Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114901) zoltan6


zoltan6
őstag

Egy kb 3 méter magas,kétszárnyú kézzel nyitható vas garázsajtó főlé milyen ledes kültéri mozgásérzékelős lámpatestet ajánlanátok,ami lefelé világit,és bekapcsol ha valaki a zárral matat,vagy ha mi megyünk be lássunk.
Itthonról is jó.

(#114902) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Van olyan füldugó ami alváshoz is nagyon jó, nem olcsót keresek, inkább olyat ami tényleg jó anyagból van, minőségi, ajánlott?

(#114903) Magga válasza Skillet (#114900) üzenetére


Magga
aktív tag

Én nagyobb távolságokat mérek vele, bel vagy kültéren. Szobák fala, épületek külső felmérése. 3e Ft-ot szerintem simán megér (ennyiért vettem kb. 2 hónapja).

(#114904) Skillet válasza Magga (#114903) üzenetére


Skillet
addikt

Erre tökéletes. De még sok másra is. mm pontos a legtöbb esetben... csak sajna van, ahol viszont nem az.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#114905) retesz147


retesz147
addikt

Na, végül berendeltem a KXL-D80-at. Ha megjön, írok róla, lettem tesztalany :)

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#114906) olddog válasza Skullwipe (#114902) üzenetére


olddog
aktív tag

Írtam privit.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#114907) A214


A214
aktív tag

A távolságmérő akkor lerendezve. :D
Engem autóvásárláshoz valami jó minőségű rétegvastagság mérő érdekelne .
Tudtok valamilyent ajánlani elfogadható áron?

(#114908) denko válasza olddog (#114906) üzenetére


denko
senior tag

Fuldudos cuxx engem is érdekel, akár tanuláshoz.

(#114909) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
Ajánlanék egy cuccot, olcsó is :D
Ha valaki időnként a nem mágneses csavarhúzóját mágnesessé akarja tenni: "mágnesező" - 0,99 usd
Nekem van egy ilyen (habár én ebay-en vettem régebben, de pontosan ilyen és ugyanennyibe került), elég erős mágnesességet tud a csavarhúzóra csinálni, és nem is megy ki belőle jó ideig, és utána a kétágú felével ki lehet iktatni a mágnesességet, így visszanyeri a csavarhúzó az eredeti "működését". Szerintem elég hasznos kis dolog, mert van, hogy mágneses csavarhúzóra van szükségem, és arra is használható, hogy apró résbe beesett csavart a mágnesessé tett csavarhúzóval kiemeljünk. Én arra is használom, hogy az apró csavarokat ezzel rakodom ide oda :D (pl. pohárból ki meg be).

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#114910) bertokl válasza ot93 (#114909) üzenetére


bertokl
tag

Ez kell, köszönöm! :)) Az ebayen 0.8$ szállítással, kivételesen onnan vettem meg.

(#114911) ot93 válasza bertokl (#114910) üzenetére


ot93
senior tag

Jó is. Egy kisebb kulcsot is megtart csavarhúzó a mágnesezés után. Ha esetleg nem tudnád majd, hogy hogy működik (mert yt-on láttam ilyeneket :D) akkor elmondom: ha átdugod a lyukon, akkor bemágneseződik. Ha a kétágú részen húzod át, kimegy belőle.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#114912) Tressy válasza Skullwipe (#114902) üzenetére


Tressy
senior tag

Csináltass mert az a legjobb [link]

(#114913) olddog válasza denko (#114908) üzenetére


olddog
aktív tag

Üdv!

Több félét is kipróbáltam, nekem ezek jöttek be.
Howard Leight Laser Lite MAX Ezt használom minden éjjel, évek óta.

Ez a másik ami szerintem jó: 3M EARSoft FX High Performance

Az első 37 míg a második 39 SNR minősítésű.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#114914) erdey_a


erdey_a
őstag

sziasztok, olyan fejlámpát látott valaki, ami fehér és piros fényt is tud? és mindezt tolókapcsolóval? mert amit eddig találtam, az mind nyomógombos és körbe kell kapcsolgatni a módok között. a fehér felkapcsolását pedig esetenként szeretném elkerülni

Vérboci

(#114915) V/ válasza vittorio7 (#114899) üzenetére


V/
titán

Igen.

(#114916) Skillet válasza erdey_a (#114914) üzenetére


Skillet
addikt

Ez nem kína, de én ezt vettem.
Tolókapcsolós. Közép állás az off.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#114917) farkas-j válasza ZS3NI (#114897) üzenetére


farkas-j
őstag

SOONHUA 3 portos töltő műszerrel. Van pár ilyen a családban és bevált.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#114918) erdey_a válasza Skillet (#114916) üzenetére


erdey_a
őstag

na ez az, ilyen kellene... csak postával ez nekem 2200, annyiért meg 4 nem tolókapcsolósat lehet kapni kínából. :O

Vérboci

(#114919) Mr.Csizmás válasza erdey_a (#114918) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sima boruit RJ-02 is ennyibe van, és az csak fehéret tud. (igaz csájnából jön)

esetleg a kép v. márkanév alapján próbáld megkeresni az oem verzióját.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114920) Sanyo77


Sanyo77
tag

Torrentezésre tudnátok ajánlani megbízható kütyüt? Nézegettem mini pc-t, de azért kérdezek, hátha van csak erre valami webről vezérelhető motyó.

(#114921) Masooo válasza Sanyo77 (#114920) üzenetére


Masooo
aktív tag

pl egy asus wifis router, rá egy mobil winchester és meg is vagy, esetlegesen vmi nagyobb pendrive is megteszi de ez végmegoldás.
lehet hogy több router is tud wifizni, sőt szerintem biztosan, de nekem ez van, ez jött be.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114922) DJGABI válasza Sanyo77 (#114920) üzenetére


DJGABI
addikt

S905ös tv box. azért több dologra használható mint egy router. meg erőben is jobb azért

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#114923) tboy93 válasza Sanyo77 (#114920) üzenetére


tboy93
nagyúr

Android Tv box, raspberry pi, synology nas ... Mindnek van saját topikja is itt PH-n :K

(#114924) kenand válasza DJGABI (#114922) üzenetére


kenand
veterán

Azért van amiben kevesebb, mint egy router, másra való...

(#114925) DJGABI válasza kenand (#114924) üzenetére


DJGABI
addikt

amúgy meg NAS-nak hívják amit keres, nem? :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#114926) erdey_a válasza Mr.Csizmás (#114919) üzenetére


erdey_a
őstag

de nekem pont piros kell ( a fehér mellé)... csillagászkodáshoz

most, hogy áttúrtam az aliexpresst, úgy döntöttem, hogy kompromisszumkész leszek és veszek nyomógombost. Majd becsukom a szemem, amíg a fehéren átnyomva eljutok a pirosig. :B

Vérboci

(#114927) Mr.Csizmás válasza erdey_a (#114926) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

B verzió, Boruit/stb. simába vágatsz piros üveget :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114928) kenand válasza DJGABI (#114925) üzenetére


kenand
veterán

NAS is lehet, de egyébként a TV BOX-ot lehet arra használni amire óhajtja. Unokaöcsémnek karácsonyra pont ilyet készítettem. TV box +LibreElec +Transmission +750-es HDD. Nálam külön kis kütyü van erre (bár az is kiszuperált TV box de rendes Linux fut rajta-van natív SATA portja)

[ Szerkesztve ]

(#114929) CHIPman válasza zoltan6 (#114888) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valami lehet a dologban, mert nekem is egyik haverom nagy Xiaomi fan, és csomó ismerősünknek azt ajánljuk, aki akar olcsón telót, és eddig még mindegyik külső fizikai behatástól ment tönkre, ha egyáltalán tönkrement mielőtt leváltatott volna.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#114930) balazs1956 válasza erdey_a (#114926) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#114931) Dr.NX válasza balazs1956 (#114930) üzenetére


Dr.NX
addikt

Egyszerű discontinued szerkezet. ;)

Nekem ilyen van, két külön gomb van a fehér és piros színhez.
Nitecore NU10
Ez mondjuk nem olcsó, de minőségi. Kupon szokott rá lenni.

Elfogadom a sütiket.

(#114932) Sanyo77


Sanyo77
tag

Köszönöm a segítséget.

A NAS szervert túlzásnak tartom árban. A Kínai kütyükkel (TV box) szemben van egy kis fenntartásom, bírják a 7/24-es használatot? Értem a tápra, esetleg melegedésre.

A router ideális lehet, bár az Asus RT-AC51U topikban winyó sebesség problémákat írnak.

Köszönöm az iránymutatást, nem offolok tovább, lesz mit olvasgatnom! :DD

Ha valaki tud jól működő routert ilyen célra, azért ne tartsa magában. :DDD

(#114933) kigyi_23 válasza Sanyo77 (#114932) üzenetére


kigyi_23
addikt

Menj át a NAS topic-ba nyugodtan FHD filmek streamelésére, ha arra is kell egy régi nas is tökéletesen elkalmas használtan tudnak ajánlani olcsót ami jó. Hidd el megéri ebbe az irányba kutakodni hasznos cucc főleg amikor mindig mindent elérsz, ha szükség van rá és nincs gond a sebességgel, nem fagy nem áll meg megy és teszi a dolgát egész nap

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#114934) Timyyy


Timyyy
őstag

Akcijós BW lámpa, emailben jött, hátha valakinek kell és nincs feliratkozva. :)

(#114935) balazs1956 válasza Dr.NX (#114931) üzenetére


balazs1956
senior tag

Az elemlámpás fórumon ajánlották!
Cserélhető akkuval, és az lehet, hogy nem derül ki rögtön, de zoomos kivitel.
Aki ajánlotta, az biciklire használja.
Masszív rendkívül egyszerű szerkezet, két fényerővel, és egy villogó móddal.

(#114936) smithsys válasza Sanyo77 (#114932) üzenetére


smithsys
aktív tag

bírják a 7/24-es használatot?

Nálam egy Tronsmart Vega Telos több mint egy éve nem volt kikapcsolva és gond nélkül üzemel. :C

[ Szerkesztve ]

(#114937) elszabi válasza Sanyo77 (#114920) üzenetére


elszabi
tag

Egy olcsó, akár elfekő laptop. Nálam egy n2840-es procis, amúgy semmire nem jó cucc van erre. Hdd-vel 35e volt. Rá egy nas4free és kész. Gyors. Alig fogyaszt. Csendes.

(#114938) Ra3 válasza Dr.NX (#114931) üzenetére


Ra3
őstag

A NU10-et én hanyagolnám, a zseblámpás topicban és a külföldi fórumokon is mindenki panaszkodik hogy minimális használat és igénybevétel mellett is törik a fejpánthoz rögzítő elem, öntési vagy konstrukciós hiba miatt.
Én pont emiatt nem vettem meg mikor volt 10 dolláros akcióban.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#114939) Wajk válasza elszabi (#114937) üzenetére


Wajk
addikt

ha csak Torrentre kell érdemes még a router okosításon is elgondolkozni, ha megoldható. Az végképp hangtalan és amúgyis megy 0-24-et.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#114940) beci válasza Timyyy (#114934) üzenetére


beci
őstag

Ezt én 3 hete ugyanennyiért rendeltem,majd rá 2 napra levitték még 10 dodóval....
Evett is a méreg. :)
Amúgy szuper egy lámpa,csak ajánlani tudom.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#114941) Ateszpapa válasza Wajk (#114939) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Szia!

Hogy lehet megoldani?
Nekem archer C7-van.

(#114942) kigyi_23 válasza beci (#114940) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ilyenkor írsz a supportnak, hogy te ezt rendelted és kéred a különbözetet jóváírni walletedre. Szó nélkül megcsinálják. (72 órán belüli rendelésekre vonatokozik).

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#114943) Dr.NX válasza Ateszpapa (#114941) üzenetére


Dr.NX
addikt

OpenWrt vagy LEDE

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#114944) Saccco válasza Dr.NX (#114943) üzenetére


Saccco
nagyúr

Csak akkor nem lesz hardware NAT és maximum 300Mbit/s lesz a tempó. Feltéve, hogy ez számít.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#114945) Masooo válasza Ateszpapa (#114941) üzenetére


Masooo
aktív tag

A jobb routereknek van topikja itt a fórumon is, nézz át oda, aztán a keresőbe adott fórumon belül írd be, hogy torrent, hátha szűkít és hoz gyorsabb eredményt, ha semmi akkor kérdezz.
Nekem ac56u van évek óta és torrent alapban van rajta, sebességprobléma nincs, én nem vettem észre, max sávszéllel is tölt ha engedem. Időzíthető ect. Sosem kellett más így sosem kerestem, gyárilag is van hozzá olyan tárhely amit elérek az usa-ból is mikor kell. Már nem igen kapható de szerencsére a firmware folyamatos frissítést kap. jó vétel volt anno, belkint váltott.

most futott le egy rendelj kinait tv reklám....

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#114946) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Megkaptam a nyereménykupont. 39,99$-os terméket 0,01$-ért megvámolhatnak? (GearBest)

[ Szerkesztve ]

(#114947) Ateszpapa válasza Dr.NX (#114943) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszi, van pont egy tartalék 4600-as routerem is, azon probálkozok majd.

Masooo:

Tudom, néztem is a topikját, csak időm nem volt vele foglalkozni még.
Behozom meló helyre, majd itt több az időm, csak a főnök ne jöjjön. :D

[ Szerkesztve ]

(#114948) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Üdvözletem, mivel nem találok erre semmi itt Pn-n. Eladásnál melyik szállítást érdemes választani? És helybe veszik fel vagy depóba kell vinnem?

Vagy tud valaki valami magyar linket, ahol eladás van szó?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#114949) Beni2360 válasza Sanchez638 (#114948) üzenetére


Beni2360
félisten

És miről lenne szó? Link lemaradt.
ahol eladás van szó? - ezt bocs de nem értem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#114950) kigyi_23 válasza -secret- (#114946) üzenetére


kigyi_23
addikt

Természetesen nem hiszen neked a bizonylatot kell beszolgáltatnod miszerint 0.01-et fizettél tehát ennyi lenne a vám alapja. Az, hogy mi a termék értéke nem érdekes az a lényeg mennyi az amiért vetted.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.