Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Milestone2 válasza FreedomHUN (#800) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A google installer lényege, hogy nem végez system módosításokat így nincs káros hatással az OTA-ra.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#802) Varesz_86 válasza Milestone2 (#801) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Új telefon? XIAOMI MI NOTE 3/16 :Y :C ha igen akor gratula

(#803) Milestone2 válasza Varesz_86 (#802) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elcseréltem ráfizetéssel az öreget... Köszi.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#804) Laox


Laox
aktív tag

Á basszus, ma hajnalban érkezett meg Ausztriába, 1-2 nappal csúsztam le szerintem a karácsony előtti kézbesítésről. Amúgy már tűkön ülök, Samsung S6 után most iPhone 6s-em van, nagyon kíváncsi vagyok erre a Xiaomi-ra. A processzor és a kijelző tuti elég, egyedül a gyári rom és a kamerája lehet a vízválasztó, de a tesztek alapján még az utóbbi is teljesen elfogadható. Nagyon örülnék neki, ha végre lenne egy olcsó telefon, ami kielégíti az igényeimet. :)

(#805) FreedomHUN válasza Milestone2 (#801) üzenetére


FreedomHUN
senior tag

Köszi az infót.

(#806) Varesz_86 válasza Laox (#804) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Nekem tegnap este még Angliába volt :)

<Service Area> feladó állomáson feldolgozva GATWICK - UK GATWICK - UK 19:57
1 Csomag

A küldemény megérkezett a DHL <Service Area> elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:03
1 Csomag

már nagyon várom

(#807) bigsafe


bigsafe
újonc

Sziasztok!
Új tag vagyok és szeretnék tőletek egy nagy segítséget kérni!
1-2 hete kinéztem magamnak a Xiaomi Redmi Note 3 telefont és már az őrület határán vagyok mert nem tudom honnan rendeljem meg az EU-ból,magyar nyelvvel , 16/2 változat is jó lenne nekem (már ha van rá lehetőség).
Szóval ha tudnátok nekem ajánlani oldalakat (esetleg EU-s) ahonnan vám és adó mentesen jönne magyar nyelvvel, azt megköszönném! :) Már ha létezik ilyen most! :)
Előre is köszönöm!

U.I.: Elnézést ha értetlen vagyok egy kicsit,de már nem mai gyerek vagyok! :)

(#808) Charx válasza bigsafe (#807) üzenetére


Charx
senior tag

Itt többen is spemall-ról rendelték, az áfa és vám mentes ha EU expresszel rendeled. Gyárilag nincs magyar nyelv, bár a spemall azt írja van minden nyelv, valószínűleg bele mókolták, ha az jó, rendeld úgy, árban szerintem nagyon jó!

(#809) denko válasza Charx (#808) üzenetére


denko
senior tag

spellman vagy xianomiforsale illetve Ali Express-en van 1 áfamentes megoldás.

Melyik jobb nemtudom, énis dillemában vagyok, kéne már rendelni nekemis :))
Az a helyzett magyar piacon majd február lesz szerrintem. Előbb nem hozzák be .

(#810) Laox válasza Laox (#804) üzenetére


Laox
aktív tag

Még él a remény, délelőtt 10:30-kor már Budapesten volt, remélem az éjszaka lehozzák a szekszárdi depóba, onnan meg már holnap megkapom, vagy ha nem, akkor kimegyek hozzájuk könyörögni. :D

(#811) Laox válasza denko (#809) üzenetére


Laox
aktív tag

Az spemall! :DD Ők biztosan megbízhatók, többen rendeltünk és aránylag hamar meg is kaptuk, érkezett néhány panasz is ide a fórumba, viszont azok csak a színhiány miatti késedelmes postázás miatt voltak, amúgy mindenki megkapta és tényleg ÁFA nélkül.

(#812) Evita85 válasza Laox (#810) üzenetére


Evita85
tag

Akkor a Ferimével együtt jött... http://www.dhl.hu/hu/expressz/nyomon_kovetes.html?AWB=JD013054788771492854&brand=DHL Ma jött meg,most lakja be. Nagyon szuper masinának tünik. Majd szólok neki hogy jöjjön és beszélgessen tulajokkal..

(#813) Varesz_86 válasza Evita85 (#812) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Akkor az enyém is ott van valahol, csak az az érdekes hogy Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 10:53 ezt írja holott Győrbe kéne hozni a cuccot...

(#814) Milestone2 válasza Varesz_86 (#813) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] Mer' szóltam nekik, hogy nekem hozzák a Tiédet... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#815) Varesz_86 válasza Milestone2 (#814) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

MI NOTE mellé minek már? :D

(#816) Milestone2 válasza Varesz_86 (#815) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MiLestonének, MiNek?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#817) Lacika2013 válasza Laox (#811) üzenetére


Lacika2013
tag

Rakerdeztem dhl -nel.akinek ma pesten van,az mind megkapja holnap

(#818) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Na megérkezett ez a drágaság, hát írtam a genyó aliexpressesnek hogy ne nyúljon bele majd én tesztelem a telót, hát persze hogy belenyúltak, tele van minden szarral meg a nem frissíthető rom van rajta, ez egy negatív dolog, már ráflesseltem a stabil kínai romot, most várom hogy induljon el...

(#819) Milestone2 válasza Varesz_86 (#818) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenjót hozzá!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#820) mchami válasza Milestone2 (#819) üzenetére


mchami
csendes tag

Melyik a stabil kínai ROM?
És honnan szedted?

(#821) SzBalu válasza bigsafe (#807) üzenetére


SzBalu
csendes újonc

XiaomiForSale-t ajánlom! Nekem ha kis szerencsém van még idén megérkezik a telefonom tőlük! :)

(#822) bigsafe


bigsafe
újonc

Köszönöm a segítségeket, de egy kicsit elriasztott a még nem gyári magyar nyelv megléte.Ügyfélszolgálatos úri hölgy azt mondta ,hogy van bent mert a képeken is látni hogy "multi languages"!!! :F Egyszóval még jobban körbe néztem és a LETV 1S és a DooGee F5 telefon is bejött nálam a képbe! Vélemény a három közül melyiket? :R Illetve nincs valamilyen kupon kedvezmény az első vásárláshoz a Spemall-on? :)

[ Szerkesztve ]

(#823) ricsi0307 válasza bigsafe (#822) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Az F5-öt felejtsd el nem egy kategória a másik kettővel. XDA-n megbontották és 2660-as aksi van csak benne. A Letv 1S viszont tudásra kb. ugyan azt nyújtja mint a Xiaomi kicsit jobb kamerával gyengébb akksival. Még esetleg a Meizu Metalt nézd meg szintén majdnem koppra ugyan az a specifikáció. A Note3-ra ha lassan is de lesz magyar nyelv amint lesz hivatalos bootloader nyitás lesz rá magyar rom is.

[ Szerkesztve ]

(#824) vittorio7 válasza bigsafe (#822) üzenetére


vittorio7
őstag

Itt van ez is. Bár a képek alapján nem tűnik szépnek. Meg a procija sem a legerősebb.

(#825) bigsafe válasza ricsi0307 (#823) üzenetére


bigsafe
újonc

A Letv 1S-t éppen jobban átnézve, valóban nincs micro sd támogatása (ha jól nézem)???? :(( Visszatérve a Note 3-ra a Speemall-on a "multi" nyelvűt árulják (belenyúlt ROM-mal) és én megveszem , később kijön a hivatalos bootloader ,akkor nem lesz gond ha ez fog rákerülni???? Ez automatán frissülni fog vagy nekem kell kivárnom,érdeklődnöm stb.és telepítenem? :B
Ne haragudjatok a sok amatőr kérdésért de ha veszek telefont akkor nem szeretnék mellényúlni! :)

(#826) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Hát így pár óra használat után azt kell mondjam hogy ezzel a kínai/angol stabil rommal egész jól használható a telefon V7.0.16.0
telefonálás hangminőség jó, sebesség jó, anyaghasználat, minőség. minden rendben van, ujjlenyomat olvasó nem hibázik, egyedül a gps nem talált jelet de majd holnap elviszem kocsikázni egyet, szóval minden tutinak tűnik, várom a magyar fejlesztőit rá mert szeretem ha minden héten raknak bele valami újdonságot, nekem tetszik az egész teló, jóészakát :P

(#827) szaszapi válasza Varesz_86 (#826) üzenetére


szaszapi
őstag

Az ujjlenyomatolvasó nem rossz, bár azt vettem észre 2 napi hosszabb kocsikázás után ha az embernek kicsit izzad a keze akkor a vizes kézre rohadtul nem oldja fel,és a jeleszót sem fogadja el. elég szar helyzetben voltam, nem tudtam telefonálni. :)
De megoldódott adatkapcsolat google fiókommal bejelentkezve tudtam új jelszót generálni. Az érdekes hogy az új jelszó megadás után,újra érzékelte az ujjamat.

(#828) Milestone2 válasza mchami (#820) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A 819-es üzenetemre kérdezed ezt?

Mindegy, innen: [link]

De mit akarsz vele csinálni?

Felrakni nem tudod míg zárt a BL...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#829) Varesz_86 válasza mchami (#820) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Így és innen...

[link]

(#830) natë


natë
nagyúr

Kamerája gondolom ugyanaz, mint a 2 prime-nak...

(#831) denko


denko
senior tag

Srácok,

Akkor most van valami müködőképes stabil rom a n3 ra ? Ha igen akkor minden forgalmozónál ugyan az?
Illetve Van valahol egy nagyfelbontású kép a szinekről? Hogy biztosra jot válasszal, esetleg tapaszalatok?

Jü lenne valaki irni egy összefoglalot a mostani helyzetről, rendelésekkel, rommal, árakrol, formamozokról.
Tapasztalatokrol.
JA, igen...Köszönöm :))

[ Szerkesztve ]

(#832) bogdanypeter


bogdanypeter
tag

Sziasztok, nektek mennyi ideig volt ilyen állapotban a rendelés:

"21.12.2015 08:22 DPD adatközpont
A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé."

Számomra ez hihetetlen, hogy egy 9-i rendelés itt tart...

Dell Latitude E5530 | XBOX One S | Xiaomi Mi Mix 2S

(#833) Csibe78


Csibe78
tag

Aki ugy kapta meg a telojat hogy valami buheralt rom van rajta vagy esetleg a 7.0.9-es ami nekem nem akart frissulni annak jo hir hogy én 7.0.9-es romrol fel flasheltem 7.0.16-ra es most latom hogy felajanlotta a frissitest 7.0.19-re...ugyhogy minden okesnak tunik flasseles utan is...tehat mukodik az OTA tovabbra is.

http://miuiandroid.hu/forum/viewtopic.php?f=108&t=1875

[ Szerkesztve ]

(#834) Milestone2 válasza Csibe78 (#833) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Good news. Thanx!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#835) Varesz_86 válasza Csibe78 (#833) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

wow már rakja is fel nekem is a bug fix és system optimalizációs frissítést :) azért foglalkoznak a telóval
kösz hogy szóltál...

[ Szerkesztve ]

(#836) bogyka00


bogyka00
csendes tag

Na, akkor röviden :)

A Redmi Note 3 bootloaderje egyelőre zárva van, emiatt nincs még hozzá hivatalos multirom (nem hivatalosak vannak, de azok hibásak, illetve hiányosak), csak a normál angol-kínai nyelvű rendszer (V7.0.16.0).
A telefonból 2 változat van...

Rendelés:
1., Aliexpress - Top One
Én Aliexpressről rendeltem Kínából, DHL postával, ahol nem kell vámot illetve áfát fizetni.

a, (3GB RAM, 32GB tárhely)
Link: Itt!

Ár (mindegyik szín): $217.90
DHL Szállítási díj plusszba: $21.05

b, (2 RAM, 16GB tárhely)
Link: Itt!

Ár : $169.90 és $173.90 (színtől függ)
DHL Szállítási díj plusszba: $21.05

2., Spemall
Amennyiben European Express/expedited shipping-gel kéred, itt sincs vám illetve áfa sem. A telefont Franciaországon keresztül küldik...

a,
Link: Itt!

Ár: $ 204.99 (fekete) / $ 215.99 (ezüst) / $ 214.99 (arany)

Szállítás plusszba:
Expedited Shipping - US$ 16.70
vagy
EU Express - US$ 18.60

b,
Link: Itt!

Ár: $ 170.99 (fekete) / $ 176.99 (ezüst) / $ 182.99 (arany)

Szállítás plusszba:
Expedited Shipping - US$ 16.70
vagy
EU Express - US$ 18.60

3., Xianomiforsale
Mivel EU-ból (vagyis rajta keresztül) küldik, nincs itt sem áfa illetve vám.

a,
Link: Itt!

Ár: 214,00 € (fehér) / 220,00 € (ezüst) / 228,00 € (arany)
Szállítás plusszba: valószínűleg 2,20 €

b,
Link: Itt!

Ár: 182,00 € (fehér) / 188,00 € (ezüst) / 196,00 € (arany)

Magyarországon egyelőre még nem forgalmazzák....

[ Szerkesztve ]

(#837) Laox


Laox
aktív tag

Na, szerencsére megjött, az utolsó pillanatban. A telefon amúgy így elsőre nagyon tetszik. Nekem 7.00.77.00 verzió van már fent gyárilag, ebben van magyar nyelv, de egy darab kínai program sincs. Viszont mondjuk a csengőhang választásánál kínai dolgokat hoz fel. Google Store is fent volt, tehát gondolom ezt ők rakták fel, valószínűleg a buherált rom, ezzel kapcsolatban van valami infótok, hogy lehet-e frissíteni? Jelenleg azt írja ki, hogy nincs újabb verzió.

Amúgy a szállítással kapcsolatban Spemallal Kínából karácsonyi forgalom idején, hátha valakinek segít a várakozásban:

(#838) Milestone2 válasza Laox (#837) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt a ROM-ot sehogy.
Ez nem hivatalos ROM.
El kell végezni ezt és akkor fog a hivatalos ROM frissülni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#839) SzBalu


SzBalu
csendes újonc

Emberek!
XFS hírek.. legalábbis megváltozott az én rendelésem státusza "12/23/2015 COMPLETING (order is currently in preparation)"-ra, a sima "Preparation in progress-ről", ez azt jelenti hogy akkor most piszkálják benne a romot vagy mi? :\ A srácok mondták hogy a héten érkezik be hozzájuk néhány telefon, ugyhogy aki hozzám hasonlóan 3-a körül rendelte a telefont bizakodhat hogy lassan kiküldik.. Valaki tudná értelmezni hogy mit jelen t XFS-nél a "COMPLETING (order is currently in preparation)"? Valaki aki már rendelt onnan.. Illetve a szállítás várható idejéről ki tud valamit? :DD :DD

(#840) torp


torp
tag

Akksi idorol (uj tulajok) tudtok mar nyilatkozni?

(#841) Laox válasza Milestone2 (#838) üzenetére


Laox
aktív tag

A leírásnál az ellenőrzésnél a "ha minden oké" lépés szerinted mit jelent? A telefon Fastboot menüben van, de ott nem látszódnak menüpontok, a gép telepített valamit, de a sajátgépben nem látszódik a telefon. Akkor most minden oké, vagy semmi sem az? :)

(#842) Milestone2 válasza Laox (#841) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A Win eszközkezelőben ellenőrizheted, hogy Fastbootban rádugva van-e sárga felkiáltójel.
Ha van, nincs fenn minden driver, de azért jobb lenne ott kérdezni e szerzőtől, nekem MiNote van, más telefon, más tapasztalatok.
A Fastboot mód a telefonon nem egy menü, hanem egy állapot.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#843) Laox válasza Milestone2 (#842) üzenetére


Laox
aktív tag

Köszi, végülis látott valamit, azt hiszem London Fastboot Device, vagy valami hasonló volt a neve, úgyhogy mivel látta, elindítottam és minden rendben is volt, most már frissíti a gyári romot.

Az egyetlen problémám, hogy ezen nincs Play Store. Azt honnan tudnám letölteni?

(#844) Simid


Simid
senior tag

Nagy meglepetésemre ma nekem is megérkezett a teló (korábban DPD azt mondta biztos nem jön meg Kari előtt). Minden rendben volt a rendeléssel és a szállítással is (32GB sötétszürke). A spenote3 kuponkóddal megkaptam az $5 árengedményt és küldtek ajándékba telóhoz való szilikontokot, illetve egy tempered glasst aminek viszont az egyik sarka sajnos letört. Kértem, hogy ne nyissák ki a dobozt és ne rakjanak rá semmit. 7.0.11.0. ROMmal kaptam, csak kínai és angol nyelv van rajta, most töltöm a frissítést. Külsőre elég minőségi a cucc, egyedül a SIM tálca lötyögős belső kialakításába tudnék belekötni, de az meg úgysem látszik használat közben.

(#845) Laox válasza Simid (#844) üzenetére


Laox
aktív tag

Én nem írtam kódot, de így is kaptam tokot és üvegfóliát az elejére.

(#846) mchami válasza torp (#840) üzenetére


mchami
csendes tag

Röviden annyit tudok mondani hogy kétnapos. Még erősebb nyüstölés mellett is. De a töltése is lassabb. Egy bármilyen 0,5A.s monitorszéli USB-be dugva szinte alig tölt. Gyorstöltővel is kell neki idő. De ha feltöltötted, akkor nagyon bírja. Nekem első éjszaka (amikor még alig volt rajta valami) pár %-ot merült csak. 4et vagy 6ot, már nem emlékszem, de tudom hogy meglepődtem, hogy szinte így tettem le. Az előző telómat leraktam 20%-kal, és nem keltett 7 óra múlva.
És itt is be tudsz állítani battery %-ot, hogy mikortól legyen NRG save mode (marathonnak hívja), és mivel spóroljon. Ott gondolom még jóval meghosszabbodik arányaiban az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#847) bogyka00


bogyka00
csendes tag

Na, végre nekem is megérkezett ma a telefon aliexpressről.
2 kijelzővédő fóliát (+1 ami rajta volt), 1 üvegfóliát (ezt plusszba lehetett mellé rendelni) illetve 1 átlátszó tokot kaptam. És persze a telefont, SIM kártya tűt (szerintem kicsit nehézkes a Sim berakása), töltőt (és a hozzávaló európai szabványnak megfelelő átalakítót) és USB csatlakozót.
A telefon kb. 60-70% töltöttséggel érkezett, tökéletes állapotban. Google Play-t felrakták, ahogy kértem :)
Frissítés működött, most a legújabb verzión van.
Eddig ennyi lenne, majd még tesztelgetem... És Boldog Karácsonyt mindenkinek! ;)

(#848) Laox válasza Laox (#843) üzenetére


Laox
aktív tag

Na, közben mindent sikerült feltelepítenem, volt kicsi szenvedés, de végülis kínai lokációjú telefonról beszélünk, szóval ennyi belefér. Egyedül a Waze nem akar működni. Betölt, bejelentkezek, viszont a térképet nem tölti le, pedig elvileg megy a GPS és a beállításaiban is minden engedélyt megadtam a programnak. Google Maps működik. Furcsa...

(#849) Varesz_86 válasza Laox (#848) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Menj ki vele a szabadba jó lesz az, nekem is ilyen volt :) persze gps ON

(#850) Laox válasza Varesz_86 (#849) üzenetére


Laox
aktív tag

Igazad volt, munka után kipróbáltam és kint tényleg fogott jelet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.