Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) havri1 válasza havri1 (#19550) üzenetére


havri1
félisten

Delete/add megoldotta..

havri

(#19552) hippo0315


hippo0315
senior tag

Slukkica!

A JB-TSM v32.4.1 Stable ROM-odban hol található a "Kill app back-button" (ha jól értem ezzel lehet appokat kiölni a romból pl. google+, stb), ha tévesen értelmeztem akkor tárgytalan a kérdés. :D

(#19553) KillBorn válasza hippo0315 (#19552) üzenetére


KillBorn
senior tag

Menü--->Beállítások--->Fejlesztői lehetőségel--->"be" , ha nincs --->"Long press back to kill"

De ezzel nem a ROMból törlöd, hanem a vissza gomb hosszan lenyomásásval állítod le az alkalmazást, és a memóriából töröd. Asszem.

[ Szerkesztve ]

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19554) havri1 válasza KillBorn (#19553) üzenetére


havri1
félisten

Az utolsó MIUI-nál pl ez nem működik. (lehet az előzőknél sem, annyira ezt nem néztem)
Kill app, írja is, de a home gomb hosszú nyomásával ott van..

havri

(#19555) hippo0315 válasza KillBorn (#19553) üzenetére


hippo0315
senior tag

Ezek szerint félreértettem, köszi a segítséget.
Akkor marad a Titanium-os kiirtás.

(#19556) molnarpeter válasza KillBorn (#19553) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Úgy-úgy, csak kilépés.

mp

(#19557) mgTerminator válasza hippo0315 (#19555) üzenetére


mgTerminator
veterán

Vagy az én eltávolítóm, recoveryből :D

(#19558) hippo0315 válasza mgTerminator (#19557) üzenetére


hippo0315
senior tag

Az hogy működik? Mert a Romoldában szemeztem már vele.

(#19559) hippo0315 válasza mgTerminator (#19557) üzenetére


hippo0315
senior tag

bocsi beduplázott a forum

[ Szerkesztve ]

(#19560) hippo0315 válasza mgTerminator (#19557) üzenetére


hippo0315
senior tag

Ha megtennéd hogy újra elérhető legyen és írnál pár szót hogy használjuk (vagy teljesen egyértelmű?), nagyon megköszönném. :R

(#19561) doddencs válasza havri1 (#19554) üzenetére


doddencs
senior tag

de viszont, ha onnan is törlöd, már nem szabadul fel memória.

szóval ott, mint utoljára megnyitott app, megmarad. de már nem fut.

(#19562) kasee


kasee
aktív tag

Jb nél + Poweampnál, hogy tudom azt átállítani hogy a vezetékes headset gombjának hosszú nyomására ne a google hang alapú kereső jöjjön be? Nem akar igy menni Poweampban a számok váltása akármit állítok.
A rövid nyomás Pause működik.
Valakinek ötlet?
köszi

(#19563) Slukkica


Slukkica
őstag

Particionált esetleg valaki sd-t a nexus s-ében? El vagyok akadva :DD
Nem sima format-ra gondolok!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19564) Jannn válasza Slukkica (#19563) üzenetére


Jannn
senior tag

Szia

A ` JB-TSM v32.4.1 Stable /Nexus S/` romodban nem találom a magyar szótárt a billentyűzet hez (gyári Bill) Elképzelhető hogy nincs is benne? A Bill beállításoknal ki lehet választani hogy magyar, mégsem ajánl fel szavakat gepeles kozben :(

(#19565) mgTerminator válasza hippo0315 (#19560) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hogy érted hogy újra elérhető legyen? Én nem töröltem... Hát a használata szerintem egyértelmű, flasheled, aztán a listából kiválasztod hogy mit távolítson el, illetve mit telepítsen.

Slukkica: milyen célból akarod particionálni?

[ Szerkesztve ]

(#19566) Slukkica válasza mgTerminator (#19565) üzenetére


Slukkica
őstag

Zram helyett! Memória bővítésre. (Linus Swap) Csináltam hozzá speciális kernelt, flashert valamint portoltam SGS III cuccot. De akármivel particionálom meg az SD-t, maga a JB rendszer hibásnak jelzi! Pedig nem lenne rossz mer plussz 512-őt adna.

Találtam bizonyos "Gerrit Code"-ot de azt meg a ROM-ba kellene forrásból beleforgatni de nem vagyok benne biztos hogy működne. Illetve nem is biztos hogy bele tudom forgatni :D

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19567) havri1


havri1
félisten

A nagy, pixeles contact fotokra mi a megoldás? Nem találom: (
Hívás kozbenire gondolok.

havri

(#19568) mgTerminator válasza Slukkica (#19566) üzenetére


mgTerminator
veterán

A zRam egyébként mi is pontosan?

(#19569) szponzor válasza Slukkica (#19566) üzenetére


szponzor
senior tag

De így lassabb a memóriába írás/olvasás, a tárhelyet is sokszor írja és a szabad tárhely mérete is csökken. Már nem elég a fél giga RAM?

(#19570) hippo0315 válasza mgTerminator (#19565) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi a helpet, közben megtaláltam. :B :R

(#19571) tome0001


tome0001
senior tag

sziasztok. valaki tud adni működő letöltési linket a JB-TSM v32.4.1-hez? Köszi

(#19572) havri1


havri1
félisten

aokp milestone6 + slukk gt kernel, letiltva a felesleges appok+telepitve az általam használt appok, + lightning launcher, 174 MB Free RAM. piszok gyors :-D
Még erre a pixeles fotós dologra kellene megoldás, és szép lenne az élet.

havri

(#19573) palesz53 válasza tome0001 (#19571) üzenetére


palesz53
senior tag

romoldás link működik... (twitterre kiírta, hogy javította) :-)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#19574) doddencs válasza havri1 (#19567) üzenetére


doddencs
senior tag

mobilról kell a képet csatolni a kontakthoz. stock ics-n ez segített. (de lehet van program, ami fb-ről lehúzza jó minőségben.)

új miui-n teljesképernyős a hívókép?

[ Szerkesztve ]

(#19575) havri1 válasza doddencs (#19574) üzenetére


havri1
félisten

Ennek nem örülök, mert macerás :( FB-t nem szeretném rárakni, nem használom mobilon. Nekem a sima googfles képek lennének jók, ha nem széthúzná bazi nagyra, hanem pici ikonban, vagy név mellett, vagy egyáltalán ne jelenítse meg.
MIUI-n nem teljes. Ha sima google accból szinkronizálsz, akkor kis képet rak be, ha google+, akkor nagy képet, de jó minőségben.

[ Szerkesztve ]

havri

(#19576) _NCT


_NCT
őstag

Valahova fel tudnátok dobni az utolsó JB-TSM-Stable ROM-ot? S.O.S-ben kellene. Előre is thx. Zippy vagy bármi jó lenne. :R :R

(#19577) hippo0315


hippo0315
senior tag

Keresek masszív kemény tokot (hátlapra pattintható) Nexus s-hez, Hasonlót mint ez csak egyszínűben (lehetőleg feketében ).

Esetleg itt a fórumon valaki nem foglalkozik itt ilyesmivel?

Segítségeteket előre is köszönöm

(#19578) bandigyerek válasza hippo0315 (#19577) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Keresd meg Jackbácsit.

(#19579) margithid


margithid
veterán

Na ma egy érdekes dologgal találkoztam!
Rootolt 4.1 gyári rendszer, zenéthallgatok neutron playerrel és egyszercsak újraindul a telefon.
Remélem nem lesz gyakori szokása...

(#19580) hippo0315


hippo0315
senior tag

Érdekes jelenséget vettem észre, ha megnyomódik a teló hátulja, kikapcsol a készülék.
Tapasztalt már ilyet valaki?
És vajon ezt gariban javítják-e? Érdemes próbálkozni?
Illetve övtáskában is képes kikapcsolni, de ha pl. BT kapcsolatban van a kocsi fejegységével akkor nem kapcsol ki. Nagyon nem értem,

[ Szerkesztve ]

(#19581) margithid válasza margithid (#19579) üzenetére


margithid
veterán

Na ha jól sejtem beakadt egy frissítés, talán ez okozhatta a hibát, legalábbis nagyon remélem :U

(#19582) ShadowX


ShadowX
őstag

Az vajon mitől lehet, hogy az eddig megvásárolt appjaimra egyszercsak azt írja a play, hogy nem kompatibilis a telefonnal???? :W

(#19583) Gzolo válasza hippo0315 (#19577) üzenetére


Gzolo
senior tag

Én ilyet vettem ebayről, 500 huf-ért. Jól néz ki, kényelmes is, nem csúszik, de túl sokszor vettem le, és a műanyag éle leszedte alul a festék legfelső rétegét egy-egy ponton, kb. 3 hónap után.

Mostmár nélküle használom, és feltűnt újra, milyen jól kézreáll a telefon :D

Ha érdekel meg tudom mutatni örs környékén budapesten.

[ Szerkesztve ]

(#19584) hippo0315 válasza Gzolo (#19583) üzenetére


hippo0315
senior tag

Köszi, most sajnos garanciális szervíz lesz, mert magától lekapcsolgat a teló és most este besokalltam tőle, majd utána lesz csak tok, az élet sajnos nagy rendező. :(

(#19585) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Csak én vagyok olyan szerencsétlen balfék, hogy a stock email kliens nem igazítja a szöveget egy oszopba, az olvasáshoz oldalra kell görgetni a képernyőt? Ha nem akkor hogy kerülhetett ekkora hiba a JB -be? Láttam hogy sokat változott az email kliens a korábbiakhoz képest, de egy K-9 mail-hez viszonyítva még így is nagyon gyenge, ráadásul elképesztően lassan tölti be az email-eket, olyan mintha akkor akarná letölteni a tartalmat amikor megnyitom.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#19586) hallerlaller válasza drzsoo1 (#19585) üzenetére


hallerlaller
addikt

gyári gmail appnál beállítások/általános beállításokban van olyan hogy üzenet szövegének mérete, azt állítsd apróra és akkor kifér.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#19587) margithid válasza Gzolo (#19583) üzenetére


margithid
veterán

Szeritnem is felesleges tokokkal szórakozni, max ha olyan helyre viszi az ember.
Én vettem egy pót hátlapot is, 1000 Ft volt asszem, nfc is van benne.
Inkább az ha már nagyon kopott lesz a hátlap.

(#19588) KillBorn


KillBorn
senior tag

Te Slukk! Találtam egy ilyen videót! Sweep to wake. Ha nem nehéz beleírni a kódot, akkor betehetnéd a kernelbe:D Illetve, ha lehetséges az is, akkor jó lenne kapacitív gomb háttérvilágítás be-ki kapcsoló gomb is:)

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19589) _NCT


_NCT
őstag

Slukk az új romodban még mindig FC-zik a Google Now ha egy hely (étterem,kávézó stb) adatait akarom megnyitni :S

(#19590) Slukkica válasza szponzor (#19569) üzenetére


Slukkica
őstag

Ki maradt egy kicsit idő az életemben amikor nem láttam számítógépet sem és nem győzök válaszolni sem :D

Abban igazad van hogy a flash tárhelyen lassabb az írás és olvasás. De ez minket akkor érintene ha kiváltani szeretnénk a fizikai RAM-ot. De nem így van. Hanem a háttérfolyamatoknak akarok több helyet biztosítani. Ami egyébként is a zram-mal diskre írja flash-re a tartalmát ha már nincs elég hely. Amikor meg felszabadul akkor vissza lehet írni.

Annyi lenne a slussz benne hogy ezt a tárhelyet megnövelni. És igen ha igazából ki akarod a multitasting-ot használni a telón akkor nagyon kevél az 512 :K
Nexus S-en a nem bezárt, háttérbe küldött program-ot nagyon hamar kilöki a rendszer!!! Ha vissza lépsz akkor meg tölti be megint! Nem véletlenül találták ám ezt ki ráadásúl SGS III dev volt :DDD Pedig ott 768 a RAM. Még az is kevés :B

(#19567) havri1:Próbáltad a HaxSync-et?

(#19568) mgTerminator ZRam

(#19571) tome0001:Megy Zippy-re :DD

(#19588) KillBornMegnézem mit lehet tenni :U

(#19589) MMA87:Azóta sem tudtam letesztelni mert nekem az időjárás kivételével nem is jelenik meg több kártya. Lehet köze van ahhoz hogy nekem minden le van tiltva ami a helyzetemet meghatározná! Mondjuk így nehéz lenne bármit is megmutatnia :N

Az mondom probálj meg egy GAPPS-ot feltenni ami a legfrissebb. Lehet van benne hiba de én nem tudom tesztelni. Másnál esetleg előjött ez vagy csak neked van ilyen gondod?

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#19591) KillBorn


KillBorn
senior tag

Úúú...nagyon köszi, hogy megnézed! :DD

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19592) havri1 válasza Slukkica (#19590) üzenetére


havri1
félisten

HaxSync, megvettem, feltelepítettem, de innen hogyan tovább?
Sehol nem találom, se appok közt, se a szinkronizálások közt.
:U

szerk.: alakul :DDD hozzá kellett adni a fiokoknal

[ Szerkesztve ]

havri

(#19593) _NCT válasza Slukkica (#19590) üzenetére


_NCT
őstag

Rendben,ha hazaertem letesztelem es megnezem. :R

(#19594) havri1


havri1
félisten

Működik a HaxSync , köszi :DDD :R

havri

(#19595) mgTerminator válasza Slukkica (#19590) üzenetére


mgTerminator
veterán

Sokkal okosabb lettem...

(#19596) kasee válasza KillBorn (#19588) üzenetére


kasee
aktív tag

Uhh ez nagyon jó, támogatom az ötletet :R

(#19597) havri1


havri1
félisten

Na, ezzel a haxsinc-el azért szopok :)
FB contactok nagy része úgy van, hogy keresztnév elöl, vezetéknév hátul. Nem tudom miért, kb 95% így van.
Telefononba normálisan van beírva, legalábbis úgy emlékszem..
Persze ezeket nem szinkronizálta le :(
Valaki szenvedett már ezzel?

havri

(#19598) havri1 válasza havri1 (#19597) üzenetére


havri1
félisten

Ah, megvan.
A telefon névjegyzék szerkesztésében Másképpen van, mint a netes gmail címjegyzékben.
A 4 sorból a 3. a vezetéknév, második a keresztnév. Ha így írom be, leszinkronizál.
:Y :W

havri

(#19599) noxon


noxon
őstag

Érdekes és hirtelen ilyesztő dolog történt ma teló nyomkodás közben... elkezdett sötétedni a képernyő ilyen kékes szinárnyalatban, aztán teljesen elsötétült és nem reagált semmire, majd magától újra indult :Y ilyet se láttam még....

We live in a simulated world...

(#19600) hippo0315


hippo0315
senior tag

Valaki tapasztalt már olyat,hogy ha megnyomódik (és itt most nem erőteljes passzírozásra, vagy hasonlóra gondoljatok) a készülék szó nélkül kikapcsol? Ha nincs a hátlap a készüléken akkor ez nem jön elő. Valamint olyannal találkozott valaki, hogy magától kikapcsol a telefon (nem újraindul)?

Lehet ez garanciális hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.