Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) ittakary válasza axlfsi (#744) üzenetére


ittakary
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#752) axlfsi válasza ittakary (#751) üzenetére


axlfsi
veterán

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#753) ittakary válasza axlfsi (#752) üzenetére


ittakary
nagyúr

elmész te.... :DDD

(#754) MartOOn válasza axlfsi (#752) üzenetére


MartOOn
addikt

Kitartás Emberek! Erkeznek a telefonok, pörög majd a topik! Szilikon tokot vegyetek! ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#755) axlfsi válasza MartOOn (#754) üzenetére


axlfsi
veterán

Óje! :D

Legujabb Nillkin TG es OPT Diztronic tok is mar uton ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#756) MartOOn válasza axlfsi (#755) üzenetére


MartOOn
addikt

En Cruzerlite Bugdroidot vettem. Nexus 5-omon pont ilyet hasznaltam es jo volt. [link]

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#757) Tizedes1 válasza balazs1011 (#734) üzenetére


Tizedes1
aktív tag

Írtam pü-t... ;)

[ Szerkesztve ]

(#758) gyurika981


gyurika981
tag

Sziasztok!
Eladtam a Oneplus One telefonom és most szeretném megvenni az újat! Ha valakinek lenne egy meghívója és nem használja fel kérem jelezze nekem privibe!
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#759) mgy


mgy
senior tag

Aszonta egy ember a oneplus fórumon, hogy megkapta a telóját, ami tracking szerint kínából jött, de semmi extra fizetendője nem volt. És ez jól is van így... ;)
Hajmeresztő az a vernyákolás amúgy ami azon a fórumon megy (nem a magyar szekcióra gondolok :)).

(#760) amzi válasza balazs1011 (#734) üzenetére


amzi
csendes tag

Szia, engem erdekelne a meghivo!
Megkoszonom ha kuldessz.

[ Szerkesztve ]

(#761) balazs1011 válasza amzi (#760) üzenetére


balazs1011
aktív tag

Fórumtársak:

Több fórumra írtam meghívó ügyben és elvileg kaptam is egyet.
HA ESETLEG VALAKI IGÉNYT TART RÁ AKKOR ÁTKÜLDÖM AZ EMAILT.

NEM SZERETTEM VOLNA MEGTÉVESZTENI SENKIT
de mint kiderült ez nem egy konkrét meghívó.
Mivel még új vagyok ebben a meghívósdis sztoriban nézzétek el nekem.

Az Admin törölhetné esetleg 734 . hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#762) balazs1011


balazs1011
aktív tag

MÁS bár tudom hogy nem ide tartozik,de bosszant

Vettetek már úgy valamit hogy azt mondák hogy készleten van ? és mikor képet és árat kérsz a termékről akkor becsatolnak egy internetes képet ÉS MÉG MINDIG ÁR NÉLÜL?
De a "saját készleten lévő termékről" még véletlenűl sem csinál képet.
és ha még esetleg további infókat kérsz akkor ELHAJTANAK A PI..ÁBA?

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#763) axlfsi válasza mgy (#759) üzenetére


axlfsi
veterán

Jaja, szerintem is csak felrevezeto volt (szamomra) az a Kinabol indulo DHL tracking, amit par napja lattam. Enyem mar nem is mutat mast, mint, hogy London repterrol indult :K ... es hetfore biza ez a kezemben lesz :C :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#764) mgy válasza axlfsi (#763) üzenetére


mgy
senior tag

Nézem a trackingeket, vicces. Az enyém pár perccel hamarabb ért a Heathrowra, de onnan Gatwick felé vitték tovább, a tiéd meg Németországba. Cserében a tiéd tényleg ideér hétfőre, az enyém meg csak szerdára. Nehéz az élet... :)
---
Felhívtam a dhl-t nem-e lehetne-e átirányítani a csomagot a melóhelyemre. De lehet, írásban kell kérni, s a futárnak fizetni a majd 4e forintos díjat. Hámmondom, akkor szerencsétlenkedjen a kis falunkban a futár, míg megtalálja az utcánkat, házunkat, mennyivel nehezebb lett volna a Váci úton megállni egy irodaház előtt... :D

(#765) vinpilu válasza axlfsi (#763) üzenetére


vinpilu
senior tag

Na, Kína után nekem pénteken Midland UK volt és mára az enyém is Lipcsében van. Lehet egy kocsira kerül a Te csomagoddal. :D

[ Szerkesztve ]

(#766) axlfsi válasza vinpilu (#765) üzenetére


axlfsi
veterán

Együtt bontjuk a pezsgőt :) Ittakary szegény... :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#767) ittakary válasza axlfsi (#766) üzenetére


ittakary
nagyúr

Complete lett a rendelesem az ejjel, en mar akkor is boldog lennek ha a heten ideerne

(#768) mgy válasza axlfsi (#766) üzenetére


mgy
senior tag

Már nem vágom, ki mimt fizetett, a tiétek normál, vagy expressz szállítás?
Valszeg az enyém a normál miatt ül két napot feleslegesen angliában... :(

(#769) ittakary válasza axlfsi (#763) üzenetére


ittakary
nagyúr

ráadásul a tiéd még EUból is jön, és nem kínából, mint az enyém!!!!!!

asszem most már jogosan kijelenthetem hogy a faszkivan :D

[ Szerkesztve ]

(#770) leslien


leslien
nagyúr

OnePlus 2 International Giveaway

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#771) adamkaaaaaaa


adamkaaaaaaa
csendes tag

Sziasztok!
Nem követtem a forumot,ezért előre is bocsánat,ha már ezeket kiveséztétek! :R
1.Ha veszek egy meghivót ebayen(10k),akkor vmiért vmi olyasmi rémlik,hogy a telefonnal 1üt 2 meghivót is kapok,jól rémlik?
2. Még mindig annyira nehéz meghivókhoz jutni?
3.Van valami szériahiba már most?
Vagy még nem jött elő semmi?
Előre is köszönöm! :)

Nekem a Balaton...:D

(#772) axlfsi válasza adamkaaaaaaa (#771) üzenetére


axlfsi
veterán

Hali!

1.Nem. Vagyis, a vásárlásod után majd(!) valamikor kapsz egy meghívót, de azt nem azonnal. Valamikor.
2. Igen.
3. Nem igazán van aktív fórumozó itt, aki rendelkezik is a telefonnal (MartOOn-t kérdezd esetleg, mást nem tudok). Jutyubén kell nézgelődni, illetve bárhol máshol, pl. Oneplus ofisöl fórumon, XDA-n.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#773) MartOOn válasza adamkaaaaaaa (#771) üzenetére


MartOOn
addikt

Keresovel keress ra a hsz-eimre ebben a topikban. de itt is vannak ;)
Sajnos van szeria hiba. De atmenetileg athidalhato. Varom az uj tulajokat, naluk jelentkezik-e.
Meghivot nehéz szerezni, ha atruhazott meghivot kapsz nem is biztos hogy neked jon majd az oszthato ketto darab. Az is kerdeses mikor jon. En kb 2 hete vettem de meg semmi hir felole.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#774) leslien


leslien
nagyúr

skacok pls ha nem is játszik senki legalább vmit írj oda.. köszi ;] :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#775) leslien válasza leslien (#774) üzenetére


leslien
nagyúr

skacok egyébként ha nyerek akkor én egyből adom oda MA tv nek tesztre... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#776) axlfsi válasza mgy (#687) üzenetére


axlfsi
veterán

Még is jött a válasz:
Hi XY,

Welcome to OnePlus Customer Service, my name is Ronald and I am going to handle this ticket.

Thanks for reaching out!

No worries! We have a warehouse in the EU region.

Hope this could help! Have a great day Norbert! And thank you so much for choosing OnePlus 2!

Kind Regards,
Ronald

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#777) Richi78


Richi78
csendes tag

Sziasztok, ha valakinek van meghívója OPT-hoz azt nagyon megköszönöm.
További szép estét kívánok!

(#778) mostakcios


mostakcios
újonc

Nem értem, amit pl. a flosmall-on árulnak, meghívó nélkül, csak kamu?

(#779) axlfsi válasza mostakcios (#778) üzenetére


axlfsi
veterán

Nem hiszem, hogy kamu, flossmall normális webshop. Viszont kínai verzió lesz, nem global. Illetve, a garancia is szívás vele.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#780) vinpilu


vinpilu
senior tag

Ma 10:10-kor megérkezett, tracking szerint a DHL futár a szomszédasszonyt találta meg, mert az én feleségem éppen elment otthonról a picivel. :) Hazafelé be kell ugranom egy Telenorba SIM-et cseréltetni.

(#781) ittakary válasza axlfsi (#779) üzenetére


ittakary
nagyúr

illetve más LTE sávokat támogat az EUshoz képest

(#782) axlfsi válasza vinpilu (#780) üzenetére


axlfsi
veterán

Gratula hozza! :C
Nalam meg itt all a dolog (de gondolom barmikor csengethet mostmar...)

Viszont en egyelore nem cserelek SIM kartyat... tesztelem egy hetig kb. es majd eldontom, hogy megmarad vagy eladom (vagy asszonye lesz :DDD )

Azert, az NFC-vel garazsajtot nyitni hianyzik am! :DDD

(#781) ittakary Na meg az! Ez be sem ugrott, leven egyaltalan nincs szuksegem LTE-re.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#783) mgy válasza axlfsi (#782) üzenetére


mgy
senior tag

nektek express delivery volt?

(#784) axlfsi válasza mgy (#783) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem igen, tobbszor is emlitettem :K
[link]
[link]
[link]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#785) mgy válasza axlfsi (#784) üzenetére


mgy
senior tag

Jóvanna, mindent nem lehet észben tartani.
Nekem direkt lassítja a dhl, hát evvan. Igaz, én nem fizettem csak az "alap" díjat. Nem fáj ez, csak izé... :D

---
Viszont lesz egy eladó bontatlan gyári prémium screen protector, vettem közben mást, ami már ide is ért.
Pont annyiért adom, mit az oneplus, mekkora biznisz!

[ Szerkesztve ]

(#786) Zoli_007 válasza mgy (#785) üzenetére


Zoli_007
tag

Múlt héten szerdán (szept. 9) rendeltem meg standard szállítással és pendig shipment a státusza. Lassan elindulhatna MO felé. Már nagyon kíváncsi vagyok rá.
Diztronic tokot 1 nappal később rendeltem USA-ból és már BP-n van. :)

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#787) Hunujv válasza Zoli_007 (#786) üzenetére


Hunujv
tag

Én is múlt szerdán rendeltem, de én express szállítással, Tegnap váltott processingre... Remélem holnap már elindul és akkor péntekig ide is ér.

(#788) KBP válasza Hunujv (#787) üzenetére


KBP
csendes tag

Ez mekkora, detto szerdán rendeltem expressz szállítás és még mindig pending-ben csücsül, piszok kiváncsi vagyok, hogy Zoli_007 sima postája milyen különbséggel ér ide....

(#789) Zoli_007 válasza KBP (#788) üzenetére


Zoli_007
tag

Jó kis "verseny". :) Szerencsére mindenki nyertes lesz :)
De már igazán jöhetne.
OnePlus One-hoz képest így is gyorsabb. Sokkal többet kellett várni anno a meghívóra és trükközni a rendeléssel. Most, 1 hónappal a bejelentés után már orderen van a telefon leslien fórumtárs jóvoltából. :)

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#790) Ati007


Ati007
őstag

Látom itt már többen megrendeltétek de honnan volt meghívótok ? Én is vettem tavaly több one-t is, regisztrálva vagyok a hivatalos fórumon is, természetesen a waiting listre is regeltem (7000voltam most kb 12ezredik) és még sem kaptam meghívót :-(

(#791) kcsa válasza Ati007 (#790) üzenetére


kcsa
veterán

Itt rontottad el: én nem voltam waiting listen, nem is akartam venni, mégis kaptam meghívót :DDD

(#792) Ati007 válasza kcsa (#791) üzenetére


Ati007
őstag

nem teljesen értem mit is rontottam el ............

(#793) kcsa válasza Ati007 (#792) üzenetére


kcsa
veterán

vicc volt :P

(#794) Hunujv válasza Zoli_007 (#789) üzenetére


Hunujv
tag

És még ez is közös, én is leslientől "kaptam" a meghívót! 😀

(#795) Richi78 válasza Ati007 (#792) üzenetére


Richi78
csendes tag

Látod én is vettem igaz csak egyet a múlt évben, és fent voltam vagyok a listában, sőt még a Londoni eventen is ott voltam ahol a mail címemet eltárolták mégsem kaptam eddig meghívót. :(((

(#796) axlfsi


axlfsi
veterán

Na, Gyerekek! Megjött a telefon... Egyelőre (első fél óra után), szívesebben veszem a kezembe a One-t. Most szólt, hogy talált frissítést és már le is jött OTA, most települ.
... Falra mászok ettől a 480 DPI-től... És még csak gyárilag át sem lehet állítani másra. Később szétnezek root ügyben és máris megy fel Xposed framework. Ha nem megy, dobom is el (megy asszonynak ha kell neki, vagy apróra).

Azért ne várjatok tőle semmi extrát. Őszinte leszek; csak azért vettem meg, meg dual SIM képes és asszonynak csak ilyen jöhet szóba, illetve, mert sikerült nagyon korán meghívót kapnom s még el tudom adni bőven jó áron, ha nem jönne be.
Egyáltalán nem érzem, hogy hűűűű de gyors lenne vagy bármiben is kenterbe verné a One-t. Van ujjlenyomat meg lézeres autófókusz, de csere meg más nincs; nfc, COS, stb.

Azért egy évvel ezelőtt a One-tól még erekcióm volt, de ezt most lazán félreteszem fél óra fogdosás után...

Velem van a baj?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#797) kcsa válasza axlfsi (#796) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem több év kellett hozzá, de én is beleuntam az új telefonokba. Mindig van valami fejlesztés, de kell hozzá pont ugyanannyi elb.szás, hogy jövőre is megvedd az újat.

(#798) axlfsi válasza kcsa (#797) üzenetére


axlfsi
veterán

... Azért általában igyekszenek megfogni mégis valami apróbb (nagyobb) újítással, de ez valahogy szerintem most nem jött össze. Pedig nagy Oneplus fán vagyok, mindenkinek dicsérem és büszke is vagyok rá (pl. hogy milyen jól bírja, sehol egy karc, strapabíró, elegáns és korrekt teljesítménnyel bír még ma is). De a Two... Fene tudja. Várjunk ég hetet és majd újra leírom a véleményem, hátha változik.

Kicsit olyan érzésem van, hogy próbálták az elsőt felülmúlni, csak azzal nem számoltak, hogy az annyira jól sikerült, hogy már jobban fel kellett volna kötni a gatyaszárat az utódnál.
Nem akarom fikázni, de tényleg, hiszen ha azt a pár apróságot meglépték volna, azt mondom, hogy még érdemes is lenne váltani (nfc, jobb kamera, usb3, esetleg cserélhető akksi és microSD hely...), de így...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#799) leslien válasza axlfsi (#796) üzenetére


leslien
nagyúr

boszorkányüldözés mi?! ;] Nexus lesz már előre latom :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#800) axlfsi


axlfsi
veterán

Csak, hogy érzékeltessem:
nem csak, hogy sajnálom eladni a One-t aprópénzért, hanem ha egy árban lenne a Two-val még akkor sem hiszem, hogy nem a One-t választanám (mondom ezt úgy, hogy engem az ujjlenyomat és a 3GB ram nem hoz lázba, lézer autofokusz meg olyan, amilyen, szerintem (és ahogy olvastam, mások szerint is) egyelőre legalábbis, a jelenlegi szoftverrel nincs hozzáadott értéke)).

Ti (főleg akik One mellé, után vettétek) mit gondoltok róla? Dobnátok a One-t miatta? És most nem a további alternatívákra vagyok kíváncsi (Nexus, stb), hanem pont One vs. Two viszonyításra.

Szerencseje a Oneplusnak, hogy nem nagy különbséggel hozta ki az új készülékét, mert ha akkora árrés lenne rajta, mint a nevesebb gyártók (Apple, Samsung) friss készülékein, a kutya sem venné meg (szerintem).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.