Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt




iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nesze neked Samsung A széria.... :DD

Kíváncsi vagyok itthon mennyi lesz 70-75 körül nagyon ütős lenne.

B.Cs.

(#3) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

:Y :R
Neves gyártók nyugodt szívvel elszégyellhetik magukat.

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Már csak az LTE 800 kéne, és vennék is egyet.

***

(#5) szezso15


szezso15
addikt

A büdös mindenit! :Y Le a kalappal, sajnos nekem az MTK miatt kiesik... :U

*Hajrá Loki!* i15+

(#6) roli543


roli543
őstag

Azt a leborult szivar végét.... ez szép, mutatós! :C

Gondolom most jönnek majd sorba a lehetne egy 4.5 és egy 5 colos méretben is, és nem rossz ötlet, de ez van. Gratula :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) Crytek


Crytek
veterán

Már megint ezek az 1az1-be árak leszokhatnátok végre róla ,mert soha de soha nem volt igaz. :W
Ha 85 ezer alatt kapható lesz benyalok.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

4K-t vajon tud? Nem mintha elvárnám ilyen áron.. :)

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem rossz cucc, jót tesz ez az egymás "gyilkolása" a Meizuval :K

A "hívószó" egyébként a buzzword magyar megfelelője akar lenni?

(#10) Remekelek28 válasza szezso15 (#5) üzenetére


Remekelek28
őstag

Az mért nem jó? a meglevő játékokat,programokat nem kezeli?

(#11) Wesder


Wesder
félisten

OMFG!!! Otthonra sem gyárt a Samsung ilyen jó telefont. De tènyleg, 50ezerèrt milyen samut kapnak Dèl koreában? Szerintem semmilyet :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Kékes525


Kékes525
félisten

"4000 mAh kapacitású akkumulátor kapott helyet, mindezt úgy, hogy az elődnél mindösszesen 4 grammal lett nehezebb a Redmi Note 3 és a legvastagabb pontján is csak 8,65 milliméteres a kütyü."
Tanulhatnának a "nagyok" tőlük. Pontosabban ettől a "nagytól" tanulhatnának. Ugye, hogy lehet nagy akkumulátort kis helyre is beszerelni! :C Biztos a Woland féle térkibővítőt használták e célra. ;]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13) ollie válasza szezso15 (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom lesz majd Redmi 3, hasonló paraméterekkel.

***

(#14) benjonino válasza ollie (#4) üzenetére


benjonino
tag

Valaki világosítson már fel, hogy az LTE800 hiánya mit jelent a gyakorlatban?
Vidéken nem tudom használni a 4G mobilinternetet? ( Pécsett lakom ).

(#15) Wesder válasza Kékes525 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon is jó a 4000-es akku lazza 2-3 nap :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) Simid válasza Crytek (#7) üzenetére


Simid
senior tag

Pontosan miről kellene leszokniuk? Hogy közlik a hivatalos árat (és amúgy tájékoztató jelleggel átváltják forintra)? Nem írták, hogy ennyiért itthon is kapható lesz. Mindenki tudja, hogy hazai forgalmazás esetén erre rájön egy csomó egyéb költség, ne kelljen már minden alkalommal ezt leírniuk, mint az ovisoknak...

(#17) szezso15 válasza Remekelek28 (#10) üzenetére


szezso15
addikt

Az MTK miatt nem feltétlenül lehet rá "házilag" teljesen működő ROMot fordítani, ez a problémám csak vele, és marad a Qualcomm. Ha ez nem lenne, valószínűleg már egy Redmi Note 2-vel nyomnám. :)

(#13) ollie: Nekem már egy S615 is bőven elég lenne, ha az vagy afölött van, akkor nagyon érdekes lehet számomra is! :) Csak a kernelforrás kiadását nem szoktam elsietni a Xiaomi... :U

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#18) Luck Dragon válasza ollie (#4) üzenetére

De jó is lenne, :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) blueMerle


blueMerle
veterán

Legjobb esetben 100k körül lehet majd rendelni kintről. Ez factory price. Odakint is ugyanúgy léteznek disztribútorok, eladók stb...

[ Szerkesztve ]

(#20) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

micro- vagy nano SIM-et kezel?
cserélhető az akku?
bővíthető microSD-vel?

(#21) Simid válasza blueMerle (#19) üzenetére


Simid
senior tag

Szerintem nagyon tévedsz. Az 1100 jüanos Metal is beszerezhető már $220-ért EU raktárból szállítással, adóval mindennel együtt. Ennél a típusnál a drágább (3gb) verzió fog ennyibe kerülni és van is már pre--sale ár $250ért (EU szállítás) és $209ért (Kínából) amiket addig láttam.

[ Szerkesztve ]

(#22) blueMerle válasza Simid (#21) üzenetére


blueMerle
veterán

Legyen úgy hogy tévedek mert akkor ez az év vétele :R

(#23) batai15


batai15
félisten

Nagyon durva. Ha tenyleg annyi lesz kb mint a note most akkor meg lentebb tudom vinni az arszintet es akkor viszont ezt veszem
Ram meg mindig 2gb? Mert akkor a zuk marad az eselyes.latom 3/16, gb. Sd bovites van?

[ Szerkesztve ]

(#24) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Nagyjából 68ezer Ft-ért már előrendelhető a 3/16-os változat. Remek ár érte.

(#25) tong válasza benjonino (#14) üzenetére


tong
tag

Szekszárdon a Telenor 4G megy,

[ Szerkesztve ]

(#26) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na ez oda-vissza veri a Meizu Metal-t, az az aksi mindent eldönt szerintem azoknál akik a két készülék között vacilláltak. :)

Finn the human

(#27) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Ha nem lenne ilyen gnóm kis kezem már venném azonnal, 80k-ig ez brutálisan best buy termék. Piston fülessel már legyűrtem a dzsunka gyártók (legalábbis a Xiaomi) felé érzett előítéleteimet. Valahogy a megítélésükön kellene javítaniuk (rendes európai forgalmazás, ügyes (de nem végtelenül költséges) marketing) és a japánok-dél koreaiaknak muszáj lenne alkalmazkodniuk vagy mehetnének a levesbe.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#28) blueMerle válasza GeryFlash (#27) üzenetére


blueMerle
veterán

Amit biztosan tudok ;) hogy a TCCM-el tárgyalnak, és akkor lesz hivatalos EU forgalmazás, gari, szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#29) Beri78


Beri78
őstag

nagy piros pont a készüléknek! :C :Y

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#30) GeryFlash válasza blueMerle (#28) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ohh, ez remek, ha jól látom 14 európai országban van nekik érdekeltségük. Amúgy Xiaominál nincs ilyen licencelési gebasz, ami miatt csak Kínának gyártanak? Mintha hallottam volna olyat, hogy a Meizu, Xiaomi és többi dzsunka (nem pejoratívan) lespórol a Google/MS felé licenc díjat.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#31) nemlehet válasza Simid (#21) üzenetére


nemlehet
őstag

Hol lehet 250-ért előrendelni EU szállítással? mert a 3/32-eset már rendelem is annyiért.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#32) Kékes525 válasza Wesder (#15) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha árban is megfelelő lesz, akkor erősen meggondolom, hogy ne vegyek e egyet. A többi specifikáció is nagyon jó, ha jól tudom az android is jól el van készítve a többi Xiaomin és valószínűleg ez sem lesz kivétel.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#33) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Magyar LTE, microSD bővíthetőség, dual SIM van benne?

Persze ezek nélkül is BestBuy, de ha ezek is vannak, akkor meg pláne :DD

(#34) citkar válasza blueMerle (#19) üzenetére


citkar
addikt

Európai árról én sem tudok, de ha abból indulok ki, hogy a Note 2 (nem Prime) Eu-ban kb 57 ezer, akkor szerintem nem irreális remény, hogy 100 alatt lesz a Note 3, de persze ettől még bármi lehet, ki kell várni a végét.

(#35) Crydan válasza nemlehet (#31) üzenetére


Crydan
senior tag

Tessék : [Redmi Note 3]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#36) Kékes525 válasza citkar (#34) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha 100 alatt lesz, akkor meg merem kockáztatni, hogy minden idők egyik legsikeresebb telefonja lesz. Az ár/érték aránya tekintetében biztosan az év legjobbja lenne.

(#35) Crydan: Ez 58 606,00 HUF, nem semmi. Pontosabban semmi. ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#37) blueMerle válasza GeryFlash (#30) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem tudom. A TCCM forgalmaz Meizut hivatalosan Európában, úgyhogy ők ezek szerint rendben vannak. Van hivatalos szerviz is (Csehországban). Hogy a Xiaomival mi a helyzet az majd február környékén kiderül, mi csak a szervizt intézzük Szlovákiában a TCCM megbízásából így részleteket valóban nem tudok.

(#38) pietrrr válasza Crydan (#35) üzenetére


pietrrr
aktív tag

ez 3/16-os

(#36) Kékes525: Jaja, nem drága, csak a cikkben nem is írtak ilyen variációt :DDD Am nekem az a gyanúm h a webshopban írták el, és valójában ez a 2/16-os. Persze még így sem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#39) Phobion


Phobion
őstag

idén még megérkezhet hozzánk ez a telefon? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#40) Simid válasza nemlehet (#31) üzenetére


Simid
senior tag

Én is arra gondoltam amit Crydan linkelt. Giztopról rendelve elvileg az ár tartalmaz minden egyéb költséget, de hogy mikor lesz ténylegesen raktáron az kérdéses. Meg az a 3/16 jelölés is érdekes, mert ilyen elvileg nincs, gondolom még nagy a katyvasz... :)

PhobioNN7: Szerintem ez kizárt, hacsak nem magad mész el érte kínába. :D

[ Szerkesztve ]

(#41) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Azaz ujjlenyomatolvaso, mintha mar láttam volna valahol...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#42) fateless válasza Crytek (#7) üzenetére


fateless
veterán

Várom már, hogy megjelenjen az eustock.hu oldalon, de hogy ki megy majd bele, hogy benyalj neki, azt nem tudom ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#43) citkar válasza Phobion (#39) üzenetére


citkar
addikt

Na arra már kis esélyt látok, először is hivatalos megjelenésről nem olvastam (de lehet én voltam figyelmetlen), de már elkezdődött a karácsonyi rendelős/postai forgatag, gyakorlatilag, ha ma megrendelsz valamit Kínából (és van raktáron) már az se biztos, hogy ideér idén. Persze gyors postával, szerencsével előfordulhat.

Valamelyik oldalon 15 cm-nél rövidebbnek írták a hosszúságát, hátha 2-3 mm-rel rövidebb lesz az elődnél.

[ Szerkesztve ]

(#44) Phobion válasza citkar (#43) üzenetére


Phobion
őstag

rendben, úgy sem akartam már idén költekezni :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#45) GeryFlash válasza blueMerle (#37) üzenetére


GeryFlash
veterán

:R Reméljük összejön a megállapodás

Közben el kezdtem nézegetni Xiaomikat, hátha van számorma egy kisebb, de hasonlóan jó ajánlat. Hát bakker, ez a Mi4C valami brutálisan best buy, hogy a francba nicns erről egy épkézláb teszt? 90 ezerért (áfa benne van) 5" kijelző, s808+3GB RAM, nagy és cserélhető akksi, ez kb pontosan az összes ,,nagy" gyártó akár kétszer ennyiért se tud ilyen telefont gyártani. Szegény Xiaomi-nak még nem szólt az NSA, hogy a removeable akksi fokozatosan növeli a terrorveszélyt ;]

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#46) citkar válasza GeryFlash (#45) üzenetére


citkar
addikt

Külföldi oldalakon vannak tesztek, a kameráját is nagyon dicsérték, ha nem kell a B20 bizony jó vétel.
Mondjuk a linkeden 2 GB-os változat van.

Azta mindenit, most látom van "helyi" teszt is, olvasom is :)

[ Szerkesztve ]

(#47) Simid válasza GeryFlash (#45) üzenetére


Simid
senior tag

(#48) fateless válasza GeryFlash (#45) üzenetére


fateless
veterán

Parancsolj

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#49) Upo


Upo
addikt

Dual micro sim van benne. beépített akku, persze megfelelő szerszámokkal gondolom cserélhető, de kíváncsi vagyok hogy lehet majd szétszedni a fentről-lentről becsúsztatott ház miatt. Micro SD utalást nem találtam, még csak egy képet se a sim tálcáról. A kamera szerintem a szokásos 13MP mint az elődökben, 4K nincs, 1080p videó vagy 120FPS slow motion. Előlapi kamera 5MP, valami automata beauty shot is van benne.
Képernyő full hd, ami nekem tetszik benne, hogy a fényerőt egész alacsonyra le tudja venni, pl. éjszaka nem égeti ki a szemed, és nem zavar másokat. Azt írjás, hogy az iphone 6s minimum fényerejének 1/4-ét tudja. Valami sun-screen technológiát is emlegetnek, szerintem simán annyi hogy van benne fényérzékelő, és napon felnyomja a fényerőt. Eye pattern mód is van, olvasáshoz, a kéket lejjebb veszi, sárgásabb-papírosabb színek lesznek. OGS szerű a képernyő, jól össze van ragasztva az üveg, touch és a képernyő, úgyhogy nem lesz célszerű megroppantani.AC wifi van benne, 2.4/5GHz. Az akkut gyorstöltéssel 1 óra alatt 50%-ra lehet tölteni.
Más érdekest így hirtelen nem nagyon tudok kibogarászni, a többi reklám és öntömjénezés.
Ja, még annyi, hogy a grafikus chip a 3/32-esben 700MHz-en ketyeg, a 2/16-osban csak 550MHz-en. És B20 nincs benne. Viszont infra meg van.
150x76x8.56mm
27-én kezdik árulni a kínaiaknak, gondolom utána már lesz több infó, addig csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#50) tong válasza GeryFlash (#45) üzenetére


tong
tag

Van teszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.