Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

MOTOROLA NEXUS 6

KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2747) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nahát tegnap óta én is n6 tulaj vagyok :C
112 ezerért kiszállítással együtt zsír újan gyártói garanciával, bestbuy :K

Nem nagyon volt még időm kiaknázni a benne levő (xposed v. custom) lehetőségeket, de egyelőre nagyon tetszik.
Note 4 után és az olvasottak alapján nagyon féltem a kijelzőtől, dehát nagyon szép ez, az egyik legjobb telefon kijelző hosszadalmas használata után egyáltalán nincs az az érzésem hogy hát igen, ez azért jóval gyengébb.
És tényleg rohadt gyors, ez a teló nem kérdez, hanem csinálja :K
Mondjuk note 4 után még szokni kell, mert ma is többször az alsó hangszórót nyomtam meg mint home gombot :D

Ami nem tetszik az a telefon színe, napfény alatt egyszerűen randa ez a sötétkék szín, de akkor is inkább ez mint a fehér, továbbá a hátlap se gyerebe :N alsó-középkategóriás 1st gen Moto G -m hátlapja sokkal jobb tapintású műanyag mint ez.
Az ambient display se tetszik, hogy bármikor ha felveszem a telefont felvillan, és ha nagy eséllyel de véletlen hozzáérek ehhez az óriási kijelzőhöz akkor egyből bekapcsol a kijelző, remélem ezen lehet változtatni és nem lesz muszáj együtt élni így vele :N

Nemtudom van-e közületek valaki aki ubuntu alól flashelni a factory imaget?
Nekem tavaly még N5-nél problémázott amikor windows alól akartam feltenni, és azóta minden nexus romot pendrive-ról bebootolva ubuntu alól tettem fel, de ez most sehogyan sem akar sikerülni :( Végül windows alól flasheltem a legújabb gyárit.
De erre az ubuntus anomáliára volna valami magyarázat?

Egyelőre megnézem mit tud xposed framework-el, utána szeretnék custom romokat is kipróbálni. (van egyáltalán 6.0-ra xposed?)
Ennyi custom rom tengerében melyek azok amiket érdemes lehet kipróbálni? :) N5 -nél a cataclysm romot nagyon szerettem, mert atom stabil volt ami nálam fontos, és franco kernellel használtam.
Bár Justreboot ajánlotta a Hells Core kernelt, szóval biztosan kipróbálom azt is :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.