Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) Slukkica válasza margithid (#19448) üzenetére


Slukkica
őstag

Szerinted nem tudnak a Google - nél a arról hogy a nexus s-én nem olyan a JB mint élmény mint kellene. És dolgoznak is rajta. Attól hogy lassan jut el a végfelhasználóhoz az nem azt jelenti hogy nem is történik semmi.

Avval viszont nem értek veled egyet hogy lassulna és akadna! Kezdetek óta használom, lehet itt a fórumon nekem volt fenn először :-) Úgy hogy már rég gyalultam volna ha rossz lenne! Nagy érzékeny vagyok hogy gyors legyen a telo!

Na hogy mondják is valamit nem csak beszéljek. 2 napja megjelent az "L" végű verzió. Amiben egy nagy változás van ami érzékelhető is és nem csak elolvasom, hogy ok benne van és ennyi. A mágikus szó a ramdisk!
Elég látványos amit eredményez.

Kolosanyi :
Hétfőn a haverom One X-ét nyomkodtam. Panaszkodott hogy kevés a hangerő. Próbáltunk valami jobbat kihozni belőle, mert egy nagyon komoly fülesén észrevette hogy alig lehet hallani. Persze hangos volt az. Na a lényeg hogy kb 2 óra múlva arra a következtetésre jutottam hogy ok hogy voodoo sound meg minden de, az a hangzás sokkal szebb volt füleimnek. A nexus - om ciripelt nem döntött.
Úgyhogy nekem legyen inkább halkabb mint cirip! Be kell valjam irigylem!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19452) szilu7 válasza Slukkica (#19451) üzenetére


szilu7
senior tag

Bocs, de hogy néznek ki ezek a verziók pontosan? Én rögtön a te JB-det tettem fel.
Jött ki gyári update a JB-hez? Vagy ezek forráskód verziók?
Ugyanazzal a fülessel hasonlítottad össze a Nexus S-sel? Milyen füles volt egyébként?

[ Szerkesztve ]

(#19453) hippo0315 válasza Slukkica (#19451) üzenetére


hippo0315
senior tag

Szabad érdeklődni, hogy az általad főzött L-es ROM mikor lesz elérhető? :B
Teljesen rákattantam a ROM-jaidra. :B

(#19454) Jannn válasza Slukkica (#19451) üzenetére


Jannn
senior tag

Sennheiser HD600-al a Nexus is csodásan szól voodoo sounddal :)
És annak kell kakaó, hogy meghajtsa a lejátszó a fülest - voodooval ez simán megy is (merthogy ilyenkor aktiválja az erősítőt is)

(#19455) KillBorn válasza hippo0315 (#19453) üzenetére


KillBorn
senior tag

Relax (take it easy!) Ma reggel raktam fel a v32.3-at, szeretném egy kicsit használni is, úgy min. 3 hétig :D

Amúgy tényleg jó(k), de ez most mintha kicsit többet fogyasztana mint a v28.1 ugyan így a v0.32.3-as kernellel. A quiet hours meg ismét egy hasznos opció!

Slukk is hadd pihenjen, aludja ki magát ;] , menjen nyaralni, össza be az erejét , ne hajszolja magát, és ami szintén nagyon fontos, szánja rá a kellő időt a fejlesztésre. :B

#19448
Nem hiába jönnek ki az újabb forráskódok, most már jóval az OTA "E"-jelű után vannak (JRO03L). Sztem jól tudják, hogy milyen népszerű ez a gép, és sokak számára (nexusosok és nem nexusosok) ennek a készületknek a támogatásán IS múlik, hogy megint/legközelebb Nexus-t vegyenek.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19456) hippo0315 válasza KillBorn (#19455) üzenetére


hippo0315
senior tag

Félre ne értsed, nem sürgetni akarom, távol álljon tőlem.
Csak amíg bele nem vetette magát a dologba, addig nem is cseréltem romot, csak a gyári cucc volt rajta.
Nagyon jó ROM-okat készít és hát be kell vallanom, teljesen függő lettem. :D

(#19457) kolosanyi válasza Slukkica (#19451) üzenetére


kolosanyi
veterán

Pedig össze se lehet hasonlítani a kettőt. A One X teljesen torz hangképet produkál, főleg ha aktiválva van a bícc hangszín (mert az az). Nagyon sokat emel ki a mély tartományban, a közép totál szar, a magas megint túl van húzva kicsit, de az se szép, csak valami csörömpölés. Függ az egyéni ízléstől, meg valamennyire a hallgatott műfajtól is, de nekem az a hangzás egyáltalán nem jön be, de amúgy se egy ligában játszanak ilyen téren. Érdemes megnézni a GSMArena méréseit, ott is látszik, hogy se a dinamika, se a jel/zaj viszony, torzítások stb. nincsen egy szinten a Nexusszal, pedig az még csak nem is Voodooval lett mérve, pedig jelentős a javulás így. Szóval ez eléggé a felső kategória, már ami a hordozható lejátszók zenei képességeit illeti :)

(#19458) szilu7 válasza szilu7 (#19452) üzenetére


szilu7
senior tag

Már rájöttem, hiszen a ROM-jaidnál is írod a forráskód verziót. :B
HTC One X-et nem hallottam, de Kolosanyi leírását erősen el tudom képzelni a Beats-től. A Wolfson DAC-os telefonok Voodoo-val hordozható lejátszók terén tényleg az élmezőnyben vannak.
Jann: A HD600-at próbáltad már komolyabb asztali rendszerről? Abban még sok tartalék van.

[ Szerkesztve ]

(#19459) Quqesz válasza kolosanyi (#19457) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ezen kár vitázni,mert mindenkinek más az izlése.a mérések is csak relatívak,mert lehet pl én v te a falra másznál attól a hangzástól.az a lényeg be tudd állítani a gépet úgy,hogy neked tetszen.tegnap én is kerestem egy-két eq progit,de furcsa a gyári lejátszó eq-val értem el a nekem tetszőt,és én nem is akarok többet mokolni vele mert keveset használom zenehallgatásra(fejhallgató sennheiser hd-407).tv-nél is néztem pl teszteket és az álltaluk ajánlott beállítást ahogy megcsináltam elszörnyülködtem és szemüveget küldtem volna nekik.szval ahogy einstein mondta:minden relativ :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19460) Slukkica válasza szilu7 (#19452) üzenetére


Slukkica
őstag

Gyári update meg nem jelent meg.

Nem tudom pontosan annyit tudok hogy nem olcsó :) 20-30e környéki.
Persze hogy ugyanazzal próbáltam különben nem lehetne tesztnek nevezni :)

#19456) hippo0315: Tesztelem és majd utánna :D

A hanghoz még annyit igen szubjektív volt a véleményem. És hogy mit mutatnak a szintetikus mérések azt nem zudja a fülem :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19461) margithid válasza Slukkica (#19451) üzenetére


margithid
veterán

Mint írtam nekem jó sok app van fent, szabad memória olyan 70-80 között van.
Nekem a böngésző tűnik sokkal lassabbnak mint a 2.3-on.
De pl ha kezdőképernyőnél a google keresőt oldom fel, kb 4-5 másodperc mire megjelennek a billentyűk és lehetne gépelni. Nálam ez lassú..
A voodoohoz meg nem tudok mit írni, nincs összahasonlítási alapom, meg nyilván izlés kérdése is. Remélem lesz majd összehasonlítási alapom. Be kell valjam én ciripelést nem észlelek, igaz ilyekszem is jó minöségű zenéket, lehetőleg flac formátumokat hallgatni!

[ Szerkesztve ]

(#19462) molnarpeter válasza szilu7 (#19458) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tegra 3 gyenguszka, S4 korrekt, Wolfsonok kiemelkedőek :)

mp

(#19463) margithid válasza Quqesz (#19459) üzenetére


margithid
veterán

Ja hogy te gyári lejátszót használsz voodooval, na ez itt a hiba!
Tessék kipróbálni neutron playert, messze a legjobb lejátszó, én megvettem 1000 Ft, de minden Ft-ot megért.
Össze se lehet hasonlítani a gyári zenelejátszóval, poweramp se rossz, de neutron azt is nagyon elveri!

(#19464) slice14 válasza Slukkica (#19460) üzenetére


slice14
veterán

Helló, a 32.3-ba van voodoo?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19465) Quqesz válasza margithid (#19463) üzenetére


Quqesz
nagyúr

negatív.én annyira sikhülye vagyok az ilyenekhez,hogy nincsen voodoom sem.csak sima lejátszó,de ez is kielégítí azt a kevés zenehallgatási időmet. :). néha én is belementem az ilyen white fülüségbe és a tücsökfingot is kielemeztem akusztikailag,de ez már a múlté

inkább erölködön hallgatok v kocsiban...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19466) hallerlaller válasza kolosanyi (#19457) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ez így van, tegra3-ban noname realtek audio chip van, nemhogy egy wolfsonhoz(ami a legjobb), de még a twl6040-hez képest is picsafüst amit produkál, egyszerűen alig jön ki belőle hang.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#19467) kasee


kasee
aktív tag

Slukk Jb TSM romjanal melyik programot kell feltenni, hogy a statusbarban menjen a flaslight?
Nemtudom kiválasztani hogy megjelenjen

kösz

[ Szerkesztve ]

(#19468) slice14 válasza kasee (#19467) üzenetére


slice14
veterán

Én is néztem. Korábban azt írta, hogy nincs torch.apk fájlja. Így gyorsan ki is kapcsoltam a power notit, és feltettem a Power Toggles-t. Az tuti kezeli a flashlight-ot, és jobban is illik ICS/JB-ez mert színezhető.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19469) slice14


slice14
veterán

Slukk, az új TSM romod kernel színten tartalmazza a akku %-os kijelzését, meg a többi nyalánkságot? Vagy a rom tartalmazza, és kernel cserénél is megmarad.

Bocsi ha hülye a kérdés, de ehez nem értek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19470) szponzor válasza slice14 (#19469) üzenetére


szponzor
senior tag

Szerintem a ROM tartalmazza és kernelcsere után meg fog maradni.

(#19471) slice14 válasza szponzor (#19470) üzenetére


slice14
veterán

Azért kérdem, mert nem igazán vagyok megelégedve az akku teljesítményével 32.1 TSM kernellel. Vagy csak be kel álljon a rendszer.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19472) Slukkica válasza slice14 (#19469) üzenetére


Slukkica
őstag

A százalékos visszajelzés lehetőségét mindig a kernel tudja. A ROM-ban be vagy ki kapcsolni lehet maximum.
De a mai összes kernel taltalmazza az ehhez szükséges kódokat :D

(#19471) slice14 :Melyik kernelhez képest jobb vagy rosszabb? Mert nekem nem tünt fel hogy rosszabb lenne!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19473) hippo0315 válasza Slukkica (#19460) üzenetére


hippo0315
senior tag

Türelemmel várom. :D

Á inkább türelmetlenül. :DD

(#19474) slice14 válasza Slukkica (#19472) üzenetére


slice14
veterán

Én eddig Stock OTA JB TSM + Air kernelt használtam. Tegnap tettem fel a JB-TSM v32.3 romodat, smartass v2 min freq 200 max freq 1000 MHz-re van beállítva. 96%-nál nem tudom feljebb tolni 98-ra a battery feltöltési limitet. Reggel 6-kor vettem lke a töltőről és 7:20 körül már csak 91%-on volt, mikor nem mis nyomkodtam. Air kernellel felment 98%-ra, és óránkénti 2%-knál nem használt többet, ha csak a zsebembe volt.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19475) Slukkica válasza slice14 (#19474) üzenetére


Slukkica
őstag


Sosem vágtam ha nekem megy akkor másnak miért nem?

Most megnézem az óránkéntit is :D

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19476) slice14 válasza Slukkica (#19475) üzenetére


slice14
veterán

Ez nálam oké, de mikor leokézom akkor 96%-ot ír.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19477) KillBorn válasza slice14 (#19476) üzenetére


KillBorn
senior tag

Az akksit amúgy sem lehet feltölteni 100%-ra, csak a kijelzését lehet állítani. Akkor meg felesleges, hogy hamisan mutasson többet mint amennyi a töltöttsége valójában...Szerintem.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19478) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Sziasztok!
Vagy egy htc sensation xe telóm amivel tulajdonképpen meg vagyok elégedve de a nexus nagyobb kijelzője vonzó számomra bár a sárgás alapszíne picit zavaró a htc hófehérjéhez képest.
Ha van köztetek volt sensation tulaj az leírhatná a véleményét a különbségről,megéri e cserélni.
Köszönöm.

(#19479) slice14


slice14
veterán

Egyéb: Nem értem ez a keyboard dolgot JB-nél. :W Múltkor már müködöt a dolog, nemtom hogy csináltam vele. De most hogy romot cseréltem, megint előjött, hogy ha újraindítom a rendszert akkor újra kel engedélyezem a Swiftkey-t hogy tudjam használni. Erre nincs valami megoldás, hogy ne keljen reboot után újra engedélyezni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19480) molnarpeter válasza bodoraudio (#19478) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ez a Nexus S topik, neked a Galaxy Nexus-é kell ;)

mp

(#19481) bodoraudio válasza molnarpeter (#19480) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

i9250 a jelöltem.

(#19482) molnarpeter válasza bodoraudio (#19481) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Akkor jól gondoltam, ez a topik kell neked: [link] :)

mp

(#19483) FőDudu


FőDudu
addikt

TSM V28 Stable + kernel v31.3 nalam is gazos.

A tarcsazo rendszeresen kifagy. Lehetetlen belole kilepni.
Keprnyozar becsuk utan talan - bar tobbszor csak a Kill segitett.

Ma reggel meg total leolotte a keprenyot.
Ebresztesnel megnyomtam a keprnyozarat veletlenul - na innentol nem volt kep.
Barmit csinaltam black screen - siman reagalt a gombnyomasokra, lezarasra - de az akku kiveteleig black screen.

Szoval valami nem kerek.

Kezdem ugy erezni az ICS jobb volt.

FőDudu

(#19484) FőDudu válasza Slukkica (#19475) üzenetére


FőDudu
addikt

Ja, el lehet huzni 100%-ig aztan a mentes utan ismet 96 vagy 97 lesz. Csak lepj vissza...
Tokmindegy volt-e battery stat reset..

FőDudu

(#19485) hippo0315


hippo0315
senior tag

Lehet (sőt biztos az) hülye kérdés, a gyári launcher-nél nem állítható (megoldható-e egyáltalan?) az főoldalak száma és a dokkok száma?

Ha nem akkor melyik launcher jó a JB-hez ami stabil?

(#19486) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

Kicsit off... nem tud valamelyikőtök Sopronban, vagy környékén 16 vagy 32 Gb microsd-t, class6-ost, vagy class10-est?

sürgős lenne. Boltban itt a környéken csak class 4est találtam.
priviben, ha lehet...

Köszi

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#19487) szucsi


szucsi
őstag

Sziasztok,

a stock (OTA) JB új kernelt is tartalmaz? Egyedül a blink miatt használok GB alatt nemstock kernelt, nem tudja esetleg ezt a NS-re írt stock JB kernele?

köszi!

(#19488) gabor72


gabor72
aktív tag

Sziasztok.

A ti telótok mennyi idő alatt töltődik fel?

(#19489) margithid válasza gabor72 (#19488) üzenetére


margithid
veterán

Attól függ mennyire van lemerülve.
Fél 8 körül tettem fel töltőre ma olyan 35%on, most 73% jelenleg, de nyomkodtam is közben.
Tehát ha teljesen le van merülve akkor kb 2 óra.

(#19490) KillBorn válasza szucsi (#19487) üzenetére


KillBorn
senior tag

Szia!
De új kernel van stock JB alatt! Az 3.0.31-es. De ennél is csak a külsős kernelek tudják a villogó értesítést!
Ha már raktál fel GB alá custom kernelt, akkor rakd fel a stock JB-t is nyugodtan, az alá is van számos jó kernel már. Rosszabb nem lesz JBtől a telefon:D

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19491) szucsi válasza KillBorn (#19490) üzenetére


szucsi
őstag

Szia, köszi!

Most Slukk utolsó (és egyben GB-re létező legtökéletesebb) Miui romját használom Peter Alfonso utolsó GB kerneljével. Sok mindent végigpróbáltam, GB alá ennél stabilabbat nem találtam. De ez is meghülyül kb fél év használat után, fagy, újraindul, stb. Stabilitás téren közel stock megbízhatóságot hoz, egy-egy hívásbontás, jeleldobás előfordul nagyritkán.

Stock JB alá vajon melyik a legstabilabb custom kernel, ami a blink funkciót tudja? A munkám jellege és a családom jelenlegi felállása miatt teljes időben néma üzemmódban van a telefonom, nagyon fontos hogy lássam, ha kerestek, és ehhez elég legyen rápillantani. Más okosítás nem kell, ettől az apróságtól eltekintve jó a telefon ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#19492) havri1 válasza szucsi (#19491) üzenetére


havri1
félisten

Ha meghülyült, akkor 2 wipeot tolj rá, az visszaállítja a telepítési tisztaságra, nagy valószínűséggel megoldja a problémát.
Ha cserélni akarsz, akkor ajánlom, hogy ezt a MIUIT tedd fel : 25.7 + GT kernelt. Ugyanolyan gyors, mint az utolsó odexes GB miui!

havri

(#19493) szucsi válasza havri1 (#19492) üzenetére


szucsi
őstag

Szuper, köszönöm a tippet. Remélem stabilitásban is ott lesz a szeren, nem csak sebességben. :) Tényleg, ez a 25.7-s még ICS alapú ugye? Nem gyorsabbak a vajprodzsektes romok?

(#19494) Slukkica válasza FőDudu (#19484) üzenetére


Slukkica
őstag

Köszi a vissza jelzést, valóban a BLX funkció nem működik jól.
Eddig fel sem tűnt mert ugye ez csak a tudatunknak készült :-)
Az akkura nincs semmi hatással!

Havri1:
Van 10-es MIUI nightly :-)

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19495) havri1 válasza szucsi (#19493) üzenetére


havri1
félisten

Stabil :)
Igen, ICS alapú.
Néha a zenelejátszó megszólal magától, nem jöttem rá mi okozza, mástól nem hallottam még.
Amikor a hívást lerakom, akkor szokott elindulni random..
Amúgy atom stabil :)
GT kernellel, 1200/200mhz6 smartassv2 beállítással.

Slukk.: Leszedtem a 10-est, du letesztelem :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#19496) kasee válasza slice14 (#19468) üzenetére


kasee
aktív tag

Ismerem a programot, fel is raktam, de a Jb-Tsm -mel képernyőnfeloldáskor állandóan rebootol :W

(#19497) slice14 válasza kasee (#19496) üzenetére


slice14
veterán

Nekem a stock ota jb tsm-l tökéletesen megy, air kernellel párosítva.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19498) KillBorn válasza szucsi (#19491) üzenetére


KillBorn
senior tag

Szivesen!
JB alá Slukk kernele vagy Air kernel amik nekem beváltak. ROM meg Slukk JB romja.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19499) slice14 válasza KillBorn (#19498) üzenetére


slice14
veterán

Te már frissítetted az r171-es kernelre? Milyen?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#19500) slice14


slice14
veterán

Elkészült a CM9 stabil verzió. Most már jöhet a CM10 hivatalos nightly-k is.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.