Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Uzi74 válasza hakydakillah (#2642) üzenetére


Uzi74
senior tag

Ezzel én is így voltam, amíg nem vettem annó nexus 7-et :) És a nexus 5-ön is van dead pixelem :) (igaz utána meghibásodott 2 motorolám is)

(#2652) gulb válasza Tisza96 (#2649) üzenetére


gulb
senior tag

A szervizrol nincs infom..lehet akar igaz is. Hol erdemes venni az mindenkinek sajat dontese. En a gazdasagi oldalat probaltam megmutatni, hogy miert is van gond ezekkel az uzletekkel.

(#2653) Edge válasza Uzi74 (#2651) üzenetére


Edge
veterán

ilyen felbontás/ppi mellett a dead pixel akkora lehet mint egy porszem százada... szal nem lehet az annyira gáz szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2654) hakydakillah válasza gulb (#2652) üzenetére


hakydakillah
senior tag

A szervizt most megkérdeztem tőlük:

Kérdés:
Még azt szeretném megkérdezni, hogy ugye import áru árusításáról van szó, és ha valamilyen gondom lenne a telefonnal, akkor ebben az esetben mi az eljárás Önöknél? Olvastam már neten pixelhibás Nexusokról, vagy akkumulátor gondokról. Ha ilyen, és ehhez hasonló problémám lenne a vásárlás után, akkor ennek orvoslását Önök vállalják? Nem vásároltam még Önöknélt ezért kérdem. Ilyenkor kicserélik a telefont, vagy visszaküldik az adott országba szervizbe?

Válasz:
szervizbe küldöm a készüléket, de a magyar telemax-ba

(#2655) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Amúgy a Partnerónál is van gyári garanciás teló. Fel kell hívni őket és érdeklődni az aktuális teló után, hogy bolti, vagy gyári.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#2656) Uzi74 válasza Edge (#2653) üzenetére


Uzi74
senior tag

Az enyém nem gáz szerencsére (szürke pont a bal felső szegmensben), nem is küldtem vissza. Rááadsul 2ből 1 meggyógyult

(#2657) Edge válasza Uzi74 (#2656) üzenetére


Edge
veterán

a Dead Pixel Detect and Fix-el? mennyi idő alatt? mármint mennyit kellett futtatnod?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#2658) pzoley válasza hakydakillah (#2654) üzenetére


pzoley
őstag

Én ma du. írtam nekik, és kérdeztem egy pár dolgot a készülékkel kapcsolatban. A válasz email-ben csak annyi volt, ha érdekel a telefon hívjam őket. De a leggázosabb, hogy ők az egyedüli "zug gsm" bolt, akinek a honlapján nincs semmi infó a vásárlás feltételeiről, a garanciáról, javításról. Így nem tudsz hivatkozni, csak a telefonon megbeszéltekre. Az meg ugye.... Én ezért nem veszem meg tőlük, pedig 2000 Ft-tal csökkentették az árát.

(#2659) pepe091 válasza pzoley (#2658) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én sem vásárolnék ilyen boltokban soha. A legtöbb ember aki ajánlgatja az ilyen boltokat (itt a fórumon is) azért teszi, mert ő maga is ott vásárolt, és ezzel saját magát próbálja nyugtatni. Nem ajánlani, hanem messze elkerülni kell az ilyen adócsaló boltokat. A gyártói garancia a biztos, azzal nem szokott gáz lenni.

(#2660) Uzi74 válasza Edge (#2657) üzenetére


Uzi74
senior tag

Egy 30 perces kör után megjavult az egyik, a másik az makacsul tartja magát. Ahol alapban van a google searchbar, a ket oo betű között látszik...

(#2661) huan válasza pepe091 (#2659) üzenetére


huan
őstag

Melyik boltról van szó?

(#2662) hariboh válasza huan (#2661) üzenetére


hariboh
tag

Így általánosságban a sufni GSM-ekről, de most éppen a Partneroról.

(#2663) icons válasza pepe091 (#2659) üzenetére


icons
addikt

Szerintem inkább azért vásárolnak tőlük, mert nem félnek (az most nem kérdés, miért nem). És ha nem gondolod úgy, hogy félni kell tőle, akkor nyilván ajánlod is, hiszen jó áron adják a telefonokat:)

Szerintem ez az önigazolás dolog egy picit túlgondolás. Mellesleg a N4-et sokan vették szerintem Partnero-tól, én eddig főleg jókat hallottam róluk (de valóban nem ástam bele magamat a témába)

(#2642) hakydakillah
Nekem több telómmal is volt sajnos probléma, szerintem a szerencsések közé tartozol, ha nem találkoztál ilyennel. Az egyedüli, ami még mindig bírja, az a 3410es és a 6310s:DD (utóbbi kezd sajnos gyengélkedni)

(#2664) Tisza96 válasza pepe091 (#2659) üzenetére


Tisza96
csendes tag

Szted hol érdemes vásárolni? Magyarországról szeretném mindenképpen és ésszerű áron. Jó lenne gyári garanciával. Nem tudod mikor lesz azzal? Várnom kéne? :O

Nexus 5X + Sony Walkman NWZ-A15 + Nook Simple Touch + Audio Technica ATH-M50x BL

(#2665) w333 válasza Tisza96 (#2664) üzenetére


w333
félisten

Gyári 2 garanciával szerintem még kb. 1-2 hónap mire kapható lesz :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2666) icons válasza w333 (#2665) üzenetére


icons
addikt

Nem valami kari előtti megjelenésről volt itt szó félhivatalos LG forrásokból?

(#2667) kovadika válasza Tisza96 (#2664) üzenetére


kovadika
őstag

"Magyarországról szeretném mindenképpen és ésszerű áron. Jó lenne gyári garanciával."

Ez egy álom. Ha kell az egy év gyári garancia, akkor az Edigital van 170 ezerért(16GB). Biztos vagyok benne, hogy a Mediamarkt-nál is itt körül fog nyitni. Az itthoni LG garancia(független készülékek esetében) pedig egy év, nem kettő. Felesleges olcsó, gyári garanciás készülékre várni Magyarországon. A hülye boltban jelenleg 134 ezer a N4. Ez alapján következtethetsz.
Jó áron talán a Telenortól lehet majd kihozni 2 év rabláncért és magas tarifáért cserébe. Ott a garancia is két év lesz.
Az ilyen siránkozó hozzászólások, amiket nem lehet megválaszolni, vagy pedig ezerszer megválaszoltak már kezdenek nagyon fárasztóak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#2668) w333 válasza icons (#2666) üzenetére


w333
félisten

Sajnos erről semmilyen hivatalos infóm nincs ... :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#2669) pepe091 válasza Tisza96 (#2664) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Külföldről érdemes megvenni, de csak olyan helyről, ahol gyári garanciát adnak, ami itthon is érvényesíthető. (Külföldi MM, Ditech, stb..) Itt mindegyik helyen egységesen €400. Ha olcsóbban akarod megvenni, gyári garanciával, itthon, akkor vársz még 1-2 hónapot, hogy valamelyik szolgáltató felvegye a kínálatába és akkor előfizetéssel egész olcsón is el lehet már majd hozni.

[ Szerkesztve ]

(#2670) vacs válasza G4bi89 (#2650) üzenetére


vacs
Topikgazda

"Osztrák MM-be meglehet nézni valahol, hogy melyik boltban van készleten?"

Kideríteni csak úgy tudod, hogy telefonon felhívod őket, vagy írsz egy (német nyelvű) mail-t.
Adatok: mediamarkt.at, oldal alján Impressum felirat.
Én a héten leveleztem velük, de én a kettő Graz-i üzletet kérdeztem, de nincs fehér sehol. :(((

(^)(>.<)(^)

(#2671) gulb válasza pepe091 (#2659) üzenetére


gulb
senior tag

Orulok hogy nem vagyok egyedul ezen velemenyemmel

(#2672) zenefan


zenefan
aktív tag

A PN GSM 13 éve működik (jelzem, hogy még soha nem vásároltam náluk, nem ismerem a tulajt se). Tényleg hiányos a honlapjuk. Olvastam pár gondot velük kapcsolatban (itt MA-n).

De hogy mind a FB és honlapjukon nagyon gyorsan és korrektül reagálnak és századjára is leírják azt az infót ami amúgy szirénázik az oldalon v. korábbi kérdezőnél, az is biztos. Ha nagyon bajos lenne a bolt, szerintem már rég rájuk hívták volna a APEH/NAV-ot, fogyasztóvédelmi hivatalt.

Az viszont nem szerintem nem előnyös, hogy olyan dolgokat állítunk róluk vagy más boltról, ami nem első kézből ill. biztos forrásból származik. Másod sorban mi milyen jogon játszunk igazságosztó NAVcsicskát és kezdünk el vájkálni mások számviteli ügyeiben? (akkor kéne ilyen lelkesnek lenni, mikor pont maga a NAV és pajtásai az egyik legnagyobb csalói az országnak és ki kéne állni a Horváth András és társai mellett. Szerintem a nagyoknak kéne először példát mutatni.)

Szerintem ez a téma, nem boltok magánügyeinek kiteregetéséről kellene szólnia. Erre ügyeljünk. :U

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#2673) klevente


klevente
tag

Edigitalnál elérhetőt írnak a 32 gb-sre is. Tudom hogy drága, de hátha ez jelzi azt hogy lassan forgalmazzák majd több helyen is.

(#2674) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Az miért van, hogyha rádugom a gépre, akkor nem ismeri fel, mint háttértárat? Csak elkezdi tölteni.
Egy 32 Gb-os Nexus 5-ről lenne szó...:)

Köszönöm szépen!:)

(#2675) leslien


leslien
nagyúr

bakker mit kell itt rinyálni a partnero gsm nél vette a fél fórum az N4 et kaptak bolti garit azt pá ,de nem is volt probléma ha vki vissza vitte a telot. inkább örülni kéne h van és jó áron. tavaly nem volt ilyenkor még N4 csak feb elején. akinek meg nem játszik a bolti gari az vár vagy utazik Bécsbe mint én

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2676) icons válasza leslien (#2675) üzenetére


icons
addikt

Ezt próbáltam én is jelezni :)

[ Szerkesztve ]

(#2677) egy23 válasza G4bi89 (#2650) üzenetére


egy23
csendes tag

Meglehet nézni.
Ár alatt ha ez szerepel:
In "üzlet helye" Abholbereit in 1-2 Tagen
akkor ott nincs, de 1-2 napon belül beszállítják.
Ilyenkor a fenti szövegben rákattintasz az "üzlet helyére" majd az Anderen Markt auswählen feliratra és keresel egy olyan boltot amikor már az szerepel az ár alatt hogy: In "üzlet neve" sofort verfügbar, akkor abban az üzletben azonnal elviheted.

(#2678) terence pufi


terence pufi
újonc

nagyon gyík vagyok, de hogyan lehet testre szabni azt a részt, amit akkor tudok előcsalni, amikor legalulról felfelé húzom az ujjam és egy félkör megjelenik? Jelenleg csak egy google felirat van. Minek hívják ezt a részt?

(#2679) egy23 válasza terence pufi (#2678) üzenetére


egy23
csendes tag

Nem tudom én se minek hívják, de tudtommal stock romon nincs rá lehetőség, hogy testreszabjad. CM11-en viszont 100% hogy lehet.

(#2680) leslien válasza terence pufi (#2678) üzenetére


leslien
nagyúr

lehet h erre gondoltál?
egy23; ha erre gondolt akkor fogjátok meg egymás kezét :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2681) ßrainiac válasza pepe091 (#2659) üzenetére


ßrainiac
addikt

A gyartoi garisat nem telemaxhoz hordjak? Mert hogy a partnerosat is. Akkor mi a problema?

Nekem tok mindegy h vki szidja vagy ajanlja oket, egyelore csak majdnem vettem toluk telot (nem volt turelmem kivarni mig visszahivnak), szoval egyaltalan nem kotodom a bolthoz erzelmileg :DDD de amig mondjuk nem ismered oket, nem latom sok ertelmet h magabiztosan felszolalsz ellenuk es eltantoritod a jovobeni vevoket feloluk.

(#2672) zenefan: +1, igy kell okosnak lenni :U

[ Szerkesztve ]

(#2682) huan


huan
őstag

Tudtok olyan videós segítséget, ami megmutatja a legegyszerűbben hogyan tehető fel cyanogenmod ?
Ezek sima zip-ek,amit recoveryből fel lehet tenni?
Hogyan állíthatom vissza a mostani állapotot? Kell egy full mentés és gyári rom.zip a visszatéréshez?

(#2683) ßrainiac válasza huan (#2682) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mit szolsz ehhez?

A jelenlegi allapotot 1:1-ben vissza tudod allitani, ha csinalsz egy nandroid backupot recoverybol (a backup filet esetleg masold fel a gepre h meglegyen kesobb).

Igen, egy zip a rom maga, a masik a gapps (google appok). Egymas utan flasheld wipe data es cache utan.

Úgy csinálható vissza,ahogy írtam?

Recoverybol a restore opcioval lehet visszaallitani.

[ Szerkesztve ]

(#2684) huan válasza ßrainiac (#2683) üzenetére


huan
őstag

Köszi.
Úgy csinálható vissza,ahogy írtam?

(#2685) pepe091 válasza ßrainiac (#2681) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem a Pratneroról beszéltem, hanem általánosságban a GSM-ekről. :U

(#2686) TOZ válasza huan (#2682) üzenetére


TOZ
addikt

Rootolva van a telefonod?

(#2687) huan válasza TOZ (#2686) üzenetére


huan
őstag

igen

(#2688) ßrainiac válasza pepe091 (#2685) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehe ":U"

"Én sem vásárolnék ilyen boltokban soha"

Mivel a partnerorol volt szo kozvetlenul azelott h ezt irtad, igy egyertelmunek tunik h rajuk utalsz ":U"

De annyira nem izgat h ezt tul sokaig taglaljuk ;)

(#2689) vick33 válasza ßrainiac (#2688) üzenetére


vick33
tag

Nekem volt egy leila gsm-es defy-m, bsz@rt a a hangszóró visszavittem mondtam, hogy típushiba, erre ők elvitték két hetet ültek rajta, majd mondták, hogy el lett ejtve és attól rossz, gariban nem javítják egy 10-es lesz, de már megcsinálták remélik nem baj:-) A nexus 7 hez meg házhoz jöttek és 3 nap múlva hozták is vissza úgy hogy a Cseheknél javították. Isten ments, hogy bármit is javíttatni kelljen amihez nem gyári garancia van:-) Ha úgy veszi az ember, hogyha valami baja van, vesz hozzá ebayen cuccot akkor jó a bolti garancia.

(#2690) G4bi89 válasza egy23 (#2677) üzenetére


G4bi89
senior tag

Köszi :)

Közben úgy néz ki jövőhéten megveszi az ismerős MM-be aztán 20.-án már hozza is haza. :)
Pár napja elkezdtem írogatni egy első hozászolást annak ellenére, hogy még nincs készülékem. (Nexus7 miatt elég sokat tudok a nexusok "lelki világáról" :D )
Ami eddig meg van: kis bevezető,telefon paraméterek,hol érdemes vásárolni,garancia,mekkora a tényleges tárhely a 16gb-os verzióba,usb otg,hivatalos rom letöltési helye

Gondoltam még Nexus toolkit,root,fastboot,adb sideload,Icons #2039 -es postjára ha engedélyezi.

Valami ötletetek van nyugodtan írjátok meg aztán még beleírom és hétfőre talán meglesz.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#2691) Uzi74


Uzi74
senior tag

Egyszerre érkezett a 4.4.2 a Nexus 7-re és 5-re, a playes appokat is frissítettem. Azóta A google+ locations menüpontja úgy elszáll, hogy öröm nézni...

(#2692) MartOOn válasza vick33 (#2689) üzenetére


MartOOn
addikt

Namost a leila gsm a legalja. Ismerem a tulajt azert mondom. Egy arab csavo. Olyan raktara van beszarsz. Zsakszamra es ezt ertsd szo szerint allnsk pl a nokia akksik. De a polcokon lehet talalni ezereves 8850-ez arany szinben... Mindenre fejbol mond arat... Szal garanciat ott ne nagyon keress... De lehet vele alkudni, plane ha sokmindent veszel tole... De barmit pl csereltetni vele egy remalom...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#2693) Szelley


Szelley
senior tag

FirstPhone-ról esetleg tapasztalatok garanciáztatás téren?
Használt Nexus 5 vásárlásánál mire kell odafigyelni? Vannak olyan gyerkmekbetegségek esetleg mint Nexus4 esetében, amit később rev1.1-ként "javítottak" ? köszi ;)

(#2694) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

sziasztok

innen esetleg rendelt vagy vett már valaki telefont? mik a vélemények a boltról, általánosságban és esetleg garanciálos dolgok intézése szempontjából? ország második legjobb netes boltja...

[ Szerkesztve ]

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#2695) zenefan válasza RocknRoller (#2694) üzenetére


zenefan
aktív tag

Általánosságban, nézz szét ezen vélemények közt is:
http://www.arukereso.hu/stores/b-tel-mobiltelefon-webaruhaz-es-szerviz-s34932/velemenyek.html

Még az 1 csillagos problémák is korrektül vannak kezelve, a bolt hozzászólásai alapján.

Ár tekintetében, az eddigi árakhoz képest egyelőre sereghajtók, de viszont ezért az árért ők 2 év bolti garanciát vállalnak, míg a többiek csak 1-et! Ezért megfontolandó választás!

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#2696) Fletyer válasza Tomeewap (#2630) üzenetére


Fletyer
újonc

Érdemes nézegetni a ditechet... Nekem sikerült elcsípnem egy 16 gigásat 330 euróért... :) azt írták enyhe használati nyomok vannak rajta... Hót érintetlen volt, még a gyári fólia is rajta volt!

(#2697) zenefan válasza Fletyer (#2696) üzenetére


zenefan
aktív tag

Bizony, most egy 380 eurós van Bécsben teritéken náluk. Emlékeztek még arra a videóra, ahol a srác atomjaira szedte a N5-öt és betett egy kis karton papírt a nyomogomb zörgés tompítására. Na valószínűleg egy bécsi vevőnél ez a zörgés verte ki a biztosítékot és visszavitte ditechhez, ezért esett 20 eurót az ára:

"Gerät aus Kundenrücknahme - Power-Knopf beim Schütteln leicht hörbar. Zubehör und Originalverpackung komplett vorhanden."

Kiváncsi lennék, hogy egy ilyen okból a T vagy más bolt visszavette-e volna a készüléket 8 napon túl. :DDD

Nem lepődnék meg ha legközelebb egy olyan fekete kerülne elő leárazva, amelyiknek az alsó sarkáról lepattant a festék. :D

[ Szerkesztve ]

2021-as Black Friday akciók és konzol árak gyűjtése: https://bit.ly/bfd_21

(#2698) TOZ válasza huan (#2687) üzenetére


TOZ
addikt

Akkor sima liba. Recovery mentes legyen. És simán visszarakod.

(#2699) leslien


leslien
nagyúr

mégis lesz rev 1? Német szöveg!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2700) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Olvasgatom a fórumot, illetve a netet is. Nem egyértelmű nekem, ezért megkérdem, az N5 tud slow motion videót készíteni? Ha igen milyen paraméterekkel?

Köszi.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.