Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) kaldib


kaldib
csendes tag

Látott már valaki olyat (Spemall), hogy paypal fizetés után (hitelkártyáról szívja le) a rendelés státusza unpaid maradt? A hitelkártyára ráterhelték az összeget, de simán kifizettetnék velem még egyszer, mert vinne tovább a checkoutra...

(#702) kaldib


kaldib
csendes tag

Ha még nem írták volna, elvileg itt csekkolható, hogy az EU express viszi-é:

http://dct.dhl.com/input.jsp?langId=cn&originCCId=CN

Szerintem, ha az irszámhoz kidobja a várost, oké a dolog.

(#703) Razor18


Razor18
tag

Sziasztok,

alább nem derült ki számomra egyértelműen, hogy amikor kiveszem a dobozból a telót, akkor most be lehet állítani magyar menürendszert (mert a leírás tartalmazza a magyar nyelvet is mint opciót) vagy nem? Netán ez is függhet még attól is, honnan rendeli az ember 200 USD körüli áron? (banggood, gearbest, aliexpress, geekbuying, dx...)

És a dobozból kivéve rögtön használható-e a SIM behelyezése után anélkül, hogy bármi extra "hidegindító" alkalmazást kellene rá telepíteni legelsőként?

Kösz, sorry a lámer kérdésért...

(#704) WhiteWalker válasza Tippmiksz (#698) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"Offer excludes shipping from EU direct " ;)

(#705) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Aki akar rendelni a Note 3-hoz alu bumperes tokot, az innen nyugodtan megteheti. Rendeléstől számítva 8 nap alatt jött meg Registered China Airmail-lel.

(#706) Milestone2 válasza Razor18 (#703) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hivatalosan nincs magyar nyelv mert Vagyuláék még nem készítették el.
De ez még nem zárja ki, hogy bárki kibányászta mondjuk a Note2 ROM-ból a fordítást.
Ha beleerõszakolta a Note3 ROM-ba, az 80%-ban magyar nyelvǔvé válhat.
De az a baj az ilyen nem hivatalos szuszakolásokkal, hogy az elsõ hivatalos frissítésnél eltünnek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#707) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Hi, DHL is transporting the product (extra cost) customs duties and VAT additionally? Thank you very much for the answer

Ezt írta az aliexpressen a csávó, de nem értem a kérdést, a csomag 11.e óta nem mozdul, ötlet?

(#708) Lacika2013


Lacika2013
tag

Na végre,megmozdult a csomagom.
Spemallrol rendelve 12-e óta csücsült a dpd depóban,most jelenleg franciaországban van.

(#709) Varesz_86 válasza Varesz_86 (#707) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

DHL szállítást fizettem nagyon remélem hogy nem akarnak leszivatni ezek is

(#710) snekszercsab válasza kaldib (#701) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Szia

Én a Geekbuyingon jártam így, másnap írtam nekik, hogy ellenőrizzék le a státuszt, mert én megkaptam a paypal-tól a visszaigazolást a fizetésről. Következő nap írtak, hogy ellenőrizték és valóban rendben, át is állították a státuszt.

(#711) Gaboo77


Gaboo77
tag

Na tegnap megrendeltem, ma nekem is Shipped-re váltott. EU Express Szegedre. Na várok mi lesz! :)

(#712) Metal213


Metal213
tag

Noh, tegnapelőtt rendeltem egyet spemallról. Minden szép és jó volt, gold-ot rendeltem. Majd dumálok mailen a kis cáncáj kínaival erre kiderül, hogy feketét küldtek :)
Kérdezte, hogy mi a csöcs legyen, hát mondtam most már küldjétek izibe mert mást is rendeltem (remélem megjön egy szülinap miatt 30.ig)

Szóval, ha esetleg akad olyan aki most rendelne note3at, feketét akkor vele szívesen elboltolnám a már úton lévő Fekete note3amat egy goldra, ráfizetéssel jeszofkorsz. Emailben a metal213@gmail.com, vagy itt priviben.

Köszöntem, pá

archaic.bandcamp.com

(#713) Gaboo77 válasza Metal213 (#712) üzenetére


Gaboo77
tag

Ok, de 20 dolcsi különbözetet visszaadják?

(#714) Metal213 válasza Gaboo77 (#713) üzenetére


Metal213
tag

ahham, vissza

archaic.bandcamp.com

(#715) Gaboo77 válasza Metal213 (#714) üzenetére


Gaboo77
tag

Azért elég korrektek, ekkora rendelés mennyiségnél, meg érthető, hogy hibáznak néha...

(#716) Metal213 válasza Gaboo77 (#715) üzenetére


Metal213
tag

Igen, nem is fogom csapkodni az asztalt... de jó lenne egy gold ha éppen úgy alakulna, de a feketét se fogom a földhöz vágni :)

archaic.bandcamp.com

(#717) mchami válasza GoldhandRent (#681) üzenetére


mchami
csendes tag

A honorbuy-ról nekem 6 nap alatt megjött Máltán keresztül a cucc.

Nem fogtok csalódni. Nagyon jó a fogása, és nagyon elegáns az alap skin, amivel adják. Egyedül ezek a kínai kezdő ikonok furcsák rajta, picit az iphone2 korszakot idézi, dehát ezeket hamar eltünteti az ember és kiteszi a saját megszokott dolgait. A 4K akksi nagyon durva, egy éjszaka alatt 4%-ot merült. Igaz, tölteni is tovább kell, mint az előző 1650-esemet, de ez nem egy napot fog bírni, ez már látszik rajta. A hátsó kamera nem lóg ki, hanem picit besüllyed, kb 0,1mm-t.
Nincs rajta magyar nyelv, és angolra sem sikerölt mindent lefordítani. A rendszerüzenetekben és a billentyűzeten bőven maradtak kínai írások. A google-t nagyon nehezen eszi meg, erőszakolni kell. Fél nap volt mire google acc-ot tudtam add-olni hozzá. Állandóan szerver csatlakozási hibát jelzett, és a google prg-jait is jó ha ötödszörre fel volt hajlandó tenni. De most már suhan. Sim gondjaim nem voltak, betettem, és egyből 4G. Wifi vétel is érezhetően jobb, mint az előző S2-emnél. Gyönyörű kijelző, és brutál gyors gép. Nem fogtok csalódni.

(#718) WhiteWalker válasza mchami (#717) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

EU warehousból jött, vagy volt rajta áfa?
Jaa ,most nézem ,hogy csak a szürke jön EU raktárból , a többi kínából... :((( és +38 euró szállítás...
Ezeket írjuk már a kommentbe :U

[ Szerkesztve ]

(#719) vegyszer válasza mchami (#717) üzenetére


vegyszer
addikt

Neked milyen postázási móddal dől ilyen gyors?
Eu raktárról jött, vagy csak Kínából Máltán keresztül?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#720) WhiteWalker válasza vegyszer (#719) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Felső kommentem ;)

(#721) vegyszer válasza WhiteWalker (#720) üzenetére


vegyszer
addikt

Az addig jött, míg írtam. :)
Csak utána meg nem volt idő mar szerkeszteni a BKV gyönyörei miatt

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#722) mchami válasza vegyszer (#719) üzenetére


mchami
csendes tag

EU warehouse, +39 dollár, és sima posta (DHL, no insurance).

És a 7.0.16 -os MIUI van rajta.

Hogy valami negatívat is írjak róla, az automatikus fényerő szabályzó néha több blendét ugrik magától.

(#723) Simid válasza mchami (#717) üzenetére


Simid
senior tag

Köszi az összegzést, jó ilyet hallani, már alig várom, hogy a markomban tartsam! :D
Remélem a szoftver is rendeződik hamarosan és akkor nehéz lesz belekötni.

(#724) Lacika2013


Lacika2013
tag

Ha valaki rendel aranyat,és feketét szeretne helyette,engem is érdekelne ráfizetéssel.

(#725) kaldib válasza snekszercsab (#710) üzenetére


kaldib
csendes tag

Azóta sűrű elnézéskérést követően átállították a státuszt. Köszi! :)

(#726) danaboy válasza danaboy (#668) üzenetére


danaboy
tag

Kiderült, hogy én vagyok a hülye. :W Valahol olvastam, hogy nemzetközi címzésnél az irányítószámot Magyarországra H-XXXX formátumban kell megadni. Utánanéztem és ez baromság.
Írtam a spemallnak, hogy próbálják a sima négy számból álló formátumot. Ellenőrizték és így már OK.
U.h. a saját hibámból akadt meg a csomag a postázásnál.
Közben azt is jelezték, hogy az SF szállítással is áfa és vámmentesen küldik.

(#727) GoldhandRent válasza mchami (#717) üzenetére


GoldhandRent
őstag

köszi, hogy válaszoltál a kérdésekre ! :C :R

-

(#728) Laox


Laox
aktív tag

Kezdek reményvesztett lenni, 3 napja már Franciaországban van a telefonom, nem fog ideérni karácsony előtt. :(

(#729) Lacika2013 válasza Laox (#728) üzenetére


Lacika2013
tag

Ugyanez nekem is.
De amit rendeltem előtte giztoprol,azzal is ugyanez volt a szitu.
9 napba telt,mire ideért,a feladástól számítva.
A dpd sms-e nem fog bejönni, 2-5 munkanapot igértek:))

(#730) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Másik szomszédnál is lehet kapni, lehet utána kellene érdeklődni a garanciának meg ilyenek, mert az szlovák cég még nem hozta be a Note3-at, ezek meg már igen, illetve jobb nem Kínából rendelni ha a garancia közelebb is érvényesíthető, igaz nem vagyok tisztában az árfolyammal és nem számoltam ki mennyibe kerülne (csak egy újabb opció)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#731) Laox válasza Milestone2 (#730) üzenetére


Laox
aktív tag

Hát a román oldalon 75e+szállítás, spemallon meg 57 volt szállítással együtt. Ennyit azért nem ér meg, szervizeli ezt bármelyik helyi szervizes.

(#732) Milestone2 válasza Laox (#731) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rendben, mondtam, nem számoltam utána.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#733) GoldhandRent válasza Laox (#731) üzenetére


GoldhandRent
őstag

az az 57 nem 67 akart lenni ? :O

-

(#734) Laox válasza GoldhandRent (#733) üzenetére


Laox
aktív tag

Én a 16 gb-os verziót rendeltem, a 32-es az igen, kb. 67-re jön ki. :)

(#735) torp válasza Laox (#731) üzenetére


torp
tag

Ebben az arban mar benne a szallitas is (100 euro felett ingyenes)

(#736) denko válasza torp (#735) üzenetére


denko
senior tag

quickmobile ról annyit mondok hogy kicsit drágák, de megbizhatóak, volt idő amikor üzleteltem vekük.
Nagytételben vásárolnak, mobil nagyker igazából, de mellete van webshopjuk is.
Nemzetközi piacon ismerik öket.

(#737) Milestone2 válasza denko (#736) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy opciónak feljegyezhető....ennyi.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#738) ottoyes válasza danaboy (#726) üzenetére


ottoyes
senior tag

..nem akartam okos lenni,hátha azóta megváltozott..ezért nem írtam,hogy kizárt az irányítószám kizárása a szolgáltatásból.

Ottoyes

(#739) mchami


mchami
csendes tag

Még pár dolog a telefonról.
Tegnap feltettem a zabáló appokat (fb, messenger, skype, viber, weather widget), és elég sokat nyüstöltem, videók felvétele lejátszása, 4g-n wifin keresztül is (HD videókat akadás nélkül játsza 4g-n netről) és egy nap alatt pont 50%-ra esett a töltöttség. Ez a 4k mah úgy néz ki két napig fogja bírni.
A rendszerrel és a sok app-al 1,5Gb memóriát eszik (mi alapikon egy memória kijelző és tisztító) ha nem tisztítasz, de hagyod futni a prg-okat, sokat netezel böngészővel, akkor gyorsan lezabál 2Gb-ot.
(van a családban még egy asus zenfone2 4Gb-os, az is 2Gb memóriát kajál meg normál használattal, nem tudom a 2Gb-os telóknak mennyi létjogosultsága van még...)

(#740) Tippmiksz válasza mchami (#739) üzenetére


Tippmiksz
csendes tag

Szerinted az asus vagy a xiaomi a jobb (kamera, internet stb.)

(#741) mchami válasza Tippmiksz (#740) üzenetére


mchami
csendes tag

Eléggé egy kutya. Ha nagyon kéne választanom, akkor a xiaomi-t mondanám, de lehet h csak azért, mert az asus kishangszóró hibával jött, és egyből szervizelni kellett. Ott a 4Gb mem, a dual aktív sim és a karnyújtásnyira levő szervíz eléggé jó dolgok, de érezhetően gyengébb a wifije, a domború hátlap szörnyű, és netezésnél folyamatosan elugrál a beírt weblapról (nem tudja valaki mi okozhatja ezt? vírus?). A proci hiába gyengébb papíron, ugyanúgy azonnal reagál minden, egyből fut minden, kamerák közt szintén nem tapasztaltam különbséget. Két nagyon hasonló készülék, egyiket se bánja meg senki.

(#742) fudi2002 válasza mchami (#741) üzenetére


fudi2002
veterán

Sztem az okozza mint a fos Asus tabletemnél, touchpanel gyárilag ghost touch-os. Nekem kicserélték, az is fos. Már feladtam. Asus-t soha többet...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#743) vittorio7 válasza Milestone2 (#737) üzenetére


vittorio7
őstag

Picit persze lehetne olcsóbb, de egész jó opció. Mert amint látom 2 év garanciát adnak.

(#744) Milestone2 válasza vittorio7 (#743) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És a szállítás is az árban van.
De azért nem árt utánaérdeklõdni mindennek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#745) hunaqua


hunaqua
addikt

....na,ma már volt a kezemben Magyar nyelvű Note3. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#746) Milestone2 válasza hunaqua (#745) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mesélj.
Mókolt, első frissítésig magyar?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#747) Revoltek


Revoltek
aktív tag


Na, hozzánk is megérkezett.

(#748) Milestone2 válasza Revoltek (#747) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Klassz.
Igaz, ebből még nem tudom milyen ROM.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#749) Milestone2 válasza Revoltek (#747) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyugtával dicsérd a napot...
Két lehetőséget látok.
Vagy nem fog frissülni a belemókolt nyelv miatt.
Vagy az első frissülésnél elszáll a magyar nyelv.
Hivatalos nincs, ez valami kínai főzet...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#750) Revoltek válasza Milestone2 (#749) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Tuti hogy kici kínaiak által megmókolt cucc de ha beválik akkor nem frissítek majd csak akkor ha már jész lesz a miuihu rom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.