Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-22 13:46:42

LOGOUT.hu

OnePlus 2 tudnivalók röviden!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) DarkByte válasza s3nsitivity (#185) üzenetére


DarkByte
addikt

Én ezt nem így gondolom. Egyrészt az első széria szerintem bőven sikeres volt, még akkor is ha nem tudták bármelyik nagy brand eladási számait produkálni. Ebből illett volna akkora tőkét felhalmozni ami mondjuk egy százezres induló készletet kielégít. Az se tart sokáig, de azért mégis.

Másrészt ezt is bér gyártják az Oppo gyártósorain. Az sem igaz hogy nem tudnának kellően gyorsan sokat csinálni.

Csak hát így exkluzív hatást kelt hogy meghívózni kell, plusz ingyen reklám hogy majd erről még n+1 alkalommal cikkezni lehet. Mint startup stratégia briliáns. Vevőként leginkább a düh kerülget. De majd megunják az emberek egyszer ezt is, aztán futhatnak a pénzük után.

kimista: a Mobiltárca limitált telefon halmazzal megy egyébként is, nem? Én csak azt tudom hogy annak idején még a teszt időszakban Note 2-ről upgradeltem Nexus 5-re és nem tudtak rá mit lépni. Még csak időben sem tudtak megbecsülni mikor tudom folytatni a használatot. Mikor jött az 5.0 még annyira sem. :U Azóta nem követem őket. Csak emiatt nem fogok kompatibilis mobilt venni.

[ Szerkesztve ]

(#202) Graphics válasza DarkByte (#201) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt csak az a kérdés indulásra lesz-e megfelelő készlet. Nem pedig rohamléptekben gyártják majd a meg nem száradt kijelzős cuccokat :D

-

(#203) DarkByte válasza Graphics (#188) üzenetére


DarkByte
addikt

Szeretném szeretni a Lenovo-t, de ami végképp betette nálam a kulcsot most hogy a Z2 Vibe Pro-t kb. már nem is támogatják egyáltalán szoftveresen. Pedig 10 hónapos telefon sincs. Ami most van rá Lollipop ROM az minőségben vicces (és akkor finoman fogalmaztam). Ki tudtam pucolni annyira hogy ne legyen vele különösebben gond, de egy flagship-től nagyon nem ezt várnám. :(

Mivel Nexus-ban nincs dual SIM-es modell egyelőre, azt hiszem amint megvehető a 1+2 akkor újabb csere következik.

(#204) TTTotya


TTTotya
senior tag

Ennyi pénzért teljesen jó. Ezzel azért nehéz vitatkozni. :D
Mondjuk nekem továbbra sem jön be. :DDD

(#205) s3nsitivity válasza DarkByte (#201) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Csak a saját nyilatkozásukat írtam le. :D
Amúgy mindössze másfél millió darab OpO-t adtak el. Ilyen ár rés mellett ez nem túl nagy profit. :N
Az meg, hogy bér gyártják pont nehezíti a dolgot mert az se úgy megy, hogy " figyeljetek már holnapra kéne 10 készülék.." :DDD

A másikra reagálva.
Igen csak a szolgáltató által forgalmazott készülékeket támogatja az alkalmazás. Ráadásul nem csak az alkalmazás a ludas. Hiányzik pár API is elég sok készülékből az OpO -n se lehetett életre kelteni. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#206) e-newsee válasza atikó (#180) üzenetére


e-newsee
addikt

A másik végét dughatod USB 3.0-ba is, és máris jóval gyorsabban másolsz. Még akkor is, ha csak 2.0-t támogat a telefon. Próbáld ki egy 2.0 pendrive-val, hogy 3.0-ba dugod. Jóval gyorsabb, mert a PC maga nem fogja vissza a sávszélességet.
A töltés pedig pláne gyorsabb lesz, hiszen a 2.0 általában 500mA-t tud (néha tévéken van 1A-es is, de PC-n nem gyakori), a 3.0 pedig általában 1,5A-t.
Az én Xperia SP-men is észrevehetően gyorsabb a másolás és a töltés is 3.0-ás portról.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207) #13110016 válasza #03372544 (#65) üzenetére


#13110016
törölt tag

:C :Y :C Ez igen. Mikre képesek ott Kínában...:D

(#208) Mp3Pintyo


Mp3Pintyo
aktív tag

Milyen szenzor lehet benne?
Elég jók a képek!

https://www.youtube.com/mp3pintyo AI, Mesterséges Intelligencia, Képkészítés tutorialok, bemutatók

(#209) Kékes525 válasza Mp3Pintyo (#208) üzenetére


Kékes525
félisten

(#210) ak76


ak76
senior tag

Ennyike'... :D

(#211) monyo12


monyo12
tag

Ennyiért majndnem kapsz egy note4-et!!

(#212) Graphics válasza monyo12 (#211) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hol is van az tudásilag ehhez képest? :U

-

(#213) Halkow. válasza Graphics (#188) üzenetére


Halkow.
senior tag

" A Lenovo gondos kezei alatt mar keszul egy almárka, a Zuk Z1
Na az lesz az enyem. "

Már a tiéd! :DDD

(#214) Graphics válasza Halkow. (#213) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beteg ;]

-

(#215) s3nsitivity válasza monyo12 (#211) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ahogy mondod ennyiért majdnem kapsz egy rosszabb telefont. :DDD
Nem is értem, hogy van merszük elkérni érte ennyi pénzt. :DDD
#Sarcasm

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#216) Halkow. válasza monyo12 (#211) üzenetére


Halkow.
senior tag

És a Note 4-ed hetente kapja majd a frissítéseket és maga a Cyanogen mód csapata is támogatja?

(#217) MartOOn


MartOOn
addikt

ha nektek nem tetszik, akkor engem segitsetek elorebb a listan. ;) :)

aki még a listan van, tolja ki ide a linkjet es elorebb toljuk. :)

remelem ez belefer a szabalyzatba

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#218) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Erre is lesz CyanogenMod majd? Hivatalos, mármint.

Gondolkoztam, össze meg vissza vetettem az elvárásaimat and such de azon lyukadtam ki hogy újra be kéne próbálni egy phabletet. Volt Mi 3-am, meg is szerettem de a rövid 3 hónap alatt ugyanúgy gáz volt az egykezes használat... de gondolom erre megy a világ, minek akarjon a jóember egy kézzel sms-t írni a buszon. Úgyhogy ja, ez is opció lett a refub vagy alig használt, jóárasított etc HTC One M8 és Moto X mellett. (Ami megint nagyobb lett, pofánköpve az eredeti koncepcióját.)

Az elődből kiindulva vajon milyen ROM-okra lehet majd számítani? Gondolom nagy volt a közösség, de nem tudom hogy akkora-e mint egy Samsungnál.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#219) #03372544 válasza tDr1v3r (#218) üzenetére


#03372544
törölt tag

Volt cian sokáig de gyakorlatilag mindig szar volt.
Nem hiába szakítottak és lett az oxigenOS.

(#220) DarkByte válasza MartOOn (#217) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem is rossz ötlet. Az enyém itt: [link]
Küldtem is vissza. :R

(#221) MartOOn válasza DarkByte (#220) üzenetére


MartOOn
addikt

ment a valasz klikk ;)

ha mar onnan le vagyunk tiltva... remelem innen nem leszunk... ;(

de nem tudom hogy csinaljak de csak ma tobb mint 600 an kerultek elem... igy vagyok most a 3008.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#222) GoneTom


GoneTom
tag

Nekem az NFC, gyorstöltés miegymás nem baj, hogy hiányoznak...az NFC-t.kipróbáltam....jobb a Bluetooth, de azt se használom. Az viszont nem tetszik, hogy ennyire bugos a telefon, vagyis ezen a videón eléggé:

[link]

Amúgy én pont új telefon vételén gondolkodom, vagyis, hogy karácsony környékén lenne aktuális, addigra már teszt is lenne a One+2-ről is, plusz lennének olyanok is akik személyes.véleményeiket megosztják...csak hogy tudjak mihez viszonyítani.
Az "ellenfele" az LG G4-es lenne....
Szerintetek mennyire lehetnek ellenfelei egymásnak?
Nekem leginkább a kamera, a viszonylagos jó akkumulátor, valamint a stabil rendszer számít igazán, meg hogy ne egy fél autó árába kerüljön - gyökér t-mobil a bluetoothos.izéjével szóba sem jöhet, de a telenort alapul lehet venni az ár szempontjából (Jelenleg egy Optimus G-m van, teljesen gyári, a roothoz nem is értek és nem is izgat, viszont aremegős kezem miatt egy nagyon jó képstabilizátoros mobil kellene, mert rengeteget fotózok....)

(#223) Halkow. válasza #03372544 (#219) üzenetére


Halkow.
senior tag

Hú elről nem is tudtam, én meg osztom itt az észt... :W

(#224) MartOOn válasza #03372544 (#219) üzenetére


MartOOn
addikt

igen cyan soxor tobbet rontottak egy-egy frissitessel mint amit javitottak. ha jol emlexem akkor pl a kamerat vagy honapokra hazavagtak, pedig az elejen csucsszuper volt. oxygen-re kivancsi leszek.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#225) süti5 válasza MartOOn (#221) üzenetére


süti5
őstag

Én meg 425.000 körül.... mikor lesz ebből teló....
A durva az, hogy tegnap iratkoztam fel és vagyok ennyiedik, viszont már 300.000-en vannak utánam :F

(#226) pászka válasza süti5 (#37) üzenetére


pászka
aktív tag

Honor Plus 6 ugyanilyen csak nfc-vel, és szintén dual simes 138 körül kapni Magyar garival.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#227) süti5 válasza pászka (#226) üzenetére


süti5
őstag

Ezt írtam:
"Nekem pl. minden benne van, amit most szeretnék egy telóban: erős, dual simes, optikai képstabi, 4k felvétel."

4 feltételt írtam, erre ajánlasz egy telót, amiben 4-ből két feltétel, az optikai képstabi és a 4k felvétel hiányzik :C

(#228) pászka válasza Zolik (#83) üzenetére


pászka
aktív tag

Asszony sony Z3 compactja 1 hónapja van szervizben itthon, holnap telefonálok hogy most már azért kapják össze magukat, szóval itt is szervizelnek ennyi ideig

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#229) pászka válasza süti5 (#227) üzenetére


pászka
aktív tag

Gondoltam ajánlok hasonlót ilyen áron. Bocs hogy vettem a fáradtságot. Nekem egyébként az van két hete amit ajánlottam. 4k-nak semmi értelme kb olyan mint a 3D tv azzal is csak behülyítették a népet. Jelenleg a tv műsorok nagy része még a HD-t se tudja, hol van még a 4k.... Optikai képstabiban igazad van de ebben csak azért nincs benne mert a dupla kamerához nem lehetett belerakni. Ennek ellenére nagyon jó kis képeket lövök vele. Honorban viszont van nfc és egy baromi jó távirányító amiket viszont napi szinten használok. Sony Z-ről váltottam.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#230) süti5 válasza pászka (#229) üzenetére


süti5
őstag

Mivel uhd tv-m van, szeretnék 4k felvételeket készíteni.
Egyébként ami tudja ezeket, azok a lenovo z2 pro, lg g3-g4, samsung s6, s6 edge.

Ja igen, 4k nem hülyeség, csak még kevés rá a tartalom. 3d-t szoktam nézni és szeretem:)

[ Szerkesztve ]

(#231) CivicEsi válasza pászka (#228) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Sok sikert hozzá, nekem múltkor napokig nem vették fel se a telefont, se az E-mailemre nem válaszoltak.
A cordonhoz leginkább személyesen mennék.

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#232) Obyboy válasza Halkow. (#117) üzenetére


Obyboy
addikt

Hatalmas +1!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#233) CivicEsi válasza süti5 (#225) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

417,000 - hogy ebből karácsony előtt nem lesz semmi, az is tuti!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#234) süti5 válasza CivicEsi (#233) üzenetére


süti5
őstag

Szuper, mert novemberig be kéne szereznem....

(#235) Obyboy válasza CivicEsi (#233) üzenetére


Obyboy
addikt

Jelenleg 857,316 személy szerepel a várólistán. Ezek szerint csak nem lett rossz cucc a OP2. Lassan elérik az 1 millás előjegyzést. Tudom, hogy a nagyoknál ez pár óra vagy pár perc alatt megvan de szerintem egy ilyen kis cégnek nem rossz.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#236) FET-MEN válasza Obyboy (#235) üzenetére


FET-MEN
veterán

Na szép szám. Jó ár érték arány, nem kicsit, nem véletlen hogy ennyien vannak már most.

Iphone 7

(#237) süti5


süti5
őstag

Még abban reménykedem, hogy egyrészt - látva a jelentős számú előjegyzést - magasabb fokozatra kapcsolnak a gyártással, másrészt pedig sokan szerintem csak feliratkoznak de aztán mire rájuk kerül a sor, vagy nem veszik meg vagy már vettek más telót, így felszabadul egy csomó meghívó.

Én max. 3 hónapot tuti várok, ha addig semmi, akkor veszek mást.

(#238) Lacee1986 válasza Obyboy (#235) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Szép szám, de sokan azért jelentkeznek, hogy utána eladják a meghívót.

(#239) CivicEsi válasza Lacee1986 (#238) üzenetére


CivicEsi
aktív tag

Már most is vannak!

ASUS G75VX-T4080H, Asus ROG G503 Strix, Asus ROG G733 Samsung Galaxy Tab 2, Samsung fold3 5G, Xbox One Gamertag: mikibuza

(#240) Nikaré válasza tDr1v3r (#218) üzenetére


Nikaré
őstag

Nekem nem nagy a kezem, de ekkor telóval is tudok írni egykezesen, igaz nem túl kényelmes mégis megy .
Alul informált vagyok CM tekintetében is és az, hogy lesz-e azt ki tudhatja biztosra? ;)

[ Szerkesztve ]

(#241) tDr1v3r válasza Nikaré (#240) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Persze, kinek mi... nekem a Mi 3-al nem sikerült, mondjuk ott nagyobb volt a keret de 5" volt a kijelző 5.5 helyett, de egyszerűen nem volt kényelmes. Pedig szerintem a kezem se olyan pici, inkább átlagos méretű.

A mostani iPhone-omnál se érem el a notifiaction shade-t egy kézzel, fogást kell váltanom... rettentően kényelmetlen. De böngészni meg olvasni tényleg jó nagy kijelzőn.

CM biztos lesz rá, szinte biztos hogy hivatalos portoló is lesz csak megint a minőség a kérdéses.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#242) FragMaster válasza Nikaré (#240) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem valószínű: [link]
Ezért is született meg az OxygenOS.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#243) axxxl válasza Obyboy (#235) üzenetére


axxxl
csendes tag

Én 430e körül vagyok, de bízom a gyors értékesítésben, mivel azt ígérték, hogy a one-hoz képest már eleve 30-50szer nagyobb raktárkészlettel indulnak. A listásoknak meg csak 24 órája lesz vásárolni és már ugrik is tovább a meghívó, ha nem élt a lehetőséggel.

(#244) Ger!szon válasza fila (#30) üzenetére


Ger!szon
csendes tag

Dual Standby SIM van benne.

(#245) süti5 válasza axxxl (#243) üzenetére


süti5
őstag

Ezt a 30-50-szer nagyobb raktárkészletet én is olvastam, kérdés, mennyi volt a készlet az elsőnél:)

(#246) fila válasza Ger!szon (#244) üzenetére


fila
senior tag

Upsz, az nagyon nem jó hír.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#247) süti5


süti5
őstag

Ha így halad az előrendelés, holnapra simán meg lesz az 1.000.000 feliratkozó.

(#248) madgie válasza süti5 (#247) üzenetére


madgie
titán

Lesz itt még sárguló kijelző :DDD

(#249) süti5 válasza madgie (#248) üzenetére


süti5
őstag

Ha kicserélik lesz*rom :D

(#250) Obyboy válasza madgie (#248) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha megszárad a ragasztó mint az OPO esetében és eltűnik a sárgaság nem gond. :P

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.