Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8548) virusrot


virusrot
csendes tag

Sziasztok!
Szeptember eleje óta vagyok tulaja egy Sensationnak. Ez az első androidos telóm és nagyon megszerettem ezalatt a pár hónap alatt. Mivel nem volt nagy problémám vele ezért nem is olvasgattam fórumokat az előző pár napig. Néha előfordult, hogy minden ok nélkül kevés használat mellett kb. 5 óra alatt teljesen feltöltött állapotból csontra lemerült. Én a telót használom ébresztőórának és nagyon bosszantó amikor egy ilyen probléma miatt kések el a munkahelyemről. Na mondom körmére nézek ennek a problémának és igy futottam bele ebbe a fórumba. A hozzászólások 70%-át elolvastam és akkor láttam hogy kinek milyen különböző problémái akadtak a szeretett Sensationjával. Ezen információk birtokában lettem figyelmes egy másik problémára is nevezetesen hogy az enyémen a mai napig 1.35.401.1 verzió fut. Hiába próbáltam már vagy százszor rányomni a Beállítások/Névjegy/Szoftverfrissítések/Ellenőrzés most történetre, a válasz mindíg ugyanaz:Nincs elérhető frissítés, a telefon naprakész. Láttam hogy más is küzdött ilyen problémával, de mindenkinek megoldódott a gondja valahogy. Miért nem talál frissítést?(egyébként tudja-e valaki hogy milyen szerverre megy fel keresni, és hogy lehet-e orvosolni hogy találjon frissítést)
Az egyik hozzászólásban láttam, hogy IMEI szám alapján be lehet azonosítani melyik régióba szánta a gyártó a készüléket, nekem ott Európa szerepel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.