Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:15:23

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) Mercutio_ válasza t.kristof (#5097) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amikor a DHL automatikusan vámoltatja itthon.

A tmallbox-nál 4$ a postaköltség ha nyomkövetéssel kéred - márpedig anélkül öngyilkosság - és 4% a paypall szolgáltatás díja, ezt add hozzá.

Egyébként van most valami akku miatti balhé a keletről rendelt termékeknél, nézz át a külföldi rendelés topicba, ott tárgyalják, lehet, hogy amíg nincs rá megoldás nem érdemes akkuval működő dolgokat rendelni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5102) diablo1984 válasza t.kristof (#5100) üzenetére


diablo1984
veterán

minidealen is úgy küldik, hogy 20dolcsi+gift és az nem vámos és adós kategória. de ha mégis felnyitják, akkor pipa! a dhl felejtős, az jómunkásember cég, ott nincs seft, nyilatkoznod kell, hogy mennyi volt a cucc és vám+adót megfizettetik veled!

(#5103) gusthy válasza diablo1984 (#5102) üzenetére


gusthy
veterán

És itt jegyezzük meg, hogy nem elég azt mondani, hogy 6 dollár volt, mellékelni kell a cechet.

(#5104) diablo1984 válasza gusthy (#5103) üzenetére


diablo1984
veterán

jaja a számlát, vagy paypalos visszaigazolást kell mellékelni, POSTAKÖLTSÉGGEL együtt és ebből számolják az áfát és vámot.

(#5105) t.kristof válasza diablo1984 (#5098) üzenetére


t.kristof
senior tag

Akkor lehet, hogy innen rendelem meg. Mostanában rendelt innen vki? Mennyi idő alatt jött meg neki?

[ Szerkesztve ]

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#5106) ZS3NI válasza t.kristof (#5105) üzenetére


ZS3NI
őstag

(#5107) diablo1984 válasza t.kristof (#5105) üzenetére


diablo1984
veterán

én augusztusban, 13 nap alatt megjött, nyomkövetős postával(itthon a magyar posta kézbesítette), bombabiztos volt a csomagolás, elégedett vagyok velük. :K

(#5108) t.kristof válasza ZS3NI (#5106) üzenetére


t.kristof
senior tag

Nézegettem a hsz-eket, de nem tudom, hogy ki mit rendelt, de amilyen mákom van biztos a telefonra is r**adt sokat kellene várnom.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#5109) ZS3NI válasza t.kristof (#5108) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ne a hszeket olvasgasd, használd a keresőt és kérdezz konkrétan. Ott szerintem több tapasztalat van az ilyen rendelésekről.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5110) t.kristof válasza ZS3NI (#5109) üzenetére


t.kristof
senior tag

Na már tiszta a kép. DHL-nél kell rendelni az a tuti viszont 99%, hogy vámot kell fizetni.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#5111) diablo1984 válasza t.kristof (#5110) üzenetére


diablo1984
veterán

nem tudom, hogy honnan vetted ezt az infót, de a dhl az tuti vám és áfa költséget jelent! az áfa az fix +27%, a vám az értékfüggő. akkor már megérheti neked, ha egy magyaron keresztül rendeled, vagy innen az apróból veszel egyet, legalább kipróbálhatod, ha ennyire félsz, hogy ekkora felárat akarsz fizetni.

(#5112) t.kristof válasza diablo1984 (#5111) üzenetére


t.kristof
senior tag

Külföldi rendeléses topikban írták.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#5113) diablo1984 válasza t.kristof (#5112) üzenetére


diablo1984
veterán

Arra számíts, hogy DHL-nél rájön a +27% ÁFA, tehát az a 38 ezer egyből 48 ezer lesz.+ assze ez még az a kategória, amire még vám is jön!

ezzel szemben pl: [link] nem reklámnak szánom, csak példa, nincs kockázat, vagyis az nem a tied, az ár fix

[ Szerkesztve ]

(#5114) Graphics válasza t.kristof (#5110) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jelen szitu az, hogy:

DHL -> vám

még a Swiss Post ami szállít

De jelenleg az akksi-probléma miatt minden rendelés csúszik,... tapasztalatom még egy telefontok is el tud csúszni heteket...

-

(#5115) KisTücsök válasza Toth_Jani (#5094) üzenetére


KisTücsök
addikt

Értem. Köszi. Majd meglátom, érdemes-e venni hozzá komolyabb fülest.

(#5116) Toth_Jani válasza KisTücsök (#5115) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Én a gyárit ki se csomagoltam, de van 100 forintos piaci fülhallgatóm, na az felér egy kínzással.
A másik ezekbe kell még egyáltalán a DAC, hiszen ez egy mini számítógép és a program alakítja át az MP3-at, az meg max:320 Kbit lehet, de gondolom van hozzá FLAC lejátszó program is.
Természetesen eredeti, nem MP3-ból visszakódolt zenéje nem sok embernek lehet.

(#5117) Mercutio_ válasza Toth_Jani (#5116) üzenetére


Mercutio_
félisten

A neten lévő .flac-ok tetemes része eredeti CD/SACD lemezről készített, nem visszakódolt :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5118) KisTücsök válasza Toth_Jani (#5116) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az mindenféleképpen kell. Az előző telóm egy Samsung Wave volt, abban elég jó volt, viszonylag jól is szólt. Mindegy, annyira nem lényeg. Csak ha utazok vagy valami, akkor azért mégis...

A FLAC-et meg akkor alapból nem játssza le? Akkor majd szedek le valami progit, biztos van.

(#5119) kozmate válasza KisTücsök (#5118) üzenetére


kozmate
tag

A FLAC lejátszást is tudja alapból.

A hozzáadott füles semmire sem jó!

(#5120) KisTücsök válasza kozmate (#5119) üzenetére


KisTücsök
addikt

Akkor jó.

Ja igen, amúgy azt olvastam.

(#5121) beg válasza kozmate (#5119) üzenetére


beg
veterán

De igen! Piszok jól lehet vele cserepes növényt karóhoz kötözni. ;] Annál már csak a hozzáadott töltője ér többet.Na de nem is ezekért szeretjük.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5122) peter9228


peter9228
aktív tag

Sony Xperia C
Ránézésre ugyan az a hardver, mint az A820. Hülye kérdés, de ez akár azt is jelentheti, hogy van remény egy portolt rom-ra?

(#5123) cappa72 válasza peter9228 (#5122) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sok dologtol fugg, de ha valahonnan lesz egy rom errol a C rol akkor megkukkantom. ;)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#5124) Švejk válasza cappa72 (#5123) üzenetére


Švejk
őstag

Azt tudom hogy a Jiayu G3S-re van Sonys rom. Szerintem erre is meg lehetne csinálni, legalábbis én raknám fel azonnal.

(#5125) nOvOp válasza vegyszer (#5071) üzenetére


nOvOp
senior tag

Nekem a telefonkönyv rendben van, de az mp3-nál szintén vannak kínai karakterek. Erre találtál megoldást?

(#5126) beg válasza peter9228 (#5122) üzenetére


beg
veterán

Ennyi erővel az s820 romját is meg lehetne kuksizni, az meg legalább jóbarát. Ránézésre szintén ugyanaz.
Itt leledzik

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5127) beg


beg
veterán

Most ettől a hirtelen ötlettől vezérelve elindult bennem a vezérhangya. Aki nálam okosabb, nézze meg legyen oly tündér, hogy ez a két telefon (a820 s820) tényleg csak annyiban különbözik, hogy kamera, kijelzőméret, akku? Mert akkor elég jó alap lehet az s820 4.2.1 romja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5128) gentleman123 válasza nOvOp (#5125) üzenetére


gentleman123
csendes tag

Telefonkönyv tyúklábmentesítés itt, ha nem találnátok.

(#5129) gusthy válasza beg (#5127) üzenetére


gusthy
veterán

Hát az is épp elég sok...
Mások a szenzorok benne pl.
Más a CPU (M vs. W)

[ Szerkesztve ]

(#5130) beg válasza gusthy (#5129) üzenetére


beg
veterán

Azt értem, hogy szögre nem ugyanaz, de ezek akkora eltérések lennének? Valami hibridet nem lehetne kikeverni belőlük?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5131) misi_89


misi_89
csendes tag

Sziasztok. Kibróbáltam a 138as linerty után az infraredes lambdát. Nem jött be. Nem engedi frissíteni az ideafriendet, sem a lenovo launchert. Továbbá miután feltoltam a ROMot, 30% volt az aksim ami 2 másodpercenként 1%ot csökkent. Az akku kalibrálás után is 100ról 10 perc alatt lent van 83%on, majd onnan talán normális sebességgel csökken. Nem értem, h mi lehet. Úgy döntöttem, h visszaraknám a linertyt. honnan tudom letölteni? láttam egy orosz fórumra linket, de ott nem tudom, hogy mi micsoda, melyik jó melyik nem. Van róla TWRP mentésem. lehet azt kéne? Köszönöm előre is.

(#5132) cappa72 válasza misi_89 (#5131) üzenetére


cappa72
nagyúr

[link]

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#5133) gusthy válasza beg (#5130) üzenetére


gusthy
veterán

Mire gondolsz?
Annak a kernele nem fog futni ezen.
A más képernyőméret miatt a gyári appok egy része kérdés, hogy hogy néz ki a mi telefonunkon.
Persze, lehet próbálkozni és kevergetni, hogy mekkora eséllyel, az kiderül, ha valaki nekilát.

(#5134) gusthy válasza misi_89 (#5131) üzenetére


gusthy
veterán

Érdemes felrakni (Bármilyen ROM mellett) a battery spy nevű appot, majd hosszan a töltőre rakni, és megnézni az akkufeszültség diagramot. Érdekes lesz a görbe.

(#5135) vegyszer válasza strar (#1243) üzenetére


vegyszer
addikt

@(#5128) gentleman123 Tudtam, hogy olvastam valahol...
Köszönöm!
:R :R

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5136) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Sziasztok.
Megrendeltem ezt a telefont.
Szerintetek milyen rom lesz rajta? Nagy meló magyar menüt varázsolni rá?

(#5137) vegyszer válasza stevewonder (#5136) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha tényleg A820, akkor kb negyed óra érdemi munka a mentés, rom csere, a nulláról. Mivel gyakran elsztorizgatok közben, és a partner is tétova olykor, egy óra alatt szkájpon meg szokott lenni.

Ha megjött, keress bátran.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5138) kozmate


kozmate
tag

Nektek csinált már olyat a telefon, hogy nem lehet felébreszteni? Hiába nyomkodom a gombját, nem csinál semmit, csak az akkukivétel után lehet újra bekapcsolni.
Az átpartícionáláson kívül nem nyúltam bele. Linerty 138 van rajta.

(#5139) beg válasza kozmate (#5138) üzenetére


beg
veterán

Hibásan működő alkalmazás tud ilyet produkálni. Nem csak egy utoljára feltett app után csinálja ezt?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5140) Graphics válasza peter9228 (#5122) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ránézésre szerintem a C-ben 5"-os a kijelző, van vaku is... Tehát inkább A830-ra hajaz :)

-

(#5141) kozmate válasza beg (#5139) üzenetére


kozmate
tag

Legutóbb a skype-ot tettem fel de nem hiszem, hogy az csinálja. Akkor valami korábbi lehet, már csak az a kérdés hogy találom ki melyik az.

(#5142) kezdő laikus


kezdő laikus
csendes tag

Frissült a spanyol s150es rom 2.0-ra.
letöltés:
[link]
fóruma:
[link]

(#5143) gusthy válasza kezdő laikus (#5142) üzenetére


gusthy
veterán

Wow, köszi!

(#5144) gusthy válasza gusthy (#5143) üzenetére


gusthy
veterán

Javultak a kínai karakterek a telefonban, meg a 2. (nem létező) sim kártya jelzés.
Valamint kerek lett az akku kijelzés, sajna :)

(#5145) kezdő laikus válasza gusthy (#5144) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

Gyorsan kipróbáltad :)
Feltettem én is, eddig elég nagyon tetszik, stabil és szmút. Első induláskor a Nova launchert választottam, az is beválik eddig. A telepített lenovos appok közül a LeSafe-et töröltem. Működik a buttonled.1.6.hdpi_jb.apk is, amit a korábbin nem bírtam használni.

Needrom mostanában elég elviselhetetlen, mióta b*sz*kodnak a reklámszűrőkkel. Hiába tiltottam le a szűrést erre az oldalra, gyakran kapom a figyelmeztetést, hogy engedjem a reklámokat, aztán refresh után meg bejön.. :(((
Főleg ezért váltottam Lamdáról, és az s150-es kernel miatt.

[ Szerkesztve ]

(#5146) Bernyó84


Bernyó84
aktív tag

Olyat csinál a telefonom, hogy ha bekapcsolom a WiFi-t, akkor azt jelzi, hogy be van kapcsolva, gyakorlatilag nincs. Újraindítom a telefont, akkor működik. Ezután kikapcsolom a WiFi-t és bekapcsolom a mobilnetet, akkor azt írja, hogy a mobilnet be van kapcsolva, de nem akar működni. Újraindítom a telefont, akkor működik a mobilnet. Találkoztatok már hasonló jelenséggel?
A820_S139_Lambda_v2.3.2 van rajta.

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#5147) gusthy válasza kezdő laikus (#5145) üzenetére


gusthy
veterán

Pedig a LeSafe-nak megvan a maga haszna :-) az működteti a Guest és Child mode-ot, ami nekem nagyon jó, hogy van. Persze lehet, hogy neked ez nem szükséges, akkor tényleg érdemes lehet leszedni.

(#5148) kezdő laikus válasza gusthy (#5147) üzenetére


kezdő laikus
csendes tag

Mobile AntiVirus Security PRO-t használok, az nekem nyugisabb, telót meg csak én használom :-)
Viszont belefutottam egy hibába: az email app FC-zik, amikor megnyitok egy levelet. Egyébként okés, jelzi, ha jön levél, beállítás megy, csak olvasáskor fagy ki.. Clear data nem segített.
Valakinek ötlet esetleg?
bocs, ha volt már a kérdés.

(#5149) BaginZe


BaginZe
tag

A LeSafe-hez pár napja felajánl egy frissítést, ami után minden kínai lesz benne. Aki felrakta, annak sikerült valahogy angolra állítani? Köszi előre is.

(Ma reggel gondolt egyet a telefonom, és csinált egy quick reboot-ot.... :( )

(#5150) yourname válasza vegyszer (#2271) üzenetére


yourname
csendes tag

tudna valaki egy működő tűzfalat ajánlani erre a telefonra?
Keresőben nem találtam nyomát. Ami a playen van ilyen célra az egyik sem működik (átengedi black/white módban is az összes programot), kivéve az avast, de ez meg félelmetes sebességgel meríti az akksit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.