Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17301) Badman 4ever válasza geprombolo (#17299) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Pontosan, Haseket és a fantázyáját ky kéne találny ha nem lenne, majd én ys kapok vérszemet a képregényben, kíváncsy vagyok, hogy hogyan leszek vérpyngvyn. Meg szeryntem megoldja az avatarodat ys, hogy beleférjen a lézerkardos géprombolós pyngvyn. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17302) talmida válasza geprombolo (#17299) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szeryntem ys ügyeset alkotott Hasek! :R Mylyen ydő van odaát? Eltakarították már az utakról a vyhar okozta károkat?

IN GOD WE TRUST!

(#17303) Klemens válasza geprombolo (#17300) üzenetére


Klemens
őstag

Én ylyenen nem fylózom. Engem nem érdekel, hogy ky myt gondol a kyírásomról, ky érty vagy ky nem. Én tudom, hogy myért és nekem tetszyk. :D
Ha valaky nem tudja és megkérdezy, szívesen válaszolok.

Ma voltam bent gyakorló napon a sulyban a szakmay vyzsgára. Hát... nem lesz nagyon nehéz, de szvsz az osztály 90%-a mérésen megbukyk. :D Bár szerencsére, ha a négy közül 1-ből bukás van, attól még a gykorlaty rész teljesítettnek tekynthető, ergo kaphatunk byzonyítványt. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#17304) nem_tom válasza geprombolo (#17299) üzenetére


nem_tom
őstag

Én ys szynt úgy ymádom a kéPH!regényt. Myndyg előrukkol valamy frappánssal. Én amúgy nem szoktam gondolkozny rajta, hogy vajon my lesz, hagyom, had hasson a meglepetés erejével. :DDD

(#17305) picur220 válasza talmida (#17290) üzenetére


picur220
veterán

Persze, sejtem:D Én kb havonta járok el bulyzny, de akkor nagyon készen szoktam lenny!:D
Egyébként hogy lehet, hogy ylyen kevés pontotok van? Nem úgy van, hogy mynden hsz, amyben át van alakítva a bötű, pontot ér?

(#17306) Badman 4ever válasza picur220 (#17305) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De két sorosnak kell lennye mynymum a hsz.-nek, hogy pontot érjen. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17307) talmida válasza picur220 (#17305) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szya Pycur, ynkább az hogy lehet, hogy neked ylyen sok van? ;] Hogy van a mandulád helye?

Badman4ever Két sornak kell lenny? Én úgy tudtam, hogy két mondatnak. :((

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17308) geprombolo válasza Klemens (#17303) üzenetére


geprombolo
senior tag

Örülök, hogy neked tetszik az elnevezésem. Megtisztelő a számomra, hogy betetted aláírásnak.
A tegnap elkezdtem ezt a választ megírni, még akartam valamit írni ezzel kapcsolatban, de kiment a fejemből. :W
talmida: a szabály szerint két sor. Teleírva! Sok hsz-re nem adtam meg a pontot, mert összeszámolva nem jött ki a két sor. Persze, ha csak egy-két betűnyi hiányzik, akkor kegyes vagyok :B

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17309) Klemens válasza geprombolo (#17308) üzenetére


Klemens
őstag

Addyg byztos, hogy marad kynt még nem jön más "beszólás". :D
Nekem ys feltűnt, hogy elkés kevés pontjaynk vannak, de most néztem, 2 ponttal vagyok csak lemaradva egérkétől. :D Ez ys azért van, mert mostanában nem nagyon láttam azt hyszem. :D
Lehet megynt én nyerek? :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#17310) geprombolo válasza Klemens (#17309) üzenetére


geprombolo
senior tag

Mynden lehetséges. Addyg aktyválj, míg elő nem kerül, mert ha ő rákapcsol...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17311) Klemens válasza geprombolo (#17310) üzenetére


Klemens
őstag

Ygen, ha megjelenyk, akkor lesz ytt baj számomra. De mostanában valahogy a topyc nem pörög. Amelyyk játékban még én nyertem, szép küzdelem volt. Nagyon sok hsz született. Ygazából ez a játék nem nehéz, kycsyt oda kell fygyelny, de nem vészes. Ehhez képest sokszor szynte csak pangás van... :F

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#17312) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Rákapcs yndul... :)
Az a helyzet, hogy bármykor szólnak, műszakot kell váltanom. Jó buly, amykor este jövök haza, és reggel már mehetek ys melózny. Ráadásul leszedték a kollégát a gépről, mert nagyot hybázott, így egyedül vagyok köszörűs. Ky kéne képeznem olyan emberkéket a szakmára, akyk még nem ys láttak gépet. Épület szobrász, pék, hydegburkoló, ylyenek. Jönnek, görcsölök velük, aztán elmennek. A meló pedyg felhalmozódyk, myndenky a haját tépy.
Normááálys?
Ydegbaj. Túlórázzak, a válaszom nem. Csutkára kyvagyok, még tavalyról ys van 11 nap szabym.
Remélem érthető, hogy nem vagyok szuper aktív. Döcög a szekér, de előbb-utóbb syma lesz az az út, aztán majd gördülékennyé vályk minden.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17313) Badman 4ever válasza Vakegérke (#17312) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kytartást neked! :R Majd ha jön a nyugy, akkor meg már unny fogod magad, mert nem kell semmyt csynálnod, hacsak nem akarsz vylágot látny vagy hasonlók. :)
Vyszont én most megéheztem, úgyhogy kyfosztom a hűtőt. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17314) Klemens válasza Vakegérke (#17312) üzenetére


Klemens
őstag

Hát ygen, a remény hal meg utoljára. :D Ennyyt arról, hogy nyerhetek. :D
Majdcsak nyugys lesz a helyzet nemsokára, mynden Kyra lakó szurkol, drukkol, éljenez, hogy változás történjen. :D
Én lemegyek nézny a híradót. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#17315) picur220 válasza talmida (#17307) üzenetére


picur220
veterán

Így másfél hónap után tök jól vagyok, semmy gond nyncs, csak az ekcéma, amyt elvyleg okozott, még nem múlt el (teljesen, de remélem el fog:D).
Nekem alyg van pontom. Már nyertem egy játékot, úgyhogy nyugodt vagyok, a kezemben van az egyyk legnagyobb tőke:D

(#17316) Klemens válasza picur220 (#17315) üzenetére


Klemens
őstag

Eh...ekcéma...
Én már kb. 6 éve vagyok ekcémás. Főleg az arcomon, de a mellkasomon ys kyszokott jönny néha. Hát... baromy sz@r és nem hyszem, hogy nekem már elmúlna. 6. éve folyamatosan ugyan úgy kyjön. Kenegetem az arcom ylyen krémmel, de az legfeljebb eltüntety, de szynte naponta kenegetem zuhanyzás után úgy, hogy úszyk a krémben az arcom... :W

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#17317) geprombolo válasza Klemens (#17316) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor éppen ideje, hogy kigyógyulj belőle! Szedd össze magad! Nézz a szemembe! Múkodj!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17318) Klemens válasza geprombolo (#17317) üzenetére


Klemens
őstag

És ezt myképpen tegyem?
Ygazából a Márya utcában a Semmelweys yntézetben sem nagyon tudnak vele myt kezdeny. A doktornő felírja a kenőcs receptjét és annyy, az csyllapítja a dolgot. Az a baj, hogy rengeteg mynden lehet amy előydézhety ezt... :W

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#17319) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Pff nah az ilyen bejegyzésnek aztán sok értelme van.. kb hsz gyüjtési alkalom a többi tagnak... fújj... :W :W :W

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17320) PhoenixK válasza Dyingsoul (#17319) üzenetére


PhoenixK
őstag

Visszaolvasásból egyes, ülj le szépen... :(

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#17321) geprombolo válasza Dyingsoul (#17319) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó lett volna, ha válaszolsz arra a hsz-re, amire ezt írtad, mert így semmi értelme...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17322) picur220 válasza Klemens (#17316) üzenetére


picur220
veterán

Ötlet, amyt egy bőrgyógyász ajánlott, mondjuk arcon nem byztos, hogy működóyk: bekened a krémmel, és a részt folpackkal betekered, így jobban felszívódyk, könnyebben eltüntety.

(#17323) Badman 4ever válasza picur220 (#17322) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az arcodon ys bőr van, oda ys jó kell, hogy legyen ez a módszer, csak a kyvytelezése nehézkesebb, mynt más bőrfelületen megcsynálny ugyanezt a manővert. Egy próbát meg gondolom megér. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17324) geprombolo válasza picur220 (#17322) üzenetére


geprombolo
senior tag

A legbiztosabb, ha az egész fejét körbe betekeri. A száját is. 5 perc alatt megszűntet minden problémát. ;] ;] ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17325) Badman 4ever válasza geprombolo (#17324) üzenetére


Badman 4ever
őstag

És még én vagyok a gonosz vérpyngvyn... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17326) talmida válasza picur220 (#17315) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Most vyccelsz? Ky hallott már olyant, hogy ekcémát okoz a mandulaműtét? :DDD A torkod lett elkcémás? ;] Amúgy meg örülök, hogy ezt leszámítva jól vagy. :DD

IN GOD WE TRUST!

(#17327) geprombolo válasza Badman 4ever (#17325) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csak gyakoroltam, mert ha Hőstag leszek, én leszek MP2K. Remélem. Márpedyg ő szerety a vért, meg az ilyesmit. ;] ;] ;]
Na jó, csak vycc volt, de szeryntem ez a topyc a vyccelődésről, játékról szól. Vagy nem? :B

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17328) Badman 4ever válasza geprombolo (#17327) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Dehogynem, én ys csak vyccelődtem, tudom, hogy nem vagy gonosz... annyyra. ;] :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17329) geprombolo válasza Badman 4ever (#17328) üzenetére


geprombolo
senior tag

:DDD annyyra... ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17330) picur220 válasza Badman 4ever (#17323) üzenetére


picur220
veterán

Tudom, azért mondtam, hogy ott nehéz kyvytelezny, nehezebb, mynt a kezemen, meg az ujjaymon pl.:D Mert ugye nem marad rajta az arcán a folpack, myvel maga a krém ys csúszyk:D

[ Szerkesztve ]

(#17331) Badman 4ever válasza picur220 (#17330) üzenetére


Badman 4ever
őstag

nem marad rajta az arcán a folpack, myvel maga a krém ys csúszyk
A cellux és a technokol csodákra képes... :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17332) Vakegérke válasza Badman 4ever (#17331) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jaj már, kycsynyes módszerek. Mondok jobbat. Kell egy méretes fazék, jó sok kulymász, meg tömítő paszta. Kenőcs a fazékba, fazék a fejre, nyaknál eltömíteny, és traraaa! Na jó, két lukat lehet fúrni a fazékba, hogy lásson ys az ember valamit. Esetleg egy harmadykat, ahova befér egy szívószál, így a pépes étkezés ys megoldott. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17333) geprombolo válasza Vakegérke (#17332) üzenetére


geprombolo
senior tag

Minek fazék? Jó a zacsi is! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17334) Vakegérke válasza geprombolo (#17333) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az átázyk. Ja, hogy nejlon zacsy? Ygazad van, de az én ötletem jobb. Gondolj bele, melyyk megoldás arathat nagyobb sykert, ha a gyógyulny vágyó megjelenyk egy baráty társaságban? Persze a zacsy ys verseny képes, ha mondjuk yntym betét reklám van rajta. ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17335) geprombolo válasza Vakegérke (#17334) üzenetére


geprombolo
senior tag

Vagy húszezresekből van :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17336) Ice!? válasza geprombolo (#17333) üzenetére


Ice!?
őstag

Zacsy? Jelen!:D

(#17337) geprombolo válasza Ice!? (#17336) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, itt érdekes dolog lesz akkor! Mert a picur220 fejére fogunk húzni! ;] Milyen vicces páros lesztek, az égő jeges zacsi-fejű pingvin :DDD :DDD :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17338) Dyingsoul válasza geprombolo (#17321) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Te aztán ős blogger lehesz! A válasz magára a bejegyzésre ment, ami igazán értelmes...

PhoenixK: Visszaolvastam, képzeld, egy rakás hülyeségről volt szó, elolvastam mind a 17ezer hozzászólást bizony.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17339) Vakegérke válasza Dyingsoul (#17338) üzenetére


Vakegérke
veterán

A bejegyzés valóban túlszárnyalja sekélyes értelmünket, így lezüllesztettük saját szinvonalunkra. :)
Neked nincs kedved velünk játszani?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17340) Ice!? válasza geprombolo (#17337) üzenetére


Ice!?
őstag

:DDD
Ajjajj. Tudtam, hogy megszívom, ha nem olvasok vissza eleget.:DDD
Az a baj, hogy nekem most hiányzik a fél fejem.:(
Viszont van egy felesleges teszkós zacsim. Mit szóltok hozzá?:D

[ Szerkesztve ]

(#17341) picur220 válasza geprombolo (#17337) üzenetére


picur220
veterán

El fog olvadny az ájsz, az a sejtésem!
A fazekas megoldás nem rossz, de azért a húszezreses ys odavaz! Komolyra fordítva a szót, a nejlonos nem jó egészségügyyleg, csak a folpackosat javasolják! :DDD

Akynek nem tetszyk, amy ytt folyyk, el lehet menny, nem kötelező ytt maradni. Ettől függetlenül my jól elvagyunk...

[ Szerkesztve ]

(#17342) Dyingsoul válasza Vakegérke (#17339) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm az invitálást én ebből már kinőttem, további jó játékot!

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17343) picur220 válasza Dyingsoul (#17342) üzenetére


picur220
veterán

Tégy így, a te dolgod.

(#17344) Badman 4ever válasza picur220 (#17341) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Vagy te fogsz kyhűlny és akkor standard Tux leszel, mynt amylyen még most geprombolo. Amúgy ez az arcképváltósdy olyan, mynt anno a pokémon myzérya, hogy ha eleget edzették őket, akkor továbbfejlődtek, csak ytt ha eleget szólsz hozzá, akkor fejlődsz tovább és új külsőt meg magasabb rangot kapsz. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17345) geprombolo válasza Dyingsoul (#17338) üzenetére


geprombolo
senior tag

Noormális? Mind a 17k-t? Én nem ugornék neki megint. Elég volt annak idején 800-at elolvasni, azóta itt esz a fene. Jól szórakozunk, játszunk, röhögünk. Ez egy ilyen hely. Ja, és tényleg nem vagyok nagy blogger :DDD . De innen senki el nem üldöz, mert megszállott vagyok. Fertőző :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17346) geprombolo válasza Badman 4ever (#17344) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ha valami nem jön össze, akkor még mindig ott a fazék, majd felfogjuk vele Ice barátunk olvadékát, aztán majd csak visszafagyasztjuk valahogy!
Tudod melyik a leggyorsabb módja az egyéni avatár elérésének? Jelentkezel modinak. Ha felvesznek, kapsz arcot. :C És utálom a pokémont!!!!!!!!!!!! Azoknak három szintjük van tudtommal, de itt csak kettő lehet. Meg a bannolt. ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17347) picur220 válasza Badman 4ever (#17344) üzenetére


picur220
veterán

Hát ahhoz brutális hatás kellene... mondjuk én vagyok 8000 °C-os de Ice itt a Földön max -273 °C lehet. Ez van :D
Ez már csak olyan, jelentkezel modinak, oszt nem leszel az:DDD
Érdekes tény, hogy a Nap csupán a kisugárzott elektromágneses sugárzás miatt (kb. 3,7 · 1026 W) másodpercenként 4 millió tonna (4 · 109 kg) tömeget veszít. Figyelembe véve, hogy a Nap tömege 2 · 1030 kg az eddig elvesztett tömege jelentéktelen a teljes tömeghez képest. Wikipedia

[ Szerkesztve ]

(#17348) geprombolo válasza picur220 (#17347) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na jó, mennyi szenet eszel naponta, hogy fenntartsd a hődet? :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17349) Badman 4ever válasza geprombolo (#17348) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ha sokat eszyk 100-on akkor se nem gazdaságos, se nem környezetbarát. Tehát le kell szoktatny az ylyen szenvedélybetegségről, hogy szénevés és meg van oldva a gond. :D
Gondja van a leszokással?
Használjon Carbonette széntapaszt, segítségével 10 év alatt látványos eredményt érhet el! :DDD
Jah és én ys utálom a pokémont, csak példa volt. :D
De azért:
- Pycur! Tűzgolyótámadás!
- Nem ér semmyt a te 20-as szyntű állatkád, az én 25-ös jegesmedvém ellen.
- Majd meglátjuk.
:DD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17350) geprombolo válasza Badman 4ever (#17349) üzenetére


geprombolo
senior tag

Lehet, hogy a Napból szedy az energyát valahogy, vagy Paksról lopott némy fűtőanyagot.
Azért azt nem értem, hogy myért olvas el valaky 17000 hsz-t, ha nem tetszyk? és ezt aztán meg ys írja. Na jó, byztos én vagyok a hülye.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.