Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#336) King Unique válasza Kékes525 (#330) üzenetére


King Unique
titán

Ezekkel továbbra sem tudok maradéktalanul egyet érteni, pedig szeretnék és nem pont veled, mint ismerős arccal akarok erről meccselni.
A Win8-nál asztal eleve uaz volt, ha meg cégnél be volt állítva xy dolog, esetleg még Start menü is fel volt rakva, akkor azért akkora panasz nem lehet. Ha Linuxra kéne átállni, mint Münchenben is tették (majd vissza), az legtöbb dolgozónak nem tetszett, tanfolyamokra kellett őket küldeni stb. De Windows-ról Windows-ra, azért nincs akkor differenciál, v fene tudja... :F
Meg azért olyan, mint user error sajnos megint kicsit közrejátszik, mert amit kollega is leírt, ha vkinek még az se elég, úgy se megy, akkor azzal nem tudom mit lehet kezdeni..?
Bevételük céges eladásokból van főleg, meg max előtelepített gépekből, de home userek java simán tört Windows-t használ. Náluk átállásnál a mítoszok is nagyon sokat számítottak... van olyan ismerősöm, nem is egy, aki pl. alapból nem is használ W8-at. Megkérdeztem mért nem, azt válaszolta, azért nem, mert azt hallotta, h az nem jó, így röviden, tömören...de ki, természetesen nem próbálta, h eldöntse önnön magának. Én meg győzködni nem fogom, az ilyet úgyse lehet, ahogy pl. WU letiltásának helytelenségét is hiába próbáltam magyarázni nekik, v az XP-snek, h azért most már nem akkora pálya azt használni... :D

Win10-ben meg ahogy írtam, "megoldottak", átalakítanak sok dolgot, ha ez megint nem fog tetszeni, össznépi felháborodás lesz, arra megint nem tudok mit mondani. Mi lenne, akkor a jó, adjanak ki olcsó módon uolyan rendszert minimális változtatásokkal és fejlesztésekkel, címkézzék át a 7-est 10-essé??
Én az MS helyében, a sok hülye huzavona után, lehet csak úgy eléjük tolnám, h netek ez már olyan, mint a Win7, mert valójában az is, max nem kötjük az orrotokra, aztén kész, legyetek vele boldogok... :))

(#334) Dilikutya :+1

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.