Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21801) RAID 2 válasza eftepe (#21800) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Cm10+Marmite_V6.2.1 kernel. Itt a tesztem.

(#21802) szponzor válasza eftepe (#21800) üzenetére


szponzor
senior tag

Én is próbáltam a marmite, air kerneleket, de a CM saját kernelével megy most.

(#21803) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Sziasztok!

Kis segítséget szreetnék kérni. Gyári, rootolt 4.1.2 van a nexus s-emen. Szeretnék kernelt cserélni, többek között a cpu húzása miatt. Ezt a kernelt néztem ki. Nexuson még nem cseréltem kernelt ezért egy kis segitséget kérnék: miért van a linken 4 db letöltendő fájl? Hogyan tegyem fel ezt a kernelt, igazából ez a kérdés. :R

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21804) szponzor válasza cassius.clay (#21803) üzenetére


szponzor
senior tag

A sima CFS-t válaszd, aminek nincs a nevében a cm. Jó hogy linkelted, lehet, hogy én is kipróbálom :)

(#21805) cassius.clay válasza szponzor (#21804) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Miért, a cm-s milyen? mert amugy először azt telepitettem, de a teló nem indult el vele. felraktam a cm nélkülit és most azzal megy. Mennyire lehet huzni szerintetek a procit? Mert most felraktam 1200Mhz-re a 24-es matrix kernellel, ami ugye max 1320-at enged, de 1200-on kifagyott a teló. Most akkor annyit sem bir?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21806) szponzor válasza cassius.clay (#21805) üzenetére


szponzor
senior tag

A CM-es a CyanogenMod alapú ROM-okhoz van, a CFS verzió inkább multitasking-hoz készül, a BFS inkább játékokhoz. Mehet 1320-ra is, csak egyet kell emelni a feszültségen, én a régi Matr1x-okban 1400-on csináltam vele tesztet. Más kérdés, hogy utána egy sima zenehallgatás közben is kifagyhat.

(#21807) cassius.clay válasza szponzor (#21806) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Voltage controll-al húztam rajta 1200 mhz-re, de mind a kétszer kifagyott a teló. Most akkor hogy huzzak rajta?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21808) cassius.clay válasza cassius.clay (#21807) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Érdekes módon, ha 1320-ra húzom a telót, akkor nem fagy ki, csak akkor meg bekapcsoláskor rinyál a cpu master, hogy túl magasra húztam a procit, és hogy ő kalibrálja magának, amit meg is tesz, de ugyanugy 1320 mhz-n hagyja; most akkor lehet belőle gond, vagy sem?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21809) fokukac


fokukac
nagyúr

beszélgettünk itt az árakról, hogy ugyan majd mennyibe fog kerülni nálunk a nexus 4.

Most volt bedobva media markt-os újság, akciós az - olyannyira lehordott - galaxy SIII mini, 120 ezer Ft.
Szerintetek akkor a Nexus4 mennyi lesz, 200? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#21810) Szmoki válasza cassius.clay (#21808) üzenetére


Szmoki
senior tag

anno matr1x kernelen ICS-vel 1400-ra húzva GTA3-aztam,talán egyszer fagyott be :) csak simán át kell állítani,de most is 1200ön használom nap mint nap.

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21811) hippo0315 válasza fokukac (#21809) üzenetére


hippo0315
senior tag

Irreális árak. :W

(#21812) AaronOS


AaronOS
tag

Van akit érdekelne Nexus S strapabíróbb tok?
A mobil már nincs meg és nem szeretném, hogy itt porosodjon.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#21813) cassius.clay válasza Szmoki (#21810) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Érdekes módon csak akkor fagy, ha 1200-ra húzom. Ha 1320-on megy )ezzel a kernellel ez a max), akkor semmi gond nincs vele,úgyhogy most ennyit fut.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21814) szilu7 válasza fokukac (#21809) üzenetére


szilu7
senior tag

:Y :DDD

(#21815) lord.lakli válasza ricsi0307 (#21793) üzenetére


lord.lakli
őstag

Engedélyezték egyáltalán az USA-n kívüli kártyákat már?

(#21816) FőDudu


FőDudu
addikt

11.09-es miui-ra 11.16-os frissiteskent meg a hozza valo control panel...
Ezutan FC-zet a security meg a control panelen a CPU dolgok el sem indultak (bar azt sejtem, hogy a ROM toolbox Pro-val veszett ossze.

Szoval inkabb restore lett a vege...

FőDudu

(#21817) ricsi0307 válasza lord.lakli (#21815) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Őszintén szólva fogalmam nincs.Ugye volt az a 10 dolcsis próbáld ki akció, akkor sokan el is kezdték használni, gondoltam azóta csak jobb lett.A bankártyám visa, amikor kéri a számát meg a többit frankón el is fogadja de a postai kódra tényleg bármilyen usa kódot írok be azt írja ki, hogy próbálja meg később:( Pedig jó lenne ezt a funkciót is kihasználni ha már van.

[ Szerkesztve ]

(#21818) eftepe válasza RAID 2 (#21801) üzenetére


eftepe
tag

Hát ez elég meggyőző :C

(#21819) ricsi0307 válasza RAID 2 (#21801) üzenetére


ricsi0307
senior tag

6% képernyő használat mellett nem nehéz ezt elérni.Ha 50% mellet is összehozod szólj :D

(#21820) RAID 2 válasza ricsi0307 (#21819) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Mindjárt összeütök egy olyan képet is... ;]
Természetesen nem ez az átlagos üzemidő, de kiváncsi voltam mit tud.
Amúgy elmegy 2 napot simán (napi 20-30 perc telefonálás és wifi használat mellett is).

(#21821) ricsi0307 válasza RAID 2 (#21820) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Én már annak örülök, ha nem kell suliba aksit cserélni :D Mondjuk slimbean alatt meglepően jól bírta általában hazaérve még 30%-on volt.

(#21822) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Nexus S alatt hogyan cserélek boot animációt? Csak cwm alól felinstallálom a .zip fájlt?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21823) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Srácok, új fejlemény van az ellopott Nexusommal kapcsolatban. Megjelent a Store webes felületén a telefonom mellett az Orange, mint szolgáltató. Ez azt jelenti, hogy külföldön van... :( Szóltam már a rendőrségnek, a nyomozó köszönte és mondta, hogy jelenleg ott tart az ügyem, hogy a hazai szolgáltatóknkak kiküldték a felszólítást a bemérésről, de ez akkor így bonyolítja a dolgokat. Nem hiszem, hogy valaha is viszontlátom a telefont... :(

(#21824) margithid válasza kolosanyi (#21823) üzenetére


margithid
veterán

Ez is valami!
Mondjuk azt nem értem, hogy mi alapján mérik be, hogy melyik szolgáltatónál van és hol használják éppen...?

(#21825) kolosanyi válasza margithid (#21824) üzenetére


kolosanyi
veterán

IMEI alapján háromszögeléssel határozzák meg a helyzetet, azt meg, hogy épp melyik hálózaton van, nem biztos, hogy lehet tudni.

(#21826) margithid válasza kolosanyi (#21825) üzenetére


margithid
veterán

Remélem lesz előrelépés az ügyben!

(#21827) Gabócza válasza kolosanyi (#21823) üzenetére


Gabócza
senior tag

Ez azt jelenti, hogy valaki használja az ellopott telefonodat anélkül, hogy resetelte / újratelepítette volna, tehát a Te adataiddal? Mert gondolom különben nem látnád, hogy Orange szolgáltatóval használják. Ezek szerint valószínűleg nem heavy userről van szó. Nem lehet valamit feltelepíteni a telefonra a marketből elindítva, ami megadja a pozícióját vagy üzenhetsz neki, lezárhatod, törölheted, stb.?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#21828) molnarpeter válasza Gabócza (#21827) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Telepíteni lehet, csak használni nem könnyű.

mp

(#21829) Gabócza válasza molnarpeter (#21828) üzenetére


Gabócza
senior tag

Találtam is egy ilyen progit, egy próbát megér szerintem:

Plan B

Kimondottan esemény utáni megoldás...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#21830) hippo0315


hippo0315
senior tag

CM10 romhoz melyik kernel a javallott és honnan lehet leszedni?

Előre is köszi a helpet

ui.: nem bírom ki romolás nélkül [szégyenkezőszmájli] :D

[ Szerkesztve ]

(#21831) RAID 2 válasza hippo0315 (#21830) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Marmite_V6.2.1-el használom.
Linket nem tudok már. Nézd meg xda-n, vagy itt. :))

(#21832) Szmoki


Szmoki
senior tag

[link] itt tudod letölteni.
nekem cm10 nagyon fura slimbean után,hogy miért azt nem tudom,de majd lehet teszek vele még egy próbát. :D

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21833) szponzor


szponzor
senior tag

Ezt a 4.2-t próbálta már valaki?

(#21834) hippo0315


hippo0315
senior tag

köszi az infót :R

(#21835) hippo0315 válasza szponzor (#21833) üzenetére


hippo0315
senior tag

Mindjárt megnézem mert a CM10 jó, de valahogy idegen az SB 3 után

(#21836) hippo0315 válasza szponzor (#21833) üzenetére


hippo0315
senior tag

Semmi különös, egy kiherélt gyári rom-ra hasonlít, működik, nem akad. :D

(#21837) szponzor válasza hippo0315 (#21836) üzenetére


szponzor
senior tag

Quick Settings és egyéb 4.2-es újítások benne vannak?

(#21838) hippo0315 válasza szponzor (#21837) üzenetére


hippo0315
senior tag

Nem láttam benne semmi eget verő dolgot, vissza is tettem az SB 3-at :)

(#21839) Pistabaaa válasza szponzor (#21837) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

igen :K

[ Szerkesztve ]

(#21840) margithid


margithid
veterán

Érdekes dolgot vettem észre megintcsak.
Tegnap este 11kor 32%on volt az akis, ma reggel 8kor 31%on!
Azért ez elég durva, akkor is, ha 2g-n üzemel, mobilforgalom és wifi kikapcsolva.
Viszont ha feltöltöm csutkára, akkor óránként 1%ot merül.
Szeritnem tuti az van, hogy bizonyos cellák amik legelöször merülnek, már jobban el vannak hazsnálódva.
Másra nem tudok gondolni.

(#21841) janston


janston
aktív tag

Hát gyerekek én amondó vagyok, hogy addig nem cserélem le a Nexus S-t amíg jön rá MIUI frissítés, ami már eddig is sokkal több szolgáltatással rendelkezett, mint a Stock és még a 4.2 is elmarad tőle, ráadásul a legutóbbitól kezdve már nagyon gyors! Plusz most jön nemsokára a MIUI v5, ami 4.1-re épül, és sokkal szebb meg jobb lesz mint valaha! :)

margithid: én 40%-on teszem le este, és néha 45%-on van reggel :D

[ Szerkesztve ]

(#21842) margithid válasza janston (#21841) üzenetére


margithid
veterán

Hm, az érdekes :D
Amúgy én is úgy vagyok ahogy Te, nem fogom lecserélni amig nem jön egy olyan telefon ami sokkal többet tud és elfogadható az üzemideje is!
Nézegettem ugyen lumia 800at és LG L9-et is, midegyik jó árban van, előbbi 60k útóbbi 72k, de nem látom értelmét a cserének.
Ja és én 4.1.2-t használok, igaz rootolva van, de csak voodoo és a reklámmentesítés miatt, nekem tökéletes!
Nem is fogom buherálni szerintem, nekem ez igy most tökéletesen megfelel!

(#21843) Szmoki


Szmoki
senior tag

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1667442 Akit Érdekel egy 4.1.2es rom, nálam stabilabb mint SB 3 , már harmadjára indult Újra a héten mondom akkor ennyi.ugyanazokat tudja amúgy. Akksi idő is jó, teljesitmenyre se lehet panasz

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#21844) cassius.clay válasza margithid (#21842) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Lumia 800-at nehogy vegyél, egy rakás sz@r. 3 volt belőle, mint a 3 hibás lett. Az egyik úgy, hogy szervízből kaptam új null kilométeres telefont ( Nokia szerviz, Nokia gari) leszedtem ról a fóliát, hazavittem és már az első alkalommal nem működött a wifi benne! És ez csak egy hiba a sok közül! Életem legrosszabb választása volt a Lumia 800, senkinek sem ajánlom.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21845) margithid válasza cassius.clay (#21844) üzenetére


margithid
veterán

Hm, ez azért elgondolkodtató...
Amúgy is csak ár/érték arányban volt jó vétel, és mint írtam nem is fogok cserélni, habár LG L9 tényleg nagyon csábító...
De azt hiszem teljesen felesleges, főleg, hogy azon még csak ics van és nem is biztos megkapja a jelly bean-t.

(#21846) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

A CWM-el vagy a rom managerrel készitett backupokat hogyan tudom vissza rakni a telóra?
Pl Csináltam egy backupot a jelenlegi romrol, amit a clockworkmode mappába mentett el, de ez nem zip kiterjesztésű fájl, ergo cwm-ből nem tudom visszarakni. Hogyan lehet visszarakni?

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21847) hippo0315 válasza cassius.clay (#21846) üzenetére


hippo0315
senior tag

Szerintem ha cwm-el készítetted akkor azzal is tedd vissza.

Nekem 6.0.1.0 cwm van fenn és az sem zippet készít.

(#21848) cassius.clay válasza hippo0315 (#21847) üzenetére


cassius.clay
senior tag

És CWM el hogy teszed vissza mikor csak install
zip file? Parancs
van?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#21849) hippo0315 válasza cassius.clay (#21848) üzenetére


hippo0315
senior tag

Biztos hogy recovery-ből probáltad ?

egy ilyen menüt kéne látni ha van fenn cwm és ott a backup and restore menüpontban a restore állít vissza

kép

ui.: a kép csak illusztráció, mert nem nexus s, de a nexus s-en is pont így néz ki

[ Szerkesztve ]

(#21850) cassius.clay válasza hippo0315 (#21849) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Igen, ilyen képet látok, tudom mi az a CWM :)
Nem velem volt abaj, hanem a rendszer vlt hülye. Csináltam egy backupot a jelenlegi rom-ról majd beléptem cwm-be, restore and backup gomb; de ezen belül nem adott választási lehetőséget, hogy most restore vagy backupot szeretnék, hanem autmatikusan backupot csinált (még egyet). Később aztán megpróbáltam mégegyszer, ekkor már sikerült és már engedi a restore-t is választani. :R

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.