Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) csonka


csonka
tag

Sziasztok!

OnePlus2 meghívót szeretne valaki? Mert tegnap kaptam egyet, ami kb ma este 19 óráig használható fel. Pár óra múlva visszanézek és az első, aki privátban kéri e-mail címének megadásával együtt, megkapja.

(#852) virkir válasza vinpilu (#704) üzenetére


virkir
veterán

Namost akkor mennyi az annyi?
Bejelentkezve, magyarra állítva a régiót nekem ennyit mutat, plusz ugye majd a szállítás.

Van egy meghívóm de még ingadozok, hogy kell-e nekem igazán így még nem érvényesítettem ezért nem tudom megnézni a rendelésnél, hogy ott mennyit akarnának legombolni rólam.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#853) Lecs@


Lecs@
addikt

Mivel nekem utaznom kell, ezért csak így van lehetőségem. Aki kapja marja. Használd egészséggel ![link]

512 GB

(#854) Keneseij válasza virkir (#852) üzenetére


Keneseij
tag

Ez az olcsóbb verzió lenne, amit nem tudsz megvenni mert nem elérhető, így marad 130e ft-ért plusz szállítás ami kb 5-8e forint között mozog attól függően hogy sima magyar postás szállítást kérsz vagy dhl-t.

OP2

(#855) Richi78 válasza Lecs@ (#853) üzenetére


Richi78
csendes tag

Sajnos nem lehetett felhasználni!

(#856) virkir válasza Keneseij (#854) üzenetére


virkir
veterán

Akkor azt kenjék a hajukra.
Annyit tuti nem ér meg, tovább adni meg necces.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#857) Keneseij válasza virkir (#856) üzenetére


Keneseij
tag

Ha berendeled, kipróbálod és ezt még az elején akár haszonnal is tovább tudod adni (mások szerint) mivel nagy rá a kereslet.

OP2

(#858) virkir válasza Keneseij (#857) üzenetére


virkir
veterán

Na ezaz, hogy mások szerint :D
Mivel messze nem egy bestbuy mint tavaly az one volt én tartok tőle, hogy annyira nem egyszerű.
Mind1 van még 20+ óra dönteni, vagy tovább adni.
Ezúton is akit érdekelne meghívó, privátban jelentkezzen, ha úgy döntök, nem kell nekem az első viheti.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#859) virkir válasza virkir (#858) üzenetére


virkir
veterán

Úgy tűnik megvan a nyertes, ha mégsem akkor este kapja a második jelentkező.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#860) axlfsi


axlfsi
veterán

OnePlus 3: What we'd like to see

The good thing is we won't have to wait long to find out, because the new device is expected to arrive before the end of the year.

Muhaha! :DDD
Nem ketseges mekkora bukti a OPT. Ev vegere mar jon a 3. Fasza! ...addig is, fogajunk, hogy az egyesbol tobbet fognak eladni! :K

Zsoca, latod, ezert nem akartak disztributőrt :) Majd, a harmassal talan lepaktalnak, legyetek resen.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#861) ittakary válasza axlfsi (#860) üzenetére


ittakary
nagyúr

A 2 ala pozicionaljak!

(#862) balazs1011 válasza axlfsi (#860) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Akkor milyen telefont érdemes venni ebben az árkategóriában?
Aminek jó a kamerája,akkuja,kijelzője,kidolgozása,SW, RAM,ROM,GPS,
és minden egyéb kütyüvel el van látva.
Van valami pozitívuma is a oneplus twonak?

[ Szerkesztve ]

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#863) 8zabi válasza balazs1011 (#862) üzenetére


8zabi
őstag

szerintem aki egy másfél- két éves telefonról vált vagy sosem fogott OnePlus One-t, annak ez tökéletes lesz

(#864) ittakary


ittakary
nagyúr

Küldeném a OnePlus-nak és a DHL-nek a "Péntek az én napom..." c. számot

(#865) KBP válasza ittakary (#864) üzenetére


KBP
csendes tag

Csak nem elindult?
Az enyém 09.09-es rendelés és még mindig nem mozdult meg.

(#866) madgie válasza ittakary (#864) üzenetére


madgie
titán

A DHL futárnak ezt küldd :)

(#867) ittakary válasza KBP (#865) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szeptember 6 (vasárnap) - rendeltem
Szeptember 12 (szombat) - rendelés Complete -> követési szám elindult (Kina, Shenzen a forrás nálam)
Szeptember 15 (kedd) - UK

és innentől csak a következtetés:
Szeptember 16 (szerda) - Németo.
Szeptember 17 (csütörtök) - Magyaro.
Szeptember 18 (péntek) - kiszállitás :C

(#868) axlfsi válasza madgie (#866) üzenetére


axlfsi
veterán

+1 :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#869) Itsu


Itsu
tag

sziasztok,

nincs meghívóm és még vacilálok ezt a kérdést az lg g4 fórumba is leírtam és szerencsére csakis jó válaszokat kaptam amikből azért lehet tapasztalatot leszűrni a dolgokról.
Miért az OPT-t vennétek? Árilag már talán olcsóbb a G4 és a Honor 7 sem rosszabb? OPT-t akartam venni de így a meghívói dolgok meg már g4 is 2 év garival már szinte olcsóbb.. Mert kapnék meghívót biztos venném de nem biztos hogy ez így már nagyon jó biznisz. köszi előre is a válaszokat és bocsi ha hülyeséget kérdeztem.

(#870) kcsa válasza Itsu (#869) üzenetére


kcsa
veterán

Ha G4 topicban kérdezel a G4-ről, ne számíts negatív válaszra. Bocs :D

(#871) Itsu válasza kcsa (#870) üzenetére


Itsu
tag

jogos...:D de OPT-re gondoltam... sőt írták ott is 1-2en hogy vegyem ezt.

(#872) Hunujv válasza ittakary (#867) üzenetére


Hunujv
tag

Ugye nem expressz szállítással jön a Tiéd?

(#873) ittakary válasza Hunujv (#872) üzenetére


ittakary
nagyúr

De ;) ez a poén az egészben....

vágod hogy mi a Standard? UGYANEZ... kidobtam az ablakon 2k-t erre a szolgáltatásra

(#874) Hunujv válasza ittakary (#873) üzenetére


Hunujv
tag

Hát ez nem jó hír... Én is expresszel vettem 9-én. 13-án lett processing, reménykedtem, hogy még a héten ide ér, de ebből így csak jövőhét lesz...

(#875) mgy válasza ittakary (#873) üzenetére


mgy
senior tag

nem, a standard az az, hogy hétfőn elhagyta Londont "valahogy", azóta se híre, se hamva... :D

(#876) Taci


Taci
addikt

Van már valamilyen hivatalos állásfoglalás arról, hogy igen, ez meg az a baj a home gombbal, ezt benéztük, de javítottuk a hibát, mostantól már a javított változatot szállítjuk?
Vagy csak sunyulás és lapulás, és értékesítenek tovább, mintha mi sem történt volna?

(#877) axlfsi válasza ittakary (#873) üzenetére


axlfsi
veterán

Na igen, ezt en is igy gondoltam. Foleg, hogy hivatalosan is csak egy nap kulonbseg van (elvileg) a ket szallitasi mod kozott (korabban bemasoltam a support hivatalos valaszat ide vagy a masik topikba).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#878) MartOOn válasza Taci (#876) üzenetére


MartOOn
addikt

Na erre en is kivancsi lennek.

Más :

Meg ez a Oneplus 3? Ez mi? Ez konkret szemen köpése a OPT-t vasarloknak. Nem lesz ez igy jo Oneplus....

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#879) axlfsi válasza MartOOn (#835) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia(sztok)!

Ne haragudj, vegulis nem teszteltem a tovabbiakban. Nem hiszitek el, de tegnap delutan fel ora nyomkodas utan toltore tettem, feltoltottem majd visszacsomagoltam a dobozaba. Meg az ejjel ugy terveztem, hogy eloveszem, nyomkodom kicsit, de ... biztosan nehezen fogjatok elhinni, de tenyleg rosszul vagyok ettol a felbontastol (480 DPI), root es egyebek utan nyomozni meg nem volt mar kedvem, hogy Xposeddel "meghekkeljem" 320 DPI-re ...

Nemsokara, meg ma megkapja az asszony diszcsomagolasban aztan hasznalja egeszseggel :) Egyelore (tovabbra is) az a velemenyem, hogy en maradok a One mellett. Imadom, ugy ahogy van! :K

A topikot azert kovetni fogom, kivancsi vagyok az egyre tobb uj tulajdonos velemenyere. Foleg azokera, akik esetleg a One-t cserelik, csereltek le erre (MartOOn, ittakary es a tobbiek).

Tovabbra is tartom azon velemenyem is, miszerint ha nem vagytok elfogultak az ujjlenyomat, lezeres autofokusz es a 4GB ram, valamint a nemilet tobb akkuido iranyaban (ez utobbi relativ, meg One-t olyan szinten meg lehet "mokolni", hogy biztosan hozhatja Two szintjet), nem nagyon tudom elkepzelni, hogy mivel tud benneteket lenyugozni. Az exkluzivitas, premiuerzet pedig szubjektiv; en hiszem, hogy az adott esetben bambusz hatlap, a telefon "vekony(abb)saga" illetve a kellemes Diztronic tok kello eleganciat sugaroz a One-nak.

((Azt azert furcsallom, hogy egyelore meglehetosen egyedul vagyok ezzel a velemenyemmel, ahogy elnezem. Biztosan meg az ujdonsag varazsa van hatassal ratok :) ))

(#878) MartOOn
"Ez konkret szemen köpése a OPT-t vasarloknak. Nem lesz ez igy jo Oneplus...."
Valahogy ugy. Habar ittakary azt irta korabban, hogy a Two ala pozicionaljak, de en ezt nem hiszem. Semmi ertelme nem lenne... Igy viszont tenyleg realis amit josoltam, hogy erre a "par honapra" mar csak azert sem vesznek annyian belole, foleg, hiszen a One meg boven jatekban van, mint az ara, mint pedig az alig alulmaradt (a gyakorlatban nem is erezheto(!)) parametereivel egyarant.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#880) MartOOn válasza axlfsi (#879) üzenetére


MartOOn
addikt

Pssszt... Nexusokra várok... Megjelentek, megezem őket es megy OPT ebayre. ;) de pssszt! Amgy ami nekem nagyon bejon az a 4g RAM, a multitasking lenyugzo. Nem lepnek mar visszább ezugyben szoval ha uj lg nexus 2gigas lesz akkor vesek g4-et vagy moto x style-t. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#881) axlfsi válasza MartOOn (#880) üzenetére


axlfsi
veterán

Hat nem tudom. Akkor biztosan csak en nem vagyok elegge hardcore user (pedig - most neztem meg - tobb mint 350 telepitett alkalmazasom van), de en nem ertem, hogy mivel lenne jobb a 4GB miatt a Two multitaskingja. One-nak is flottul megy, azonnal indulnak az appok, illetve a memoriaban maradban, amikor es ameddig kell (na, majd belakja az asszony, meglesem megegyszer, habar nem lesz 30 alkalmazasa sem telepitve. Vetek az a 4GB ram a telefonban neki :D ).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#882) leslien válasza MartOOn (#878) üzenetére


leslien
nagyúr

milyen OnePlus 3? miről maradtam le... vmi link..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#883) MartOOn válasza leslien (#882) üzenetére


MartOOn
addikt

Lehet csak talalgatas de mar 2015 vegere várják :U

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#884) axlfsi válasza leslien (#882) üzenetére


axlfsi
veterán

Ott irtam lentem, te writeonly! :P :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#885) MartOOn válasza axlfsi (#884) üzenetére


MartOOn
addikt

Belinkeltem neki ne faradjon a kis keze/szeme.... :DD :P

;]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#886) leslien válasza MartOOn (#883) üzenetére


leslien
nagyúr

axlfsi ; biztos vagyok benne hogy csere lesz vagyis a G4 marad a nejemnek... csak a Snapdragon 820 ra vagyok hajlandó cserélni legyen az Samsung, Lg, Htc, .... kizártnak tartom h Op3 előbb kiadná mint az előbb említett bármelyik...

:DDD mentek ti a pi...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#887) Mate


Mate
nagyúr

Lehet én emlékszem rosszul, de Opo3-at már bejelentették nem? Mondták, hogy jön a 3 még idén, viszont nem hardverre, hanem kinézetre fog gyúrni.

(#888) kopter77 válasza virkir (#852) üzenetére


kopter77
tag

Nekem Németbe 420 EURO volt postával.

(#889) Taci válasza MartOOn (#878) üzenetére


Taci
addikt

OnePlus 3? Valamiről lemaradtam? :D

Update: Bocs, közben elolvastam a többi hozzászólást is. :)

[ Szerkesztve ]

(#890) madgie válasza Taci (#889) üzenetére


madgie
titán

Aztán meg a 3+2 jön :DDD

(#891) G4bi89 válasza Mate (#887) üzenetére


G4bi89
senior tag

Bizony még augusztus elején mondta Carl a nagyfőnök, :DDD hogy decemberben jön az 1+3. Nincs itt semmiféle szembeköpés mert időben szólt, meg más gyártok is jönnek ki félévente egy csúcskészülékkel. (de ez még csak nem is az lesz)

Kelzsoca ezt írta egy hónapja itt a fórumban:
"Nem kell aggódni, nyugodtan lehet vásárolni az OP2 készüléket, a most megszivárogtatott készülék nem lesz jobb mint az OP2, inkább annak lehet majd alternatíva, aki az OPO készüléket kihagyta.

Sajnos ennél több információt nem mondhatok (privát fomában sem) senkinek."

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#892) axlfsi válasza Taci (#889) üzenetére


axlfsi
veterán

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#893) MartOOn válasza G4bi89 (#891) üzenetére


MartOOn
addikt

Sony stílus... Nem tetszik. De ha nem csucs lesz akkor okes. Vagy mini vagy barmi mas ami nem csúcs.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#894) Taci válasza axlfsi (#892) üzenetére


Taci
addikt

Az a fej... :DDD

(#895) axlfsi válasza G4bi89 (#891) üzenetére


axlfsi
veterán

Mi az, hogy nem mondhat?! Mé, talán tudna mit? :Y
Nem is tudtam Zsoca, hogy lebratyiztál Carllal és súgott Neked :D :P

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#896) Mate


Mate
nagyúr

Ma-nak nem tervezitek elküldeni a telefont, hogy letesztelhessék? :)

(#897) Zoli_007 válasza KBP (#865) üzenetére


Zoli_007
tag

Szintúgy. Múlt hét szerda óta várok arra hogy elinduljon a futár a telefonnal, de még mindig csak pending shipment a státusza. :( A diztronic tokot meg már megkaptam.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#900) kopter77


kopter77
tag

Szeretnék segítséget kérni,mai napig sem kaptam meg, mit tudok ilyenkor tenni? ( nem tudok Angolul )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.