Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Milestone2 válasza Fejvadi (#99) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát tudod én ROM-olgatok össze-vissza és ha befagy egy rendszer, jó dolog ha ki tudom venni az akksit...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#102) Milestone2 válasza Tippmiksz (#100) üzenetére


Milestone2
nagyúr

??? Hol látod a giztop-on SD kártyásnak? Csak mert amit eddig láttam linket, pont az volt a baj hogy nem volt odaírva... GSM Arena meg 128GB-ig elfogadónak írta...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#103) GoldhandRent válasza Milestone2 (#101) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Double Tap Wake Up funkciót varrhatnának hozzá... Ekkora tepsit fekvő helyzetből nem mindig kellemes oldalsó gombbal ébreszteni (ellen kell tartani neki)... ha már csak kapacitív gombok vannak elől.

Milestone2:ez teljesen jogos érv !
((reset gomb?))

& Duliee (#54) ez a fém hátlap ujjlenyomat olvasóval hamarabb kivolt "leakelve" mint hogy megjelent, sőt, akármilyen hír lett volna a Redmi Note 2-ről, de még a Meizukról se volt semmi, szal ja... "ismerős ujjlenyomatolvasó" -> persze, mert 1 éve kint van a hátlapról a fénykép :D

[ Szerkesztve ]

-

(#104) Milestone2 válasza GoldhandRent (#103) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem mindig használ...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#105) 105kacsa válasza hunaqua (#97) üzenetére


105kacsa
őstag

Köszi, majd kiderül

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#106) Fejvadi válasza Milestone2 (#101) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Recovery-be mindig be lehet erőlködni, ott meg már ki lehet kapcsolni is a telefont. Amúgy meg a hosszan nyomva tartás is segít.

(#107) Milestone2 válasza Fejvadi (#106) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Volt már rá precedens, hogy nem de mind1...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#108) Tippmiksz válasza Milestone2 (#102) üzenetére


Tippmiksz
csendes tag

Menny az oldalon lejjebb, ott vannak az adatok. '16GB/32GB Internal Memory
Provides space for storing music, videos, photos and apps. A microSD card slot enables you to expand storage by up to 64GB (card not included)'

(#109) Criminal017


Criminal017
őstag

Elképzelhetőnek tartom, hogy az egyik sim foglalatát be lehet áldozni egy micro SD kártyának. :F

(#110) GoldhandRent válasza Criminal017 (#109) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Mi facebookos oldalán kérdeztem, ott azt írták NEM bővíthető a memóriája !

[ Szerkesztve ]

-

(#111) Fejvadi válasza Milestone2 (#107) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Elhiszem. Nálam másfél év alatt nem volt olyan, hogy ne lehetett volna kikapcsolni bármelyik Xiaomi telefonom. Olyan is csak egyszer fordult elő, hogy semmi nem maradt a telefonon, nem tudott Boot-olni, se sys1, se sys2-re, de a MiRecoverybe be tudtam menni és kikapcsolni. Végig gondoltam mekkora hülyeséget csináltam, elszívtam egy cigit aztán pillanatok alatt ment fel minden szűz új, mentés vissza és onnan folytattam mindent mintha semmi nem történt volna. Persze én szúrtam el, nem a telefon. :D

(#112) Graphics válasza Tippmiksz (#108) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Menny" or menj...

Hátha megjegyezhető lesz már így.. Kis helyesírást vihetünk a mindennapokba, ártani nem fog....

Amúgy a témához, valószínű tálcás kialakítása révén , HA bővíthető lesz, akkor a mostanság bevett módon lesz az. Tehát ha microSD akkor csak SIM1.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#113) Tippmiksz válasza Graphics (#112) üzenetére


Tippmiksz
csendes tag

Szerintem is

(#114) Simid válasza Tippmiksz (#108) üzenetére


Simid
senior tag

Most inkább a hivatalos oldalról jött infonak hiszel vagy annak az oldalnak amelyik még nem is látta a telót és a spec leírás tele van hibával?

(#115) Tippmiksz válasza Simid (#114) üzenetére


Tippmiksz
csendes tag

1. Az oldal megbízható 2. Megkérdeztem tőlük a xiaomi mi4c-vel kapcsolatban (azzal is szemezek, és ezen az oldalon abban is van micro sd)

(#116) Graphics válasza Tippmiksz (#115) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Inkabb kerdezz meg egy Mi4c tulajt a topicjaban, ha kezzelfoghato info kell...

"A Xiaomi kétféle csomagban kínálja az Mi 4C-t, az olcsóbbikban 16 gigabájtnyi háttértár és 2 gigabájtnyi RAM található, nálunk viszont a nagyobbik modell járt 3 gigabájt memóriával és 32 gigabájtnyi tárolóegységgel. Ez utóbbiból 25,5 gigabájt marad a felhasználónak, ez pedig jól is jön, hiszen a bővítési lehetőség kimaradt."

Ez a Mi4c, nem bovitheto , a hiteles forrasod megbukott...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#117) gabro0 válasza Simid (#98) üzenetére


gabro0
őstag

Köszönöm! :R

(#118) Criminal017 válasza GoldhandRent (#110) üzenetére


Criminal017
őstag

Okés, köszi! Így viszont elgondolkodtató a Note 2 csere-bere.

(#119) vittorio7


vittorio7
őstag

Így elsőre bitang jó telefonnak tűnik.

Asszonynak már kinéztünk egy arany színű Meizu Metalt. De ahogy meglátta ezt a telefont egyből beleszeretett.
Elvileg ebben van Fm rádió is, és nagyobb az aksija a Metalnál. Ez nyerő lehet. Ha jövőre forgalmazza pl. az eustock, akkor remélem nem csak szürke, hanem arany meg fehér is lesz belőle. Addigra talán a tesztek is kijönnek... IrDA van benne?

(#120) Criminal017 válasza vittorio7 (#119) üzenetére


Criminal017
őstag

Infra van benne.

(#121) vittorio7 válasza Criminal017 (#120) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszi, az jó hír. Itt még kérdőjellel írták.

(#122) Criminal017 válasza vittorio7 (#121) üzenetére


Criminal017
őstag

Volt olyan kép amin látszott is a tetején, aztán még a Xiaomi meg is erősítette, hogy van benne.

(#123) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Most nezem csak: redmi sorozat, es nem pirosan vilagitanak a kapacitiv gombok ? :o
Ez szomoru :(

-

(#124) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

itthoni forgalmazás kb mikorra várható?

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#125) Graphics válasza RocknRoller (#124) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hivatalosan. Soha.

Amugy meg majd a WayteQnel vagy az eustocknal varhato leghamarabb.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#126) hunaqua válasza GoldhandRent (#123) üzenetére


hunaqua
addikt

Valamelyik youtube videón úgy tűnik,hogy a feketén piros.A többi színen nem.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#127) Fejvadi válasza GoldhandRent (#123) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Alkoholos filc :)

(#128) citkar válasza gabro0 (#95) üzenetére


citkar
addikt

Személy szerint nem rendeltem tőlük, de jókat hallottam.
Ahogy látom más megelőzött (az nézem, hogy utánvéttel is vásárolhatsz náluk).

(#129) Crytek


Crytek
veterán

Telenornál ez okés lenne 4G-re?

Next PC Upgrade: 2022

(#130) Graphics válasza Crytek (#129) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, okes lenne.

Hasznal a Telenor is 800-ast, de nalam volt Xiaomi tobb is 4G + Telenor es ment mindenhol szinte.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#131) Jocika84


Jocika84
tag

Azt hiszem vennem kell egy ilyet minél előbb :)

(#132) toth_janika válasza Milestone2 (#57) üzenetére


toth_janika
őstag

Ez az egyik baj a kínai gyártókkal....
Preorderben azt írják, hogy van microSD slot és 64GB-ig fogad...
Máshol 128GB, megint máshol semmilyen kártyát nem fogad... Most WTF?! :W
(Egyébként nekem elég a 32GB bármire, csak a kavarodásért verem a fejem a falba)

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#133) citkar válasza toth_janika (#132) üzenetére


citkar
addikt

Mi köze van ehhez a gyártóknak?:)

(#134) Graphics válasza toth_janika (#132) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi koze ennek a gyartohoz... Nem o kozol fals infokat szerintem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#135) toth_janika válasza Graphics (#134) üzenetére


toth_janika
őstag

Lehet rosszul gondolom, de annyi, hogy Samu, Lg, BB, stb esetében sehol nem tapasztal az ember ennyi elírást, félreérthető információt. Illetve, hogy az ember a "hivatalos" oldalon sem találja meg a keresett információt. Ez a "nagynevű" gyártóknál nem fordulhat elő...
Szerk.: Vagy rosszul gondolom? :)

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#136) Laca7601 válasza GeryFlash (#45) üzenetére


Laca7601
tag

Elég sok ellentmondó információ van a Giztopon az MI4C-ről. Az overview lapon micro sim-et és sd kártya slotot ír, a specifications lapon már nano sim-et, illetve a teszt leírja, hogy nem bővíthető... Elég nehéz valós információt szerezni ezekről a cuccokról, mert ahány oldal, annyi féle infót lehet olvasni. :((

(#137) citkar válasza toth_janika (#135) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem annyival kevesebbet tapasztalni Samu, LG stb elírást a kínai webshopoknál, amennyivel kevesebbet árulnak. Ha hivatalosan elstartol itt szerintem minden infót megtalálsz róla.

Mi köze lenne a gyárnak ahhoz, hogy valaki hamis infót ír a készülékéről? Ha most zöldségeket írok a Samsungról (vagy bármely más gyártó készülékeiről) akkor az is gagyivá válna ezáltal?

[ Szerkesztve ]

(#138) Graphics válasza Laca7601 (#136) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott a teszt a Mi4c-rol.

El kell olvasni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#139) Laca7601 válasza Graphics (#138) üzenetére


Laca7601
tag

Képzeld, el van olvasva. De talán még te is sejted, hogy a teszt egyszerre egy verziót mutat be. Hogy a többi verzió milyen paraméterekkel bír, az nem derül ki. Hasznos hozzászólás volt, köszönöm. Ha nem tudsz érdemi információt hozzátenni, miért kell megszólalni??

[ Szerkesztve ]

(#140) citkar válasza Laca7601 (#139) üzenetére


citkar
addikt

Mivel valóban sok gyártó készít egy adott típusú készülékből többféle verziót, pl. régiónként mást és mást, így érdemes megkérdezni az eladót. A "nagyobb" (mondjam úgy, hogy számodra nevesebb: Samsung, Lg, Huawei, Asus...) gyártóknál is létezik ez a "probléma", mert lehet a magyarországi hivatalos oldalon csak a magyaroknak szánt verzió szerepel, de a világ másik feléről rendelhetek mást is, hogy pedig a kiszemeltet kapom-e, arról az eladó tud beszámolni. De a gyártónak megint semmi köze ehhez, az eladó nem tájékoztat megfelelően.

(#141) toth_janika válasza citkar (#137) üzenetére


toth_janika
őstag

Érdekes ez a kérdés és már az etika és a jog határait feszegeti... Vegyünk azt, hogy Te vagy egy cégnek az igazgatója és egy online "újság" valótlanságot állít a termékedről. Te nem tennél meg mindent annak érdekében, hogy a leendő vásárlóidat megnyugtasd és tájékoztasd? Ennyi köze van a gyárnak a hamis információkhoz...

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#142) Upo válasza toth_janika (#132) üzenetére


Upo
addikt

Nem a kínai gyártókkal van gond. A hivatalos oldalon fent vannak az infók, csak nem tudnak copy/pastelni rendesen. Illetve a hónap elején már felbukkantak kémfotók és spekulációk, abban vélelmezték az sd foglalatot, ami a 11.24-i bemutatóval hamisnak bizonyult. És a genyó kis kínai webshopos cseszte kijavítani a félreírást. Ha sokat nézelődsz webshopokban akkor tudhatod, hogy kb úgy működik, ha van egy új cikk akkor valami meglevő hasonlóból copy/paste, és utána kijavítja az adatokat (ami nem mindig sikerül 100%-osan, van hogy az egyik helyen kijavítja, pár sorral lejjebb meg benne marad a másik telefon adata). Mindig utána kell nézni a valós specifikációknak. De itt is már sokan leírtuk hogy nincs benne sd, linkelve is lett, nem tudom mi a f.s.t kell még mindig erőlködni, mert a gsmarénán meg az ilyen olyan shopban meg a november 11-i cikkben azt írják, hogy van benne... :N

A gyártó meg nem tud mit csinálni, millió weboldal meg shop van, nem tudja mindegyiket folyamatosan nézegetni. De szerintem nagyon nem is dolga, a hivatalos lapjára kirakta a specifikációkat és kész.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#143) Tippmiksz


Tippmiksz
csendes tag

Sziasztok, a spemall.com-on 238 dollár a telefon eu express szállítással. Van valakinek tapasztalata a honlappal?

(#144) Graphics válasza Tippmiksz (#143) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link] Jó oldal, mehet nyugodtan, ennyiért elég jó vétel :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#145) gabro0 válasza citkar (#128) üzenetére


gabro0
őstag

Barátom készült új telefont venni, meg is rendelte tőlük majd 20%-kal olcsóbban. :) Köszi neked is!

(#146) Depression


Depression
veterán

Elsiklottam felette: mikortól lesz kapható?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#147) 4Grider válasza Crytek (#129) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telenornál és Telekomnál az országos földrajzi LTE lefedettség kb. 80%-át 800 MHz-en oldották meg. Lakosságarányosan viszont ettől sokkal jobb a helyzet, mert a nagyobb városokban és vagy 150 településen 1800 MHz-en nyomják az LTE-t. Sajnos az viszont jellemző, hogy ha egy adott helyen csak 800 MHz-es LTE van, akkor 3G-re nagyságrenddel kisebb az esély, így sok helyütt dupla szívás a 800 MHz-es LTE támogatásának hiánya.

(#148) citkar válasza toth_janika (#141) üzenetére


citkar
addikt

Hát aligha hiszem, hogy a világon minden webshopnak utánanéznek a gyártók (legyen az Samsung vagy Xiaomi vagy akármelyik is), hogy melyik milyen információval árulja a készülékeit.
Kiadnak egy hivatalos információt és kész. Szerintem nem is várható el tőlük.

#145) gabro0 :

Reméljük jó ideig használja majd a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#149) GoldhandRent válasza hunaqua (#126) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Ezen a kibontos videon a feketenek sajnos, NAGYON SAJNOS feheren vilagitanak a gombjai :(

http://m.youtube.com/results?q=redmi%20note%203%20hands%20on&sm=3

Ees 50054 antuu pont :D

[ Szerkesztve ]

-

(#150) vittorio7 válasza GoldhandRent (#149) üzenetére


vittorio7
őstag

Melyik videó? Ok látom. Valóban fehér.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.