Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) axlfsi válasza zsoltnyiri (#300) üzenetére


axlfsi
veterán

Ilyet ne is kerdezz, mert SENKI nem tudja. Meg Oneplus sem talan. Majd Aug 11-n elkezdik osztani es akkor, par napon belul, a kikerult inormaciok es a forumon megosztott tapasztalatok alapjan mar lehet kovetkeztetni.
Felesleges elore izgulni... annyira nem killer ez a flagship :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#302) zsoltnyiri válasza axlfsi (#301) üzenetére


zsoltnyiri
tag

Jogos :D izgulni nem izgultam csak kíváncsi voltam :)

(#303) süti5 válasza axlfsi (#301) üzenetére


süti5
őstag

A másik, ha elkezdik osztani, nagyon ki fog derülni, mennyi is az annyi, mert tömegesen osztják majd a meghívókat amiket szerintem tömegesen nem használnak majd fel, vagy kamu címek miatt vagy mert mást vettek időközben vagy nincs pénz stb.
A mostani kétmilliónak szerintem jó, ha negyede reális vásárló, ha pedig 30-50x nagyobb az induló készlet is, akkor szerintem kb. november-decemberig lezongorázzák a listán lévőket.
Másrészt ugye valami új telót vagy valamit akar kihozni karácsony körül a OP, ezért addig ki kell szórniuk az OP2 nagy részét.

(#304) DarkByte


DarkByte
addikt

Én abban bízok hogy a Moto X Play kapható legyen valahol a környéken és lássam az árát összehasonlítás gyanánt. Arra számítok hogy jobb vétel lesz az 1+2-nél.

(#305) Obyboy válasza DarkByte (#304) üzenetére


Obyboy
addikt

Angliában tuti kapható lesz ha az még neked a környéken van. Ott a hivatalos honlapról meg is tudod rendelni csak egy olyan bankkártyával kell fizetni amelyiknek a tulajdonosa angliai címmel rendelkezik.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#306) MartOOn válasza Obyboy (#305) üzenetére


MartOOn
addikt

Es raadasul UKban elerheto a moto maker is. :) a play nekem "kicsi" inkabb a style bar majd meglatjuk milyen nexusok jönnek ;) addig meg OPT kiváló lesz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#307) axlfsi válasza MartOOn (#306) üzenetére


axlfsi
veterán

Most nezem az alairasod:

"... OnePlus One - > SGS5" Nemá! Ebben mi volt a logika? (mar bocs) :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#308) MartOOn válasza axlfsi (#307) üzenetére


MartOOn
addikt

Logikat ne keress. Mindig megveszem a csucs samsungot, kis kesessel. Oneplust meg a hiány miatt (plusz 4 meghivot is eladtam ;) £160 nyereseggel adtam el. ;) es vettem belole egy olcso s5-ot. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#309) Halkow. válasza axlfsi (#307) üzenetére


Halkow.
senior tag

+1 :DDD

(#310) MartOOn válasza Halkow. (#309) üzenetére


MartOOn
addikt

:DDD tenekem a vantaccsajdollal nevigyorogjaaaa! :DDD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#311) Obyboy válasza MartOOn (#310) üzenetére


Obyboy
addikt

+1 ;]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#312) süti5


süti5
őstag

Túl a 3 millán:)

(#313) youngboy


youngboy
senior tag

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, ha úgy döntenék, hogy vásárolok ilyen készüléket és még valami csoda folytán sorra is kerülnék, akkor ez a 130kHUF lenne a végösszeg a 64GB-s változatért? Van egyéb költség? Pl. szállítás? Mi van a vámmal? Vagy hogy meg ez?

(#314) süti5 válasza youngboy (#313) üzenetére


süti5
őstag

Ahogy én látom, ebben már benne van elvileg minden a szállítási költségen kívül,ami talán 5-6 ezer forint, de valaki okosabb, vagy akinek van OPO-ja gyártótól rendelésből megerősíthetné.

(#315) youngboy válasza süti5 (#314) üzenetére


youngboy
senior tag

Másik fórumon kaptam választ, hogy + szállítási költség. Más nem, mert UK-ból hozzák.

(#316) süti5 válasza youngboy (#315) üzenetére


süti5
őstag

Köszi:)
Kameratesztre még kíváncsi vagyok, gyorstesztek ilyet is olyat is írnak, nekem ez az egyik legfontosabb most.

(#317) CivicEsi


CivicEsi
aktív tag

Nem úgy volt, hogy szakítottak?
BTW, a várólistás linkemet elküldtem 2 haveromnak, és a 430000. helyről valami 40900.-ra léptem elő.
:) :)) :D :DD :C

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#318) Cathulhu válasza CivicEsi (#317) üzenetére


Cathulhu
addikt

Az a police, az Android Police ;)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#319) legiaap válasza süti5 (#312) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha ezek közül mind venni akar akkor nem hamar lesz telefonunk. Nem hiszem, hogy ekkora készletük lenne.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#320) süti5 válasza legiaap (#319) üzenetére


süti5
őstag

Tuti nem akar mindenki venni, már azt mondom, jó, ha negyede.

Indulásra viszont én jelentősebb mennyiséget várok tőlük, ha Kínában pikk-pakk kiszórtak csak úgy 30 ezret, szerintem van még pár százezer az induló készleten.

[ Szerkesztve ]

(#321) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Egyelőre személy szerint a start óta én csak hátrébb csúsztam (4800->5000-re), úgyhogy nem fűzök nagy reményeket ehhez a rendszerhez (sem). Amúgy is csak azt írja ha jól látom, hogy akkor kezd el egyáltalán a várólista fogyni, ha valaki aki amúgy más forrásból kapott nem használja fel az övét.

(#322) Hunujv válasza zsoltnyiri (#321) üzenetére


Hunujv
tag

Én is sajnos visszább estem (10e-ről 12e-ig), de azért remélem kezdetnek kiszornak egy 20-30ezer meghívot és akkor nincs semmi gond.😀

(#323) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Én szerencsére hátrébb vagyok a sorban kicsit (276k) viszont így az első beszámolókat megnézhetem, igazából nekem nem kell ez a telefon csak érdekességképpen meg akarom nézni mit tud utána adom is el.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#324) legiaap válasza zsoltnyiri (#321) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is és méghozzá úgy hogy meg is share-eltem nem egyszer mindenhol...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#325) zezoka


zezoka
őstag

Én így vagyok: 41,815 / 3,583,789

(#326) legiaap


legiaap
nagyúr

Az az igazság mire kapnék meghívót már nagyon nem fog érdekelni. Amúgy is láttam nem egy tesztet róla és nem győzött meg. Szerintem én mást fogok venni. A meghívókat meg kenjék a hajukra.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#327) CivicEsi válasza zezoka (#325) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

33,540 / 3,584,213.

legiaap:
Nekem személy szerint pont jól jön ez a várólistás cucc, mert így legalább havonta x összeget félre tudok tenni, hogy ha jönne a meghívó, ne egybe kelljen kicsengetni, illetve ne legyen az, hogy, hoppá most nincs pénzem rá.
Addig meg az S4 minit ütöm-vágom :)
Nálam ott dőlt el, hogy milyen telefon kell, amikor láttam, hogy a céges levelezést lollipop alatt már nem kell a kódhoz kötni, hanem ujjlenyomattal is lehet nyitni a telefont (most számold össze, hogy hány ilyen telefon van a piacon, jah, és a dual sim is fontos:) )

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#328) kigyi_23 válasza CivicEsi (#327) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szerintem ott neked nem lesznek hónapok hátra :D :D Nekem a 260k+ részen azért esélyesebb, de nálad a meghívó hamarosan érkezik szerintem (1-2 héten belül).

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#329) CivicEsi válasza kigyi_23 (#328) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Max, akkor felajánlom másnak, ha nem jön össze addig a pénzem rá.
Van egy kollégám, aki vet OPO-t, és nem vesz OPT-t, az ő meghívója nálam fog kikötni, ha nem veszem meg addig a saját példányomat, az övé jelenleg: 444,591 / 3,584,815.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#330) janihunk


janihunk
senior tag

Ezen a helyen állsz:
1,363,801 / 3,589,179

Fasza. De amúgy a store ban már lehet rendelni? Mer írja mennyi a 64gb os meg hátlapot lehet választani meg stb. Ha onan veszem küldik? Vagy mindenképp meg kell várni a meghívót?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#331) CivicEsi válasza janihunk (#330) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Innen lehet telefont is rendelni.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#332) kigyi_23 válasza janihunk (#330) üzenetére


kigyi_23
addikt

Persze, de meghívó nélkül nem tudod megrendelni :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#333) janihunk válasza kigyi_23 (#332) üzenetére


janihunk
senior tag

A franc:) pedig de komoly lett volna egy kis hiba.....

Am ez az USB Type-C Adapter mire jó? Ezzel tudom csak rákötni pc-re?

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#334) kigyi_23 válasza janihunk (#333) üzenetére


kigyi_23
addikt

Szerinted hány ezer ember próbálta ki azonnal? :D :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#335) janihunk válasza kigyi_23 (#334) üzenetére


janihunk
senior tag

Arra gondoltam hátha írták már külföldi fórumokon. Biztos van aki nézi azokat is.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#336) kigyi_23 válasza janihunk (#335) üzenetére


kigyi_23
addikt

A Type C gondolom kompatibilis az előző USB generációkkal tehát valamilyen módon átalakítható, hogy azon keresztül csatlakoztassuk PC-re. Persze az új generációs lapokon alapból is lesz ilyen csatlakozó :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#337) Obyboy válasza janihunk (#333) üzenetére


Obyboy
addikt

Am ez az USB Type-C Adapter mire jó? - arra jó hogy ha tölteni szeretnéd a telefont de csak micro usb 2-es töltő van a közeledben akkor azt bedugod az adapterbe az adaptert pedig a telefonba és tádám töltődik a telefon. Bár nagy valószínűséggel az OTG kábeleket is kezeli.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#338) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Sziasztok!

Egyáltalán van értelme mostanság regisztrálni? Várható sorszám hat vagy hét számjegyű lesz várhatóan?

(#339) MartOOn válasza CivicEsi (#331) üzenetére


MartOOn
addikt

Na ez az a kamu oldal ami kinai belpiacos telot arul global verziokent es azt hirdeti h ő hivatalos oneplus viszontelado, amirol tudjuk hogy nem letezik. Hiszen global verziot CSAK ES KIZAROLAG ONLINE vehetsz a onplustol vagy meghivoval vagy vmilyen nyeremenyjatek keretein belül.
Szoval en ezt az oldalt NEM ajanlom senkinek. De mindenkinek szive-joga ott vásárolni ahol tetszik. :R

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#340) zsoltnyiri válasza MartOOn (#339) üzenetére


zsoltnyiri
tag

A hivatalos oneplus oldal kamu oldal? :D

(#341) CivicEsi válasza MartOOn (#339) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Akkor ugye ki is tudod fejteni bővebben, hogy miért gondolod így, ugye?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#342) Obyboy válasza szabosasito (#338) üzenetére


Obyboy
addikt

Regisztrálni mindig van értelme bár erős befolyásoló tényező hogy mennyire szeretnéd ezt a készüléket és mennyi időn belül van szükséged új készülékre.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#343) MartOOn válasza zsoltnyiri (#340) üzenetére


MartOOn
addikt

Ahol meghivo nelkul tudsz venni oneplus 2 keszuleket az nem hivatalos oldal.

Bocs! Ugy latom beneztem! One idejeben volt egy kamu oldal de ez a link a rendes oldalra visz. Sorryyyyyy! :R

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#344) zsoltnyiri válasza MartOOn (#343) üzenetére


zsoltnyiri
tag

Ez így van, amire válaszoltál kommentben viszont a hivatalos oldal volt linkelve :)

(#345) CivicEsi válasza MartOOn (#343) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#346) zezoka válasza legiaap (#326) üzenetére


zezoka
őstag

Kicsit én is kétkedek, tetszik-tetszik, de azért hiányzik belőle ami hiányzik, és mire meglesz, addigra már kijönnek újak, és nem biztos, h ez érdekelni fog addigra.

Ha itt és most lenne, akkor sem biztos, h el tudnám dönteni, h vegyek-e annak ellenére, h nagyon tetszik, szóval van egy kis szájhúzás is (hiányzó dolgok, mégiscsak kínai, stb).

(#347) CivicEsi válasza zezoka (#346) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Akár igazad is lehet, de ugye mivel mind különbözőek vagyunk, ezért mindenkinek más hiányzik a telefonból.
Nekem személy szerint az ujjlenyomat-olvasó kellett, a nagy akksi, és egy értelmes processzor-RAM párosítás.
-Az NFC hiánya nem érint, nem használom soha, pedig eddig sok telefonomba benne volt.
-Gyorstöltés szintén nem, este rárakom a töltőre, és reggel leveszem.
-Wireless töltés, szintén ugyanaz mint az előző pontnál.
Ami viszont viszonylag érzékenyen érint, az a bővíthető memória hiánya.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#348) MartOOn válasza CivicEsi (#345) üzenetére


MartOOn
addikt

Mar hogy en trollkodni a oneplus topikban? :DD vicces vagy. Esetleg az hogy beneztem vagy rosszul emlekeztem a kamu oldal cimere? Hmmm? Neked van egyaltalan fogalmad arrol mirol beszeltem? Oneplus one idejen jartal erre, ha igen akkor emlekezhetsz ra hogy volt egy kamu oneplus-szal kezdodo oldal ami kínai piacos opo-kat arult globalkent. De nem kell messzire menni, wayteq ugyanezt csinalja a mai napig. Kinai piacost arul, sajat garanciaval de ha rekerdezel terelnek. Szoval akkor megegyszer megkovetlek Téged is nehogy mar egy "hazai" topikban trollkodassal vadoljanak. Szóval : sorry van, beneztem az oldal cimet! Bocsika! De azt meg mindig tartom hogy ahol meghivo nelkul vehetsz az tuti kinai piacos lesz akarmit kamuznak is rola. ;) igy rendben vagyunk? ;) egyebkent igen rakattintottam, vezetes kozben. Nyilvan nem jol lattam. ;)

Mellesleg ha megnezed ki volt az elso hsz itt illetve a oneplus.com-on a magyar topikot ki inditotta kb másfél éve akkor sejtheted h nem trollkodas volt hanem tevedes. ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#349) CivicEsi válasza MartOOn (#348) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Igen, közben én is láttam, de lejárt a szerkesztési időm :D
Ejnye vezetés közben telefonon fórumozni.
Nem, azt hiszem a one idejében, a oneplusnak a fórumain mászkáltam, de mintha emlékeznék arra, hogy az ismert webshopok (ali, és tsai) csináltak anno ilyesmit.
Talán felkaptam a vittem túl hamar, és nem voltam elég körültekintő, de kérlek ilyen melegben, ne vezetés közben fórumozz, nem ér ennyit sem a telefon, sem a mihamarabbi válaszod!
Én kérek a hangnemért elnézést, és abban természetesen egyetértek veled, hogy ahol meghívó nélkül lehet OPT-t venni, az Japán belpiacos verzió.
BTW az EU-s miben különbözik a Japán belpiacostól?

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#350) Vagany válasza MartOOn (#348) üzenetére


Vagany
őstag

Oneplus.eu volt a hamis oldal, de már nem megy. A hamis oldal tényére is csak a régi OPO-sok emlékeznek ;) .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.