Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22201) jackbacsi87 válasza Land (#22199) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Ott valami nem oké, nem ragadt be valamelyik app?
Próbálj meg egy újraindítást.

(#22202) Land válasza jackbacsi87 (#22201) üzenetére


Land
veterán

Naponta 1x újraindul USB-re dugva magától:D Elég kell, hogy legyen neki.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#22203) ricsi0307 válasza Land (#22199) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Kapcsold ki a helymeghatározás alatt az összes menü pontot :) Nálam ugyan ez volt csak 67%-al.

[ Szerkesztve ]

(#22204) FőDudu válasza Gabrielgray (#22200) üzenetére


FőDudu
addikt

En mint beta teszter annyit mondhatok: KIRALY :)

1200-on hasznalom (bar ma nem sokat piszkaltam mivel foleg karacsonyi vasarlas volt es szabin is vagyok).
Most mutat 75%-ot az akku (10 oraja huztam le a toltorol). Smartass v2 governorral es 1200-on 1325mV feszultseggel atomstabil.

Szoval az akku jol birja. Es gyors mint allat.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#22205) eeXaa


eeXaa
addikt

...van valami mód arra hogy a telefon autómatikusan felismerje a simkártya beállításait, godolok itt pl. a mobilnet autómatikus felimerésére, ill. a telefon számomat sem mutatja az adatoknál..... :F

(#22206) havri1


havri1
félisten

Srácok, Slimbean alatt nem tudjátok mi az a"dumpstate" app? Ma hívásfogadáskor root jogot kért..Nem adtam neki. 2 hete, az előző slimbeannál is előjött, akkor egyből reflexből adtam neki root jogot, kismillió dolgot írt infó barba, hogy ez+ez kapott root jogot etc..
Most tiltásban van, kicsit gyanús..

havri

(#22207) Gabrielgray válasza FőDudu (#22204) üzenetére


Gabrielgray
tag

Köszönöm szépen, holnap felrakom.

Huawei Mate 20 pro

(#22208) FőDudu válasza havri1 (#22206) üzenetére


FőDudu
addikt

Ez egyfajta syslog - amolyan error log vagy bug report.
Gyujtogeti az infokat egy fajlba...

Pontosabb infokat a neten talalsz.

FőDudu

(#22209) havri1 válasza FőDudu (#22208) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!
Engedélyezzem szerinted?

havri

(#22210) FőDudu válasza havri1 (#22209) üzenetére


FőDudu
addikt

Valoszinuleg valamit gyujtenek vele. A rottal viszont azt csinal amit akar.
Ha nincs gond a teloddal akkor tiltsd le - ugysem tudna mit jelenteni.
Ha fagy akkor lehet nekik ilyesmit kuldeni.

FőDudu

(#22211) doddencs


doddencs
senior tag

akik igényeltek már futárt, azoktól kérdezném. a netes igénylés után felhívtak titeket?

csak amiatt érdekel, mert kértem futárt holnapra, viszont ma nem kerestek telefonon (egyeztetni, cserekészülék, ..), és most nem tudom mire számítsak. mellesleg délelőtt tudom csak fogadni a futárt, de ugye ezt sem tudtam így jelezni.

samsung ügyfélszolgálattal is beszéltem, de szerencsétlen nő nem sokat tudott segíteni. azt mondta, látja az igényt, remélhetőleg holnap keresni fognak.

tapasztalatok? :)

(#22212) hippo0315 válasza havri1 (#22206) üzenetére


hippo0315
senior tag

Én letiltottam és eddig (kb 2 hét) még semmi gond nem volt vele.

(#22213) havri1


havri1
félisten

Köszönöm, akkor marad tiltva.

havri

(#22214) eeXaa válasza eeXaa (#22205) üzenetére


eeXaa
addikt

erre valaki tud valamiféle megoldást?

(#22215) RAID 2 válasza eeXaa (#22214) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Ezeket hipp-hopp be tudod állítani manuálisan is.

(#22216) eeXaa válasza RAID 2 (#22215) üzenetére


eeXaa
addikt

...annyira azé nem hipp hopp, de ...jja azt csinálom mindig factory reset után.. pont ezért kellene hogy valamiképpen ez autómatikus legyen... pl az első simet amit beleraktam a telóba, autómatikusan felismerte(márminta 3g-s beàllításokat) ...de mindezek után sem látja pl. a saját telefonszámot, és ezt manuàlisan sem lehet beleírni...

(#22217) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Még mindig a legutolsó gyári 4.1.2-t használom, de fontolgatom a MIUI-t....létezik már belőle a 4.1.2-ből átírt stabil változat? Ha nem - az sem baj - MIUI-nál a frissítés csak flash-el lehetséges, vagy amolyan "OTÁsan"?

Ami nekem az alap NS-ben a legunszimpibb, az az 1 napos üzemidő...najó, másfél...MIUI mennyit tud?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#22218) szponzor válasza volvoguy (#22217) üzenetére


szponzor
senior tag

Ugyanannyi időt fog tudni akksiban az is.

Először fel kell rakni a MIUI-t, utána az is frissül OTA-n és 4.1-es a mostani MIUI NS-re.

(#22219) Szmoki válasza volvoguy (#22217) üzenetére


Szmoki
senior tag

itt mindig a legújabbat teszik fel NS-re,hetente frissül egy nap hát igen okostelefonok hátránya,de ez van :D MIUI már 4.1-ön alapul rég óta ha jól tudom,nekem is tetszik a felülete,de a teljesítmény nem lesz olyan mint egy alap droid. mindenesetre megéri kipróbálni,de én úgy vagyok vele,hogy ha megtetszik felrakom,ha megunom cserélem másra :))

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22220) hippo0315 válasza havri1 (#22213) üzenetére


hippo0315
senior tag

A 7.1.6-os kernel esetén nem jön elő ilyen probléma és stabilabbnak is tűnik mint a 7.2 (nejem elmondása alapján)

(#22221) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Kérdésem lenne: Nexus S Root Toolkit-el rootoltam a telót és ilyenkor ugye a TWRP-t rakja fel costum recoverynek (ugyanazok a funkciók, mint a cwm-ben csak érintős felületen más kinézettel).
Szóval rootolom a telót, bekapcs, rom manager letölt és abból telepíteném a CWM-et a mostani TWRP-s costum recovery helyett. Eddig mindig ugyanigy csináltam és működött. Most is lefut a dolog és kiirja hogy CWM sikeresen installálva, amikor azonban újra indítom a telót, mégiscsak maradt a TWRP-s costum recovery. Annyira nem vészes, mert ugyanúgy teljes értékű, mint a CWM, csak azt megszoktam szeretném azt használni és kicsit zavar is, hogy miért nem lehet visszarakni. Valakinek ötlet?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#22222) DonMedve válasza hippo0315 (#22220) üzenetére


DonMedve
addikt

Én vissza is raktam.Az akksi is jobban merült vele,mármint a 7.2-vel. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#22223) FőDudu


FőDudu
addikt

Ma ket eve jelent meg a Nexus S a piacon.

FőDudu

(#22224) forintuser


forintuser
őstag

Ennek örömére kipróbáltam a DSP+Woodoo kombót. Ezzel...

Kihoztam a maxot a telefonból... :C

Holnapkészítést vállalok.

(#22225) Jannn válasza forintuser (#22224) üzenetére


Jannn
senior tag

Maxot valami komolyabb fülhallgatóval lehetne előhozni + még egy fejes erősítővel. Ezek a játékfülesek inkább a gyerekeknek valók arra h az oviban felvágjanak a kis piros betéttel :U

[ Szerkesztve ]

(#22226) forintuser válasza Jannn (#22225) üzenetére


forintuser
őstag

Nem annyira gyerekes füles ez. ;) Olvass.

Holnapkészítést vállalok.

(#22227) petrson


petrson
senior tag

sziasztok! a Nexus Root Toolkit-tel próbáltam rootolni, de már rögtön az elején azt írja, hogy: "Cannot communicate with..." tűzfalra, vagy netkapcsolat hiányára hivatkozik, de nem ezzel lesz a gond. valaki tud segíteni?
xda fórumon azt írja valaki, hogy Win 7 probléma, de nem hinném, az oktatóvideóban is 7-essel nyomják.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#22228) Jannn válasza forintuser (#22226) üzenetére


Jannn
senior tag

És tényleg:
Creative Sound Blaster Tactic3D Rage
SpringSteel fejpánt
SB Prism RGB LED világítási rendszer:a külső borítás színe a játékosok igénye szerint változtatható, és mintegy 16 millió szín közül lehet kiválasztani a számunkra megfelelőt. Akinek ez nem lenne elég, az akár azt is beállíthatja, hogy a fények a megszólaltatott hangzás ütemében és intenzitásával pulzáljanak"
SBX Crystlizer, SBX Dialog Plus, SBX Smart Volume, VoiceFX stb :F :F :F
OMG ennél azt hiszem már nincs is lejjebb

(#22229) Asbee válasza Jannn (#22228) üzenetére


Asbee
veterán

És most ez téged feljogosít arra, hogy játszd az okost és más cuccát leszóld? Konkrétan hallottad a fülest és úgy van róla véleményed? A dacot pedig kifelejtetted, mert ha maxot akarsz akkor komoly fejeshez nem lesz elég a wolfson a telóban... Van a fejesnél jobb ez nem vtiás, de ezt normális stílusban is jelezni lehet, mert inkább az az óvodás amit te csinálsz és példa a lejjebbre...

Más ON: Nexus S családban maradt, mostanában melyik romok amik stabilak ajánlottak? Régen jártam erre, aztán gyárit lehet lassan cserélni kellene. :)

[ Szerkesztve ]

(#22230) Szmoki válasza Asbee (#22229) üzenetére


Szmoki
senior tag

én is néztem,hogy mi ez a e-pénisz növelés,de mondom nem szólok bele:)
Slimbean 3.1 és marmite kernel v7.1.6 CM verziója. 4.2-eseknek mindegyiknek van valami gyíkjuk,marmite pedig 7.2-vel újraindult sokszor és akksit is jobban szívta. nekem ez a 2 meg ADW launcher most a lehető legjobb :DD

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22231) hippo0315 válasza petrson (#22227) üzenetére


hippo0315
senior tag

Menti pü. a megoldással

(#22232) forintuser válasza Jannn (#22228) üzenetére


forintuser
őstag

Ahhhh.Mutasd a tièdet. :))

Nekem megfelel.Az előző nevenincs fülesemhez képest èg ès föld a különbség.

Nem kell hogy tetszen.Jogod van elmondani a vèlemènyedet.Mèg ha negatív akkor is.

Te mivel hallgatod a zenèt?

Holnapkészítést vállalok.

(#22233) Sifre válasza forintuser (#22226) üzenetére


Sifre
senior tag

És hogy dugtad rá az USB-s fülest a jack kimenetre? :)

(#22234) Jannn válasza Asbee (#22229) üzenetére


Jannn
senior tag

Finoman jeleztem, hogy az állítás miszerint kihozta a telefonból a maxot az közel sem igaz. Ráadásul nem őt gúnyoltam ki hanem jót derülnem a füles marketing szövegén. Bocs h offtopic módban hozzá mertem szólni, csöves (bravo v2)

@Szmoki: e-p...... növelés akkor lett volna ha azzal jövök h az szar de bezzeg az enyém az olyan szuper hogy csak na. Ha figyelmesen visszaolvasol akkor talán rajossz erre és nem írsz botorságokat meg csúnya szavakat

[ Szerkesztve ]

(#22235) Jannn válasza forintuser (#22232) üzenetére


Jannn
senior tag

Örülök h tetszik, használd egészséggel. Ha mélyebben beleasod magad a hangtechnikaba akkor majd rajossz h azért van hova feljebb ;)
Miután ketten nekem estek nem árulom el, de csöves barátunk KGB izé AKG-jánál jobb :K De ez itt már nagyon off

(#22236) kolosanyi


kolosanyi
veterán

A WM8994-el a Nexus egy igen jó forrás. Nem ismerem magát a fejest, de valószínűnek tartom, hogy még bőven nem a teló a gyenge láncszem a rendszeredben. Ahhoz, hogy forrásban feljebb lépj, kb 50 ezret kéne ráköltened mondjuk egy külső DAC-ra. Ha érdekel a téma, keress rá pl a Fiio USB DAC-okra. Azok kb a nagyon jó ár/érték arányt képviselik. :)

(#22237) forintuser


forintuser
őstag

:) Elhiszem hogy van mèg hova fokozni.Az èn lehetősègeimhez képest ki hoztam a maxot.

Holnapkészítést vállalok.

(#22238) janston


janston
aktív tag

Hali!
Ki akartam probálni a Miui.US féle romot, de megakadok a bootanimációnál. Valakinek van ötlete mi a problem?

(#22239) havri1 válasza janston (#22238) üzenetére


havri1
félisten

Helló!
Full wipe megvolt?

havri

(#22240) Szmoki válasza janston (#22238) üzenetére


Szmoki
senior tag

ne CM féle kernelt tegyél fel,hanem simát
de mindenek elött full wipe, ha nem ez akkor passz nekem mindig bebootolt :))

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22241) janston válasza Szmoki (#22240) üzenetére


janston
aktív tag

Persze megvolt minden wipe. Közben végigcsináltam egy pár telepítési sorrendet, és a hiba az US féle Toolbox-ban van...Attól nem bootol, bár nem tudom, hogy miértnem, elvileg friss verzió!
Most viszont olyan gond van, hogy a permission manager állandoan FC-zik, ha valaki root jogot kér. Persze manuálisan be lehet állitani, de eddig működött rendesen :/

(#22242) Szmoki válasza janston (#22241) üzenetére


Szmoki
senior tag

nos toolbox-ot ne tedd fel,ott van a control panel suite.
permission managert meg úgy lehet megoldani,hogy marketből letöltöd a superSU-t,elinditod FC-zni fog permission manager miatt,bele mész a permission managerbe,mindegyiknek ROOT jogot adsz,superSU frissít valami bináris cuccot,utána már minden jó lesz

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22243) janston válasza Szmoki (#22242) üzenetére


janston
aktív tag

Innen raktam föl a control panel suitot, azt hittem ekvivalens a toolboxal, mert a fájl addon néven fut, szóval ezt nem bírtam ugy felrakni, hogy ne álljon meg a betöltésnél. Kiprobáltam amit mondtál a superSU-val, de ahogy nézem csak a permission manager helyett dolgozik. Csak érdekes, mert eddig működött rendesen MIUIandroidos verzióval :/

(#22244) Szmoki válasza janston (#22243) üzenetére


Szmoki
senior tag

superSU-t utána letörölheted ha gondolod,a control panel suite-val nem tudom mi a baj nekem az előzőekkel jó volt,de most nem MIUI-n vagyok :))

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22245) janston válasza Szmoki (#22244) üzenetére


janston
aktív tag

Okés, köszi, még probálkozom ezzel a control suittal, mert érdekes.

(#22246) havri1


havri1
félisten

miui us nem elérhető, csak a fórum jön be, másnál?!

havri

(#22247) janston válasza havri1 (#22246) üzenetére


janston
aktív tag

Meghalt a szerver valószínű, egész nap nem érem el.

(#22248) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy ilyen telefont. A sima Nexus-t fölöslegesnek érzem számomra, a Nexus 4-el szintén így vagyok.
A folyamatos frissítések miatt venném a telefont, szóval, hogy mindig megkapja a legújabb android rendszert. Ez meddig lesz így?
Mai szemmel mit bír ez a hardver? Érdemes még ilyet venni? Instagram, Foursquare, Facebook néha napján Youtube, böngészés és egy kis játék, de nem ezekkel a 3D-s lődözős izékkel! kb. ennyire használom én a telefont. Ha ezek mennek rendesen és nem leszek ideges mert lefagy, beakad, tetü lassú akkor nekem megfelel.

(#22249) RAID 2 válasza KD6-3.7 (#22248) üzenetére


RAID 2
aktív tag

A felsorolt igényekre tökéletesen elég a telefon, frissítést viszont már nem fog kapni, a 4.2.-t sem kapta meg. Vannak azonban főzött romok, amelyekkel még jó sokáig tökéletesen használható lesz a készülék.

(#22250) Szmoki válasza KD6-3.7 (#22248) üzenetére


Szmoki
senior tag

Szia! Szerintem ha még csak ezekre is használnád egy GNexus jobb lenne, tovább lenne versenyképes és a 2mag és 1GB ram nem rossz. De ezekre is jó ez a telefon csak amaz jobb lenne :) egyik 50e körül használtan, mert ugye NS kifutó modell másik 80e újonnan 60e fele lehet használtan. Ha NS-t veszel úgy is használt lesz akkor az a +10es nem egetrengető SZERINTEM ;)

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.