Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gorbeee


Gorbeee
tag

Ezt vártam már hetek óta. :D Amint lehet rendelem is. :) :)) :C

(#52) Jhonny06 válasza Kékes525 (#36) üzenetére


Jhonny06
veterán

A 90e is 100e alatt van, de annyit már messze nem ér meg, ott van pl. az Mi4C. Ez a 60-70k-s kategóriában tarolna, többet nem ér. Azért nem essünk túlzásokba..

(#53) GeryFlash válasza Simid (#47) üzenetére


GeryFlash
veterán

Simid fateless tong Köszi, olvastam azóta :R FM rádió nincs :O És GSM arena bővebben írt az akksiról ami kellemetlenül nagy csalódás hogy nagyobb akksival is 30%-kal gyengébb mint a Sony Z3-Z5)

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#54) Graphics válasza alkatraz3000 (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kerek ujjlenyomat olvasó... Aztaa.... Milyet gyartanak még? Ja van negyzetes alaku...

Ha tudsz masfelet szolj a Xiaominak hogy valtson beszallitot... :U

Agyf.szt kapok , komolyan...

@Crytek: Kezdheted, 250$ EU PreSale... Az 75 ezer forint... ;)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#55) Upo válasza Graphics (#54) üzenetére


Upo
addikt

Micro sd slot nincs, de legalább 900-as wcdma van. És a 2 gigás 209.99$ presell.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#56) maláj válasza Crytek (#7) üzenetére


maláj
őstag

szerzünk 1 női egyedet erre a célra ha ez a vágyad :DDD

(#57) Milestone2 válasza Upo (#55) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt írja van 128GB-ig fogadóképes SD slot....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#58) Milestone2 válasza GeryFlash (#53) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És a GSM Arena leírása szerint FM Rádió is van.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#59) Jhonny06 válasza Milestone2 (#57) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kétlem. A telefon ugye nem szétszedhető. A bal oldalon van a SIM foglalat, a jobb oldalon pedig a gombok. Plusz ugye manapság az a trend a Xiaomi-nál (is), hogy nem bővíthető.

De nem legyen igazam. :)

[ Szerkesztve ]

(#60) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Nem úgy volt, hogy várhatóan leleplezik a MI5-öt is? Szóval várhatunk tovább… :-(

(#61) Milestone2 válasza Jhonny06 (#59) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyilván a kezedbe lévőről tudsz nyilatkozni és sajnos ez a kis Hennessy / Note 3 nem volt a kezemben.
Nem szentírás a GSM Arena specifikáció leírása...

Most letöltöttem a ROM-ot és FM.apk van benne, tehát a rádió igaz lehet.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#62) n@p@lm válasza ollie (#4) üzenetére


n@p@lm
őstag

Tudni hogy esetleg lesz-e benne?

(#63) Milestone2 válasza n@p@lm (#62) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem az LTE800 nem lesz...ebben sem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#64) ollie válasza n@p@lm (#62) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

99.99%, hogy nem lesz benne.

***

(#65) Graphics válasza Jhonny06 (#59) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi Note 2-ben van slot, tehat azert nem trend :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#66) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Szomorú....
Meg ahogy elnézem az sd bővíthetőség sincs benne...
Na akkor még várunk.
Kiszolgál ZTE V5 még egy darabig, csak a 4G-t tudná ;)

(#67) Indy1


Indy1
tag

Redmi Note3 Geekbuying (kuponnal)
2/16 164$
3/32 194$
termeszetesen presell + nincs B20 + nincs MicroSd bovithetoseg

[ Szerkesztve ]

(#68) 105kacsa


105kacsa
őstag

Megvan az új jelölt a thl T11 leváltására a 3GB RAM + 32GB ROM verzió esetében (talán :F )

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#69) Jhonny06 válasza Graphics (#65) üzenetére


Jhonny06
veterán

Abban van, de amúgy eléggé trend, főleg az ilyen vékonyabb, fémházas készülékeknél.

(#70) hunaqua


hunaqua
addikt

:C

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#71) Upo válasza ollie (#64) üzenetére


Upo
addikt

100%, hogy NINCS benne, a kínai terméklapról vágtam ki:

(#57) Milestone2 amit linkelsz, az még a megjelenés előtti spekulációból készült, írják is alatta hogy lehet nem pontos. Kínai fórumon meg írják akik már fogták, hogy nincs benne sd, illetve a presell oldalakon se látsz sd foglalatot.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#72) Milestone2 válasza Upo (#71) üzenetére


Milestone2
nagyúr

OK.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#73) Gregorg


Gregorg
tag

tokeletes, ahogy vartam.
meizu metal egyszeruen jobban tetszik, viszont draganak tartom meg sajat elkepzeleseimhez, igy vettem egy m2—t unioraktar.hu-rol es gondoltam majd marcius kornyeken cserelek metalra, de igy ez sokkal hamarabb elofordulhat. egyaltalan hogy van hasznuk ezeken a telefonokon.
ugy tudom redmi note 2 kameraja is tud 4k rogzitest.

[ Szerkesztve ]

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#74) Quqesz válasza benjonino (#14) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A vodafon sok helyen a 800Mhz-es frekin nyomja a 4G-t és ha nem tudja nem lesz 4G neted. Leginkább városon kívül,de sok helyen nagyobb városban is ezen megy. "Érdeklődjön szolgáltatójánál!"

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#75) mtcob


mtcob
senior tag

Na ha ez így, ennyiért egy középkategóriás készüléke a Xiaominak, akkor igencsak várós az a Mi5, remélem az is hasonlóan kiemelkedő speccel jön, főleg akksi terén :K
Egyébként igencsak bestbuy készülék, remélem a nagyoktól elég vásárló átpártol ahhoz, hogy átgondolják az árazási politikájukat :U

(#76) demeterf2


demeterf2
tag

Nagyon tetszik! Hihetetlen, hogy a Samsung és társai milyen drágák ezekhez képest. Mondjuk legalább nyomják lefelé az árakat. Pár éve 130 ezer körül voltak a nagyok most meg 230. :(

Androidos YouTube csatornám (hírek, alkalmazás/játék tesztek) : https://www.youtube.com/channel/UC9FSGvvHgx7kVx9rAqXitGQ

(#77) MeGabee


MeGabee
senior tag

Ismételten odacsapott egyet a Xiaomi,besz@rás,komolyan.

És persze most megint elbizonytalanítottak,hogy érdemes-e a Note 2-őt megvennem,vagy várjam meg míg az eustock ezt is behozza.Nem mintha nagyon gerjednék a fémházra meg fingerprint szenzorra,de azért mégis ott lenne benne.....

Vajon a 4000-es akkuval mennyi lehet a kijelzőidő?Ahogy olvasgattam a Note 2-nél nincsenek elájulva tőle,de az ugye kisebb akksis.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#79) judas13 válasza Crytek (#7) üzenetére


judas13
addikt

Igaz! Ottani árakkal folyamatosan feleslegesen dobálózni - itt, a világ talán legnagyobb ÁFÁ-jával(Európa Svájc! után a második legdrágább pálya matricájával stb, ) büszkélkedő országban....

Îgy is van elég bajunk....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#80) Kékes525


Kékes525
félisten

Most már kijelenthetjük, hogy lassan meg kell változtatni az előítéleteinket abban a tekintetben, hogyha kínai árukra gondolunk, akkor a gagyi jut az eszünkbe. Most már mesze nem minden kínai gagyi. :N A jövőben ez még inkább így lesz. :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#81) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Az LTE 800 hiánya telenor esetén is sokat számít? Mert azért már eléggé hozzászoktam a jóhoz, hogy vidéken is legtöbb helyen 4G van.

A microSD-t meg igazán megoldhatták volna úgy, hogy a második sim helyére a felhasználó választhassa ki, hogy simet vagy memóriakártyát rak...

(#82) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Itt a 32gb-os mindennel együtt (DHL szállítás+ áfa) kb 75.000ft
16gb-os kb 67.000ft

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#83) raulicio válasza Quqesz (#74) üzenetére


raulicio
senior tag

A Vodafone-nál konkrétan annyit mondtak, hogy a 4G B20-on megy. Persze sűrűbben lakott helyeken lehet 2600MHz is, de azt is hozzátették, hogy ezzel azért ne nagyon számoljak...

(#84) Dreddy32


Dreddy32
tag

Basszus nekem kell egy ilyen is a note 2 mellé!

(#85) Kékes525 válasza Jhonny06 (#52) üzenetére


Kékes525
félisten

Relatíve gondoltam. Hasonlítsd össze a méregdrága "csúcs" telefonokkal, azok indulóáraikkal. Szerintem az ár/értékaránya sokkal jobb.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#86) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A nagyobb verzióból biztosan veszek egyet. Tetszik minden téren.

(#87) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

memória nem bővíthető, Mi facebook oldalán kérdeztem.

-

(#88) GoldhandRent válasza Fejvadi (#86) üzenetére


GoldhandRent
őstag

téged vártalak ;) :P

énis. Eddig XRN2 Prime volt a befutó, de a 2giga ramot keveseltem, ez 3/32-vel ..ahhw olvadok :D

-

(#89) Milestone2 válasza GoldhandRent (#88) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó öreg motorosok...szevasztok.
Folyik a nyálunk...
Most meg a kivehetetlen akku miatt, meg az SD hiány miatt aggódom...mint mindig valamin.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#90) Fejvadi válasza benjonino (#14) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pécsett tökéletes a 4G, nem 800MHz van.

(#91) GoldhandRent válasza Milestone2 (#89) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Üvd :D
tökéletes sosem lesz... de én a 3gigát vártam
most hogy szoftveresen van benne "költözz be az új telódba" alkalmazás...annyira nem bánt (talán) a kártyahiány. 32giga meg sokáig elég, ~4x annyi mint amennyi a mostaniban van :D

Mile, ha eddig még nem váltottál, mostmár muszáj lesz! :D :P
Ennél jobb most 1 évig biztos nem lesz :D
((MiPad2 mellé jön nekem majd úgy tervezem))

[ Szerkesztve ]

-

(#92) 105kacsa válasza Milestone2 (#89) üzenetére


105kacsa
őstag

Minden szép és jó de a két forintos SD foglalat hiány (B20 ami annyira nem lényeges) miatt megint nem lesz Xiaomi telefonom.
Minek kell a rohadt almásoktól és a csamcsungtól (meg a Nexus-tól is sajnos) eltanulni az SD foglalat mellőzését :W :W :W

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#93) hunaqua válasza Milestone2 (#89) üzenetére


hunaqua
addikt

Nézem a youtube-n,nagyon jó cucc!
...de akinek van már Note 2,ne keseredjen el.Kivehető akku,sd kártya.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#94) Fejvadi válasza Graphics (#54) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:C

(#95) gabro0 válasza citkar (#34) üzenetére


gabro0
őstag

Ez a cég mennyire megbízható?

(#96) Fejvadi válasza A texasi (#78) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:K :K :K

(#97) hunaqua válasza 105kacsa (#92) üzenetére


hunaqua
addikt

Én örülnék ha lenne ilyen telefonod,a közösségnek is nagyon hasznos lenne! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#98) Simid válasza gabro0 (#95) üzenetére


Simid
senior tag

Eléggé!
Sokan rendeltek már ettől a cégtől és kínálatból több készüléket is küldtek már MA-nak tesztelésre.

(#99) Fejvadi válasza GoldhandRent (#88) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Hülyék lennénk egy ilyen telefont kihagyni, de nagyon várom az Mi5-öt is. Ha ez ennyire jól sikerült milyen lehet majd az? ;)

(#89) Milestone2
Ne aggódj mindig. :)

(#100) Tippmiksz válasza GeryFlash (#45) üzenetére


Tippmiksz
csendes tag

A giztopon nincs áfa és vám, és ott sd kártyás verióval árulják m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.