Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Csibe78 válasza ktchris (#449) üzenetére


Csibe78
tag

Remélem igazad lesz és hamar kapható lesz de szerintem ha Kínában készlet hiány van akkor ide is késve fog érni :(..pedig kéne még egy az asszonykának is :)

(#437) Alvin76 : Nem utánvét hanem a PayPal levon díjat (nem ingyen dolgoznak sajnos :) )majd 70 ezernél már több mint egy ezres persze pontosan nem tudom mert nem tudom hogy váltják a forintot.

Egyébként én 70 ezret csak PayPal-lal fizetnék előre a biztosítás miatt...amúgy ha irtok a kinézett webshopnak hogy hogy tudnak szállítani milyen feltételekkel (vám és adó tisztázása) akkor ha megrendelitek és nem tudnak szállítani vissza kell fizetniük (erre való a PayPal ha nem akarodzna nekik) amúgy szerintem a normális nagy Kínai vagy EU webshoppok nem hinném hogy azt mondanák hogy holnap már tudjuk postázni azt közbe nincs is raktáron...de lehet csak én voltam eddig szerencsés vagy naív.

De a legfontosabb hogy ne sajnáljatok egy napot arra hogy irtok nekik.

[ Szerkesztve ]

(#452) Alvin76 válasza Csibe78 (#451) üzenetére


Alvin76
tag

én úgy tudtam, hogy a Paypalnál aki küldi az díjmentes, aki fogadja, az fizet jutalékot.

Amire figyelni érdemes, hogy ki lehet választani, hogy a Paypal váltsa át az összeget forintra, és így forintban vonják le a számládról a pénzt,
vagy devizában vonják le, és akkor a bankod váltja...

Ez utóbbit érdemes választani, Dolláronként kb. 10 forintal drágábban számol a paypal, mint a devizaközépárfolyam....

a paypal fiokodban milyen címen szerepel az a 2000 ft?

(#453) Black&White


Black&White
addikt

Akinek sürgős (és emiatt többet is szánna rá): már van Giztop-nál és Honorbuy-nál is.Utóbbi EU direct-re írja a szürkét.Bár annyit szvsz nem ér... :)

(#454) fateless válasza Csibe78 (#451) üzenetére


fateless
veterán

Vagy nagyon külöleges paypal fiókod van, ;) , vagy csak az árfolyamkülönbség téveszt meg :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#455) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Egy dologra figyeljen mindenki, aki rendel.
Ez az elsõ Xiaomi telefon ami zárt Bootloaderrel érkezik.
Jelenleg se custom ROM, se custom recovery.
Nem elriasztani akarok senkit, csak egy tényt közölni.
Biztos lesz erre is megoldás "okosban" csak nem olyan gyotsan mint az eddigi Xiaomi telefonoknál.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#456) Csibe78 válasza Alvin76 (#452) üzenetére


Csibe78
tag

Akkor én néztem be az árfolyamnál én eddig nem állítgattam átváltásnál semmit akkor ez lehet a gond. Én az aznapi banki eladási árfolyammal számoltam és ahoz képest majd 2000ft-tal többe jött ki mindenestől...én ezt a PayPall-nak tudtam be...akkor én tévedtem.

(#457) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Miui.hu-hoz megérkezett az első fecske.


"...Tényleg zárt a bootloader,gyakorlatilag semmit nem.lehet vele csinálni.
Ami érdekes,hogy a saját stabil frissítése sem megy fel az Updateren keresztül..." idézet Vagyulától

Note2 / Note3

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#458) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

ibuygou 244 dollár a 3 gigás változat dhl és vámbiztosítással, ajándék kulcstartó és mikey, igért szállítási idő 3-6 nap, ebbe van automatikus 15 dollár kedvezmény is, és így 6 dolláral drágább mint a xiaomiforsale...

[ Szerkesztve ]

(#459) hunaqua válasza Milestone2 (#457) üzenetére


hunaqua
addikt

:C

Világítanak a "tapi" gombok?

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#460) GoldhandRent válasza Varesz_86 (#458) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ITT +tempered glassal 212 $ erre még jön a DHL ami 21$, így 234$-ra jön ki DHL-el + tempereddel. Elvileg valós készletük is van.

persze lehet kérni temered nélkül, úgy 5$-al kevesebb :)

[ Szerkesztve ]

-

(#461) Criminal017 válasza hunaqua (#459) üzenetére


Criminal017
őstag

Világítanak, csak fehéren. :/

[ Szerkesztve ]

(#462) Milestone2 válasza Criminal017 (#461) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De nem ez a legnagyobb baj a készülékkel...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#463) Criminal017 válasza Milestone2 (#462) üzenetére


Criminal017
őstag

Nyilván, sajnos...
Jó ez a kettő, azt hiszem. :)

(#464) Csibe78 válasza Milestone2 (#457) üzenetére


Csibe78
tag

Grat hozza :)...rootolni sem lehet a telot?

Legalabb a kinai vackokat ki lehetne szedni belole...amugy olyasmit rebesgetnek hogya heten jon valami uj fw rá.

[ Szerkesztve ]

(#465) Milestone2 válasza Csibe78 (#464) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jelenleg még nem...
Látod mit írt Vagyula?
Még a saját MIUI ROM-ot sem lehetett felrakni rá a gyári recovery-vel.
Jelen pillanatban, amivel kapod a gyárból vagy a kereskedőtől, avval a ROM-mal tudod használni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#466) SzBalu válasza Milestone2 (#465) üzenetére


SzBalu
csendes újonc

Valami ilyesmi nem jó rootolásra? Ez a kínai már próbálkozik valamivel..
https://www.youtube.com/watch?v=GghpOMr4p84

(#467) Milestone2 válasza SzBalu (#466) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vietnámi (ha jól gondolom) de tök mindegy, majd ha a kezedben lesz, ki kell próbálni...úgy tűnik a Kinguser-t felrakja.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#468) vagyula válasza Csibe78 (#464) üzenetére


vagyula
senior tag

A tegnapi fejlesztői még nem megy fel rá sehonnan.
Egyébként én is hallottam hasonló infót.
Egyébként így kuka.

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#469) Gregorg


Gregorg
tag

Épp élvasom, xiaomi Mi4-re lesz dual boot, illetve már elérhető.
Redmi note 3-ra, vagy Mi4i-re szintén elérhető lesz ez a funkció, mert ha igen, akkor elhagyom a meizu metal elképzelésem.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#470) Csibe78 válasza vagyula (#468) üzenetére


Csibe78
tag

Hogy erted hogy igy kuka? Azert meg ha zart is marad a xiaomi nem arrol hires hogy leszarja a teloit...amugy azt olvastam hogy az ujlenyomat leolvaso miatt zart :-(.

[ Szerkesztve ]

(#471) Milestone2 válasza Csibe78 (#470) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha saját OP rendszerét nem lehet rá felrakni a saját Recovery-jével? Akkor miért kuka?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#472) Csibe78 válasza Milestone2 (#471) üzenetére


Csibe78
tag

Eredeti? Valami oka csak van hogy nem megy fel...altalanos hiba ez? kivancsi vagyok a heten megjon az enyem is

(#473) budspencer91


budspencer91
újonc

Üdv Mindenkinek!

Valaki lenne oly szíves és összefoglalná hogy akkor jelenleg mi a helyzet ezzel a redmi note 3-mal?
(előreláthatólag mennyi idő a szállítás, meg hogy ezzel a bootloader-es problémával csinálnak-e valamit illetve hogy multilanguage lesz-e egyáltalán)

Válaszokat előre is kösszi és bocs ha egy kicsit bugyutára sikerült a megfogalmazás! :D

(#474) batabe


batabe
senior tag

Aliexpress akcióban a kisebbik modell.

ami érdekes a terméklapon:

Redmi note 3 multilanguage problem has been solved:
Good News,goldway solved the problem that redmi note 3 can't install multilanguage rom.
Now,we can install Multilanguage ROM and bulti-in Google Play Store.
The phone that the buyer order before will be shipped.
And we have enough stock for new buyers.
So,don't hesitate now.If you like, please place the order.

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#475) vagyula válasza batabe (#474) üzenetére


vagyula
senior tag

A xiaomi.eu még nem csinált rá romot,ez valszeg valami érdekes kinai rom lehet.

miui.hu

(#476) batabe válasza vagyula (#475) üzenetére


batabe
senior tag

számomra is érdekes, ezért küldtem be. lehet, hogy csak megtörték és megnyitották az utat...
egyik kollegám megrendelte, hetek kérdése és kiderül :)

[ Szerkesztve ]

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#477) SzBalu


SzBalu
csendes újonc

Úgy tűnik rootolni mindenesetre lehet ezzel a megoldással
https://www.youtube.com/watch?v=47hWXcpcm4I

De vajon mikorra fognak xiaomiforsale-ék szállítani, vagy mikor lesz itthon is elérhető a telefon?

(#478) Milestone2 válasza Csibe78 (#472) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mi eredeti? Amit Vagyuláék kaptak? Hááááát, gondolom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#479) eftibor


eftibor
csendes tag

Sziasztok!
A Spemall-on 200 dollár lett az ára... (Bocs, ha már írta vki, nem olvastam vissza még...)

(#480) Fejvadi válasza eftibor (#479) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az nagyon jó ár.

(#481) Metal213 válasza Fejvadi (#480) üzenetére


Metal213
tag

Brutál jó! :) Ha megérkeznek az első szállítmányok akkor be is rendelek egyet.... mondjuk már alig várom :D

archaic.bandcamp.com

(#482) Lacika2013


Lacika2013
tag

Spemallon mikor érkezik raktárra?
Milyen futárral küldenek?

(#483) Simid válasza Lacika2013 (#482) üzenetére


Simid
senior tag

Azt írják van raktáron és egyből küldik. Páran már jelezték is ha jól emlékszem, hogy kaptak értesítést a futárcégtől, hogy hamarosan érkezik. Arra várok én is, hogy valaki itt megkapja, mert akkor biztos van raktáron és rendelném is. :)

ktchris: Lemondtad a XFS rendelést vagy megvárod míg lesz nekik? Van valami új info?

[ Szerkesztve ]

(#484) Lacika2013 válasza Simid (#483) üzenetére


Lacika2013
tag

Akkor nem várok,be is rendelem

(#485) P3G3 válasza vagyula (#475) üzenetére


P3G3
csendes tag

Spermallon is az írják, hogyy multilanguage ROM van rajta. És az egyik képen magyar nyelv is szerepel. Ez lehetséges?

(#486) vagyula válasza P3G3 (#485) üzenetére


vagyula
senior tag

Nem,ha abból indulok ki,hogy mást mutat az idő az azokon a képeken.

miui.hu

(#487) Fejvadi válasza Metal213 (#481) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem már így is van 3 Xiaomi-m (Mi3, Mi4 4G LTE, Redmi Note 4G), de lehet veszek egy ilyet is. :) Az Mi5 izgat nagyon már. :)

(#488) SzBalu


SzBalu
csendes újonc

Xiaomiforsale válaszlevele, most írták, hátha érdekel valakit:

Hello,

we expect the restock during 2 - 3 weeks.
MIUI community is working on the ROM for it.
Can we help you more?
Your XFS

(#489) WhiteWalker válasza Fejvadi (#487) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem az első a Note 2 Primmal , de eddig olyan nagyot csalódtam poitív irányba az eddigi Samsung készülékek után , hogy csak Xiaomi lesz a következő. Lehet megvárom ezt vagy a Mi 5-öt.

[ Szerkesztve ]

(#490) P3G3 válasza vagyula (#486) üzenetére


P3G3
csendes tag

Pedig 200 dollárért még azt is elnéztem volna neki, hogy nincs európai szervíz, mert nagyon bejön a telefon. De azt hiszem inkább akkor megvárom amíg eustock forgalmazni kezdi valamikor jövőre. Addigra gondolom már magyar miui is lesz rá.

(#491) Fejvadi válasza WhiteWalker (#489) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mindkettő jó döntés lesz szerintem. :C

(#492) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Amúgy szerintem jelenleg ennél jobb ár érték arányú telefon nincsen, mármint amit tudunk róla, a bootloadertől eltekintve

(#493) Csibe78


Csibe78
tag

Én dec 2-án rendeltem a SpeMall-tól Eu expressz szállítással (nincs vám nincs adó) és ma néztem, jelenleg németországban van szerintem csütörtökön itt lesz.

08.12.2015 15:20 Raunheim (DE)
In transit.
08.12.2015 00:00 Chilly Mazarin ( ...
In transit.
04.12.2015 20:00 NT (HK)
In transit.
04.12.2015 10:34 NT (HK)
In transit.
02.12.2015 18:29 DPD data centre
Order information has been transmitted to DPD.

(#494) Lacika2013 válasza Csibe78 (#493) üzenetére


Lacika2013
tag

Várjuk a tesztet:)
Engem főleg a kamera érdekel,ha már azt tudja mint a note 2, akkor nem lehet probléma.

(#495) Fejvadi válasza Csibe78 (#493) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Majd írj róla egy kicsit, mik at első benyomások.

(#496) Revoltek válasza Csibe78 (#493) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Írtam privátban.

(#497) snekszercsab válasza Csibe78 (#493) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Együtt jönnek :)

(#498) Milestone2 válasza snekszercsab (#497) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akik rendeltek és megérkezik:

Jelenleg ezzel a tyúklábas alkalmazással lehet rá Google Accountot és alkalmazásokat varázsolni.
[link]

Root-ot SzBalu linkelte #466-ban...

Vagyula most jelezte, hogy végre a náluk lévõ példányon elindult egy frissítés...[link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#499) snekszercsab válasza Milestone2 (#498) üzenetére


snekszercsab
csendes tag

Köszi az összefoglaló infókat.

(#500) kotovics


kotovics
tag

A jó hír hivatalos: :)) http://en.miui.com/thread-191802-1-1.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.