Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) cappa72 válasza cappa72 (#300) üzenetére


cappa72
nagyúr

Fontos lepes:
A telefont a readback gomb megnyomása után csatlakoztasd a számítógéphez!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#302) vegyszer


vegyszer
addikt

Szia!

A jó hír, hogy megjött.
A "rossz", hogy gyárilag rootolt ;]
135-ös rommal érkezett, volt rajta Root Explorer és SuperSU, valamint Play áruház, és Google csevegő. Még netre nem engedtem ki.

Nagyon bejövős ez a teló!
Csak a kijelzője nagyobb, mint a ZTE BLADE. maga :))

Azok a Lenovo hozzáadott programok között van érdekes. Pl a felhőben való mentési lehetőség ötletem.

A felület is a 2.3.7 után valami csoda...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#303) osztraksajt válasza vegyszer (#302) üzenetére


osztraksajt
őstag

Na akkor végre üdv a klubban. :C

(#304) cappa72 válasza vegyszer (#302) üzenetére


cappa72
nagyúr

Háháááá ! :)

Gratula az új családtaghoz! ;)

"Kár", hogy root-oltan kaptad, node sebaj. Csak túléled valahogy.

Nagyon bejövős ez a teló!
Ezen nem fogunk vitázni úgy látom.
Most, hogy visszatértem a ZTE v970-re, meg kell állapítanom, hogy a zte full fényrőn volt olyan, mint emez 2/3-os fényerőre állítva.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#305) osztraksajt válasza cappa72 (#300) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ha jól értelmezem akkor ezen szépen végiggyalogolok akkor a telefon teljes állapota lementhető és visszaállítható úgy mintha hozzá sem értem volna a telóhoz? Az esetleges garancia miatt kérdezem.
minideales a teló

Vagy mi lenne a legegyszerűbb módja? Én még erre gondolok:

Mentés
1. Mobileuncletoolssal cwm felrakáa, abból backupolni a rendszert SD kártyára, jól elrakni.

Visszaállítás:
1. CWMből a mentés visszarakása
2. blogban lévő minideales recovery Mobileuncletoolssal felrakáa

Ez így jó?

(#306) cappa72 válasza osztraksajt (#305) üzenetére


cappa72
nagyúr

Igen, helyes az elgondolás!

Ha már minideal-es, akkor az MTKDroidTools-os mentés is szóba jöhet a Flashtool-os mellett, de amit másodszorra írtál az egyszerűbb és gyorsabb.

Mentés
1. Mobileuncletoolssal cwm felrakáa, abból backupolni a rendszert SD kártyára, jól elrakni.
Visszaállítás:
1. CWMből a mentés visszarakása
2. blogban lévő minideales recovery Mobileuncletoolssal felrakása

Ilyet már csináltam is, azonban - a cwm-es visszaállításnak a trükkjéről ne feledkezz meg. Lehet ez az 1a pont: akku ki majd vissza, cwm-ből az advanced restore -> /system visszarakása, és újraindítás. Nekem csak így működött, de működött.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#307) osztraksajt válasza cappa72 (#306) üzenetére


osztraksajt
őstag

Minidealtől származó telefonok biztonsági mentése és helyreállítása esetleges garanciális ügyintézés esetén:

Mentés
1. Mobileuncletoolssal cwm felrakáa, abból ha még nem nyúltál a telefon romjához backupolni a rendszert SD kártyára, jól elrakni. Vagy letölteni a minideales A820_YDSS_S130_130324-es romot. link

Visszaállítás:
1. CWMből a készített vagy a blogban linkelt minideales mentés visszarakása a restore funkcióval
2. Akku ki, cwm-ből az advanced restore -> /system visszarakása, és újraindítás.
3. blogban lévő minideales recovery Mobileuncletoolssal felrakása

Akár mehet is a blogba. :K
Természetesen a CWM mentett rendszert akkor fel is fogom tenni valami tárhelyre amint megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

(#308) vegyszer válasza cappa72 (#304) üzenetére


vegyszer
addikt

Cappa, mondd, nem bizonytalanodtál el benne, hogy szeretnél egy ilyet a V970 helyett? (esetleg mellé?)

Addig bizgeráltam, míg 30%-ról öt alá merült...
ez kb két óra kíméletlen nyomkodás, full fénnyel, némileg wifivel, már a címtárat, mailokat összeszinkronizáltam.

Extra nagyon tetszik, hogy a gombok fénye kikapcsolható!
(a 135->138 update feljött, de most jöttem rá, egy rom mentés nem ártott volna, meg a recoveryt megnézni, s leszedni...)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#309) osztraksajt válasza vegyszer (#308) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem még eredeti a rom ne aggódj, lesz mentés.

Bár jól értem hog a tiéden már 135 van?

(#310) vegyszer válasza osztraksajt (#309) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen, origi roottal érkezett. :))
A legnagyobb örömömre.

(egy gonddal kevesebb)
Nem tudjátok az a 138 rom miben újabb?
(kezem a szívemre, de eddig 1-2 gyártót tudok, aki adott ki több romot OTA-n keresztül, de ez a jelek szerint a Lenovonak nem az első, hisz a többi rom is vélhetőleg így született. Ami igen dícséretes!!!)
(hátha egyszer csak majd hirtelen 4.3-ra frissít. :) )

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#311) cappa72 válasza vegyszer (#308) üzenetére


cappa72
nagyúr

Jajj... ne is mond... dehogynem...
De igyekszek nem gondolni rá. Persze belül meg esz a rosseb... és közben próbálom meggyőzni magamat, hogy nem-nem-nem...
Ez amolyan skizofrén állapot :U

Az biztos, hogy a V970-et nem akarom eladni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#312) vegyszer válasza cappa72 (#311) üzenetére


vegyszer
addikt

Többször mondtam, hogy eredetileg nekem is a V970 volt a befutó. (ZTE fanként a penge után a Grand X IN volt az első ami újra magával ragadott, csak hát az ára. :W 58-65ért nekem nagyon sok(kk) Viszont a kétkártyás verzióra csak nagyon későn találtam rá, kb február eleje, január vége körül. Addigra elvesztette az újdonság varázsát.) és akkor befutott a topick tárgya: A letisztult, már már puritán szépségű, felesleges sallangoktól mentes A820.

És mivel valaki bealudt a minidealéknál, és egy 19$-s kupont el tudtam sütni, nem volt kérdés, hogy kell-e ez nekem. (Eredetileg pusztán tesztelni szerettem volna, majd eladni, de 35-be sose lesz újra ilyen telefonom, az fix. Nekem egyébként ez a lélektani határ. Ennyit adtam a Nokia 3210-ért, a Motorola MPX 200-ért, A pengéért, és érte is.)

Ez a hangdiktálós email-írás nagyon bejövős. Mik az utasítások, hogy vessző, bont, új bekezdés, stb?
(soha ilyenem nem volt, de egy közepes mailt simán le tudtam vele gépelni. :Y )

Ha eladni nem szeretnéd, köszönöm, elfogadom ajándék gyanánt! ;]

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#313) fape válasza cappa72 (#285) üzenetére


fape
senior tag

Nyomogattam egész sokat, egyre jobban tetszik a teló. Főleg Cappa72 kolléga romjával lett csak igazán király ;)

Kellet egy kis kézimunka. Hátha másnak is előjön majd:
1. A céges/flottás vodás mobilnet-hez meg kellet változtatnom az APN-t ( Beállítások> (Vezeték nélküli.. részen) Továbbiak > Mobilhálózatok > Hozzáférési pont nevei > [SIM-t választ] > Vodafone elofizetes> APN: csere vitamax.internet.vodafone.net => internet.vodafone.net ) és ment is a mobil internet.

2. Mobileuncle MTK Tools-ból be kellet kapcsolni az GPS EPO-t és letölteni hozzá a config fájl (Engineer Mode > Engineer Mod (MTK)> Location tab > Location Based Service >EPO tab), utána ment csak a gps-s. Cserében kegyetlen gyorsan talált 8 műholdat, 4m-es pontossággal adta meg a helyemet.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#314) BaginZe


BaginZe
tag

Letöltöttem a 138-as frissítést. Rákattintottam a frissítésre, utána újraindult a telefon, egy darabig kerregett, aztán megállt a kis kék csík. Mit kéne máskép csinálnom? Köszi előre is.

(#315) osztraksajt válasza BaginZe (#314) üzenetére


osztraksajt
őstag

Milyen recovery van rajta?

(#316) BaginZe válasza osztraksajt (#315) üzenetére


BaginZe
tag

az eredeti minideal-es

(#317) osztraksajt válasza BaginZe (#316) üzenetére


osztraksajt
őstag

Akkor ott lesz a gond. A minideales nem eredeti hanem már mókolt és a lenovo gyári frissítése összeakad vele.

Ebben majd Cappa tud segíteni leginkább. Szerintem sptools lesz a vége. Adatmentésed azért van?

(#318) BaginZe válasza osztraksajt (#317) üzenetére


BaginZe
tag

Tényleg :(

Csak az van, amit innen töltöttem le, de elvileg az ugyanaz, mint az enyém.

Hát nem örülök :(

(#319) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Szűk egy nap nyomkodás után oda lyukadtam ki, hogy nem mennek a következő dolgok:
-készség szinten megtalálása a szilikonos tokban elrejtett billentyűknek. (egyiknek sincs igazi nyomáspomtja, se a hangerő +/-, se a On/Off)
-a tok merevebb, mint megszokott volt nekem.
-a tok meglehetősen nehézséget jelent a töltő mikroUSB megfelelő csatlakoztatásában.
-a ki/bekapcsolási animáció HANGJA valami idegesítő. :W Hol lehet kikapcsolni? Lassan a telefonnak előre köszönök kínaiul. ;]
-GPS-EPO a fenti leírás ellenére nem jött elő, mint beállítási lehetőség. Mit szúrok el?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#320) cappa72 válasza vegyszer (#319) üzenetére


cappa72
nagyúr

-ki-be animáció:
/system/media/bootaudio.mp3 és /system/media/shutaudio.mp3 fájlokat töröld és elnémul a "döuá gyö setye..."

A gps EPO kicsit rejtettebb, mint a szokásos.
A "GPS-műholdak"-ra kattinva jön elő (a gyári romnál men emlékszem...)

A többi az meg jogos, az a tok ilyen... ingyen lónak ilyen a foga.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#321) cappa72


cappa72
nagyúr

Újabb apróság:
A CP4.0 úgy néz ki, hogy a CWM-beől "factory reset"-elhető :) Megmarad az imei és sikeresen elindul.

Ugyanezzel a CWM-mel a gyári rom "factory reset"-je ellenjavallt (TILOS).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#322) fape válasza cappa72 (#320) üzenetére


fape
senior tag

Köszi :R Az életben meg nem találtam volna meg a menüből a GPS EPO-t.
Szerencsére tegnap a Mobileuncle MTK Tools-ban ráhibáztam és onnan is ment ;)

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#323) DJGABI válasza vegyszer (#319) üzenetére


DJGABI
addikt

toktól én is parázok, hogy mit küldenek majd. G300-on anno imádtam a "Meifeng" tokot, jó volt a fogása, a gombokat is el lehetett találni. A820-ra is van hasonló: [link] [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#324) BaginZe válasza vegyszer (#319) üzenetére


BaginZe
tag

hunaqua kolléga előre berendelt egy nillkint hozzá, aztán thl-t vett, így felesleges számára... ha gondolod, akkor vedd át tőle!

(#325) looser


looser
addikt

Csak egy apróság, a recovery eltűnhet bármiképpen? Én is fel akartam tenni a gps-hez a xda-ról származó Hungary.zip filet, de nem jött be a recovery. Így azt kellett elsőnek újra tenni, hogy menjen a zip install.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#326) cappa72


cappa72
nagyúr

Valami nem fér a fejembe...
A scatter, amit pl. a flash-eléskor használtam nem egyezik a telefonban lévő dumchar_info fájl számaival... :F
Pedig logikusan egyeznie kellene...
Megint egy újabb rejtély... Asszem cívom Cicót a Teszvesz városból... :DDD

@(#325) looser
Igen, eltűnhet, ha a gyári rendszer van rajta és nem került eltávolításra a "gyári recovery előállító" programocska.
Ez ugyanis a gyári recovery-t állírja vissza, miután bekapcsolod a telefont.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#327) vegyszer válasza BaginZe (#324) üzenetére


vegyszer
addikt

Fogásra semmi gond nincs a tokkal. Sőt! Igen merev, én sokkal több puhább anyaghoz szoktam.

Tudom, hogy vett tokot előre, én is vettem a ZTE V970 készülék számára. De végül nem is az lett nekem sem. Sajnos tudom milyen nehéz komoly bukó nélkül eladni. Nekem pl. nem is ment. Így pofátlanul meg nem tudok reális árat mondani neki. (igen, már keresett priviben) Én 7,5$ért látok a jól bevált kínai shopban. És ha nem hozza házhoz, már nekem bukó a dolog.

Nekem azóta sem jött elő a GPS EPO a menüben. :O

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#328) hunaqua válasza vegyszer (#327) üzenetére


hunaqua
addikt

Az is egy lehetőség! Én 9-ért vettem.Akinek kell ez megveszi,aki meg akar az rendel 350Ft-al olcsóbban,és vár rá 3-4 hetet. Akinek meg nem kell Nillkin,az meg nem vesz semmit.:D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#329) vegyszer válasza hunaqua (#328) üzenetére


vegyszer
addikt

En pont azt mondom. Még csak odáig jutottam el, hogy nem teljesen igazi a kapott tok. De szerintem nem fogom cserélni, mert ez már megvan, és 95%ban jó is... Csak a maradék 5% viszont igen bosszantó. :W

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#330) cappa72 válasza BaginZe (#314) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha kiveszed az akkut, és ismét elindítod, akkor elindul a telefon normál módon?

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#331) fape válasza vegyszer (#329) üzenetére


fape
senior tag

Nem rég hozta a postás a Nillkin tokom. Úgy érzem itt is meg van az 5% csak máshol.

A hátulja érdes, diagonál négyszögrács, kicsit fura a tapintása, de nekem tetszik. Az oldala sima.
Jobban ki van vágva a hangerőgombok körül, sztem könnyebb megnyomni őket.
A felső részen az usb-jack-power gomb környékén nincsenek a kis beugrások, szintén könnyebb eltalálni a gombot. Vastagabb a kör keret a optika körül. Alapjában véve masszívabb és keményebb is, mint a "gyári".

Cserébe viszont 2x olyan vastag mindenhol. A hátlapon ez nem zavaró. Az oldalán/szélén nem simul "annyira" jól, gyakorlatilag 1,4-1,5mm-vel (rámentem tolómérővel ;) ) feljebb ér mint a kijelző síkja. Így van egy szép kis pereme az egésznek. Megszokható, de annyira nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#332) osztraksajt válasza fape (#331) üzenetére


osztraksajt
őstag

Na a basszus, én is már megrendeltem több mint 2 hete, akkor még drágább is volt 1 dollárral de még nem jött meg, pedig már nekem is nagyon televan a gyári tokkkal. :DDD

(#333) fape válasza osztraksajt (#332) üzenetére


fape
senior tag

Április 27.-én rendeltem freeshippingel, pont ma reggel néztem, hogy még úgy se ér ide 2-3 hétig. Pislogtam is rendesen amikor hozta postás, el nem tudtam képzelni mi lehet a csomagban. Baromi gyorsan ide ért. Általában a fizetős postára többek kell várni.
Remélem a tied is megjön hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#334) osztraksajt válasza fape (#333) üzenetére


osztraksajt
őstag

Igen előfordul, egyszer nekem is egy kábel valami érdekes csillagegyüttállás miatt ideért china posttal 6 nap alatt, koppant is az állam.

Na felraktam a v4 romot. Nagyon jó, nagyon szép, de kövezzetek meg nekem a lenovo gyári jobban kézreállt...

Ehhez kapcsolódóan ha egy rom flashtool formában van fenn azt tudom valamilyen módon magyarítani? Mert needromon csak ilyen formában vannak fenn az újabbak.

(#335) hungobungo válasza osztraksajt (#334) üzenetére


hungobungo
aktív tag

Ha root-olt, utólag is ki lehet cserélgetni az apk-kat, én sokszor úgy szoktam ;)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#336) cappa72 válasza osztraksajt (#334) üzenetére


cappa72
nagyúr

A system.img-t kell kinyitni, és ott kell az apk-kat cserélgetni, majd visszarakni img-be, és már mehet is... ;)
Persze azért ez igényel "némi" odafigyelést.

A v4 csak opció :)

A lefordított Lenovo-s cuccra nagyon kiváncsi lennék!

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#337) osztraksajt válasza cappa72 (#336) üzenetére


osztraksajt
őstag

Na akkor most virtuális gépre linux telepítése következik. :DDD

A nasomat inkább nem barmolom össze, azon Debian van, a HTPC-n meg openelec.

Csak ugye linuxra nem nagyon van értelmes könyvelő meg bérprogram úgyhogy esélyem sincs linuxra átállni, meg a félmillás ügyviteli programot sem szívesen cserélném ha már beruháztunk és megszoktuk. :DDD

(#338) vegyszer válasza cappa72 (#336) üzenetére


vegyszer
addikt

És te hogyan bírod? Mikor fogsz újra csatlakozni hozzánk? :))

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#339) osztraksajt válasza cappa72 (#336) üzenetére


osztraksajt
őstag

Elég ha az sptoolasban csak a system.img-t flashelem?

(#340) hungobungo válasza osztraksajt (#339) üzenetére


hungobungo
aktív tag

igen, minden abban van amihez hozzányúltok

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#341) DJGABI


DJGABI
addikt

nem mintha annyira hiányozna, de 4.2 amúgy várható rá? akár hivatalosan? needrom-on látom egy lewa már van gányolva hozzá (amiben a kamera nem megy csak ha minden igaz). ha a ZTE-ről sikerült portolnia cappának (igaz ugyanolyan verziójút) lehet vajon majd másik telefonról 4.2-t is?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#342) osztraksajt válasza DJGABI (#341) üzenetére


osztraksajt
őstag

Érdekes kérdés, de a lenovo eddig korrektül állt a frissítéshez. A 789-re is kijött a 2.3 után a 4.0 hivatalosan.

A 820 is elég intenzíven frissül OTA-n keresztül, hetente jön rá ki frissítés. Erre példát nem láttam még más gyártónál. Az enyém 4 hete lett megrendelve még 130-as rom van rajta, azóta jött ki 135, 137, 138 verziószámú, és azek amikről biztosan tudok.

(#343) osztraksajt válasza hungobungo (#340) üzenetére


osztraksajt
őstag

És hogy csináljam pontosan, csakhogy nehogy valamit elrontsak.

1. flasheljem a teljes romot
2. ha a cappa féle recovery és a v4 mókolt rom van rajta arra is elég csak a módosított system.img-t ráflashelni? Mert van még a romban:
boot.img
cache.img
EBR1
EBR2
lk.bin
logo.bin
MBR
MT6589_Android_scatter_emmc
preloader.bin
recovery.img
secro.img
system.img
userdata.img

(#344) BaginZe válasza cappa72 (#330) üzenetére


BaginZe
tag

Szia! Mintha csak újraindítottam volna, ugyanúgy indul akku ki után is.

(#345) cappa72 válasza osztraksajt (#343) üzenetére


cappa72
nagyúr

Először is ments mindenképpen a CWM-mel.

Ugyanis, amikor én az EBR1 és EBR2 fájlokat akartam flash.elni, akkor féltégla lett a telefonból.
DL is blocked boot felirattal még a recovery-be sem boot-olt be. (persze lehet segíteni rajta egy teljes rom újrahúzással...

Megpróbálhatod, de nem veszélytelen.
Ha viszont megpróbálod, akkor a "DA DL all with checksum" legyen bepipálva!!!

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#346) osztraksajt válasza cappa72 (#345) üzenetére


osztraksajt
őstag

Ja, és az 1. vagy a 2. változatot próbálhatom meg?

Linux alatt bejutottam a system.img-be nagynehezen. Persze a leírás nem volt pont jó de cca 1,5 óra guglizással megtaláltam mi okozta a "bad block" hibaüzenetet, a "./simg2img system.img sys.raw" sort egy az egybe ki kellett hagyni és direktbe kell mountolni a system.img filet, nem kell konvertálni semmire. Persze mire műkődésre bírtam azt a nyomorult simg2img-t az is volt egy óra mert az xda-s linkelt bináris nem indult, le kellett fordítani forrásból meg az összes függőségét kideríteni semmi hasznára, csak azért hogy megtudjam nem kell. ;]

Ami kérdésem van az az, hogy látom a legtöbb mellett hogy van egy azonos mevű .odex fájl is. Azokkal kell-e kezdeni valamit (jbartban van valami deodex, de halovány lila lövésem sincs hogy mi az csak gondolom a kettő nem független egymástól... )vagy simán kicserélem az apk-t és kész vagyok.

Esküszöm fordítani könnyebb volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#347) vegyszer


vegyszer
addikt

A romod recoveryből való telepítési folyamata előtt kell-e, ajanlott-e, tiltott-e wipeolni, és hasonló módon irtani a meglevő rendszer maradványait?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#348) hungobungo válasza osztraksajt (#346) üzenetére


hungobungo
aktív tag

deodex nem szükséges, hagyd az odex fájlokat változatlanul, csak az apk-kra koncentrálj :)

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#349) fape válasza vegyszer (#347) üzenetére


fape
senior tag

Az update script formázza a data partíciót. Max a cache-t törölheted, de nekem a nélkül is ment.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#350) vegyszer válasza fape (#349) üzenetére


vegyszer
addikt

Én a tiszta telepítést szeretem, nem igen emelek át semmit az előző rendszerekből. Ami kell, az vagy a felhőben van, vagy kimentett adat. Az elvesztett csillagok nélkül a madarak meg csak mérgesebbek.

Én Bléden szocializálódtam, ott alfától omegáig kellett mindent törölni (volt olyan leírás, amit végigzongorázva egy partíciót 4x töröltünk. biztos, ami biztos. :W ), és azután furcsa, hogy nem kell. De ha ez benne van a frissítési skriptben, úgy ok. (azaz 24 kattanással kevesebbet kell kattogni. :)) )

THX!

Nagyon vártam este az újabb romot, de régieket nem érem el a dropboxból:
Error (509)
This account's public links are generating too much
traffic and have been temporarily disabled!

:W

túl felkapott lett, azt hiszik illegális megosztást követett el Cappa, pedig nem is

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.