Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) cappa72 válasza baranyaib90 (#1200) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor itt érdemes elolvasni az összefoglalókat:
[link]
illetve
[link]
Ott megtalálod a lelőhelyeket.

Ha valamit fel akarnál tenni, az legyen az S138-as rom. Ezt flashtool-lal firmware upgrade-del lehet feltenni.
Sajnos 4 féle preloader van, de az is beszerezhető - természetesen. link: [link]

Vagy a linerty-re vonatkozóan : [link]

Ha ezek után sem lesz jó, akkor HW hibára gyanakodnék, báááár.... nekem is volt gondom a kijelzővel, de azt kis trükkel megoldottá varázsoltuk. [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1202) baranyaib90 válasza cappa72 (#1201) üzenetére


baranyaib90
csendes tag

Üdv!

Tégla :D
Flashtools-al megpróbáltam feltolni a javasolt romot, de utána bootloader drivert se ismeri fel, csak egy COM portot (amit használ).
Háttérvilágítás még nem jött vissza :D
Preloadereket mikor próbáltam felrakni, rögtön hibaüzenet és rakat error log.
[link]
Ötletek?

Üdv, baranyaib90

(#1203) cappa72 válasza baranyaib90 (#1202) üzenetére


cappa72
nagyúr

Én is megküldtem már párszor, és így helyrehozható az S138-as rommal. [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1204) wandam


wandam
csendes tag

Sziasztok! A következő kérdéssel fordulnék hozzátok. Lenovo a820 telefonom van, meguntam a kicsi belsőtárhelyet, ezért gondoltam particionálom.

DJGABI által leírtak szerint csináltam

http://logout.hu/tema/re_cappa72_lenovo_a820_belepo_szintu_4_magos/hsz_651-651.html#rel_msgs

a factory resetig minden simán ment, ott a kínai szöveg miatt, volt pár félre nyomkodásom, de sikerült eltalálni a megfelelő menüpontot és újraindítani a telefont. Bekapcsol, a memóriát már egybe kezeli, de valamiért nem ismeri fel az SD kártyát. Utána kerestem, de nem találtam megfelelő választ amit segített volna. Felraktam a ROOT external 2 nevű progamot, de az se segített. Mit lehetne ezzel kezdeni?

(#1205) cappa72 válasza wandam (#1204) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csreld le a recoverty-t angolra, majd futtasd le a belso sd letilto szkriptet, de csak akkor, ha nem 4.2.x-es Jekky Bean romod van a telefonon.
A kinai recoverybol is tudsz cwm-met feltenni, ott van az oiszzefoglaloban.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1206) csoda


csoda
csendes tag

Sziasztok,
Van egy uj a820.
Romot akarok tenni ra, de 139 es valami kiani szar van rajta.
A recovery az 3e.

Mikor barmit probalok installalni a recoverybol, nem mond semmit csak annyit ir hogy :

Installation aborted.

Olvastam Cappa72 oldalat. Probaltam az erre a recoveryre ajanlott : update-Recovery_6.0.1.2-CWM_cappa72.zip-et is.
De erre is azt mondja.

Valakinek ottlete?

[ Szerkesztve ]

Csoda

(#1207) cappa72 válasza csoda (#1206) üzenetére


cappa72
nagyúr

Eloszor mentes!!!

Az uj osszefoglalot is olvastad?

Eloszor root framaroot tal
Utana mobileuncletiilsbol feltenni cwm met.
Aztan cwm mentes
Aztan mtkdroidtools mentes.

Ezek utan szabad csak barmit feltenni.

3e recoverybol csak a gyari frissites fog felmenni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1208) csoda válasza cappa72 (#1207) üzenetére


csoda
csendes tag

O , koszi akkor az lett a gond hogy en a regit talaltam meg.

Koszi szepen, igy mar ment. Bar annyi info a kesobb probalkozoknak, hogy a mobileuncletools igenyelte, hogy autoupdateljem es kelett parszor ujra is inditani a telot mire latta az sd kartyan a recovery filet.

Nagyok koszi meg egyszer.

Csoda

(#1209) wandam válasza cappa72 (#1205) üzenetére


wandam
csendes tag

A rom 4.1-es, de sajnos nem tudom hogy kéne lefuttatni a szkriptet, mert nem enged semmit menteni a telefonra, gépről se nyit meg semmit. Egyedül a playből tudok alkalmazásokat leszedni és feltelepíteni, minden mást amit honlapról szednék le, nem enged (hiányzó sd kártya)

(#1210) vegyszer válasza wandam (#1209) üzenetére


vegyszer
addikt

Telepítsd fel az ES File Explorer alkalmazást. Az sd tiltó script et pc-n tömörítsd ki. Abban a system/etc mappában lesz egy vold.fstab fájl. Azt töltsd fel gdive/Dropbox fiókodba. Az ES File Explorer -t Indítsd el. Bal gomb, Eszközök, Root Explorer, R/W és a system partíciót jelöld a másik rádió gombbal. (root jog kell neki. Ha nem rootolt a teló, akkor a Farmaroot.apk - t előbb futtasd le, és nyomd meg a Boromir szöveget és reboot)

Add hozzá az ES File Explorer alkalmazás Felhő fülébe a kiválasztott gdive/Dropbox fiókot.
Tallózd ki a gdrive/Dropbox vold.fstab fajlját. Nyomj rá hosszan, másold be a system mappába. Adj neki rwrr jogokat, a system/etc mappában lévő fájlt nevezd át vold.fstab-old névre. Másold ide a system mappából. Ellenőrizd a jogokat, ha marad az rwrr, akkor reboot. Ha mindent jól csináltál, akkor lesz sd, de a 14MB-os partíciót nem fogod látni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1211) wandam válasza vegyszer (#1210) üzenetére


wandam
csendes tag

Sajnos nem sikerült, le írom mit csináltam, illetve nem csináltam :D

Felraktam az ES-t, szkript void.fstab fáj feltöltve dropboxra, ES-t elindítottam, eszközök, root explorer, itt lehet a bibi, mert nem igazán értettem ezt "R/W és a system partíciót jelöld a másik rádió gombbal. " Én hosszan nyomva tartva a root exploreren előhoztam az almenüjét, és ott az RW csatlakoztatásnál a systemnek és az útvonalnak RW-t pipáltam RO helyett.
Ezután a dropboxból kimásoltam a void.fstab-ot a system mappába, adtam neki rwrr jogokat, a system etc mappába lévő void.fstab átneveztem void.fstab-old-ra, majd a system mappából lévő sima void.fstabot oda másoltam az etc mappába.
Ellenőriztem a jogokat, és újra indítottam de nem látja még mindig :/

(#1212) cappa72 válasza wandam (#1211) üzenetére


cappa72
nagyúr

No akkor érdemes kivenni az sd kártyát a telefonból, és rámásolni a
belső sd letiltó szkriptet.

Fel kell tenni egy CWM recovery-t, akár flashtool segítségével, akár a kínai recovery segítségével.
Az új témaösszefoglalóban ott van, hogy hogyan lehet a kínai recovery-ből cserélni CWM-re, és a cserélő zip is ott van.
Ha fent van a cwm, akkor a belső sd letiltót telepíted (futtatod).
Ezek után reboot.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1213) kowee


kowee
tag

Egy kérdésem lenne. A legújjabb cappa féle rom-ról próbálom feltenni a MIUI V5-öt.
Természetesen cache, dalvik mifene megtörtént előtte. Recoveryből futtattam meg a ZIP-et, de az újraindításkor lefagy a logo képnél. Pár perc után zizegéssel reagál ugyan a gombnyomkodásra, de a logo kép megmarad. Futott bele valaki ebbe?

(#1214) cappa72 válasza kowee (#1213) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát én sosem tettem fel miuit, mert nem szeretem, de a helyedben visszaraknám gyorsan a cp5.3-at és megnézném, van-e imei szám...
Ha nincs, akkor valahogy nem lesz összhangban a miui telepítőkészlete a CWM-mel,
vagy
4.2.x-es JB a miui v5, és az átparticionálás esetén nem szereti a belső sd letiltását.

Hirtelen másra nem tudok gondolni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1215) kowee válasza cappa72 (#1214) üzenetére


kowee
tag

Igen. Minden alkalommal vissza is töltöttem amikor feladtam.
Két IMEI számot látok, tehát elvileg az is oké.
Ha jól látom akkor a CPS5.3 V1 az 4.1.2-es androidot futtat. És a storage alatt látom mind a belső memóriát, mind a kártyát. :(
Igazából nekem sincs szükségem r, csak a kihívás miatt agyalok rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#1216) vegyszer válasza kowee (#1213) üzenetére


vegyszer
addikt

Átpartícionálás után akartad feltenni? Nekem kettő volt próba alatt, gond nélkül ment (meteos 2,77GB átpartícionálás után). A Cappa72 féle átpartícionálási zip lehet hogy gondot okoz.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1217) kowee válasza vegyszer (#1216) üzenetére


kowee
tag

Nem. Igazából semmit nem particionáltam rajta. Erre vonatkozó követelményt nem is találtam. Van valami összefiglaló hogy kezdjek neki?
A particionálás után esélyes hogy a cappa félét vissza tudom tölteni recoveryből?

(#1218) vegyszer válasza kowee (#1217) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem követelmény. De ha Cappa72 féle átpartícionálási zip volt futtatva, akkor számos 4.2 rom nem bootol.
Míg a meteos felével nincs semmi gond ilyen téren.

Ha a gyári kiosztás van, települnie kellene

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1219) wandam válasza cappa72 (#1212) üzenetére


wandam
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, a flashtoolal sikerült végre!
Ezer hála! :R

(#1220) kowee válasza vegyszer (#1218) üzenetére


kowee
tag

Bocs csak el voltam havazva. Tehát hogy a storage eredeti kiosztású-e azt nem tudom. A storage alatt az internal storage 2,73 gb.
Nem is nagyon látom hogy szét lenne szabdalva.

(#1221) cappa72 válasza kowee (#1220) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ez azt jelenti (a 2,73GB), hogy nem a gyári partíciókiosztású telefonod van, hanem összevont, vagyis átparticionált.
Ha ez van, akkor meg kell nézni azt, hogy milyen módszerrel került erre sor.
Ehhez szükséges egy olyan fájlkezelő, amelyik képes megmutatni a gyökér könyvtárat, a "/"-t.
Ha ebben a gyökérben van emmc@fat, akkor Meteos ROM editorral történt az átparticionálás, ha nincs ilyen emmc@fat, akkor CWM szkripttel készült.
A 4.2.x-es ROM-ok nem nagyon hajlandóak elindulni akkor, ha az emmc@fat nem létezik. Ez miatt ha valaki ilyen alapú ROM-ot szeretne feltenni, akkor az átparticionálást a Meteos ROM editorral kell megcsinálnia, ekkor ugyanis megmarad az emmc@fat.

Javaslat: nézd meg, létezik-e ez a bizonyos emmc@fat.
Vagy úgy is kideríthető, ha elmondod: a CP5.3 telepítésekor érzékeli-e, hogy átparticionált a telefon:
Ilyenkor ugyanis telepítéskor azt írja:
"Extended userdata partition detected -> disabling internal sdcard"
Ha nem ezt írja ki, akkor nem CWM szkripttel került átparticionálásra.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1222) kowee válasza cappa72 (#1221) üzenetére


kowee
tag

A jelek szerint CWM-el lett megcsinálva mert az említett könyvtár nem létezik.

(#1223) cappa72 válasza kowee (#1222) üzenetére


cappa72
nagyúr

Akkor 4.2.x alapú Jelly Bean nem biztos, hogy menni fog rajta.
Ha szeretnél kipróbálni 4.2.x-et, akkor a Meteos átparticionálóval kell megcsinálni az átparticionálást, utána factory reset, és az után mehet fel az új rom. Mindezt csak úgy, hogy előtte mented a saját adataidat.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1224) kowee válasza cappa72 (#1223) üzenetére


kowee
tag

Oké sikerült. Az volt a trükk hogy 2 gigásra kellett particionálni a data partíciót.
Szép is jó is, csak épp a GPS nem működik vele :(

(#1225) Istju


Istju
senior tag

Sziasztok.
Mit gondoltok a rádió visszacserélő .zip működhet NEO N003 telefonon , magarto rommal?

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#1226) Istju válasza Istju (#1225) üzenetére


Istju
senior tag

Bár a felbontás miatt nem hiszem jó lenne.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#1227) kowee válasza kowee (#1224) üzenetére


kowee
tag

Sorry. Megoldottam :) Köszi a segítséget mindenkinek :)

(#1228) baranyaib90 válasza cappa72 (#1203) üzenetére


baranyaib90
csendes tag

Üdv!

Rájöttem, mi volt a para!
Windows default USB serial port drivert használta, nem azt amit a "A820_S138_stock_v3" tartalmazott, mint "SP_Drivers_v1.3_lenovo" drivers pack.
Most a "A820_S138_ru_full_v4" felment, remélem jó lesz.
Bár kép még nincsen, de remélem fel lehet hívni.
Ha igen, akkor veszek 5k-ért új panelt bele, az még belefér...

Üdv, baranyaib90

(#1229) wandam


wandam
csendes tag

Sziasztok! Ismét lenne egy kis probléma egy a820al, ezúttal nem az enyém, hanem egyik ismerősömé.
Lefagyott a telefon facebookozás közbe, aztán kikapcsolta és már nem tudta vissza kapcsolni, csak egy fagyott lenovo képernyő, azóta meg semmi jel. Próbáltam előhívni a recovery-t, nem reagált semmire, átraktam az én aksimat, azzal se sikerült semmit elérni. Az ő aksijával se ment az enyém. Minidealről lett rendelve, le tudná valaki írni hogy mi a garancia menete, mit érdemes csinálni? előre is köszönöm.

(#1230) vegyszer válasza Istju (#1225) üzenetére


vegyszer
addikt

Lehetséges, hogy működik. De hogy nem fog antenna nélkül szólni az biztos. A zippet Nézd meg, szerintem a system/app mappába Van egy apk. Azt kézzel a futó rendszer azonos mappában emelve rwrr jogokat adva neki kiderül az igazság

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1231) Istju válasza vegyszer (#1230) üzenetére


Istju
senior tag

Köszi Vegyszer. Megnézem. A leírás alapján menni kellene antenna nélkül is.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#1232) Istju válasza Istju (#1231) üzenetére


Istju
senior tag

Működik. Csak sajna antenna kell hozzá:-( Köszi.

A bonyolultság elrejtése még bonyolultabb rendszert eredményez, és ezért kerülendő. KISS

(#1233) dodolabs


dodolabs
újonc

Sziasztok!

Tud valaki segíteni?

Felraktam ezeket:
Lenovo-A820-CWM-6044-recovery-by-Cappa72_me.img
A820_signed_050913_010638_hun.zip
A820_update_patch_from_2.2_to_2.2.1.zip

Minden szép, és jó, minden működik, addig, míg le nem zárolom a billentyűzetet (vagy magától le nem zárolódik. Elsötétül a kép.Megnyomom a felső (bekapcs) gombot, visszajön a kép. Eddig oké. Próbálom feloldani a zárolást, de már nem működik az érintőképernyő! Már az alsó három gomb se működik! A felső gomb az működik, ugyan, de ahhoz, hogy újraindítsam, ahhoz kellene az érintőképernyő is. Ilyenkor már csak az aksi kivétele segít. Újrabekapcsolás után ismét működik minden a billentyűzet zárolásáig. Az eredeti rom-al, recovery-vel nem csinálta ezt.

Köszi a segítséget!

(#1234) cappa72 válasza dodolabs (#1233) üzenetére


cappa72
nagyúr

Kernelcsere kell neked.
[link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1235) dodolabs válasza cappa72 (#1234) üzenetére


dodolabs
újonc

Működik! :-)

Köszi szépen! :-)

Még egy kérdésem lenne:

A820_S150_130925

Ezt találta rendszerfrissítésnek, akkor ezt ne telepítsem, ugye, jól értelmeztem a régebbi hozzászólásokból?

(#1236) cappa72 válasza dodolabs (#1235) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem, gyári frissítést nem szabad csinálni! Forrás: [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1237) baranyaib90 válasza baranyaib90 (#1228) üzenetére


baranyaib90
csendes tag

EZAZ!
Köszönöm szépen cappa72 a segítséget!!!
Kemény másfél hónap után végre visszatért a telefonom a téglalétből és működik :D

Tahát összefoglalva a probléma:
- háttérvilágítás van a készüléken de nincs kép / LCD (IPS) kijelző nem működik (direkt google barát megfogalmazás)

Megoldás:
- NEM: új rom / új kernel / új driver stb...
- ÚJ LCD panel e-bay-ről (~5000 FT)
- Telót teljesen szétkapni (ésszel persze!): 6 db csavar tartja össze majd óvatosan leszedni az előlapi üveget az LCD eléréséhez. Összerakni: Loctite GÉL (nem vicc... nem ez az első eset :) )

1 hónap után barkácsolás és kész is.

Szoftverjavítás:
Telepíteni: A820_S138_stock_v3 -> Mobileuncle MTK Tools-al frissíteni recovery-t: Lenovo-A820-CWM-6044-recovery-by-Cappa72_me.img -> Recovery-ből telepíteni: A820_Lambda_v2.4_full_rom_multilang.zip-et.

Bizonyíték: [KÉPEK]

Update 1:
Kimaradt, hogy eddig működik a telefonon minden rendesen. (Hardver és Szoftver is.)

[ Szerkesztve ]

Üdv, baranyaib90

(#1238) gama78gmus2h válasza BaginZe (#652) üzenetére


gama78gmus2h
csendes tag

Helló

Ez alapján megcsináltam, és van 1 problémám
Bent hagytam az sd karit végig a telóban, de most nem érzékeli az sd-t
2 gigás sd kariról lenne szó, mi lehet a probléma?

Üdv Ármin

(#1239) vegyszer válasza gama78gmus2h (#1238) üzenetére


vegyszer
addikt

Futtasd le az v3 verziójú sd kártya tiltó sprintet (újra) a recoveryből...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1240) gama78gmus2h válasza vegyszer (#1239) üzenetére


gama78gmus2h
csendes tag

kösz szépen, meg csináltam, és rendben van a telefon mostmár
Viszont most Zölden adja a kamera a képet, és a videót, ez mitől lehet?

(#1241) vegyszer válasza gama78gmus2h (#1240) üzenetére


vegyszer
addikt

Ismert bug a Cappa72 CP4.2 (és korábbi romok) alatt. Egy libery fájlt cserélve eltűnik. A jó hír, hogy a rögzített anyag nem tartalmazza a hibát (más készüléken nézve tesztelhető ez). Sajnos a fájlt nem vágom kapásból, hogy melyik is az, de a másik Lenovo A820 topic zöld csík szavára keress rá...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1242) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok!

Már régen írtam, nekem van egy brutálisan sz.r Lenovo A820-am. Hónapok óta szenvedek vele, agyament hibákat csinál, mostanra untam meg, és végre elhatároztam, hogy visszaküldöm kínába.
Amúgy már kértem a segítségeteket, aminek az lett a vége, hogy szerintetek is vissza kellene küldenem kínába :)

Az első lépés (gondolom), hogy írok a Minideal-nak. Ezt már meg is tettem.

A második lépés, hogy előkészítem a telefont a visszaküldéshez, vagyis visszaállítom gyári állapotba. Ennek is utánanéztem, amennyire tudtam, a következőkre jutottam:
1. Unroot-olnom gondolom nem kell, mert eleve root-olva kértem és kaptam a készüléket.
2. Vissza kell raknom a gyári CWM-et, ezt: CWM-kínai-minideal, ez ok.
3. Vissza kell állítanom a gyári partíciókiosztást így:
Partíció visszaállítása gyári állapotra.
Partíció visszaállítása eredeti állapotra, CWM szkript-tel.
Ezek után a /data partíció formázása szükséges (ami történhet a factory reset végrehajtásával is).
És a hozzá tartozó belső sd engedélyező CWM szkript.

4. fel kell telepítenem egy gyári ROM-ot. Na itt már nem találtam egyértelmű utalást a téma-összefoglalóban, ezért felmentem a needrom.com-ra, ezeket találtam:
http://www.needrom.com/mobile/lenovo-a820-4-2-1/

http://www.needrom.com/mobile/aosp-lenovo-a820-android-4-2-1/

http://www.needrom.com/mobile/official-lenovo-a820-s147-rom/

Ezeknél nincs jelezve, hogy "Custom", az utolsó még azt is írja, hogy "official", az lesz a tuti?

A sorrend jó?

Ha ezekkel megvagyok, fenn a szűz ROM, bedobozolom, és irány a posta?
Ezen kívül? Napi egy ima, hogy ne keveredjen el valahol és kapjak újat? :U

(#1243) Cutoff


Cutoff
tag

Sziasztok!
Van egy A820-asom amin még minden gyári. Csináltam rajta egy factory resetet mert már túl sok minden volt rajta. Gondoltam megnézem van-e gyári frissítés, és a System upgrade menüben fel is ajánl egy A820_S150_130925 nevűt és letölt egy 397MB-os fájlt. Amikor letöltötte update now > majd OK, és a telefon újraindult. Bejön egy Team Win nevű recovery, de itt nem tudom, hogy mit kellene csinálnom.
Jelenleg a verzió infóban az van, hogy Android 4.1.2 és a Build szám: A820_S138_130419 (14.05.2013 by linerty)
Ahogy néztem a googleota mappában van egy update.zip fájl, szerintem ezt töltötte le (416MB.). Ezt kellene elindítani a recoverybe?

(#1244) cappa72 válasza Cutoff (#1243) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha recoveryből elindítod a frissítést, akkor ugrik a root, a google szolgáltatások összessége, a módosított recovery.
Leírtam már párszor: ha szeretnéd, hogy a módosítások eltűnjenek a telefonodról, ne legyen root, ne legyen google szolgáltatás (ide értve a play-store-t is), elvesszen a módosított recovery, és persze 3 nyelvű (1 angol, 2 kínai) legyen az összes választható nyelv, akkor frissíts. Egyébként ne.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1245) Cutoff válasza cappa72 (#1244) üzenetére


Cutoff
tag

Köszi, akkor marad így ahogy van. Igazából semmi probléma nincs vele, tökéletesen működött eddig is, csak ráfért egy takarítás. :)

(#1246) MeSserke


MeSserke
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem végül a cp 5.3-at a telóra és egyelőre úgy tűnik jól működik, de a GPS halott. Ezen lehet változtatni, ill. tapasztaltatok hasonlót? Bekapcsolom és keres-keres orrvérzésig, nulla eredménnyel. :O (kerestem hsz-eket a témában, de nem találtam)
Más: lehet olyat tenni, hogy úgy mókolni a lock screent, hogy úgy működjön, mint a gyári lenovós? Ott zárt állapotban is le lehet húzni a státuszképernyőt.

Kőszí

(#1247) cappa72 válasza MeSserke (#1246) üzenetére


cappa72
nagyúr

Elméletileg nem kéne, hogy halott legyen a gps a rom miatt.
Próbáld meg az epo-t és az agps-t bekapcsoni, hátha úgy elindul.

A másik kérdésedre a megoldás a gravitybox használata, ott beállítható, hogy zárolt képernyőnél is lehessen használni a státuszsort.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1248) MeSserke válasza cappa72 (#1247) üzenetére


MeSserke
csendes tag

Aktiváltam a két funkciót és bár egy napjába telt, magához tért a GPS, úgyhogy hála' érte! :R
A gravityboxot is köszi!

(#1249) cappa72 válasza MeSserke (#1248) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igazán szivesen. :K

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1250) nyugger


nyugger
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
A gyári beállításokkal rendelkező Lenovo A820-omra szeretném rárakatni cappa72 féle, legjobb ROM-ot.
Sajnos én nem értek hozzá eléggé, hogy elkezdjem az itt leírtakat.
Létezik valaki aki megcsinálná nekem ezt a dolgot, Budapesten?
Nem lennék hálátlan...

Előre is köszönöm,
Hali

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.