Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22701) havri1 válasza doddencs (#22700) üzenetére


havri1
félisten

slim rc2 nagyon jól megy rajta marmite-vel :)

havri

(#22702) ricsi0307 válasza doddencs (#22700) üzenetére


ricsi0307
senior tag

SlimBean rc2-t használom marmite kernellel, ugyan olyan pöpec mint az rc1 volt :) Mondjuk túl sokat új dolog nincs benne az rc1-hez képest, nézd meg a hivatalos oldalukon a changelog-ot.MIUI-ról nem tudok nyilatkozni, én soha nem tudtam vele teljesen megbarátkozni.

(#22703) doddencs válasza ricsi0307 (#22702) üzenetére


doddencs
senior tag

tegnap felraktam, most tapasztalatokat gyűjtök. :) helly mocskosul merült nálam, az email exchangetől elvileg. bár most slim alatt a saját packjukból vadásztam ki az email alkalmazást, egyelőre nem tapasztalok akkora merülést.

ti milyen dpivel használjátok? a default-tal?

(#22704) FőDudu


FőDudu
addikt

Bucsuzni jottem.
Rendeltem egy Nexus 4-et a helyi szolgaltatotol.
Jovo heten erkezik (mivel holnap munkaszuneti nap van)

Arat meg nem tudok, ceges telo lesz.
A meglevo Nexus S megy a felesegemnek - szerintem boldogan fogja hasznalni.

Koszonom az eddigi segitsegeket!
Ha erdekel valakit, akkor majd leirom a velemenyemet az uj keszulekrol.

FőDudu

(#22705) _NCT válasza _NCT (#22698) üzenetére


_NCT
őstag

No közben megoldottam :))

(#22706) forintuser válasza FőDudu (#22704) üzenetére


forintuser
őstag

Ott talizunk. :)

És itt is asszony... :C

Holnapkészítést vállalok.

(#22707) ricsi0307 válasza doddencs (#22703) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Aksi merüléssel én már nem foglalkozom, 5 óránál tovább nem húzza egyik rom se csak ha be rakom a zsebembe és elő se veszem.A dpi meg 182-n van, de arra figyelj, hogy ha ezt az értéket megszokod nem fogod tudni használni az olyan romokat amiben ez a lehetőség nincs benne, mert olyan lesz mint ha nagyítóval néznéd :D

(#22708) szponzor válasza forintuser (#22706) üzenetére


szponzor
senior tag

Nekem is ma jött meg a Nexus 4, kiváló telefon így elsőre. Szintén az asszony örökli az enyémet :C

(#22709) doddencs válasza ricsi0307 (#22707) üzenetére


doddencs
senior tag

tudtommal minden romban állítható a props-ban. ;)

(#22710) Szmoki válasza doddencs (#22709) üzenetére


Szmoki
senior tag

Igen lehet :)
nekem ujraindulgat slimbean marmite alatt

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22711) forintuser válasza szponzor (#22708) üzenetére


forintuser
őstag

Gratulálok.. :C

Holnapkészítést vállalok.

(#22712) Inarus


Inarus
addikt

Valakinek nem lenne egy normális linkje a slimbean romhoz? A hivatalos oldal haldoklik.

(#22713) FőDudu


FőDudu
addikt

Kerdeztem asszonyt. Nem kell neki.
Azt mondja tul nagy a Samsung Galaxy mini II-hoz kepest...

Marad hotspotnak - ha netan hazamegyunk latogatoba. Ugyis van erre a celra egy Domino WEB kartyam.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#22714) kali8n válasza FőDudu (#22713) üzenetére


kali8n
tag

Rosszul döntött, nem egy kategória a két teló. Szerintem pár nap után simán megszokná a méretét. :K

(#22715) ricsi0307 válasza doddencs (#22709) üzenetére


ricsi0307
senior tag

De az macerás :D Egyszerűbb bemenni a beállításokba és ott piszkálni.

Más: Mindenki megy a Nexus 4 táborába???Én egyszerűen nem tudom rászánni magam, mert LG.Ez úgy megpecsételi az egész telefont és közel sincs olyan minőségi szervíze, mint a samsungnak.Sebaj, majd talán az 5 :)

[ Szerkesztve ]

(#22716) mgTerminator válasza ricsi0307 (#22715) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az még 1 év :D

(#22717) RAID 2 válasza ricsi0307 (#22715) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Én is így vagyok vele, LG-t soha többet nem veszek.

(#22718) szponzor válasza ricsi0307 (#22715) üzenetére


szponzor
senior tag

Ha a kezedben fogod a telefont, akkor eszedbe nem jutna, hogy ez egy LG. A hátulján van egy pici logó, de abszolút minőségi megépítés, gyönyörű telefon és hát villámgyors, meg a 2GB RAM sem elhanyagolható tényező. Tény, hogy a Samsung-nak nagyon jó a szerviz szolgáltatása, emiatt majdnem inkább Note 2-t vettem. Viszont pl. a Nexus S esetében sincs már szervizfutár.

Tegnap bevittem a helyi szervizpontba a telefont, a hátlapot akartam volna cseréltetni a lepattogott festék miatt. Azt mondta a szervizes, hogy felküldhetjük Pestre, hátha cserélik, de nem ígéri, hogy ki is fogják cserélni, ellenben egy hétig náluk lesz a telefont. Ha nem garanciás, akkor a hátlap 5-6E Ft körül van, az előlap pedig 23-5E :Y

(#22719) margithid


margithid
veterán

Az kemény, hogy mindenki adja el a telefont:)
Majd maradunk itt páran azért remélhetőleg:)
Nekem jelenleg úgy áll a dolog, hogy maradok még jódarabig, Lumia 620ra fájt a fogam, de nem tetszik külsőre és a zenei teljesítménye is sokkal gyengébb tesztek alapján mint mondjuk nexus s-nek. (szigorúan voodoo-val és neutron music playerrel használva)
Android vonalon meg akkor maradnék ha a nexus 4-et leáraznák annyira amennyiért a nexus-t vettem annak idején, 62k-ra:) (T-MOBILE-OS AKCIÓBAN)
40k meg szeritnem kifejezeten korrekt ár, habár nem tudom ki mennyiért vette.

(#22720) szponzor válasza margithid (#22719) üzenetére


szponzor
senior tag

Én anno 70-ért vettem, nagyon jó vétel volt, de már elég öregecske...nálam 2011 október óta van és a mostani CM-mel már nagyon lassú, gyakran megakad. Mielőtt odaadnám asszonynak, előtte felrakok rá valami stabil, gyors ROM-ot/kernel-t, meg teljesen lepucolom a háttértárat, mert az a vásárlás óta nem volt formázva. ROM/kernel téren most a Slim ROM + Marmite kernel a meggyőző? Melyikből milyen verziót érdemes feltenni?

(#22721) RAID 2 válasza szponzor (#22720) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Én ezt használom, nekem bejön.

(#22722) margithid válasza szponzor (#22720) üzenetére


margithid
veterán

Nekem 2011 nyara óta van meg és annyira nem érzem öregecskének, "csak" sebességben néha.
Azt tudja amit a elgújabb készülékek, mivel majdnem a legfrisebb szoft van rajta. Ezért se akarok cserélni.

(#22723) szponzor válasza margithid (#22722) üzenetére


szponzor
senior tag

Persze, szoftverben nekem sem mutat újat az N4, de lehet, hogy mondjuk az Android 5-öt már nem fogják ilyen gyorsan megcsinálni a CM-esek. Maga a hardver viszont iszonyat gyors és a kijelző is nagyon szép.

(#22724) margithid válasza szponzor (#22723) üzenetére


margithid
veterán

Én mondjuk igy se úgyse teszem rá az android 5öt, mivel rootolni is nagyon nehezen tudtam. (igazából az is csak voodoo és reklámeltüntetés miatt kellett)
No meg félek, hogy az android 5 már nagyon nehezen futna nexus s-en, 4.1 is elégé döcög (2.3-hoz mindenképpen)
Talán nem is a proci a gyenge láncszem hanem a Ram, 1 GB ma már alapnak számít szerintem, android 5 szeritnem csak alapból ennyi memóriával szerelt telefonokra fog kijönni.

(#22725) doddencs válasza szponzor (#22718) üzenetére


doddencs
senior tag

"Viszont pl. a Nexus S esetében sincs már szervizfutár."

miért ne lenne?

(#22726) RAID 2 válasza doddencs (#22725) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Már nem prémium teló, kiesett a kosárból.

(#22727) doddencs válasza RAID 2 (#22726) üzenetére


doddencs
senior tag

én továbbra is látom a my.samsung oldalán a premium készülékek között, és futárt hívni is engedne.

(#22728) _NCT


_NCT
őstag

Amúgy én a mai napig meg vagyok elégedve a Nexus S-el. Nem is értem, mire kell manapság 4 mag, meg 2 gb memória? Ki mit csinál a telefonon? Mert filmet nézni inkább tablet, telefonnal a 4.85 meg ezek már hatalmasak, 4" is nagy nekem, pedig nincs kicsi kezem. Telefon meg elfuttatja a Flash-t így is, szóval böngetni lehet rajta, navigálni is, játszani nem szoktam már kinőttem belőle. Facebook-nak meg Gmail-nek nem kell 4 mag. Persze nem a 10en éves pöcsökről beszélek, akiknek ez az életük, hanem kicsit felnőtt fejjel gondolkodva, mire lehet még használni, ami akár a 2 magot is rendesen kihasználja? Videot konvertálni?? Vagy mire? :D Photoshop for android? :D

(#22729) RAID 2 válasza _NCT (#22728) üzenetére


RAID 2
aktív tag

AutoCad... :))

(#22730) szponzor válasza _NCT (#22728) üzenetére


szponzor
senior tag

A fél GB RAM ami kevés...Én a gyári dialer-t GO Dialer-re cseréltem, a People-t pedig GO Contacts-ra, mert a People nagyon buta. Ezeket megnyitom (márpedig a tárcsázó nem árt, ha memóriában marad) és marad kb. 50 MB szabad RAM-om és ez érezhető is, amikor még valamit meg akarok nyitni utána.

(#22731) _NCT válasza RAID 2 (#22729) üzenetére


_NCT
őstag

Pont most van ez index-en, hogy dokkolóval úgy tudom használni, mint egy számítógépet. Azt úgy megértem, hogy valaki úgy használja Autocad-et meg ezeket, de el nem tudom képzelni, hogy ujjal a kis picsa kijelzőn böngyörgeti az Autocad-et :D

szponzor: jah hát én ezekben a gyárit használom, 4.1.2 van Matrix kernellel, sosem fagy a telefonom. Vagy már csak én vagyok az utolsó ember, aki telefonnak használja legtöbbször :D Bár Teamviewer meg Bluetooth netmegosztás GPS-re meg ilyenekre is használom,de max a GTA3 kipróbálásánál éreztem kevésnek.

[ Szerkesztve ]

(#22732) RAID 2 válasza _NCT (#22731) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Poén lett volna, AutoCad-re van laptopom.

(#22733) eftepe


eftepe
tag

Sziasztok!

Az a gondom, hogy az IGO Primo 2. nem megy a hang. A navi fut rendesen de nem beszél. :(

(#22734) RAID 2 válasza eftepe (#22733) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Az IGO a warez...

(#22735) forintuser válasza eftepe (#22733) üzenetére


forintuser
őstag

Igo nincs hivatalosan... 4.1 ill. 4.2 alatt nem is fog beszèlni......

,

Holnapkészítést vállalok.

(#22736) Szmoki


Szmoki
senior tag

srácok marmite egy ohm trágya. napi 3x újraindult a telefon legalább alatta,BAKED 7 és SlimBean alatt is,átraktam Devil kernelre,ugyanannyi szabad ram,OC 1400ig és müködik a BLN.
ja és jelenleg BAKED 7-vel isteni :))
telefon cserét meg nem értem egyenlőre.ugyanolyan "smooth" ez a teló mint a legtöbb 2/4magos. maximum játékokban meg multitaskingban jobbak,de nem akarok én 60appot egyszerre futtatni,meg GTA-zni telón :))

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22737) Quqesz válasza eftepe (#22733) üzenetére


Quqesz
nagyúr

rakd fel a NyAVIGONyt,az sztem jó lesz és jobban is kezeli az aksit,mint a rigó.
Ja és csatlakozom a "az asszonyé lett a telo" stábhoz. :B Egy percig sem bántam meg,hogy megvettem. :R

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22738) havri1 válasza Szmoki (#22736) üzenetére


havri1
félisten

Hidd el, nem olyan smooth. :U

havri

(#22739) krapnek


krapnek
csendes tag

Sziasztok! Gyari romot cserelnem custom romra! Tudtok segiteni abban hogy mik kozul valaszthatok? Illetve tudtok adni valami linket, ahol lepesrol lepesre le van irva hogyan csinaljam? Valamint ha vissza akarom allitani a gyari romra az maceras? Elore is koszonom a segitsegeteket!
Udv

(#22740) havri1 válasza krapnek (#22739) üzenetére


havri1
félisten

Szia!

1hszben minden le van írva.
Fog kelleni egy driverre win alá, egy bootloader nyitás, root (?!), custom recovery, majd a custom rom.
Sok van, amik ajánlottak a cm, slim, miui. Kernel nagyon befolyásolja a használhatóságot, nekem a bedalus (marmite) jött be nagyon JB alá, bár a verziók között hatalmas különbség van.

havri

(#22741) RAID 2 válasza forintuser (#22735) üzenetére


RAID 2
aktív tag

Ezt azért nem mondanám... :))

(#22742) ricsi0307 válasza Szmoki (#22736) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Menj be a MediaMarkt-ba és tapizz meg egy GN-t.Hidd el, hogy még azon is érezni fogod a különbséget nem, hogy egy N4-en.Amint kijön az új nexus és nem LG lesz valamint a pénz is meg lesz rá azonnal váltani fogok.

[ Szerkesztve ]

(#22743) havri1 válasza ricsi0307 (#22742) üzenetére


havri1
félisten

Össze sem lehet hasonlítani a Nexus S-t, és a Nexus 4-et. Ég és föld a különbség :)
Nagyon gyors, és jó telefonra sikerült. (N4)

havri

(#22744) krapnek válasza havri1 (#22740) üzenetére


krapnek
csendes tag

Es az elso hozzaszolasban talahato linkesitett hivatkozasok/programok aktualisak meg?

(#22745) ricsi0307 válasza havri1 (#22743) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Én tisztába vagyok vele :D A jelenlegi csúcs hardver vs. 3 éves 1 magos proci :D

(#22746) havri1 válasza krapnek (#22744) üzenetére


havri1
félisten

Lehet igazad van, én innen csináltam pár napja.

havri

(#22747) Szmoki válasza ricsi0307 (#22745) üzenetére


Szmoki
senior tag

Én galaxy s2 meg one x-et néztem haveri körben, de nem éreztem, lehet a sense/touchwiz miatt

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#22748) forintuser válasza RAID 2 (#22741) üzenetére


forintuser
őstag

Amikor én próbáltam elsőre nem volt jó.Azóta lehet meg van oldva. :D

Holnapkészítést vállalok.

(#22749) Quqesz válasza ricsi0307 (#22742) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mi bajod az LG-vel?Sokat javultak és sokkal kevesebb műszaki baj van velük mint kategóriatársaikkal!(SIII,HOX,Sony S,ION).Nálunk eddig pár pixelhibán kívül nem jelentkezett semmi,míg máshol sárgul a kijelző(sony),xar az alaplap,rossz a burkolat,stb(SIII).Sorolhatnám.......Az LG egyetlen gyengesége,hogy lassabban jönnek az új android verziók rá...de ez N4-en nem lesz gond.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22750) keyol válasza forintuser (#22735) üzenetére


keyol
aktív tag

nekem beszél :K

eftepe:ha gondolod küldök egy apk fájlt amit telepítened kell és elvileg beszélni fog...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.