Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18551) ShadowX válasza lord.lakli (#18532) üzenetére


ShadowX
őstag

Ne haragudj, de hol érdekel, hogy minek a versenytársa lett volna...ott van több száz programozójuk a Google irodáiban világszerte, oldják meg. Nem hinném, hogy egy launchert olyan vészes lenne nekik leprogramozni. Mellesleg blackberry-n sem akad a launcher, az érintősökön sem...
Próbáltam nagyon sok mindent, azért is vettem nexus-t, mert messze itt a legtöbb a kipróbálható rom, kernel, tweak, meg miegymás. így volt már bfs és cfs kernelem is, de mindkettőnél ugyanaz a probléma előjött. Darabosak a folyamatok, meg az animációk. 1.6 óta használom és követem az androidot (1.6, 2.1, 2.2, 2.3, 4.0, 4.1) de ezt még sosem sikerült megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#18552) slice14 válasza jackbacsi87 (#18542) üzenetére


slice14
veterán

Nemtom. De most én is ezt tettem fel, de nálam nincs ez a tv-s animáció.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18553) Dzsuri89 válasza ShadowX (#18551) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A második bekezdésedre írnék. 99%-ban igazat adok neked, viszont a 4.1 már nagyon fasza lett. Olyan, amilyennek lennie kell egy rendszernek, csak sajnos azt az érzést Nexus S-en nem lehet megtapasztalni. :(
Megint csak a Galaxy Nexust tudom felhozni példaként, biztos unjátok már, de pontosan ezért cseréltem le a Nexus S-t, mert láttam videón, hogy miként muzsikál a JB GN-on. Ha egy fasza androidos telót akarsz használni, akkor újítsál be magadnak egy Galaxy Nexust, ha megengedheted magadnak és nem fogsz a gyorsaságban csalódni. :)

(#18554) Asbee


Asbee
veterán

Szerintem kicsit túl van lihegve a dolog. Akinek az a baja, hogy néha mikor belépsz a menübe akkor picikét beakad az animácó meg hasonlóak azok ne használjanak androidos telót. Semmi baja a nexus S-nek. Gyors stabil, a JB-el meg még királyabb lett. Akinek meg "nagyon" laggol, merül stb az nézzen szét az app-jai körül.

(#18555) ShadowX válasza Dzsuri89 (#18553) üzenetére


ShadowX
őstag

Erősen gondolkodom, mindössze annyi a probléma, hogy mire eladnám az NS-t, addigra meg is gondolnám magam. GSM boltba nem viszem be eladni, mert azt hiszik a boltosok, hogy fejőstehén vagyok, és semmi pénzért veszik be a telefonokat. Amúgy max. 85-öt adnék egy használt, de jó állapotú GN-ért...annyit még megérne.
Mellesleg a Slukk-féle JB nálam tökéletesen smooth. Semmi akadás, mindenre azonnal reagál. Pedig engem nagyon zavart a 30 fps a korábbi verziókban.

(#18556) fokukac


fokukac
nagyúr

nekem nem jön az OTA...
azt mondja, hogy a rendszerem naprakész. :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#18557) Quqesz válasza fokukac (#18556) üzenetére


Quqesz
nagyúr

detto,de érdekesek a tapasztalatok

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18558) tdk.112 válasza Quqesz (#18557) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Lehet, hogy 2 hét múlva bejelentik, hogy felfüggesztették az OTA-t, mert sok volt az elégedetlenkedő, és majd 3 hónap múlva jön a 4.1.2 OTA. :DDD

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#18559) Quqesz válasza tdk.112 (#18558) üzenetére


Quqesz
nagyúr

még az is lehet:)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18560) Slukkica válasza tdk.112 (#18558) üzenetére


Slukkica
őstag

Hát ha az nem is de a google-nél tudják hogy nincs minden rendben :(

Ime:
516c242 JRO03H by The Android Automerger - 4 days ago
eb5cbb9 JRO03G by The Android Automerger - 5 days ago
20f8a0a JRO03F by The Android Automerger - 8 days ago
915b915 JRO03E by The Android Automerger - 8 days ago

Az E verzió az OTA :Y

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#18561) lord.lakli válasza ShadowX (#18551) üzenetére


lord.lakli
őstag

Itt a gond, hogy nem a launcherrel van gond. Ha így menne, akkor az MS sem cseszte volna el a win pistát és pikk-pakk kijavították volna. Vedd meg mindig a legújabb készüléket és mit ad isten szinte tökéletes lesz, csak győzd fizetni a váltásokat. Nézd meg a jól működő win phone hardverét, az iPhone hardverét és a galaxy nexus hardverét. Mindegyiken kisebb-nagyobb optikai tuning csak, mert a hardver megoldja. Szerinted miért nincs olcsóbb, gyengébb hardverű iPhone?

(#18562) FőDudu válasza Slukkica (#18560) üzenetére


FőDudu
addikt

Valami nincs rendben az energia gazdalkodassal.
Mint regen a kepernyo elforgatas bug - egyszeruen tul sokat fogyaszt.

Sima stock ICS elemtn 2 napot egy toltessel - itt kb 5-7% per ora a merulesi rata....
Ez tul sok ahhoz, hogy akar egy napot kibirjon.

Egyelore teszt jelleggel ismet ujraraktam - most mar nem az Android system zabal, hanem a Google Services es a Screen.

1 ora 46 perc alatt mar 84%-ig merult.94 szazalekrol.

Szoval szar van a zseleben.....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18563) FőDudu válasza lord.lakli (#18561) üzenetére


FőDudu
addikt

Az iPhone egy atbaszas. Azert nincs igazi multitaszking meg flash meg anyamkinja, hogy a gui kelloen smooth legyen. Ennyi a tortenet.

FőDudu

(#18564) tdk.112 válasza FőDudu (#18563) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Most már nekünk se lesz Flash. :U

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#18565) eftepe


eftepe
tag

Egy határozott mozdulattal eltüntettem a google asszisztenből az időjárás megjelenítését. :W Hogy tudnám visszahozni?

(#18566) ShadowX válasza FőDudu (#18562) üzenetére


ShadowX
őstag

Nálad valami gáz lesz...reggel 9kor vettem le a töltőről. 94%-ig töltötte. Ma volt kb. 2 óra zenehallgatás, wifi folyamatosan be volt lőve amikor itthon voltam, amúgy meg volt kb. 15 perc 3g-n netezés is. Telefonáltam 10 percet, play store-ból telepítgettem. Temple Run-oztam kb. 40 percet és most van 46%-on. Nekem ICS-el sem ment jobban.

(#18567) palesz53


palesz53
senior tag

a fogyasztás nálam sem "ideális" finoman szólva... :(
kikapcsolva (este töltve, kikapcs, reggel be) esett 6%-ot, aztán (nálam) átlagos használat mellett 2-re 35%-ra esett (tsm ics slukk kernellel ilyenkor még lazán 50% felett járt) - szóval ez így megint nem az igazi! :W tisztára úgy, mint az ics megjelenéskor... :(

amit slukk beírt, nem semmi! :Y de akkor mi a francnak adtak ki ilyen korán?! :U
nem hiszem el, hogy tényleg nem tesztelik le rendesen, aztán majd megint a visszajelzések hatására javítják! ennyi lóvé van mögötte, aztán már megint amatőr a megvalósítás... :O

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#18568) ShadowX válasza palesz53 (#18567) üzenetére


ShadowX
őstag

Ebben jobban tetszik az alma hozzáállása a béta kiadásaikkal....

(#18569) lord.lakli válasza FőDudu (#18563) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ezt mondom én is, csak te érthetőbben :))

(#18570) FőDudu válasza lord.lakli (#18569) üzenetére


FőDudu
addikt

Utalom is oket mint a szart....

Ugyanaz a szoftver, tok kulonbozo mukodes androidon es ios-en.
Sugarsync - az ugye tus olyat hogy foto feltoltes a cloudba.
Namarmost ez faxan mukodik droidon - IOS-en ez a funkcio hianyzik.

Ennek akar tobb oka is lehet - a szemet apple csak a sajat cloud szolgaltatasaban engedi a kep szinkronizalalsat, illetve ugysem mukodne a hatterben a feltoltes....

FőDudu

(#18571) FőDudu


FőDudu
addikt

Rakom vissza a jol mukodo ICS-t...
Ez a JB igy egy kalap szar...
Egy napot sem bir ki - ICS meg lazan elment kettot is.

Nem tudom Slukk miket mokol a TSM verzioban - talan abban lehet a nagyobb fogyasztas nyitja. Vagy nem.

Minden esetre a stock ICS a maga szinte teljesen normalis mukodesevel (egyedul hivas beerkezesekor fordult olyan elo kb 2x, hogy a com.google.phone FC-zett es emiatt a bejovo hivast se felvenni nem tudtam se a logokban nem volt nyoma) nekem boven megfelel.

FőDudu

(#18572) hallerlaller válasza ShadowX (#18566) üzenetére


hallerlaller
addikt

Próbáld meg, hogy kikapcsolod a google asszisztenst. Én azt vettem észre, hogy az ébresztgeti sűrűn a telefont helyadatokért.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18573) doddencs


doddencs
senior tag

slukkféle miuidragben be lehet állítani, hogy a zárképernyőn kiírja a napi naptárbejegyzéseket?

vagy erre van vmi program? vagy romfüggő?

(#18574) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! A következő dolog történt OTA-kor. (Gyári 4.0.4-et használok, rootolva van...)

Jelzett hogy van OTA (4.1.1), le is töltötte, majd miután rámentem h telepítse, kiírta hogy "A következő művelet leállt: com.gapps.google"..

És ennyi....hiába megyek rá h Frissítés, azt írja ki h az rendszer naprakész, nem találja a JB-t...

Mi történhetett? Hova tűnt a JB ha egyszer már le volt töltve? Vmelyik google app-ból ki-be jelentkezzek? De melyikből? Tapasztalt vki hasonlót?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18575) slice14 válasza hallerlaller (#18572) üzenetére


slice14
veterán

Hol kel kikapcsolni?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18576) Asbee válasza volvoguy (#18574) üzenetére


Asbee
veterán

Csinálj egy visszaállítást, aztán appokat úgyis felpakolja magától.

(#18577) volvoguy


volvoguy
addikt

az addig oke de az appok beallitasait es adatait, illetoleg a telefon beallitasait s visszapakolja? es mi van a root-al? nem akarok megint az SDK-val tokolni...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18578) Asbee válasza volvoguy (#18577) üzenetére


Asbee
veterán

Rootot nem tartja meg arra ott a Rootkeeper de ha van rootod tegyél fel egy cwm recoveryt, 2 kattíntás és onnan tedd fel a Slukk féle JB-t, az megtart mindent.

[ Szerkesztve ]

(#18579) noxon


noxon
őstag

Ha a recoveryben csináltam az előző customromról full backupot, ha visza akarom tenni restore, akkor nem kell wipolgatni nem?

Amúgy ez a JB tényleg gyorsan merül :( 12kor vettemle a töltőről és most este már alig birta, pedig nem használtam folyamatosan a telót, normál használat volt...

We live in a simulated world...

(#18580) hallerlaller válasza slice14 (#18575) üzenetére


hallerlaller
addikt

belépsz a google now-ba, ott beállítások>google asszisztensre klikk, majd felül van egy gomb mellette, azt kikapcsolod.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#18581) Quqesz válasza volvoguy (#18574) üzenetére


Quqesz
nagyúr

hihihi
na ugyan ez történt amikor a gogli leállította a 4.0.3 ota-ját(letölt,majd nem telpül és a rendszer naprakész)
behugyozok ha megint ez van: D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#18582) noxon válasza Slukkica (#18354) üzenetére


noxon
őstag

Slukkica által linkelt OTA 4.1.1 nem is a rendes JB vagy nem tudom :P

De nem alapértelmezett a chrome és a google play se a JB-s.

We live in a simulated world...

(#18583) szponzor válasza noxon (#18582) üzenetére


szponzor
senior tag

Az XDA-s ROM-ban benne sem volt a Chrome.

(#18584) volvoguy válasza Quqesz (#18581) üzenetére


volvoguy
addikt

Hat ugye nekem siman csak rootolt a keszulekem nyitott bootloaderel...de nincs custom recoverym se..modositatlan gyari ROM megse jon az OTA amiota egyszer megjelent nalam a frissites lehetosege...varok meg picit...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18585) noxon


noxon
őstag

Repül vissza a jó kis apex+matr1x.... ez a JB nagyon merült... majd, ha lesz rendes kernel alá meg custom rom, akkor érdemes csak vissza térni rá!

We live in a simulated world...

(#18586) slice14 válasza szponzor (#18583) üzenetére


slice14
veterán

Szerintem nincs benne alapból a JBH-be, ez csak a Nexus 7 kiváltsága.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#18587) bajnokpityu válasza noxon (#18585) üzenetére


bajnokpityu
félisten

apex mátrixból mikor lesz jb?
ez volt az a kombó, ami utána nem raktam vissza miuit, itt bevált. időnként picit röccen,de többihez kéepst elhanyagolható.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18588) noxon válasza bajnokpityu (#18587) üzenetére


noxon
őstag

Jó kérdés, de el tudnám viselni :) az okosok majd megmondják :)

We live in a simulated world...

(#18589) orrlyuk válasza volvoguy (#18584) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Szerintem ez a chrome vaklárma volt, ha a böngészőben labsnál bekapcsoljátok a "gyorsbeállításokat", látni fogjátok, hogy komolyat fejlesztettek a programon, csak a JB miatt.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#18590) volvoguy válasza orrlyuk (#18589) üzenetére


volvoguy
addikt

Mifele Chrome vaklarma? Nekem rendesen letoltotte a JB-t (114MB) majd amikor a telepitesre mentem es visszaszamlalt 10-tol kiirta h com.process.google leallt...es maradtam 4.0.4-en...azota nem kinalta fel az OTA-t..

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18591) palesz53 válasza noxon (#18585) üzenetére


palesz53
senior tag

slukk már teszteli a kernelét... :))

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#18592) noxon válasza palesz53 (#18591) üzenetére


noxon
őstag

Helyes, várjuk! :) biztos, hogy javit a dolgokon, remélhetőleg.

We live in a simulated world...

(#18593) tdk.112 válasza FőDudu (#18562) üzenetére


tdk.112
aktív tag

1 ora 46 perc alatt mar 84%-ig merult.94 szazalekrol.

Nálam ugyanígy merül, de nálam ICS-sel is ugyanilyen volt...

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#18594) Asbee válasza volvoguy (#18590) üzenetére


Asbee
veterán

A google chrome egy böngésző. De már mondtam ha ennyire kell a jb tedd fel magagdtól. Esetleg cwm-ből csinálsz egy mentést a mostani gyári állapotodról aztán ugyanúgy 2 kattíntás a visszaállás.

(#18595) Slukkica válasza bajnokpityu (#18587) üzenetére


Slukkica
őstag

Apex készítője, fejlesztője már GNEX-en nyomul. Kérdés hogy vissza nyúl-e a Nexus S-re.

Más:
Szívat ez az új wifi modul :O

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#18596) noxon


noxon
őstag

Ezt nem értem! Vissza tettem a recoveryből a backupolt telejs romot, minden oké, de a titanium backup-ot nem telepíti fel se marketről se apk-ból, azt mondja nincs elég hely neki :Y ötlet?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#18597) FőDudu válasza noxon (#18596) üzenetére


FőDudu
addikt

ugye torolted a megfelelo particiokat (system/data/cache es meg factory reset) a visszatoltes elott?

Ha nem akkor most kb minden faljlbol 2 verzio van (ICS es JB) a system particion es akkor valoban elfogyhat a hely.

FőDudu

(#18598) FőDudu


FőDudu
addikt

No: JB megjavulni latszik.

4 ora alatt csak 84%-ra merult le. Az a 10% 4 ora alatt meg elfogadhato.
Lehet, hogy az elso 1 napban folyamatosan szinkronizalt?

Eleg nagy Picasa albumaim vannak meg a camera alkalmazassal is tobbszaz kep volt az SD-n amit jol toroltem a JB felrakasa alatt - lehet hogy ezeket mint leszedte thumbnail formaban es azer merult annyira? Nem udom...

FőDudu

(#18599) volvoguy válasza volvoguy (#18590) üzenetére


volvoguy
addikt

Üdv! Nem lehet a megoldás a következő? (neten olvastam, talán beválhat..)

Framework Service Data/Cache Clear....de ez micsoda különben? Mi ez a Framework Service?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18600) slice14 válasza volvoguy (#18599) üzenetére


slice14
veterán

Öcsém, nem hiszem el. Nyitott bootloadered van? CWM fel és tedd fel Slukk JB TSM-jét.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.