Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) Something_ válasza mumk1 (#8498) üzenetére


Something_
őstag

Ohh, kész is a root elvileg:))
Ha a TB-vel csinálok mentést, akkor már recovery-ben nem is kell backupolnom semmit? TP-vel meg van a komplett rendszer mentése és a ROM felrakás előtt már csak wipe-olni kell azt amiket írtatok?

(#8502) mumk1 válasza Something_ (#8501) üzenetére


mumk1
addikt

Azért csinálj egy nand mentèst soha sem lehet tudni, esetleg kellhet valami kèsöbb. 10 perc csak. Ha kész a mentés, wipe data wipe cache wipe dalvik és mehet fel az új rom.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8503) Something_ válasza mumk1 (#8502) üzenetére


Something_
őstag

Huha, rootolás után system reboot-ot nyomtam, bekérte a pin kódot, de már pár perce pörög a sim kártya feloldása. Mi lehet a gond?

(#8504) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Ma veszem elő a telefont akarnék fényképezni, kiírta hogy nemtalálható sd kártya....újraindítottam utána sem ismerte fel,párszor megmozgattam a kártyát és jó lett....nemtudom hogy kontakt hiba e de mostvolt először remélem többet nemlesz ilyen,valakinek történt már ilyesmi? :))

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#8505) mumk1 válasza Something_ (#8503) üzenetére


mumk1
addikt

Passz. Esetleg cwm-be csinálj egy wipe cachet és restart.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8506) Something_ válasza mumk1 (#8505) üzenetére


Something_
őstag

Nyomtam egy restartot a sim bekérésekor, fekete képernyő. Megijedtem, aksi ki, most elindult.

Noob kérdés:
TB-nek és majd a nand bakcup-nak mennyi hely kell az SD-n?

[ Szerkesztve ]

(#8507) mumk1 válasza Something_ (#8506) üzenetére


mumk1
addikt

Nagyban függ mennyi app van fent. 400-500MB tuti kelleni fog.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8508) tgb válasza Something_ (#8506) üzenetére


tgb
senior tag

TB kb 60mb,apkok számától függően,Nand pedig 1gb körül.(pont most töröltem a kártyáról a mentéseket)

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#8509) Something_ válasza tgb (#8508) üzenetére


Something_
őstag

Köszi az infot.
Felraktam a sima TB-t, Biztonsági másolat/Biztonsági mentést készít a felhasználói alkalmazásokról és rendszer adatokról --> ez kell nekem vagy a Nubdeb rebdszer adat mentése?

[ Szerkesztve ]

(#8510) tgb válasza Something_ (#8509) üzenetére


tgb
senior tag

a tb visszaállitásnál vigyázz a rendszer adat visszatöltésekkel,mert okozhat meglepit rom csere után!

az irányár nem félarat jelent!

(#8511) Something_ válasza tgb (#8510) üzenetére


Something_
őstag

Akkor szerintem csak az alkalmazások adatairól nyomok mentést a TB-vel, a rendszerdolgokat meg beállítgatom az új ROM-nál (mintha új telefon lenne:)), a CWM-ben meg csinálom a full mentést arra az esetre ha visszakerülne majd a gyári.

Ez így jó, ebből nem lehet gond az új ROM-nál?

Még nem jött le a ROM, viszont 5 fele el kell mennem, így 7kor folytatom majd. Ha jól gondolom akkor már csak a ROM felrakása, majd a radio cserélése van. Plusz aksi kalbiráció az új rom miatt.
Ha ez kész akkor ennyi és végeztem?
Már kíváncsian várom az eredményt:)

(#8512) keIdor válasza Something_ (#8511) üzenetére


keIdor
titán

Előbb radio, utána rom. Aksi kalibráció minek? 100%-on flashelj.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8513) rizso válasza Something_ (#8511) üzenetére


rizso
addikt

Én egy kernelcserét is csináltam, mert volt 1-2 fagyás, illetve melegedett is egy kicsit. Viszont a stock 3.5 Sense kernellel még nem fagyott, és nem is melegszik :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8514) mumk1 válasza rizso (#8513) üzenetére


mumk1
addikt

A Senseay-ben alapból stock kernel van :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8515) rizso válasza mumk1 (#8514) üzenetére


rizso
addikt

Akkor nem tudom mit miért csináltam (ebből is látszik mennyire értek hozzá ;] ). Volt ott egy letölthető Stock Sense 3.5 kernel, amit felraktam, és azóta nem fagyott, előtte viszont igen.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8516) Something_


Something_
őstag

Nah helyzetjelentés:)
Nand backup kész, TB-vel még szórakoztam kicsit, végül most a Pro-val csak a telepített alkalmazások beállításait mentem el és így egyszerűbb lesz akkor visszaállítani, nem volt bekavarni a főzött romnak (gondolom én).
Letöltődtek a szükséges cuccok, radio és a sensey rom. (1szer megszakadt 90%-nál, tölthettem le megint 58 kb/s-val..)

TB végez, addig egy cigi és utána végeztem.

Szerk.:
jajj, egy gyors kérdés. Formázom az egész mem karit, mert alig van szabad helyem. Ezt egyszerűen a telefonbeállításoknál vagy rakjam át szgép kártyaolasóba és ott tegyem? (Rom csere előtt vagy után jobb? vagy tök8?:D

[ Szerkesztve ]

(#8517) Something_


Something_
őstag

Azt hiszem kész vagyok:) Fekete hátterű boot:)

(#8518) tgb válasza Something_ (#8517) üzenetére


tgb
senior tag

:C

az irányár nem félarat jelent!

(#8519) Something_ válasza tgb (#8518) üzenetére


Something_
őstag

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de olyan mintha egy új telefont vettem volna:D

(rossz hír, hogy a névjegyeket a gmail nem mentette valamiért le, de szerencse, hogy kimentettem vcardként, már csak meg kell keresnem valahol...)

Gyááá, ez a lezárási animáció, ez mindent visz:D

Ezúton is köszönöm nektek a segítséget!:) Nélkületek nem jöhetett volna létre:D

[ Szerkesztve ]

(#8520) iHand válasza Something_ (#8519) üzenetére


iHand
tag

Bíztató, lehet hogy én is neki ülök a jövő hét folyamán.....
Feltéve hogy nem adom el... Nagyon vakarozzom, vagy eladom, vagy rendelek hátlapot fülhallgatót, meg romolok.... nehéz kérdés.

Az a baj hogy nincs igazán alternatiíva, illetve hát nekem most számtech alkatrész, de az más kérdés.

MacBook Pro M1 Pro, EosR, Xbox Series S,

(#8521) Something_ válasza iHand (#8520) üzenetére


Something_
őstag

ROMolás megér egy próbát. Remélem ilyen jó marad, mint az elmúlt 10 percben. Habár most megy a visszapakolás. Formáztam a full memkarit, próbálom marketről visszarakni automatikusan a cuccokat.

(#8522) tgb válasza Something_ (#8519) üzenetére


tgb
senior tag

a névjegyeket importáld be a gmailbe,majd szinkronizáld a telóval,az embereknél pedig a google legyen választva,és igy minden a felhőben lesz romcserekor.az smseket és a hiváslistát pedig az sms backup+ progival tudod szintén a gmailbe menteni romcserekor pedig vissza!

az irányár nem félarat jelent!

(#8523) Something_ válasza tgb (#8522) üzenetére


Something_
őstag

Gyááh, elfelejtettem a híváslistát lementeni, a Call meter miatt kellett volna:D

Öö, hogy tudom beimportálni a névjegyeket gmailbe? Amit mentettem vcard-ot SD-re azt meg nem találom..

(#8524) tgb válasza Something_ (#8523) üzenetére


tgb
senior tag

mert az sdt leformáztad nem?
gépen a gmailba betallózod a vcardot,utána a telón a beállitások-szinkronizálásnál szinkeled,és az embereknél a nézetnél a googlet választod(ha jól emléxem)

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#8525) Something_ válasza tgb (#8524) üzenetére


Something_
őstag

Előtte gépre áthúztam az egész SD mappáját, így raktam vissza a képeket és a zenéket. De az SD mappában nincs a simcard-os mappa, ahol elvileg lennie kéne.

(#8526) tgb válasza Something_ (#8525) üzenetére


tgb
senior tag

az nem mappa,hanem csak egy file!

az irányár nem félarat jelent!

(#8527) Something_ válasza tgb (#8526) üzenetére


Something_
őstag

Jah, úgy gondoltam én is:D

Nincs meg, de nagy mázlim van, hogy november 30-án feltoltam dropboxba egy mentést a névjegyeimről vcard formában. Most gmailben importáltam ezt a vcardot. Azt hittem, hogy automatikusan a névjegyeimet a gmail elmenti.

Már csak a marketes alkalmazásaimat kellene felrakni. Telón a marketbe nem találom őket, gépen webes felületen mutatja az összes alkalmazást ami rom csere előtt fent volt.

[ Szerkesztve ]

(#8528) tgb válasza Something_ (#8527) üzenetére


tgb
senior tag

akkor csatlakozz netre jelentkezz be a markeba és told vissza őket onnan!

az irányár nem félarat jelent!

(#8529) Something_ válasza tgb (#8528) üzenetére


Something_
őstag

Ezt akartam elkerülni, hogy egyesével kelljen:D Legalább kiszűröm azokat, amiket nem használok, aztán majd valamikor pár nap múlva automatikusan felfrissül az összes:D

(#8530) tgb válasza Something_ (#8529) üzenetére


tgb
senior tag

nekem a tb-nél is egyesével kell telepiteni mindet,csak ott adja egymás után!

az irányár nem félarat jelent!

(#8531) vanhelzing


vanhelzing
csendes tag

Sziasztok!
Most akarnék custom romot feltenni a senseay-t néztem ki magamnak de lenne egy kérdésem addig minden ok hogy s-offolni kell meg recoveryt felrakni de mi az a radio? amit mindenki emleget? Az első oldalon nem találtam róla semmit.

Előre is köszi a választ.

(#8532) scisco


scisco
csendes tag

Sziasztok,

Csütörtök óta én is egy ilyen szépség (és okosság) tulajdonosa vagyok :)

Bár volt izgalom az elején, mert még a vásárlás napján megzakkant a kicsike, ugyanis mind a bejövő, mind az indított hívásoknál automatán kihangosította magát.
(nem, nem az volt, hogy arccal lefelé fordítottam, hanem simán alapból)
De egy on-és hangerőgombos újrabootolás segített rajta (kop-kop-kop).

Pénteken reggel nyolckor levettem a töltőről és gyakorlatilag alig-használat mellett fél ötkor megadta magát az akksi.
Nekem a fringnek folyton online-nak kell lennie, ezen tartom a kapcsolatot a párommal, de ezen kívül semmi más nem zizgett rajta, mégis meghótt:(

Na ekkor átolvastam a topikot, és láttam, hogy nem vagyok egyedül a dologgal. Mármint akksi-ügyben.
Ki is néztem egy EVO akksiszettet, amihez 2 db 1900 mAh-s akksi és egy asztali töltő (bölcső) tartozik, ezen szintén egy plusz akksitöltő rész. Holnap (vasárnap) meg is veszem. 27 dolcsi az egész.
(USA-ban veszem, itthon ezek baromi drágák...mondjuk szerencsém van, hogy kinti címünkre kérem és majd hazahozom, így nincs postaktg sem)

Néztem gyári hátlapot itthon, hát majdnem leestem a székről, basszus majdnem háromszoros áron van. Hihetetlen...na mindegy.

Ma viszont reggel ötkor vettem le a töltőről a telcsit, wifi, 3g aktív, neteztem, zenét is hallgattam, fring online, plusz nyösztettem is a beállításait, szóval egészen elégedett vagyok azzal, hogy most egészen pontosan 24%on áll a töltöttség.
Úgy néz ki, hogy tényleg úgy van, hogy idő kell neki a teljes kapacitás beállásához. (vagy mi....értitek na;o).

Észrevettem, hogy a térerő nálam is bénázik (konkrétan feleződik), ha rendesen a kezemben tartom a készüléket, pl netezéskor, vagy teleofnáláskor, és csak akkor ugrik vissza fullra, ha felül fogom csak. De hát ilyen pózban elég béna lenne már tartani, kényelmetlen, veszélyes is...szóval ennek nem örülök.

A hanggal nekem semmi bajom, jól hallok/hallatszom, sőt.
A kihangosító valóban torzít picit, ha fullra veszem, de nekem akkor már eleve túl hangos is.
A gyári füles...hm, elmegy kategória.
Egy BOSE QuietComfort 2-essel használom, hát ezzel viszont gyönyörű.
(még szép, hogy az)

Ami érdekelne...
néztem én is az SD-, fele megtelt, szóval ha én azt formázom, akkor nem vesznek el fontos dolgok? Én oda csak a skype-t tettem be, és még egy játékot asszem.
Szóval ha kiveszem, vagy adott esetben mindjárt be is teszek egy 32 gigást, nem lesz gondom a készülékkel, ugye?
Mondjuk az pl egyáltalán ne zavar, ha a market, ilyesmik eltűnnek, azokat le lehet szedni legközelebb is, meg gondolom egy frissítéssel úgyis lejön újra minden.

Illetve próbálta-e valaki 32-esnél nagyobb kártyával?

APP 2SD-t holnap leszedem, most már hulla vagyok.

Összességében elégedett vagyok a Senastion-nel, eddig egy E72-m volt, szóval ez eléggé más világ, de a sense felület sokkal jobban bejött mint pl a SGSII felülete, és a helyzet az hogy ragaszkodom a jó minőséghez, az anyaghasználathoz, így egyértelműen a HTC nyert.
i4s- is esélyes volt, de az üveg miatt mondtam nemet rá, na meg a kijelző mérete miatt.

Biztosan lesz még kérdésem, és bocs, hogy elsőre ilyen hosszúra sikeredtem.

Üdv:)

[ Szerkesztve ]

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#8533) #54715584 válasza vanhelzing (#8531) üzenetére


#54715584
törölt tag

Azt nem tudom pontosan, de azt nem kell általában piszkálni. Azt hiszem az elmúlt pár oldalon volt róla szó, néhány fogalom tisztázódott, olvass vissza kicsit. :)

(#8534) MerLinh


MerLinh
senior tag

az ashalt 6 mér nem kompatibilis a sensarionnal marketen? elméletileg van már olyan verzió a gameloft oldalán...

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#8535) Something_ válasza vanhelzing (#8531) üzenetére


Something_
őstag

Ajánlanak radiokat egyes romokhoz, azokat kell feltenni, mert azzal garantálják a működést. Azt hiszem a radio felel a gsmért, wifiért, stb.
Egyszerű felrakni, sd gyökérbe rakod a zip-et és hboot-ba egyből megtalálja és felkínálja a telepítést. Ha ez kész, utána törölni kell, mert a köv hboot-ba megint fel akarja majd rakni.
ROM csere előtt kell felrakni.

(#8536) Something_ válasza scisco (#8532) üzenetére


Something_
őstag

Szóval ha kiveszem, vagy adott esetben mindjárt be is teszek egy 32 gigást, nem lesz gondom a készülékkel, ugye?

Hát ezt elég egyszerű tesztelned:D Kiveszed, elindítod és kiderül:D

Ma kiszedtem a mem karit, laptopban formáztam FAT32-re, visszaraktam, indítottam a telefont és nem talált térerőt, wifi-t. Nem nagyon érdekelt, mert utána toltam fel a radiot és az új ROM-ot, lehet, hogy csak egy véletlen.

(#8537) rizso


rizso
addikt

Lehet láma kérdés, de: ha felteszek bármilyen .zip-et recoveryből, akkor előtte kell akármit is wipe-olni? Pl. próbálgatom a kamera modokat. Mielőtt felrakok egyet, előtte kell valamilyen wipe?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8538) Something_ válasza rizso (#8537) üzenetére


Something_
őstag

Láma vagyok én is, de szerintem mod-nál nem kell wipe-olni a mentett cuccokat (mármint beállításokat)..

Valami mod-dal azt nem lehet megcsinálni, hogy a menüben a görgetés ne ilyen legyen, hanem szépen lehessen húzogatni?

[ Szerkesztve ]

(#8539) mumk1 válasza rizso (#8537) üzenetére


mumk1
addikt

A cache-t és a dalvik cache-t érdemes mindig wipe-olni elötte. Adatvesztéssel nem jár, a dalvik törlése miatt az első bootolás kicsit tovabb tart. Ès még valami, ha bármit flasheltek a romra recoverybõl, elötte csinaljatok egy nand backupot, mert ha valami inkompatibilis zipet tesztek fel, igen gyakori jelenség a boot loop. Ilyenkor szerencsés esetben meg lehet próbalni wipe nélkül a rom újra flashelését, de sokkal jobb visszatenni a nand mentést.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8540) Zirowe válasza mumk1 (#8539) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez még a szombat éjjel, vagy már a vasárnap hajnal? :DDD

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8541) mumk1 válasza Zirowe (#8540) üzenetére


mumk1
addikt

Ez ugye csak költői kérdés volt? :D Persze hogy szombat éjjel, még csak most bootolok. De jogos a felvetés, ezeket a lehetetlen időpontban keletkezett postokat némi fenntartással kell kezelni. ;] Bár ìgy most visszaolvasva, nem írtam marhaságokat. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8542) rizso válasza mumk1 (#8539) üzenetére


rizso
addikt

Akkor megint előbb cselekedtem, mint kérdeztem volna. Se nand backup, se wipe, jól van, ügyes vagyok...Szerencsére semmi gond eddig, legalábbis nem tűnt fel.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8543) mumk1 válasza rizso (#8542) üzenetére


mumk1
addikt

Kernel és rom frissítés elött mindig wipe cache és dalvik, egyébb mod esetén csak javaslom. Új rom esetén pedig mindig full wipe.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#8544) Something_


Something_
őstag

Valami mod-dal azt nem lehet megcsinálni, hogy a menüben a görgetés ne ilyen legyen, hanem szépen lehessen húzogatni?

Erre valaki?

Eddigi tapasztalatok a ROM-mal nagyon pozitívak, 4 órája vettem le a töltőről, azóta volt wifi, telefonálás kihangosítva és még mindig 100%-on van. Remélem nem kezd el rohamosan csökkenni.:) Nagyon szép, gyors, mintha új teló lenne a kezembe. Rengeteg hasznos dolog van benne.
Negatívum, hogy a market tegnap egyszer magától bezárult és ha a gyorsbeállításoknál a LED tourchra nyomtam, osontam ki a mosdóba, és a 45 mp-s lezáráskor ez is bezárult, kellemetlen volt:D

Régi ROM-hoz visszatérve, pénteken voltunk bnőm húgának a szalagavatóján, csináltam 130 db képet, nagyon jók lettek, meg is lepődtem. Tornacsarnok, nagy fény, 10-15 méterről csináltam a képeket és profik lettek. Lőttem egy 7 perces videót, az is nagyon jó lett minőségileg, hang nem torzít vészesen. (az ilyen eseményvideózásokhoz be kéne szerezni egy állványt, mert remeg a kezem egy idő után :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#8545) Zirowe válasza mumk1 (#8541) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem a tartalom, hanen az időpont miatt kérdeztem. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8546) nyaci válasza Zirowe (#8356) üzenetére


nyaci
csendes tag

Köszi, reménykedtem, hogy ez a helyzet. Egy rendes full HD 1080p film nem jelent neki problémát? Full HD LCD tv-re szeretném kötni, hogy végre megcsodálhassak rajta egy filmet rendes minőségben :)

(#8547) Something_


Something_
őstag

Neon Blue Theme

Ezt recovery-ből egyszerű backup-pal fel tudom rakni? SD gyökérkönyvtárba és betallózom? Nem kavarja meg a Senseay romot? Nem akarom elcseszni így a második nap:D

Ahh: Will not work with XE ROMs!!
:O

[ Szerkesztve ]

(#8548) virusrot


virusrot
csendes tag

Sziasztok!
Szeptember eleje óta vagyok tulaja egy Sensationnak. Ez az első androidos telóm és nagyon megszerettem ezalatt a pár hónap alatt. Mivel nem volt nagy problémám vele ezért nem is olvasgattam fórumokat az előző pár napig. Néha előfordult, hogy minden ok nélkül kevés használat mellett kb. 5 óra alatt teljesen feltöltött állapotból csontra lemerült. Én a telót használom ébresztőórának és nagyon bosszantó amikor egy ilyen probléma miatt kések el a munkahelyemről. Na mondom körmére nézek ennek a problémának és igy futottam bele ebbe a fórumba. A hozzászólások 70%-át elolvastam és akkor láttam hogy kinek milyen különböző problémái akadtak a szeretett Sensationjával. Ezen információk birtokában lettem figyelmes egy másik problémára is nevezetesen hogy az enyémen a mai napig 1.35.401.1 verzió fut. Hiába próbáltam már vagy százszor rányomni a Beállítások/Névjegy/Szoftverfrissítések/Ellenőrzés most történetre, a válasz mindíg ugyanaz:Nincs elérhető frissítés, a telefon naprakész. Láttam hogy más is küzdött ilyen problémával, de mindenkinek megoldódott a gondja valahogy. Miért nem talál frissítést?(egyébként tudja-e valaki hogy milyen szerverre megy fel keresni, és hogy lehet-e orvosolni hogy találjon frissítést)
Az egyik hozzászólásban láttam, hogy IMEI szám alapján be lehet azonosítani melyik régióba szánta a gyártó a készüléket, nekem ott Európa szerepel.

(#8549) Zirowe válasza nyaci (#8546) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A rendes full hd filmnek csak a fat32 határai fognak határt szabni, márpedig azon méret alatt nem igen találsz rendes, teljes hosszú 1080p filmet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8550) Something_ válasza virusrot (#8548) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem első körben fel kéne rakni egy olyan alkalmazást, ami figyeli az aksihasználatot, így ki tudod deríteni, hogy mi szívja le ennyi a naftát.

Közbe én meg felraktam a Pyramid3D-nek a Free Scrolling App Drawer mod-ját, de nem történt változás. Esetleg valakinek valami tipp vagy felejtsem el ezt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.