Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8532) scisco


scisco
csendes tag

Sziasztok,

Csütörtök óta én is egy ilyen szépség (és okosság) tulajdonosa vagyok :)

Bár volt izgalom az elején, mert még a vásárlás napján megzakkant a kicsike, ugyanis mind a bejövő, mind az indított hívásoknál automatán kihangosította magát.
(nem, nem az volt, hogy arccal lefelé fordítottam, hanem simán alapból)
De egy on-és hangerőgombos újrabootolás segített rajta (kop-kop-kop).

Pénteken reggel nyolckor levettem a töltőről és gyakorlatilag alig-használat mellett fél ötkor megadta magát az akksi.
Nekem a fringnek folyton online-nak kell lennie, ezen tartom a kapcsolatot a párommal, de ezen kívül semmi más nem zizgett rajta, mégis meghótt:(

Na ekkor átolvastam a topikot, és láttam, hogy nem vagyok egyedül a dologgal. Mármint akksi-ügyben.
Ki is néztem egy EVO akksiszettet, amihez 2 db 1900 mAh-s akksi és egy asztali töltő (bölcső) tartozik, ezen szintén egy plusz akksitöltő rész. Holnap (vasárnap) meg is veszem. 27 dolcsi az egész.
(USA-ban veszem, itthon ezek baromi drágák...mondjuk szerencsém van, hogy kinti címünkre kérem és majd hazahozom, így nincs postaktg sem)

Néztem gyári hátlapot itthon, hát majdnem leestem a székről, basszus majdnem háromszoros áron van. Hihetetlen...na mindegy.

Ma viszont reggel ötkor vettem le a töltőről a telcsit, wifi, 3g aktív, neteztem, zenét is hallgattam, fring online, plusz nyösztettem is a beállításait, szóval egészen elégedett vagyok azzal, hogy most egészen pontosan 24%on áll a töltöttség.
Úgy néz ki, hogy tényleg úgy van, hogy idő kell neki a teljes kapacitás beállásához. (vagy mi....értitek na;o).

Észrevettem, hogy a térerő nálam is bénázik (konkrétan feleződik), ha rendesen a kezemben tartom a készüléket, pl netezéskor, vagy teleofnáláskor, és csak akkor ugrik vissza fullra, ha felül fogom csak. De hát ilyen pózban elég béna lenne már tartani, kényelmetlen, veszélyes is...szóval ennek nem örülök.

A hanggal nekem semmi bajom, jól hallok/hallatszom, sőt.
A kihangosító valóban torzít picit, ha fullra veszem, de nekem akkor már eleve túl hangos is.
A gyári füles...hm, elmegy kategória.
Egy BOSE QuietComfort 2-essel használom, hát ezzel viszont gyönyörű.
(még szép, hogy az)

Ami érdekelne...
néztem én is az SD-, fele megtelt, szóval ha én azt formázom, akkor nem vesznek el fontos dolgok? Én oda csak a skype-t tettem be, és még egy játékot asszem.
Szóval ha kiveszem, vagy adott esetben mindjárt be is teszek egy 32 gigást, nem lesz gondom a készülékkel, ugye?
Mondjuk az pl egyáltalán ne zavar, ha a market, ilyesmik eltűnnek, azokat le lehet szedni legközelebb is, meg gondolom egy frissítéssel úgyis lejön újra minden.

Illetve próbálta-e valaki 32-esnél nagyobb kártyával?

APP 2SD-t holnap leszedem, most már hulla vagyok.

Összességében elégedett vagyok a Senastion-nel, eddig egy E72-m volt, szóval ez eléggé más világ, de a sense felület sokkal jobban bejött mint pl a SGSII felülete, és a helyzet az hogy ragaszkodom a jó minőséghez, az anyaghasználathoz, így egyértelműen a HTC nyert.
i4s- is esélyes volt, de az üveg miatt mondtam nemet rá, na meg a kijelző mérete miatt.

Biztosan lesz még kérdésem, és bocs, hogy elsőre ilyen hosszúra sikeredtem.

Üdv:)

[ Szerkesztve ]

Auribus frequentius, quam lingua utere.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.