Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Milestone2 válasza kotovics (#500) üzenetére


Milestone2
nagyúr

No így már jobb a leányzó fekvése... ;] Vagyuláék el tudnak kezdeni dolgozni rajta.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#502) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Gyors kérdés, alixpressről tegnap este megrendeltem a kicsikét, érdemes velük kibontatni? vagy hagyják úgy ahogy van? köszönöm a választ

http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp itt meg nem fogadja el Győrt

Dear Friend
Thanks for your order!
There are some friendly reminders:
1,Please make sure the Contact Name,Address,Zip Code and Phone Number are correct! Russian customers are supposed to give full name.
2,Please check if your address is remote area here if you choose DHL:http://raslist.dhl.com/jsp/first.jsp.
3,Please tell us how much we should declare for the customs if you choose DHL(The EU customers can leave it).Indian customers are supposed to give PAN number. Please ignore this reminder if you choose Registered Mail.
4,Please leave us message if you want a sealed box.Otherwise we will unseal the box to do "Quality Control",flash the Multi-language ROM and install google play! The original box from Xiaomi,Meizu,Huawei(Honor),Lenovo(ZUK),ZTE(Nubia),Oneplus,OPPO,Letv are sealed.They are only with English and without Google play.
5,Please double check if the network works with your carrier if your order is cellphone.This is very important!
6,Please leave us message if the order is gift.We will process the shipment as fast as we can.
7,Order processing(including shipping company sort the parcels) may get delayed because of the Shopping Festival. Hope you understand! We will try our best to process your order ASAP.
Please ignore the reminders if everything is fine.
Sincerely, Top One Team

[ Szerkesztve ]

(#503) Milestone2 válasza Varesz_86 (#502) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én biztos nem bontatnám.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#504) GoldhandRent válasza Varesz_86 (#502) üzenetére


GoldhandRent
őstag

szerintem ne nyittasd ki velük... összegányolják csak (nem ujjlenyomatokra gondolok, hanem a sok kínai appra, meg szemétre amit rápakolnak neked "szívességből")

Ha megérkezik, fogsz egy telefont, felveszed ahogy kinyitod és bekapcsolod.. ha bibi lenne (amiért kinyitják ugye, hogy működjön) az a videón látszik és küldenek újat.

###SZERINTEM

-

(#505) Varesz_86 válasza GoldhandRent (#504) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

kösz az infót akkor nem lesz kibontva
,

(#506) Revoltek válasza kotovics (#500) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Így kattintható: en.miui.com

(#507) GoldhandRent válasza Varesz_86 (#505) üzenetére


GoldhandRent
őstag

eddig 3 xiaomi telefont rendeltem, 2 helyről:
minideal-ről egy Redmi Note-ot és egy Redmi 1S-t, xiaomiforsale-ról egy redmi 2-t

tapasztalat: minideal-ről gányolt kínai jött, ami nem frisstíett (note-ra nagy nehezen fel tudtam pattintani a rendes rendszert), xfs-ről pedig bontatlan (habár EU-s dugaljal, szval ez furi) műanyagozásban gyári "szerű" matrincákkal. ez tudott frissíteni probléma nélkül, mai napig kapja a frissítéseket :)

[ Szerkesztve ]

-

(#508) Milestone2 válasza kotovics (#500) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na most végigolvasva, amit linkeltél, az még csak egy figyelemfelhívás, hogy türelem, ne akarj rootot, ne akarj egyenlőre developer ROM-ot, mert még fejlesztés alatt áll és majd ha elkészül akkor minden szép meg jó lesz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#509) Gaboo77 válasza Milestone2 (#508) üzenetére


Gaboo77
tag

Na ezért rendeltem én is az XFS-től. Majd jön, nem ég a ház, de legalább nem valami gányolt vackot kapok.Látszik a válaszaikból is, hogy normálisat szeretnének szállítani. Legalább is nekem ez jött le. Persze ez szubjektív megítélésem, mielőtt bárkit megsértenék.

(#510) timbookedtwo


timbookedtwo
csendes tag

Sziasztok!

Kezdő vagyok Xiaomi téren.
November 30-án rendeltem a spemall-ról egy 3/32-es verziót, arany színben (akkor úgy írták, hogy készleten van). Pár nap múlva a honlapon azt olvastam, hogy az arany nincs készleten. Írtak is, hogy ha nem akarok várni, módosítsam más színűre a rendelést; az aranyat jövő hétre ígérték. Azóta semmi hír felőlük. Azt olvasom a terméklapon, hogy elkezdték postázni a fekete és fehér telefonokat multilanguage-el és Google Play-el. Ez azt jelenti, hogy azokat a dobozokat kinyitották, és rátették az új ROM-ot a nagykereskedésben? Mivel az arany változat érkezéséről továbbra sincs szó, ezért szerintetek célszerű-e jeleznem nekik, hogy ha lesz készleten és postázzák, akkor nehogy kinyissák, hanem szűz állapotban küldjék? Eddig csak gyári androidos telefonjaim voltak, nem cserélgettem még ROM-ot - ha ráteszik a saját verziójukat, akkor milyen hátrány érhet? Nem tudom majd felrakni azt a ROM-ot, amit a szűz készülékre fel tudnék?
Köszi a válaszokat előre is.

(#511) SzBalu


SzBalu
csendes újonc

Jó hír talán XFS-ről rendelőknek! Karácsony előtt minden bizonnyal nem fog teljesülni a rendelés kiszállítása, de valószínűleg még az év végére megérkezhet a készülék!

"Hello,
maybe in the end of this year, maybe in January, depends on the speed of process with rom.
Thank you for understanding,
your XFS"

(#512) Alvin76 válasza SzBalu (#511) üzenetére


Alvin76
tag

akkor nagy valószínűséggel "maybe in January" lesz az.. :(((

Én kivárok, mivel paypal-al fizetnék a jobb árfolyam miatt.

de addig is rendeltem a sógornőmnek egy Note2-t. :D A XFS-től rendelt telefonokban (jelen esetben Note2) van alapból magyar nyelv?

(#513) Lacika2013


Lacika2013
tag

Egyáltalán van valahol készleten belőle?:)

(#514) Alvin76 válasza Lacika2013 (#513) üzenetére


Alvin76
tag

van több forumozó is, akinek már úton van, a spemall.com-ról rendelték.

(#515) Milestone2 válasza Lacika2013 (#513) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van akinek már a kezében van...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#516) Simid


Simid
senior tag

Mondjuk timbookedtwo felvetésére én is kíváncsi lennék. Mert spemall azt írja dec. 4 után rendelt telók már új ROMmal vannak. Ezt hogy csinálták ha nem felbontással? Én nem szeretnék valami összetákolt rendszerrel küldött telefont.

(#517) GoldhandRent válasza Milestone2 (#515) üzenetére


GoldhandRent
őstag

vagyuláék honnan szerezték ? :o

-

(#518) Upo válasza GoldhandRent (#517) üzenetére


Upo
addikt

Valószínű ibuygou, a mi band 1S-ük is onnan van, láttam a matricát a képen. Amúgyis ők a #1 resellerek.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#519) Charx


Charx
senior tag

Megérkezett már a teló Németországból?

(#520) snekszercsab válasza Charx (#519) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Az enyém ma reggel érkezett meg Magyarországra gondolom holnap kiszállítják.

(#521) timbookedtwo válasza timbookedtwo (#510) üzenetére


timbookedtwo
csendes tag

Felteszem a kérdésemet egy kicsit egyszerűbben is:
jelezzem a spemall-nak, hogy bontatlan (és így multilanguage ill Play store nélküli) verziót küldjenek, avagy ez mindegy, mert az általuk frissített ROM-os készülék is alkalmas lesz majd a későbbiekben a szupi MIUIHU ROM-ok telepítésére?

(#522) Milestone2 válasza timbookedtwo (#521) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még senki sem tudja mire lesz alkalmas, mivel jelenleg zárt a készülék bootloadere és azon a romon kívül, amivel kapod, semmi más nem telepíthető rá, az a stabil rom, amivel érkezik, az frissíthető. De alapértelmezetten jobb szerintem, ha azt kéred, hogy ne nyúljanak bele! Főleg, hogy a csájomi figyelmeztetést adott ki, hogy még a rootolás is frissítés és BL nyitás vesztő, ha most megcsinálod!

Most erőteljesen a türelem ideje van, ha meg is jön a készülék.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#523) timbookedtwo válasza Milestone2 (#522) üzenetére


timbookedtwo
csendes tag

Köszi a választ, jelzem feléjük a kérést.

(#524) GoldhandRent válasza Milestone2 (#522) üzenetére


GoldhandRent
őstag

5hsz-el korábban én is leírtam miért NE nyittassa ki az ember...
:D

-

(#525) Milestone2 válasza GoldhandRent (#524) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, de újra megkérdezte....ezért merészeltem Lordságod után újfent válaszolni... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#526) timbookedtwo válasza Milestone2 (#525) üzenetére


timbookedtwo
csendes tag

sorry guys, mivel nem értek hozzá, ezért a korábbi hozzászólás alapján nem volt egyértelmű a dolog
visszaolvasva most már persze az, de ugye "hétszer mérj, egyszer vágj" :R

(#527) Milestone2 válasza GoldhandRent (#524) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyébként kb öt hsz-val ezelőtt nem is arról írtál, hanem megkérdezted Vagyuláék honnan vették... (Nyelvnyújtás!)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#528) Csibe78 válasza snekszercsab (#520) üzenetére


Csibe78
tag

Erdekes nekem meg nemetet ir...:-(

(#529) Hirons


Hirons
csendes tag

Note 2 Vs Note 3 teszt

Úgy néz ki a kamera jobb egy picit, illetve a kijelző fényereje is.

(#530) GoldhandRent válasza Milestone2 (#525) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nem azért írtam... hanem hogy visszaolvashatott volna párat [edit: valóban nem 5 :D], és nem kellett volna megint feltenni a kérdést :P
(gondoltam, hogy még odaírom "nem ellened", de reménykedtem hogy nem lesz félreértés :D)

[ Szerkesztve ]

-

(#531) Milestone2 válasza GoldhandRent (#530) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem is értettem félre, poénra vettem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#532) GoldhandRent válasza Milestone2 (#531) üzenetére


GoldhandRent
őstag

akkor most nekem nem jött le a pojén :O :P

hogy ON is legyen: kíváncsi vagyok melyik telefonnak mennyire áll ki a kamerája a hátlapból. az előbb linkelt gizcsínás videóban úgy tűnik, hogy a 2-nek nagyon, a 3-nak pedig egyáltalán nincs kinnt a kamera lencséje.
VAGYULA tudsz választ adni ? :F :R
Meg arra is, hogy mennyivel bír többet az akksi. Ha esetleg van a közelben egy alap note2, akkor a note3 mellett egy játékkal otthagyhatnátok teljes fényerőn hadd merüljön :D

-

(#533) Lacika2013 válasza snekszercsab (#520) üzenetére


Lacika2013
tag

Te honnan rendelted?

(#534) snekszercsab válasza Lacika2013 (#533) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

http://www.spemall.com/

(#535) bogdanypeter válasza snekszercsab (#520) üzenetére


bogdanypeter
tag

Te mikor rendelted?

:D

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#536) snekszercsab válasza bogdanypeter (#535) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

12.01.

(#537) Czimby


Czimby
addikt

Spemallon már azt írják, hogy multi language, azt meg, hogy beleturkáltak vagy mi?
Mert ebből a későbbikben lehet gond, ha a xiaomisok betartják amit ígértek.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#538) Lacika2013 válasza snekszercsab (#534) üzenetére


Lacika2013
tag

Arany 32 gb?

(#539) Milestone2 válasza Czimby (#537) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát ezt nem lehet tudni. Rajen szkeptikusan azt írta, biztos összegányoltak valami nyelvi packot. Fele magyar fele angol vagy kínai...
De azt is el tufom képzelni hogy a multi miui7-bõl lopták ki, akkor "csak" a különbségek (pl. ujjlenyomatolvasó) lesznek fordítatlanok.

Ami a Xiaomi figyelmeztetést illeti, nem tudom...mivel olyan homályosan fogalmazták meg, hog6 nem tudom értelmezni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#540) GoldhandRent válasza Milestone2 (#539) üzenetére


GoldhandRent
őstag

mit figyelmeztettek pontosan ? :O erről lemaradtam :D

ezt: "a csájomi figyelmeztetést adott ki, hogy még a rootolás is frissítés és BL nyitás vesztő, ha most megcsinálod!" kifejtenéd bővebben ? :o

[ Szerkesztve ]

-

(#541) bogdanypeter válasza GoldhandRent (#540) üzenetére


bogdanypeter
tag

Biztos, hogy nem fogják olyan állapotba hozni a telefont ami a globális piacon gondot okozna, én emiatt nem félek. Nem barmolják össze, ha igen, akkor az már az ő felelősségük.

Egyébként én sem bírtam már tovább, megrendeltem... :D

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#542) Milestone2 válasza GoldhandRent (#540) üzenetére


Milestone2
nagyúr

[link]

És utána a kérdésemre válasz:

Hello,
It is written on Original thread,
What i understand is that a new application will be available which will check authentication with MI Account to unlock Bootloader.
Better to wait, may be friday we will get some news.
Regards
Muzamil

Ezen kívü friss hír még a mázlista Mi3/Mi4/MiNote tulajoknak, hogy a héten úgy tünik nem lesz friss ROM-juk, mert ha minden igaz, jövõ héten erre a három telefonra 6.0 bejelentés...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#543) Lacika2013


Lacika2013
tag

Ahogy nézem arany 3/32 sehol sincs raktáron:(

(#544) fjozsi válasza Lacika2013 (#543) üzenetére


fjozsi
csendes tag

itt nezted?

[link]

en ma rendeltem.. egy szurket.... :)

[ Szerkesztve ]

(#545) Lacika2013 válasza fjozsi (#544) üzenetére


Lacika2013
tag

Mikorra várható a szállítás?
Mennyi volt a futár?

Szürke volt spemallon is

(#546) fjozsi válasza Lacika2013 (#545) üzenetére


fjozsi
csendes tag

szallitas 3-7 nap,

DHL- 5.50 dollar

TNT- 12.30 dollar

(#547) Lacika2013 válasza fjozsi (#544) üzenetére


Lacika2013
tag

Valamint itt a gekbuyingon nem látok eu warehouse-t.lesz vámolás?

(#548) fjozsi válasza Lacika2013 (#547) üzenetére


fjozsi
csendes tag

azt meg nem tudom,de van EU garancia,amiert kulon kellett fizetni

(#549) Lacika2013 válasza fjozsi (#548) üzenetére


Lacika2013
tag

hát ha még bevámolják,akkor jó drága lesz:(

(#550) fjozsi válasza Lacika2013 (#549) üzenetére


fjozsi
csendes tag

spemall -on nincs vamolas?

ja,es van eu warehouse geekbuy-on,most neztem meg

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.