Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) leslien válasza MartOOn (#500) üzenetére


leslien
nagyúr

de legalább tudsz rendelni nexust amit házhoz szállítanak... btw ha nálad lesz várjuk azzonal a tapasztalatokat... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#502) MartOOn


MartOOn
addikt

Megérkezett a nyavalyás :

Most belakom, feltoltom es tolom a jatekokat meg a teszteket. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#503) ittakary válasza MartOOn (#502) üzenetére


ittakary
nagyúr

a hátlapok csomagolása kicsit vissalépés, a One bambuszhátlapjához képest :(

(#504) MartOOn válasza ittakary (#503) üzenetére


MartOOn
addikt

igen. a teljes csomagolas gyengebb. de valahol sporolniuk kellett. van rajta alapbol gyari folia. bar ne lenne... rem gagyi... :(

elso blikkre a home gomb mizeriahoz. mukodik. de...

nem eleg annyira hozzaerni mint a masik kettohoz a teljes ujjbegyed oda kell erinteni kulonben esetleges az erzekeles. akkor viszont szinte 100%.

jott egybol ra a 2.0.2 oxygen.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#505) axlfsi válasza MartOOn (#504) üzenetére


axlfsi
veterán

Gratulalok hozza, hasznald egeszseggel! :C

Amire szeretnelek megkerni, hogy jatszadozz mar vele ugy, hogy ket kezben fogod es akkor nyomkodod a home gombot. Koszonom, kivancsi lennek nagyon! ;)

Ezekre lennek kivancsi, amiket a videokban is prezentalnak a szerencsetlen tulajdonosok (vajon tenyleg tervezesi hiba vagy csak (ugyen tomeges, de) egyedi esetekrol beszelunk (probald meg szigetelve es anelkul is; pl. mezitlab illetve tornacipoben, allva, fekve, stb :) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#506) MartOOn válasza axlfsi (#505) üzenetére


MartOOn
addikt

jobb kezzel folyamatosan ujjheggyel bokodi a gombot. ugy valoban nem mukodik de ha rendesen rafektetne az ujjat akkor nem lenne vele baj. mint ahogyan a tobbi ujjaval is teszi, azok jol kezre esnek de ket kezzel a jobb huvelykujj igy esik jobban kezre. sztem vcsak megszokas kerdese de meg tesztelgetem.
mint ahogy irtam mar telibe el kell talalni a gombot nem eleg a szelet vagy a kozepet kis teruleten bokodni mig ez a ket szelso gombnal pl tok jol mukodik. ott nem kell rafektetnem az ujjamat.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#507) MartOOn


MartOOn
addikt

Antutu cdak h legyen egymas utan 3x! Lefuttatva parszaz az elteres es langyosodik a hatulja. De kozel sem meleg.

egy hirtelen foto
[link]

es pendrive - otg kabel - micro usb/usb type c atalakitoval total commanderezes :)

[link]

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#508) kovadika válasza MartOOn (#507) üzenetére


kovadika
őstag

Megjött a meghívó nekem is ma, meg is rendeltem a telót, express kiszállítással :) Te mennyit vártál a telóra?

(#509) Taci válasza MartOOn (#502) üzenetére


Taci
addikt

Használd egészséggel! :)

(#510) Taci válasza kovadika (#508) üzenetére


Taci
addikt

Én pedig 3000-rel megint hátrébb estem. Király. :D 47ezren kezdtem, most tartok 91ezernél.... :DDD

(#511) MartOOn válasza kovadika (#508) üzenetére


MartOOn
addikt

ha a dhl nem tokolt volna akkor 2 nap igy lett 4.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#512) kovadika válasza Taci (#510) üzenetére


kovadika
őstag

Azért ugrál vissza a sorban, mert mások előrébb kerülnek, mégpedig úgy hogy elküldik a linkjüket amit adott op, és azzal más "beregel". Így ugrik a sorban előre. Én úgy ugrottam sokat előre, hogy csináltam pár emailcímet magamnak, és azokkal beregeltem. De lehet az is közrejátszott hogy tavaly vettem egy opo-t.

(#513) leslien válasza kovadika (#508) üzenetére


leslien
nagyúr

te hanyadik vagy? mert én 13570 és még semmi...

MartOOn ; szerinted megtartod? fotók milyenek?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#514) MartOOn


MartOOn
addikt

akkor jatszunk... fent van az asphalt8, a real racing 3, a marvel contest of champions meg a modern combat 4.
felvaltva tolom oket es meglasssuk... :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#515) MartOOn válasza leslien (#513) üzenetére


MartOOn
addikt

nexusokig tuti. aztan meglatjuk. nem nagyon fotozutam meg vele. majd dobok fel par kepet kesobb

jatekok: modern comat, rr3, marvel egyszerre jatszva sot inkabb szimultan. nem okoz neki gondot. picit melegszik a kamera korul de nem vezses volt mar melegedobb telom is. tolom meg

real racing kicsit kifagyott... de ujra megy...

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#516) Taci válasza kovadika (#512) üzenetére


Taci
addikt

Igen, sejtettem, hogy ez az oka.
OPO-t én is vettem, szóval inkább a többszörös emailcímes regisztráció nyomott téged előrébb. :D

(#517) MartOOn


MartOOn
addikt

asphalt8, modern combat4, real racing 3, marvel contest of champions - kb fel orat jatszottam veluk szimultan. kameranal kicsit melegedett a telo de marhara nem veszes sot mondhatnam elhanyagolhato. aztan raeresztettem egy antutut megint langyosan az eredmeny 55ezer helyett 48ezret guritott. gondolom hutoben meglenne a 60ezer is. a lenyegen nem valtoztat, siman lepegetett egyik jatekbol a masikba roccenes nelkul, kozben jottek emailek. siman boldogult, enyhe melegedessel.

mit teszteljek meg?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#518) leslien válasza MartOOn (#517) üzenetére


leslien
nagyúr

multitask... 4 gb ram bol mennyi szabad és mennyit foglal a rendszer?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#519) MartOOn válasza leslien (#518) üzenetére


MartOOn
addikt

1,1-et foglal a rendszer nekem most 1,9 a szabad... :DD

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#520) ittakary válasza MartOOn (#519) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hihetetlen hogy ennyire nem latszik a +1GB :(

Nem tudom hogy miert ilyen... 1.7GB szabad One-on is megvan

(#521) Oppenheimer válasza ittakary (#520) üzenetére


Oppenheimer
veterán

minél kevesebb a szabad, annál jobb. az érdekes kérdés az, hogy mivel telik meg a RAM. ha a rendszer és a rendszerappok foglalnának el 3 gigát, az szar lenne. ha a rendszer 700MB körül van, és a rendszerappok még elvisznek párszáz megát, az az ideális.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#522) 8zabi válasza ittakary (#520) üzenetére


8zabi
őstag

minden egyes szabad bájt pocséklás, ezerszer többet ér ha elhasználja cache-nek, nem tudom miért sír ezért mindenki.. :D

(#523) Oppenheimer válasza 8zabi (#522) üzenetére


Oppenheimer
veterán

szeretik, ha újratöltenek az appok. :DDD viszont akkor S6-ot kell venni. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#524) MartOOn válasza Oppenheimer (#523) üzenetére


MartOOn
addikt

kb 25 app megy a hatterben koztuk a 4 tesztelt jatek... miert nem eleg egyeseknek az 1,9 szabad RAM? :U

s5 utan feludules ;]

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#525) kovadika válasza leslien (#513) üzenetére


kovadika
őstag

Én 22ezredik voltam sorban :) szóval nem annyira elől

(#526) leslien válasza MartOOn (#524) üzenetére


leslien
nagyúr

és ebből a 25 app bol egyik sem tölt újra?...
pl mint ebben Note 5, a 7. app után vége van..

kovadika : akkor nem értem... várj te hol élsz mi van beállítva?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#527) MartOOn válasza leslien (#526) üzenetére


MartOOn
addikt

probalgattam de nem. persze a jetekok ugya pausba teszik magukat de chrome meg camera meg mindenfele beallitas meg play onnan megy tovabb ahol hagytam. azonnal. szoval nekem bejon. ha za akksijaval es a kamerajaval is jol kijovok akkor lehet megtartom jo idore. (csak a nexusok ne jonnenek, semmi mas nem cseszi a csoromet :D)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#528) kovadika válasza leslien (#526) üzenetére


kovadika
őstag

Huha, asszem London van beallitva.

(#529) Oppenheimer válasza MartOOn (#527) üzenetére


Oppenheimer
veterán

a lassú app indulás nem zavaró?

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#530) MartOOn válasza Oppenheimer (#529) üzenetére


MartOOn
addikt

oszinten? qrvara nem. :DDD mar 2.0.2 jar az oxygen lehet gyorsult is a teszt ota. a masik meg szoval erted a verdad 6.1 alatt gyorsul szazra, az enyem 6.15 alatt es ha egy egesz varost vegig versenyzunk lampatol lampaig akkor a vegere talan lesz par meter elonyod. ha nincs mihez hasonlitani, tehat a masik kezedben nincs egy g4 vagy egy nota akkor ember legyen a talpan aki ezeket a szazadokat eszreveszi. szerintem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#531) axxxl válasza leslien (#513) üzenetére


axxxl
csendes tag

Szia!

Én 14500 körül mozgok, de nekem sincs semmi hír, pedig mostmár igen sürgős lenne, mert ma a régi telefonon véletlenül autóval áthajtottam és nem szerette.

(#532) -myself- válasza MartOOn (#527) üzenetére


-myself-
tag

Hu, majd egy het mulva majd visszanezek, mert kivancsi vagyok az uzemidore... es a kepekre amikat lossz majd vele. Grat amugy.

Nexus forever...

(#533) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Visszatalálós.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#534) Freddycom válasza Biluxzsolt (#533) üzenetére


Freddycom
őstag

Tedd be a kedvencek közé.

(#535) ittakary


ittakary
nagyúr

ajjjjj ferdeszeműek, küldjétek már azt a meghivóóóót!!!!! balhé lesz!!

(#536) Zozicsek válasza ittakary (#535) üzenetére


Zozicsek
tag

Ha ez megnyugtat, én is nehezen viselem. Még azzal a döntésemmel együtt is, hogy igazából én karácsonyra lepném meg magam :D

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#537) leslien


leslien
nagyúr

egyébként akartam már kérdezni h volt tavaly vkinek vmi okosság a meghívókra mindig mondta h elinditom a botot...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#538) MartOOn


MartOOn
addikt

Sajnos azt kell mondjam ebben a home gomb mizeriaban van valami... Neha (sajnos elég sokszor) joval tobbszor kell ratapizni mint az illendo volna. :( remelem nem hw hiba. Zsebben ma bekapcsolt a zseblampa... Leszivott 30%-ot :( megjelent a statisztikaban egy mm.camera.daemon aminek nem örülök, s5-rol jottem ott ez volt mindenki remelma. 4%-nal megallt a használata temelem a zseblampa okozta. Szoval most az akksi nem nagyin tetszik. Mondhatni ferdeszemmel nezek ra. Egy muszak allatt lemerult 35%-ra ennel meg az s5 is jobban birta. Remelem ez javulni fog. Na cső, viszem a postara s5-ot.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#539) leslien válasza MartOOn (#538) üzenetére


leslien
nagyúr

lg nexus lesz a te barátod... hidd el...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#540) Zozicsek válasza MartOOn (#538) üzenetére


Zozicsek
tag

Ójajaj... hanyas Oxygen van rajta?

"Nice to meet you, Rose. Run for your life!" - Doctor Who

(#541) MartOOn válasza Zozicsek (#540) üzenetére


MartOOn
addikt

2.0.2 a legfrissebb. Ja es joval gyengebb a terereje mint pl s5-nek. Néha fog csak 4g-t.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#542) Biluxzsolt válasza Freddycom (#534) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Na ott még azért nem járunk. ;)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#543) MartOOn válasza MartOOn (#541) üzenetére


MartOOn
addikt

Na de egyelőre ennyi belefer. Talan. ;) jó árban volt. multitasking brillians. Kijelzo nem rossz bar huzok az amoled fele. Hangszoro kihangositva atlag, fulessel egesz szepen szol. :) gyors, roccenes nem volt meg. Amugy sem lehet minden tökéletes. ;)
Ha sok lesz a sw gaz akkor feltolom cm-et vagy valami mast. Szoval nincs itt baj. :)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#544) MartOOn


MartOOn
addikt

egyre xarabb a home gomb es nem csak nekem :( nem jo hir nagyon nem jo....

a dupla koppos kamerainditas mar nem is nagyon mukodik hisz nincs olyan hogy egymas utan ketszer erzekeljen a home....

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#545) tdhenry válasza MartOOn (#544) üzenetére


tdhenry
tag

Ez elèg szomorú hír! Ez most szoftveres vagy hardveres gond lesz?

(#546) MartOOn válasza tdhenry (#545) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem tom. Nem varom meg. Ment az ebayre. :(

Leslien: mikor is jonnek a nexusok?

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#547) tdhenry válasza MartOOn (#546) üzenetére


tdhenry
tag

Ez gyors volt. kegyetlen vagy, mèg egy esèlyt megèrdemelt volna :)

(#548) bostone válasza MartOOn (#546) üzenetére


bostone
addikt

Ennyire gáz?

(#549) MartOOn válasza bostone (#548) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem tom. Most meg mukodik. De akksival sem vagyok kibekulve de az meg javulhat. A home gomb hiba nem hiszem. :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#550) leslien válasza MartOOn (#546) üzenetére


leslien
nagyúr

ej ej fiam mondtam h nem jó ez neked... ahogy öreg apám mondta :D

Szeptember végén vagy Október elején.. ahogy mindig is jönni szokott a Nexus...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.