Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Lacika2013 válasza fjozsi (#550) üzenetére


Lacika2013
tag

ott eu-s raktárból küldik

(#552) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Miért nem alirol rendeltek?

(#553) Lacika2013 válasza Varesz_86 (#552) üzenetére


Lacika2013
tag

ott is csak 1 hely van,ahol nincs vámolás tudtommal.

(#554) Varesz_86 válasza Lacika2013 (#553) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Onnan kell rendelni :) top one az eladó én is onnan rendeltem, sok jót mondtak róla

(#555) Lacika2013 válasza Varesz_86 (#554) üzenetére


Lacika2013
tag

Épp ma írtam neki,hogy van-e raktáron gold 3/32:)

(#556) joe69 válasza Varesz_86 (#554) üzenetére


joe69
senior tag

linket dobnal?

(#557) Varesz_86 válasza joe69 (#556) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

(#558) GoldhandRent válasza Lacika2013 (#555) üzenetére


GoldhandRent
őstag

gold biztosan nincs neki, nincs opciók között... ha lesz, akkor is 20$-al drágább mint a többi !!

-

(#559) Lacika2013 válasza GoldhandRent (#558) üzenetére


Lacika2013
tag

leszarnám a 20 dollárt,csak lenne már:)

(#560) DAS69 válasza Varesz_86 (#554) üzenetére


DAS69
csendes tag

És ide van garancia? Találtál ezzel kapcsolatban valamit?

(#561) Varesz_86 válasza DAS69 (#560) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Erről most hirtelen nem találtam semmi infót, csak valami 60 napos dolgot, kaptam egy emlékeztetőt, hogy ha újracsomagolták a dobozt ne vegyem át, ha nem felel meg a súlya ne vegyem át, csomagoljam ki a csomagot és nézzem meg hogy minden rendben van e, és ne vegyem át ha nincs rendben, aláírás elött, bontsam ki a csomagot és vegyem fel egy telefonnal hogy minden működik e, a dhl-s csávó addig meg szotyizik? biztos meg fogja várni nem? még az első két pont oké, de az utolsó kettő azért necces szerintem...

(#562) Ceko


Ceko
senior tag

Sziasztok!

Van már valakinek tapasztalata vodafone hálózaton a telefonnal? Állítólag a 4G nem működik, mert a telefon nem tudja a 800mhz - et 4G hálózaton. Bár ugye van a 2600 mhz, de az, ha jol tudom elég kevés helyen. Szóval aki vodával használja írhatna véleményt. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#563) Csibe78 válasza Ceko (#562) üzenetére


Csibe78
tag

Holnap lesz :)...vodas vagyok es holnap kapom meg a telot ma erkezet meg pestre a logisztikai kozpontba.

(#564) Ceko válasza Csibe78 (#563) üzenetére


Ceko
senior tag

Akkor várom majd a véleményed. :K Azt szabad tudni honnan rendelted?

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#565) Csibe78 válasza Ceko (#564) üzenetére


Csibe78
tag

Spemall-tol.

(#566) Csibe78 válasza Varesz_86 (#561) üzenetére


Csibe78
tag

Csak annyit kell varnia mig Te atnezed hogy a csomag èp-e...ha valami nem jo jegyzokonyv bele iratod hogy igy es igy vetted at kersz belole egy peldanyt...ha minden okes akkor bennt a szobaba felveszed teloval a csomagot hogy sertetlen es ahogy kibontod es bekapcsolod a telot ha minden ok akkor lesz kis videod a telodrol ha nem akkor bizonyitekod hogy igy kaptad...es ennyi.

(#567) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Fel is adták a csomagot dhl-el :) nem sokat szórakoztak vele
Köszi Csibe az infót

[ Szerkesztve ]

(#568) Milestone2 válasza Csibe78 (#566) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Csak a DHL-es várja meg mindezt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#569) Csibe78 válasza Milestone2 (#568) üzenetére


Csibe78
tag

Mit? Azt hogy atnezem kulsoleg? 1 perc...amugy meg amig nem irom ala nem tud mit csinalni, meg kell varnia.

(#570) Milestone2 válasza Csibe78 (#569) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem fog örülni.
Nincsenek hozzászokva.
Nem szeretik megvárni hogy kibontod, levideózod, bekapcsolod.
De kénytelen megvárni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#571) Csibe78 válasza Milestone2 (#570) üzenetére


Csibe78
tag

Azt nem is kell es nem is koteles...ö csak a csomag sertetlensegeert felel az hogy mi van benne ahoz semmi koze...meg akkor se ha egy teglat kapsz...ha a csomag sertetlen atveszed adsz neki egy 500-t es boldogan fog tavozni :)...azt hogy te bemesz videozni azt nem fogja megvarni es en a helyebe nem is engednem...mert a szobaba te barmit ugykodhetsz a csomaggal ö ezt nem latja...nem ismer miert bizna benned?...ha ep a csomag nyugodtan vedd at majd a video bizonyitja hogy mi van benne es milyen allapotban.

[ Szerkesztve ]

(#572) Csibe78


Csibe78
tag

Beszeltem egy ismerosommel aki futarkodik es annyit mondott hogy naluk nem lehet kibontani es szerinte mashol sem a csomagot, csak abban az esetben ha kulserelmi nyom van rajta, es akkor is ugy hogy egyutt a futarral. Amennyiben az aru sertetlen akkor atveszed mert gondolom nem akarsz hetekig elhuzodo proceduraba ha meg serult akkor egyertelmu jegyzokonyv es nem veszed at. Jelzed a feladonak o kuld ujjat utanna pedig majd behajtja a kezbesito cegen. De amig nem irod ala hogy atveszed addig nem a tied a csomag tehat ki sem bonthatod hogy ellenorizd...en igy tudom de nem 1000%...ha biztost akar valaki fel kell hivni valamelyik futarszolgalat ugyfelszolgalatosat.

(#573) vegyszer válasza Ceko (#562) üzenetére


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Szerintem Vodafone 4G fronton könnyű kitalálni, hogy nem jó a helyzet.
Én még csak csorgatom a nyálam a Xiaomi Note 3 (esetleg 2) után, de a Zasszony február eleje óta egy Note 4G büszke tulaja.
Azt azért meg kell jegyezni, hogy Pesten járva kelve egyetlen helyen lelt vele Vodafone 4G jelet. Mégpedig a WestEnd BELSEJÉBEN!
Gondolom van ott egy kisteljesítményű mobil adó, mert kint már nincs 4G
:W :F :Y
Érdekes módon másutt (külföldön) volt. Akát törököknél, akár Malajziában, akár az osztrákoknál.
Mivel ez is ugyanúgy 800MHz mentes, mint az, sok jóval nem tudlak biztatni...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#574) Czimby


Czimby
addikt

A Redmi Note 3 és Hongmi Note 3 ugyanaz a készülék csak más néven forgalmazzák más piacokra ugye?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#575) Lacika2013 válasza Varesz_86 (#567) üzenetére


Lacika2013
tag

ma rendelted spellmallon,és fel is adták?

milyen szinben,és memóriával?

(#576) snekszercsab


snekszercsab
csendes tag

Na az enyém megjött :)
[L:/dl/upc/2015-12/11/153071_bfudpfd23wxlzauc_cam00667.jpg](IMG:/dl/upc/2015-12/11/153071_bfudpfd23wxlzauc_cam00667.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#577) snekszercsab


snekszercsab
csendes tag

(#578) Milestone2 válasza snekszercsab (#576) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Használd egészséggel!
És tényleg fogadd meg a Xiaomi figyelmeztetését, hogy csak a telefonon lévő ROM-ot frissítsd Updaterrel.
Minden más mókolás most még veszélyes.
7.0.7.0 van rajta, ha jól tudom 7.0.16.0 a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#579) snekszercsab válasza Milestone2 (#578) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Köszönöm.
Megvárom míg a http://miuiandroid.hu/ oldalon megjön a tuti :)

(#580) Milestone2 válasza snekszercsab (#579) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A rajta lévő nyugodtan frissítheted.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#581) Gaboo77 válasza snekszercsab (#579) üzenetére


Gaboo77
tag

Agyalok, hogy lemondom az XFS-t. Mennyi idő alatt jött meg?

[ Szerkesztve ]

(#582) ZBO válasza snekszercsab (#577) üzenetére


ZBO
tag

Az eleje nem arany színű? Fotókon az eleje-háta színazonos.
Vagy ez Note2? A dobozom Note3 van, a nylon tasakon Note 2!

[ Szerkesztve ]

(#583) Gaboo77 válasza ZBO (#582) üzenetére


Gaboo77
tag

Neki szürke van, amit te látsz az a szilikon tok! :)

(#584) snekszercsab válasza Gaboo77 (#581) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

1.-én rendeltem, 10 nap alatt megjött.

(#585) snekszercsab válasza Gaboo77 (#583) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Igen tényleg szürkét vettem, és küldtek hozzá egy Note 2 Pro-hoz való szilikon tokot és egy kijelzővédőt is.

(#586) Csibe78 válasza snekszercsab (#576) üzenetére


Csibe78
tag

Gratula :)...az enyém holnap jön mondjuk én 2.-án rendeltem :)

[ Szerkesztve ]

(#587) Gaboo77 válasza snekszercsab (#585) üzenetére


Gaboo77
tag

Köszi! Spemall ugye?

(#588) snekszercsab válasza Gaboo77 (#587) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Igen

(#589) Gaboo77


Gaboo77
tag

Na most elvesztettem a fonalat! Írtam az XFS-nek, hogy gyári, módosítatlan rommal kérem a telót, ezért nem ragaszkodom a multilanguage opcióhoz. Ezt a választ adták:

"thanks for note. Xiaomi start support it, so also in this smartphone will be multilanguage ROM.

Can we help you more? "

Mi van?????

[ Szerkesztve ]

(#590) Alvin76 válasza Gaboo77 (#589) üzenetére


Alvin76
tag

szerintem az van, hogy sokan mondják vissza a rendelést, és rendelik meg kínából...
és terelnek, hogy azért nincs készlet, mert még nincs meg a multilanguage ROM... pár hozzászólással előbb valakinek azt válaszolták, hogy az év vége előtt, vagy január elején indul a forgalmazás náluk...

(#591) Gaboo77 válasza Alvin76 (#590) üzenetére


Gaboo77
tag

Majd még én is lemondom, addig bénáznak. Kezd egy kicsit inkorrektnek tűnni a dolog. Gyári ROM-ot kérek és ő nekik az is multi...Na ne....

(#592) vittorio7 válasza snekszercsab (#576) üzenetére


vittorio7
őstag

Gratulálok a telefonodhoz.

Ha majd lesz időd, készíthetnél egy kis tesztet róla. Meg néhány tesztfotót is. Kíváncsi vagyok, hogy milyen szenzor van benne, itt Samsungról van szó.

(#593) PaLa85


PaLa85
csendes tag

akik EUSTOCK-rol szeretnék rendelni a telefont: Note 3 csak jövőre várható.... :(

(#594) rudi666


rudi666
csendes tag

Edzett üvegből tudtok ajánlani valamit ami tényleg strapabíró, ugyanakkor nem drága?
Néhány helyen olvastam hogy a Nillkin nem rossz márka, valakinek van vele tapasztalata?
Illetve ez: [link] milyen lehet?

(#595) SzBalu


SzBalu
csendes újonc

https://www.youtube.com/watch?v=dUHwveqzg6M
Érdekelhet sokakat!! XFS unboxing video, részben azért mert innen elvileg EU-s töltővel jön a teló.
És mivel már van helyi unboxing arra merek következtetni hogy rendes "készlet" is lesz majd nemsokára a telóból, bár ki tudja. Reméljük a legjobbakat. A magam részéről maradok ennél a boltnál!

(#596) Aryon87 válasza snekszercsab (#577) üzenetére


Aryon87
félisten

Kíváncsian várom a véleményezésedet, mert tűkön ülök, megéri-e ezt megvenni majd vagy inkább válasszak a Note 2 vagy M2 között...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#597) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Rajenék ezt posztolták

De ha a Google Play náluk már magyar, akkor csak haladtak valamit...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#598) bogdanypeter


bogdanypeter
tag

Tegnap elvileg feladta a spemall a csomagomat, de nincs magad a tracking number. A spemall vásárlóktól kérdezném, hogy nektek volt megadva valami infó?

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#599) Csibe78 válasza bogdanypeter (#598) üzenetére


Csibe78
tag

Ha a csomag az elosztó központba kerül Hongongba akkor kapsz sms-t a megadott számra és az sms-be lesz a tracking number. snekszercsab és én is pont 10 napra rá kaptuk meg, vagyis én most fogom (2.-án rendeltem) Küldte a futár az sms-t hogy 1-2 óra múlva kézbesítik. :)

(#600) Revoltek válasza Csibe78 (#599) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Hétfőn rendeltem, tegnap jött az sms. Remélem péntekre megérkezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.