

A garancia teljeskörű."

[ Szerkesztve ]

(#22531) DJ. Ru$y válasza Raul227 (#22530) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jó, csak, ha egy éven túl nem léteznek, én az előző telefonommal jártam így megvétel után 3-4 hónapig volt webshopjuk, aztán se webshop, se cég, még jó, hogy nem volt vele semmi gáz. Nyugodtan vedd meg, aztán majd, ha gáz lesz vele maximum nem tudsz mit csinálni. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22532) Aryon87 válasza Meggyi001 (#22529) üzenetére


Aryon87
félisten

Kamera annyira nem életbevágó, sokat nem fotózgatok, max a kutyáimat, meg 1-2 grímasz selfi a barátoknak viberen :DD
Hardver a lényeg, mert ott maximális erő kell nekem. (viber, face+messenger, youtube, netezés, (ezen belül egy webjáték, ami rendes webnézetben igencsak izzasztó tud lenni), skype, esetleg filmezés és játék (Asphalt 8: Airbone) instagram és twitter.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22533) Raul227 válasza DJ. Ru$y (#22531) üzenetére


Raul227
aktív tag

ez oké,és az LG garancia?1 évig tuti jónak kell lennie,bárhol megveszem,nem?

(#22534) DJ. Ru$y válasza Raul227 (#22533) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha nem 0%-os ÁFA tartalmú számlát kapsz és feltüntetik az IMEI számot rajta stb. Ez sem olyan egyszerű, mint azt hisszük, sajnos. Van akinek meg megcsinálják 0%-s számlánál is, szóval jó kérdés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#22535) Meggyi001 válasza Aryon87 (#22532) üzenetére

Ja ja, persze, nagyon fontos a vas is. De azért nem kullog az utolsó helyen a G4, hat maggal, 45 ezres antutuval, nem olyan rossz kis teló, bárcsak már foghatnám a kezemben :)

https://gamergep.hu/

(#22536) Aryon87 válasza Meggyi001 (#22535) üzenetére


Aryon87
félisten

Engem ez a 6 mag téveszt meg, hogy mennyivel "marad alul" a 8 magossal szemben. Azaz Snapi 808 vs 810

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22537) Meggyi001 válasza Aryon87 (#22536) üzenetére

Biztos alulmarad...fogyasztásban is talán meg teljesítményben is, aztán hogy melyik melegszik jobban? Fene tudja :F

https://gamergep.hu/

(#22538) Aryon87 válasza Meggyi001 (#22537) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor várunk a tesztre :DD Na meg a hazai felhasználókra :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22539) tutaj01


tutaj01
tag

3 hét tok nélkül... :D :D
Oké, a mikrofon repedés az köztudott hogy más.

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#22540) szabochris


szabochris
aktív tag

Felraktam a 20P-t...
10 perc és ment vissza az előző Cloudy 2.2... Ez a 20P egy rakat sz.r. ...
Menübe-menüből kilépés darabos.... Szóval szerintem kaka.

(#22541) geris197 válasza szabochris (#22540) üzenetére


geris197
tag

Ez nagyon felhasználó függő,ki mihez szokott,hogyan használja és mire a telót,stb.Én így voltam Cloudyval.Mióta megvan a teló stock rootolt romot használtam.Mondom annyian dicsérik cloudyt én is kipróbálom.Két napig nem bírtam,ment vissza a stock.Ennnyyyyiiii. ;) :U

Más.Sokan használjátok a Novat saját launcher helyett.Eddig én Next-et preferáltam,de egy ideje áttértem én is novára.Hogyan tudok egyedi hátteret betenni az Alkalmazás&modultárba? Sehogyan nem jövök rá. Csak azt ne mondjátok,hogy nem lehet külön képet betenni.Next is tudja.

[ Szerkesztve ]

(#22542) Zolio3 válasza geris197 (#22541) üzenetére


Zolio3
senior tag

Nem lehet egyedi képet betenni az alkalmazástárra. Egyedi színt lehet. Ha az ki állásban van, akkor az alapértelmezett asztal háttérkép lesz a háttér.

(#22543) gretzky77 válasza DJ. Ru$y (#22531) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok de 1 év gyártói garit írnak,ha függetlent akar és nem szolgáltatósat akkor 1 év a gyári gari mindenhol

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#22544) Nikaré válasza gusthy (#22479) üzenetére


Nikaré
őstag

Nem is hibáztatom az LG -t.
4.4-ről 5.0 -re váltáskor javult a térerő és WiFi problémám, hát akkor várom az 5.1 javításait! :)
Néha megviccel az értesítési led, már megnéztem oké, képernyő lezár és utána mégis szokott villogni.

(#22545) tpmportal


tpmportal
tag

Sziasztok!
Valaki, aki vodás előfizetéses, de független és nem rootolt G3-mat használ (ha van ilyen) esetleg le tudná nekem ellenőrizni, hogy a vodafone wallet elfogadja-e a független készüléket, ROM-ot?
Azért kérdezem, mert kollégám extreme digitalban vásárolt G3S-ét elfogadja az app, és ezzel kapcsolatban a vodafonnál azt mondták, hogy hivatalosan csak a vodafone által kiadott, vodafone ROM-os készülék a támogatott, de elképzelhető (ám nem garantálható), hogy függetlennel is megy.
Éppen telefonvásárlás előtt állok, és szeretném használni a walletet, de ha nem muszáj, nem vennék szolgáltatótól telefont.
Előre is köszönöm, ha tud nekem valaki segíteni!

(#22546) geris197 válasza Zolio3 (#22542) üzenetére


geris197
tag

Én is épp ezt találom,csak színt lehet változtatni,képet nem.De üsse kavics,ez legyen a legnagyobb baja.Amúgy tetszik,jó gyors főleg az.Marad.Köszi a választ. ;)

(#22547) rento


rento
őstag

Nova Launcher-ben kitudom tenni az LG Health-t a kezdőképernyőre?

(#22548) Meggyi001 válasza rento (#22547) üzenetére

Mint widgetet? Nem.

https://gamergep.hu/

(#22549) rento válasza Meggyi001 (#22548) üzenetére


rento
őstag

Úgy szerettem volna mint a gyári launcher-ben, egy egész lapra akartam volna kitenni. Miként tudom kitenni?

[ Szerkesztve ]

(#22550) akooos válasza rento (#22549) üzenetére


akooos
veterán

Gyors google keresés eredménye:
Nyomj hosszan a főképernyőn-->shortcut-->activities-->LG Health
Sajnos nincs Novám ezért nem tudom, hogy van magyarul a shortcut és activities menü, de valami olyasmi lehet, hogy gyorsindító / parancsikon-->tevékenységek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.